کسی می دونه این بازی رو که می گم اسمش چیه

teznade

کاربر سایت
Jun 28, 2009
1,180
نام
محمد رضا
من یادمه یه بازی بود که توی پلی استیشن یک بازی میکردیم دوتا سی دی بود وبازی مثله اویل بود یه داستان خیلی زیبا همراه با پلی گیم عالی که مثل ایویل بود ولی این فرق میکرد من توی نقش یه دختره بودم یه دموی زیبا توی اوپرا داشت که همه میسوزن توی دو نسخه اومد که نسخه بعدیش سوم شخص بود حالا اگه کسی از این بازی سراغ داره یا سایتی هست من خیلی دوست دارم ببینم چون خیلی باهاش خاطره دارم

teznade

کاربر سایت
Jun 28, 2009
1,180
نام
محمد رضا
من جای دیدم البته توی یه سایتی بود که شماره 3 این بازی هست اما نمی دونم از کجا گیر بیارم این بازی یکی از بهترین عنوان بود اگه کسی اطلاع کاملی داره بگه بچه ها با این عنوان بیشتر اشنا بشن چون ارزش داره ممنون
من نسخه 1-2-3 اینو می خوام :wallbash:

teznade

کاربر سایت
Jun 28, 2009
1,180
نام
محمد رضا
فکر نمیکنم تو بازار باشه باید دانلود کنی[/QUOTE

از کجا باید دانلود کنم مخصوصا شماره 1 و 3 شو میرم یوتوبی نشون نمی ده چرا این بازی اینجوری شد به نظر من خیلی عالی بود من عاش این بازی ام اسمه دخترم یادم رفته

teznade

کاربر سایت
Jun 28, 2009
1,180
نام
محمد رضا
خیر ! قسمت فری هم داره میتونی از اون دانلود کنی! به هر حال بهترین روش خرید اکنت راپیدشیر هست...

من ازت ممنون که جوابه منو دادی حالا یه سوال از قسمت سوم این عنوان خبری داری که ماله کدوم کنسوله اومده نیومده ؟ من 360 دارم pc اگه ps3 باشه میرم می خرم فقط بگو ماله کدوم کنسوله همین ممنون باز م ممنون بازم ممنون بازی خواستی ستاب اصلی پی ام بده

BaziStore

کاربر سایت
May 30, 2009
171
نام
Kourosh
خواهش میکنم.یکی از ترسناک ترین عنوان های PS1 هست خیلی خیلی هم نایابه.
من هنوز هم که بازی میکنمش میترسم :biggrin1:
اگه خواستی ما هم Parasite Eve 1 و هم Parasite Eve 2 رو داریم.با چاپ روی دیسک!
خواستی پیغام خصوصی بده.
در ضمن PE 3 هم الکیه فکر کنم برای موبایل بود اگه اشتباه نکنم

GENE

کاربر سایت
May 12, 2007
2,982
نام
مهدی
قسمت سوم این بازی اسمش The 3rd Birthday هست که در واقع یک Spin off هستش. اول برای موبایل رونمایی شد ولی بعدا توی کنفرانس DKΣ3713تایید شد که انحصارا برای PSP ساخته میشه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر