کرایتک انتظار ندارد عناوین لانچ نسل بعدی تفاوت زیادی با Crysis 3 داشته باشند

Saeed Gamer

کاربر سایت
Sep 4, 2010
613
نام
سعید
رئیس کرایتک آقای Cevat Yerli فکر نمیکند اولین سری از بازی های نسل بعد تفاوت قابل توجهی با Crysis 3 در کنسول های نسل حاضر داشته باشند.

crysis-3-2.jpg

در مصاحبه با CVG ، آقای Yerli گفت: که فکر نمیکند شرکت او بتواند چیزی بیشتر از کاری که بر روی عنوان Crysis 3 انجام داده اند، با کنسول های نسل حاضر انجام دهند.

او گفت: "پروژه های کرایتک عموما یک سطح بالاتر از چیزی است که در کنسول های موجود به آن رسیده ایم. من در واقع فکر میکنم مردم متحیر خواهند شد از این که ببیند عناوین لانچ نسل بعدی سایر شرکت ها، تفاوت قابل توجهی با Crysis 3 نخواهند داشت."

Yerli همچنین کاری که تیمش انجام داده است را ستایش کرد که به اعتقاد او یک دنیای گیم منحصر بفرد است.
او گفت: "کرایسیس 3 ، visual identity (هویت بصری) خودش را دارد. شهری که به مانند جنگل انبوهی است، جهانیست که پیش از این هرگز خلق نشده است، آن نوع تصویر، آن کیفیت و سطح غوطه وری و عمق. من فکر میکنم هیچ بازی ای تا به حال این تنظیمات و محیط را نداشته است، آن یک صحنه تماشایی بصری است."
"این دنیا حتی در Hollywood هم ساخته نشده است. مردم ممکن است فکر کنند در اینجا شباهت هایی با فیلم I Am Legend وجود دارد. اما این دو کاملا با هم تفاوت دارند. I Am Legend رشد بیش از حد دارد، اما شهر جنگلی کرایسیس 3 ، به طور کامل در سطح متفاوت دیگری است. کرایسیس 3 هویت مختص خودش را دارد و من بسیار مغرور هستم به چیزی که تیم به آن رسیده است."

عنوان Crysis 3 در 19 فوریه در آمریکای شمالی و 22 فوریه در اروپا برای PC، X360، PS3 عرضه خواهد شد.

SOURCE 1
SOURCE 2

آخرین ویرایش:

veryhigh

کاربر سایت
Jan 8, 2009
3,999
نام
احمد

شرکتی که اولویتش گرافیک باشه نمیشه از گیم پلیش موفقیت خاصی دید.مثل کیلزون.cod تمام هم و غمش میشه دو چیز:گیم پلی و مولتی...بر اساس همین هدف هم بازار رو یک نسل قبضه میکنه.اونم با موتور بهینه شده زمان دقیانوس..dice با نیم نگاهی به گرافیک و گیم پلی و نیم نگاهی هم به عناصر موفق cod یه بازی موفق میسازه.ولی شرکتهایی مثل ce تمام هدفشون اینه که بگن ما گرافیک خفن میسازیم چون در واقع چیزه دیگه ای برای افتخار کردن ندارن.احتمالا اگر اینا جای cod بودن که تمام رکوردهارو جا به جا میکنه خدارو بنده نبودن.

اولویت و اینکه چطور cod شد cod رو کار نداریم و جای بحثش هم اینجا نیست، اما باز هم نگفتی مشکل گیمپلی کرایسیس چیه ؟!

Jason Brady

کاربر سایت
Feb 1, 2013
541
نام
محمد
ايشون سرود تلاوت كردن همين امسال توهمين. نسل بازي هاي كنسولي هستن كه شانس زيادي دارن كه گرافشون از نسخه كنسولي crysis 3 بالاتر باشه چه برسه به نسل بعد........
در حكايت اين جناب كه همچين اظهاراتي رو بيان كردن فقط ميشه گفت ........ خود گويي خود خندي عجب مرد هنرمندي

حرفت ارزش نقل و قول نداره چون بی منطقه! یه تکسچر نشونت بدم بزنی کنسولت رو خرد کنی؟اخه مرد حسابی این چه حرفیه میزنی؟کسنول رو با پی سی مقایسه میکنی اونم با کرایسیس؟

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza

مثل کیلزون.

مطمئنی شما KZ بازی کردی ؟ به خاطر اینکه تنها ایرادی که این همه منتقد از این بازی نگرفته تا الان همین گیم پلی هستش بر عکس مشکل KZ تنها و تنها روایت داستان هستش که تمام سایت ها بهش خورده گرفتن نه مشکل کلی داستانی داره نه گیم پلی نه گرافیک اگه داشت این همه منتقد تا الان بهش اشاره میکردن شماره 2 که به مشکلی تاخیر دسته بود که خیلی ها بهش ایراد گرفته بودن و روایت بد داستان شماره 3 هم که تنها مشکلش روایت بدی بودش که داشت کات اسکرین ها سرعت بازی رو میگرفت حالا نمیدونم چی KZ با Crysis مقایسه میشه خدا میدونه .

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,142
نام
حسین
مطمئنی شما KZ بازی کردی ؟ به خاطر اینکه تنها ایرادی که این همه منتقد از این بازی نگرفته تا الان همین گیم پلی هستش بر عکس مشکل KZ تنها و تنها روایت داستان هستش که تمام سایت ها بهش خورده گرفتن نه مشکل کلی داستانی داره نه گیم پلی نه گرافیک اگه داشت این همه منتقد تا الان بهش اشاره میکردن شماره 2 که به مشکلی تاخیر دسته بود که خیلی ها بهش ایراد گرفته بودن و روایت بد داستان شماره 3 هم که تنها مشکلش روایت بدی بودش که داشت کات اسکرین ها سرعت بازی رو میگرفت حالا نمیدونم چی KZ با Crysis مقایسه میشه خدا میدونه .
در دسته بندی امتیازدهی و ارزش دهی یک بازی 50درصد قضیه میشه امتیازدهی سایتها که کیلزون تقریبا سربلند بیرون اومده.که این 50درصد بخش فنی بازیه.یعنی یه بازی از نظر فنی مشکل خاصی در گپیم پلیش نداره که سایتها بخوان ایراد بگیرن.هرچند نسخه سومش چنگی به دل نزد.
50درصد دیگه میزان جذب گیمرهاست که کیلزون توی این مورد بدجور زاییده.میزان فروش پایین بازی و بخش آنلاین افتضاح،این بازی رو از نظر گیم پلی در رتبه نازلی قرار میده.
اولویت و اینکه چطور cod شد cod رو کار نداریم و جای بحثش هم اینجا نیست، اما باز هم نگفتی مشکل گیمپلی کرایسیس چیه ؟!
جذب گیمر.میشه گفت کرایتک بیشتر بازیهاش جنبه تبلیغاتی داره نه سرگرمی

Jason Brady

کاربر سایت
Feb 1, 2013
541
نام
محمد
در دسته بندی امتیازدهی و ارزش دهی یک بازی 50درصد قضیه میشه امتیازدهی سایتها که کیلزون تقریبا سربلند بیرون اومده.که این 50درصد بخش فنی بازیه.یعنی یه بازی از نظر فنی مشکل خاصی در گپیم پلیش نداره که سایتها بخوان ایراد بگیرن.هرچند نسخه سومش چنگی به دل نزد.
50درصد دیگه میزان جذب گیمرهاست که کیلزون توی این مورد بدجور زاییده.میزان فروش پایین بازی و بخش آنلاین افتضاح،این بازی رو از نظر گیم پلی در رتبه نازلی قرار میده.
نگفتی چی گیم پلی کرایسیس خوب نیست؟یا تکراریه؟یا تقلیده؟:d

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,142
نام
حسین
نگفتی چی گیم پلی کرایسیس خوب نیست؟یا تکراریه؟یا تقلیده؟:d

توجه کنید تا انقدر سوال نکنید.بازی بیشتر تبلیغاتیه نه سرگرمی.لذت زیادی نداره.حالا هرچقدرم از بعد فنی قوی باشه.
وای استاد ! ببخشید سوال بارونتون میکنم:d
من زودتر پست زدم شما بعدش جواب دادی توقع داری چیکار کنم؟:d
حالا ما جو سخنرانی گرفتتمون. شما دیگه جوگیرمون نکنید:d

Jason Brady

کاربر سایت
Feb 1, 2013
541
نام
محمد
توجه کنید تا انقدر سوال نکنید.بازی بیشتر تبلیغاتیه نه سرگرمی.لذت زیادی نداره.حالا هرچقدرم از بعد فنی قوی باشه.

وای استاد ! ببخشید سوال بارونتون میکنم:d
من زودتر پست زدم شما بعدش جواب دادی توقع داری چیکار کنم؟:d

اینم عکسی که امروز منتشر شد! تکسچر چشماش میرزه به بعضی از بازیا:d
913b574ba5cb3aeb2e58d130fcf18f0263a6dee1ea3099bc913e6d2012955f9c6g.jpg

آخرین ویرایش:

Not Be Ok

کاربر سایت
Jan 7, 2013
218

خداوکیلی یه نگاه به پست هایی که دادی بکن

بچه ها میگن گیم پلی ایرادش چیه شما میگی بازی تبلیغاتیه نه سرگرمی ؟!!!!

اصلا بازی یعنی سرگرمی اونوقت تبلیغاتی چه صیغه ای هست ؟

محیط sands box . راه های مختلف واسه حمله به دشمن - گرافیک جشم نواز - فیزیک کاملا تاثر گذار روی گیم پلی . قابلیت های نانو سوئیت - وسایل نقلیه توی بازی و ...
ضمن اینکه iGN به گیم پلی نسخه اول 10 داده بود

+ شما فقط دلت خوشه که :
50درصد دیگه میزان جذب گیمرهاست

بله ... اصغر اقا بقال هم از گیم پلی COD خوشش میاد ولی این افتخار نیست که :-& یه تفنگ بهت میدن و کل مراحل هم اسکریپ شدس شما هم هیچ ازادی عملی در تموم کردن مراحل نداری!
شما از این بازی ها دوست داری دلیل نمیشه گیم پلی crysis بد باشه

.:Joel:.

کاربر سایت
Jul 17, 2012
603
نام
دانيال
حرفت ارزش نقل و قول نداره چون بی منطقه! یه تکسچر نشونت بدم بزنی کنسولت رو خرد کنی؟اخه مرد حسابی این چه حرفیه میزنی؟کسنول رو با پی سی مقایسه میکنی اونم با کرایسیس؟
انشأ الله كه سواد داري ....
توي اون پستي كه از من نقل قول كردي چندين بار نوشتم نسخه كنسولي crysis
اي خدا ببين با كيا شديم 75 ميليون

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,142
نام
حسین
خداوکیلی یه نگاه به پست هایی که دادی بکن

بچه ها میگن گیم پلی ایرادش چیه شما میگی بازی تبلیغاتیه نه سرگرمی ؟!!!!

اصلا بازی یعنی سرگرمی اونوقت تبلیغاتی چه صیغه ای هست ؟

محیط sands box . راه های مختلف واسه حمله به دشمن - گرافیک جشم نواز - فیزیک کاملا تاثر گذار روی گیم پلی . قابلیت های نانو سوئیت - وسایل نقلیه توی بازی و ...
ضمن اینکه iGN به گیم پلی نسخه اول 10 داده بود

+ شما فقط دلت خوشه که :

بله ... اصغر اقا بقال هم از گیم پلی COD خوشش میاد ولی این افتخار نیست که :-& یه تفنگ بهت میدن و کل مراحل هم اسکریپ شدس شما هم هیچ ازادی عملی در تموم کردن مراحل نداری!
شما از این بازی ها دوست داری دلیل نمیشه گیم پلی crysis بد باشه

من حرفام کاملا مشخصه.شما میتونی حرفهای منو قبول نکنی.فکر نمیکنم نظرم شخصی باشه.عالم بازی مثل عالم هنر و سینما نیست که بگیم اگر عوام الناس خوششون نیاد مهم نیست.بازی باید خوب بفروشه تا بشه اسم یه بازی موفق روش گذاشت.حالا بعضی وقتا از نظر مارکتینگ و بازاریابی بعضی شرکتها ضعیف عمل میکنن که اون بحثش جداست.

Jason Brady

کاربر سایت
Feb 1, 2013
541
نام
محمد
انشأ الله كه سواد داري ....
توي اون پستي كه از من نقل قول كردي چندين بار نوشتم نسخه كنسولي crysis
اي خدا ببين با كيا شديم 75 ميليون

بله ببخشید من تم سیاه انداختم بعضی موقع ها خب پیدا نیست ببخشید
در ضمن ما با شما شدیم 75 میلیون:d

veryhigh

کاربر سایت
Jan 8, 2009
3,999
نام
احمد

جذب گیمر.میشه گفت کرایتک بیشتر بازیهاش جنبه تبلیغاتی داره نه سرگرمی

به نظرم این حرفت اصلا منطقی نیست که بگی چون بازی جنبه تبلیغات داره، فروش نداره و ... پس گیمپلی بدی داره خب من میتونم از اونور قضیه نگاه کنم که چون گیمپلی خاصی داره اون عده ای که گیمپلی سریع دوست دارن رو نتونسته جذب کنه چون زمانی که گیمپلی از نظر فنی مشکلی نداشته باشه یعنی ایرادی درش نیست

وقتی میگی رو گیمپلی کار باید ایرادش رو بگی مثلا فلان جاش ایراد داره تا من بدونم گیمپلی بهتر چیه "چون من میگم گیمپلی این بازی خیلی هم خوبه" و اینکه تغییرات مده نظرت چیه که باید انجام بشه، ولی یه نکته ای که هست اینه که این بازی باید یه گیمپلی خاص به خودش داشته باشه "هر چند که ممکنه یه عده خوششون نیاد" تا معرفی برای بازیش باشه مثل مترو که خیلیا از گیمپلیش ناراضی بودن "کلا بازیای روسی"

با توضیحی که دادی به این نتیجه رسیدم که مشکل از گیمپلی بازی نیست بلکه از سلیقه توئه که باهاش جور نیست اما حالا فرض کنیم که گیمپلی عوض بشه و یا به قولی به سبک بازیهای امروزی کمی codوار تر بشه اونموقع انگ تقلید از cod از طرف cod فنها بهش زده نمیشه ؟! یا یه عده نفرین به اکتیویژن نمیفرستن که گند زدی به همه بازیا ؟!

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,142
نام
حسین
پس اینجور که شما میگی بهترین بازی عالم هستی COD هست و بازیهایی مثل Withcer 2 اشغال :-/

نه بهترین بازی.ولی مسلما یه بازی موفق هست.ویچر رو هم اظهارنظری نمیکنم چون هیچ اطلاعی ازش ندارم.
به نظرم این حرفت اصلا منطقی نیست که بگی چون بازی جنبه تبلیغات داره، فروش نداره و ... پس گیمپلی بدی داره خب من میتونم از اونور قضیه نگاه کنم که چون گیمپلی خاصی داره اون عده ای که گیمپلی سریع دوست دارن رو نتونسته جذب کنه چون زمانی که گیمپلی از نظر فنی مشکلی نداشته باشه یعنی ایرادی درش نیست

وقتی میگی رو گیمپلی کار باید ایرادش رو بگی مثلا فلان جاش ایراد داره تا من بدونم گیمپلی بهتر چیه "چون من میگم گیمپلی این بازی خیلی هم خوبه" و اینکه تغییرات مده نظرت چیه که باید انجام بشه، ولی یه نکته ای که هست اینه که این بازی باید یه گیمپلی خاص به خودش داشته باشه "هر چند که ممکنه یه عده خوششون نیاد" تا معرفی برای بازیش باشه مثل مترو که خیلیا از گیمپلیش ناراضی بودن "کلا بازیای روسی"

با توضیحی که دادی به این نتیجه رسیدم که مشکل از گیمپلی بازی نیست بلکه از سلیقه توئه که باهاش جور نیست اما حالا فرض کنیم که گیمپلی عوض بشه و یا به قولی به سبک بازیهای امروزی کمی codوار تر بشه اونموقع انگ تقلید از cod از طرف cod فنها بهش زده نمیشه ؟! یا یه عده نفرین به اکتیویژن نمیفرستن که گند زدی به همه بازیا ؟!
چندبار توضیح بدم.بازی از لحاظ فنی مشکل خاصی نداره ولی از المانهای جذب گیمر به خوبی استفاده نمیکنه.بدترین کار ممکن هم اینه که بخوان از cod کپی کنن.خیلی بازیا با تقلید از cod با مخ خوردن زمین.بازی اگر مسکل داشته باشه که روی نمرات خودشو نشون میده.همونطور که گفتم از بعد فنی یه بازی خوب حساب میشه ولی بعد سرگرمی نه.فکر کنم حرفمو رسونده باشم.

EL CHE

کاربر سایت
Mar 5, 2012
858
نام
میـرعلی
خب واقعاً - سوات یرلی - با در نظر گرفتن تمام اوصاف راست گفته ؛ اوج گرافیک این نسل رو با تمام محدودیت ها قراره روانه ی بازار کنن . واقعاً بیشتر از این کاری از دستشون روی ( کنسول ) بر نمیاد . این نسل محدودیت های گرافیکی زیادی داشت و پیشرفت های بیش از حد در زمینه ی گرافیک منجر به بار اومدن مشکلاتی در این سری بازی ( به خصوص ) شد .
دوستان لطفاً به این شرکت گیر ( ! ) ندید . این شرکت عمده ی تمرکز خودش رو روی گرافیک قرار داده و -واقعاً - هم پیشرفت هایی که در طول این سال ها ایجاد کرده ، جای تحسین داره . ضمن این که شرکت مذکور کم تر از 10 سال سابقه داره و خب جای برای کسب تجربه زیاد داره .
==
در ضمن ، لانچ به معنی اماده هست و یا به عبارتی موج ابتدایی عناوین نسل بعد ، با کرایسیس 3 تفاوت ندارد .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر