کرایتک انتظار ندارد عناوین لانچ نسل بعدی تفاوت زیادی با Crysis 3 داشته باشند

Saeed Gamer

کاربر سایت
Sep 4, 2010
613
نام
سعید
رئیس کرایتک آقای Cevat Yerli فکر نمیکند اولین سری از بازی های نسل بعد تفاوت قابل توجهی با Crysis 3 در کنسول های نسل حاضر داشته باشند.

crysis-3-2.jpg

در مصاحبه با CVG ، آقای Yerli گفت: که فکر نمیکند شرکت او بتواند چیزی بیشتر از کاری که بر روی عنوان Crysis 3 انجام داده اند، با کنسول های نسل حاضر انجام دهند.

او گفت: "پروژه های کرایتک عموما یک سطح بالاتر از چیزی است که در کنسول های موجود به آن رسیده ایم. من در واقع فکر میکنم مردم متحیر خواهند شد از این که ببیند عناوین لانچ نسل بعدی سایر شرکت ها، تفاوت قابل توجهی با Crysis 3 نخواهند داشت."

Yerli همچنین کاری که تیمش انجام داده است را ستایش کرد که به اعتقاد او یک دنیای گیم منحصر بفرد است.
او گفت: "کرایسیس 3 ، visual identity (هویت بصری) خودش را دارد. شهری که به مانند جنگل انبوهی است، جهانیست که پیش از این هرگز خلق نشده است، آن نوع تصویر، آن کیفیت و سطح غوطه وری و عمق. من فکر میکنم هیچ بازی ای تا به حال این تنظیمات و محیط را نداشته است، آن یک صحنه تماشایی بصری است."
"این دنیا حتی در Hollywood هم ساخته نشده است. مردم ممکن است فکر کنند در اینجا شباهت هایی با فیلم I Am Legend وجود دارد. اما این دو کاملا با هم تفاوت دارند. I Am Legend رشد بیش از حد دارد، اما شهر جنگلی کرایسیس 3 ، به طور کامل در سطح متفاوت دیگری است. کرایسیس 3 هویت مختص خودش را دارد و من بسیار مغرور هستم به چیزی که تیم به آن رسیده است."

عنوان Crysis 3 در 19 فوریه در آمریکای شمالی و 22 فوریه در اروپا برای PC، X360، PS3 عرضه خواهد شد.

SOURCE 1
SOURCE 2

آخرین ویرایش:

M ξ λ δ ζ

کاربر سایت
Feb 11, 2011
6,215
نام
مهدی
باز این جیووت :D حرف زد !! منم فکر کردم نسخه PC‏ منظورشه که خب اونوقت منطقی بنظر میرسید ! اما آخه بی انصاف نسخه کنسولی با عناوین لانچ نسل بعد یکی ?! چقدر هم پر رو هستش اون افتضاح C2 رو هم به یاد نداره لابد !! حالا خوبه رو کنسول پادشاهی نمیکنه وگرنه همه رو صاف میکرد :D

hosein me

کاربر سایت
Jan 21, 2010
8,944
نام
حسین
حتما دو 3 تا از عناوین لانچ تایتل را بهشون نشون دادند که کمی کوتاه بیاند :biggrin1:

شما الان انجا بودی که با اطمینان این حرف میزنی ! خواهشا رو هوا حرف نزنید !
خود کراتیک اعلام کرده در حال ساخت بازیهای نسل بعد هست بعد شما میگی لانچ تایتل بهش نشون دادند !
خود جوات گفته ما از 2 سال قبل برای نسل بعد اماده ایم بعد شما میگی ...................

[h=1]Crytek on developing next-gen games now[/h]

Grey Warden

Dragon Age Scholar
Loyal Member
Sep 13, 2006
6,427
نام
مجتبی
فکر کنم در مورد نسخه PC تقریبا همه این حرف رو قبول دارن ولی در مورد کنسولهای حالا . . .!!
نمیدونم شاید هم یه چیز دیده که میگه!!

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
اگه نسل بعد اینه که شخصا.... توی نسل بعد:d حداقل می گفت نسخه ی pc که تازه اونم من خیلی چیز شاخی هنوز توش ندیدم نه اینکه ندیده باشم اما نمی شه اسمشو جهش که مشخصه نسل بعد هست گذاشت حالا چند روز دیگه میاد نظر قطعی می دم

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,177
نام
ماکان
من نمیفهمم چرا این crytek بد بخت این همه هیتر داره

من هیتر نیستم! نمیگمم Crysis بده. اصلا خیلی خوبه. Crysis 3 هم در حد 6 نسل بعد. راضی شدی؟ اما دیگه به قول فریدون خر فهم شدیم رفت دیگه! هر روز جواد 6 بار مصاحبه میکنه و در وصف بازی خودش 10 صفحه تعریف و تملق و... بیان میکنه! نمود مارو!

Not Be Ok

کاربر سایت
Jan 7, 2013
218
من هیتر نیستم! نمیگمم Crysis بده. اصلا خیلی خوبه. Crysis 3 هم در حد 6 نسل بعد. راضی شدی؟ اما دیگه به قول فریدون خر فهم شدیم رفت دیگه! هر روز جواد 6 بار مصاحبه میکنه و در وصف بازی خودش 10 صفحه تعریف و تملق و... بیان میکنه! نمود مارو!

بنده خدا حق داره به خدا :d فروش بازی نسبت به زحمتی که میکشن خیلی پایینه . شما یه نگاه به cod بنداز . هر سال هیچ چیز بازی پیشرفت نمیکنه اما فروشش 2 برابر میشه
خب این بیچاره حرصش میگیره دیگه
فکر کرده اینطوری میتونه هایپ کنه
در کل این رفتار ها طبیعی هست :d

LBJ4Ever

FedExpress
کاربر سایت
Apr 11, 2011
6,289
نام
Afshin
حالا کاری به این ندارم که جواد جون شلوغش کرده ، ولی نسخه ی PC به راحتی در حد و اندازه ی بازیهای نسل بعد هست . اگه فکر می کنید نسل بعد چیز خیلی متفاوتی از نسخه ی PCـه این بازی خواهد بود ، توقعاتتون رو بیارید پایین :d

hmd2009

کاربر سایت
Oct 3, 2008
4,585
نام
حمید
من هیچ موقع از این بازی خوشم نیومده به خاطر سبکش! اما همیشه کار Crytek رو ستایش میکنم! واقعا خارق العادهست قدرتشون! اینا نسل بعد میخوان با گیمر ها چیکار کنن! خدا بخیر کنه! فقط امیدوارم برن سراغ ساخت یک IP ترسناک که ماهم به نوایی برسیم این وسط :d

.:Joel:.

کاربر سایت
Jul 17, 2012
603
نام
دانيال
ايشون سرود تلاوت كردن همين امسال توهمين. نسل بازي هاي كنسولي هستن كه شانس زيادي دارن كه گرافشون از نسخه كنسولي crysis 3 بالاتر باشه چه برسه به نسل بعد........
در حكايت اين جناب كه همچين اظهاراتي رو بيان كردن فقط ميشه گفت ........ خود گويي خود خندي عجب مرد هنرمندي

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,127
نام
حسین
اگر اینا که انقدر به گرافیک اهمیت میدن دوزارم گبم پلی براشون مهم بود الان بهترین شوتر cod نبود

veryhigh

کاربر سایت
Jan 8, 2009
3,989
نام
احمد
اگر اینا که انقدر به گرافیک اهمیت میدن دوزارم گبم پلی براشون مهم بود الان بهترین شوتر cod نبود

حسین میشه به جای اینکه بگی دوزار رو گیمپلیش کار کنن یه بار قشنگ توضیح بدی که مشکلش چیه ؟! چون واسه من بعد از بتلفیلد بهترین گیمپلی اول شخصی که بازی کردم کراسیس نسخه اول بوده ...

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,127
نام
حسین
حسین میشه به جای اینکه بگی دوزار رو گیمپلیش کار کنن یه بار قشنگ توضیح بدی که مشکلش چیه ؟! چون واسه من بعد از بتلفیلد بهترین گیمپلی اول شخصی که بازی کردم کراسیس نسخه اول بوده ...

شرکتی که اولویتش گرافیک باشه نمیشه از گیم پلیش موفقیت خاصی دید.مثل کیلزون.cod تمام هم و غمش میشه دو چیز:گیم پلی و مولتی...بر اساس همین هدف هم بازار رو یک نسل قبضه میکنه.اونم با موتور بهینه شده زمان دقیانوس..dice با نیم نگاهی به گرافیک و گیم پلی و نیم نگاهی هم به عناصر موفق cod یه بازی موفق میسازه.ولی شرکتهایی مثل ce تمام هدفشون اینه که بگن ما گرافیک خفن میسازیم چون در واقع چیزه دیگه ای برای افتخار کردن ندارن.احتمالا اگر اینا جای cod بودن که تمام رکوردهارو جا به جا میکنه خدارو بنده نبودن.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر