کدام کنسول نسل جدید؟

کدام کنسول را انتخاب می کنید؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    433

Dr.XJ

کاربر سایت
Sep 28, 2005
1,868
سلام به همه
راستش دیگه با خبر هایی که تو E3 اومده خیلی چیزها روشن شد
چیزهایی که واقعا صحت نداشتن ، چیزهای جدیدی که معرفی شدن ، دزدی هایی که شد :-" ، اعلام قیمت ها و چیزهای دیگه که شما بهتر از من میدونید
این خبرها نظر خیلی ها رو در مورد انتخاب کنسول نسل جدید عوض کرد
منهم تصمیم گرفتم این تاپیک رو بزنم تا هم کنسول مورد علاقتون رو با توجه به اخبار جدید انتخاب کنید هم راجع بهشون بحث کنید
نظراتونو بگید ، کدوم کنسول بهتره و چرا و...
نظر سنجی اون بالا هم یادتون نره

من خودم به PS3 رای میدم فقط به خاطر دلم
چون بهترین بازی های عمرم رو (بین کنسولها) با کنسول های این شرکت انجام دادم(فکر کنم برای شما هم همینطور باشه)
و خوب خیلی از شماره های جدید هم داره برای PS3 میاد که نمیشه ازشون گذشت
از Nintendo هم دل خوشی ندارم بخاطر Resident Evil 4 و Harvest Moon که ما رو یکی دوسال نگه داشت تو حسرت :cheesygri

آخرین ویرایش:

saeedrz

کاربر سایت
Apr 20, 2006
118
نام
SAEED
اقا ممکنه که Ps 3 از لحاظ سخت افزاری از 360 کم بیاره ولی من هم بهترین بازی ها رو روی Ps بازی کردم.
من هم با نظر شما موافقم.
تاپیک خیلی خوبی زدی.امیدوارم بتونه موفق باشه.

SHvIRUS

کاربر سایت
Dec 2, 2005
938
نام
Shayan
اقا ممکنه که Ps 3 از لحاظ سخت افزاری از 360 کم بیاره ولی من هم بهترین بازی ها رو روی Ps بازی کردم
جان!!!؟ PS3 از نظر سخت افزاری از X360 کم نمیاره !
منم X360 رو انتخاب کردم. چون PS3 زیادی گرونه ... یه کنسول 699$ نمی ارزه. ;)

SamFisher

کاربر سایت
Sep 30, 2005
3,583
نام
امید
به نظر من X360

چون تا اینجا بازیهایی که واسش معرفی شده واسه من یکی که جالب تر بوده
بعدش Wii که واقعا عالیه
در آخر هم PS3
نمیدونم چرا من کلا از خانواده PS بدم میاد !

Elvish Hero

Channeling La Masia
کاربر سایت
Sep 23, 2005
4,143
به نظر من Wii+X360 از همه بهتره.با اینکه بلو ری دیسک استقبال فوق العاده ای ازش شد،لی خب فعلا هم دیسکش گرونه هم خود کنسول.دوم اینکه دسته پی3 مخلوطی از وی و 360 هست!فقط پی3 یه سری KillerApp فوق خفن داره،که نمیشه کاریشون کرد.من خودم از طرفدارهای متالگیر هستم،ولی خوب تجربه وی به همراه بازیهای مولینکس و بایو ور(با هزینه خیلی کمتر نسبت به ارتقا پیسی) و بقیه دوستان غربی بیشتر وسوسه انگیزه.خدا رو چه دیدین شاید فردا پس فردا،NWN2 هم واسه 360 کانفرم شد!

g.o.w

کاربر سایت
Apr 27, 2006
10,278
نام
arman
ps3 از ايكس باكس كه كم نمياره وبازيهايي هم كه براي ps3 معرفي شده تابه حال از بازيهاي ايكس باكس دست كمي نداره:gunner::sniper::coolgun::thumbdown:

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,787
نام
امین
سلام.
من خودم 360 میگیرم.
چون بازی هایی که برای 360 ساخته میشه بیشتر بابه طبع منه تا بازی های پی 3 (به قول عماد)
من بازی هایی با سبک غربی رو بیشتر حال میکنم و در مقابل با بازی هایی که جاپنی باشه اصلا حال نمیکنم البته نیمگم اونا بد هستن ها !!! مثلا اگه یه بازی جاپنی با سبک غربی ساخته بشه خب خوشم میاد.
83.gif

g.o.w

کاربر سایت
Apr 27, 2006
10,278
نام
arman
نوشته شده توسط pandora tomorrow:
سلام.
من خودم 360 میگیرم.
چون بازی هایی که برای 360 ساخته میشه بیشتر بابه طبع منه تا بازی های پی 3 (به قول عماد)
من بازی هایی با سبک غربی رو بیشتر حال میکنم و در مقابل با بازی هایی که جاپنی باشه اصلا حال نمیکنم البته نیمگم اونا بد هستن ها !!! مثلا اگه یه بازی جاپنی با سبک غربی ساخته بشه خب خوشم میاد.
83.gif

موافقم شديد ولي عمر xbox ps3 wii
نيز مثل كنسولهاي قبليشون به پايان ميرسه واون چيزي كه باقي ميمونه همون pc هست
دوباره بايد پول بدي مثلا كنسول بعدي xbox رو بخري

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,787
نام
امین
نوشته شده توسط g.o.w:
موافقم شديد ولي عمر xbox ps3 wii
نيز مثل كنسولهاي قبليشون به پايان ميرسه واون چيزي كه باقي ميمونه همون pc هست
دوباره بايد پول بدي مثلا كنسول بعدي xbox رو بخري
خداییش راست میگه هیچی pc نمیشه من در درجه ی اول با pc حال میکنم بعد میرم سراغ 360 :D

g.o.w

کاربر سایت
Apr 27, 2006
10,278
نام
arman
نوشته شده توسط SHvIRUS:
PC رو هم ولی باید عوض کنی تا بازیهای جدید اجرا شه !

بلا خره قيمتش اونقدرام زياد نيست

كنترل pc هم مخصوصا براي بازيهاي اكشن خيلي باحاله (mous&keyboard)

Behzad

Come on it's time to go
Administrator
Sep 22, 2005
5,824
نام
بهزاد
سلام ...

همین اول که فقط چنتا پست توی تاپیک زده شده بگم که اگه دوباره بخواین بحث کدوم کنسول بهتره و کدوم بدتره رو شروع کنید تاپیک قفل میشه
هرکس فقط میتونه کنسول خودش رو انتخاب کنه و دلیل انتخابش رو هم بنویسه
خیلی رک میگم ... به هیچ کس هیچ ارتباطی نداره که دلایل هرکس برای خرید کنسول مورد علاقش چیه
هیچ دلیلی نداره که پست یه نفر که مثلا 360 رو انتخاب کرده نقل قول کنید و بگید این دلایل که گفتی به درد نمیخوره و Ps3 بهتره
در صورت مشاهده برخورد جدی میشه
فقط انتخاب کنید و دلایلتون رو برای خرید کنسول ذکر کنید ... وقتی هم که دارید دلایلتون رو مینویسید فقط نقاط قوت کنسول خودتون رو بگید نه اینکه بنویسید چون 360 به درد نمیخوره من Ps3 رو میخرم

با تشکر ...

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,787
نام
امین
نوشته شده توسط g.o.w:
بلا خره قيمتش اونقدرام زياد نيست

كنترل pc هم مخصوصا براي بازيهاي اكشن خيلي باحاله (mous&keyboard)
چه چه طور زیاد نیست؟؟؟؟ اگه یه سیستم بخوای بگیری که بازی های حال حاضر رو روون و راحت با فریم ریت خوب اجرا کنه خرجت بالای 1 ملیون در میاد!!!!!!!

فکر میکنم این بحث اینجا جاش نیست پس دیگه بی خیال.

mohammad1365

کاربر سایت
Mar 1, 2006
128
من wii رو انتخاب ميكنم.چون ته نو آوري توي اين كنسوله .با اين كه سخت افزارش خيلي قوي نيست اما بازي كردن باهاش خيلي حال ميده شما حساب كن نشستي جلوي تلويزون اون كنترل جادويي رو گرفتي دستت و داري ماشين سواري ميكني.واقعا حال ميده.
در مورد ps3 و xbox360 واقعا سخت افزار هاي توپي دارن و فكر كنم تا 4 يا 5 سال ديگه بشه بازيهايي در حد واقعي رو باهاشون انجام داد اما نو آوري توي اين كنسولها زياد نيست( حد اقل در برابر nintendo) البته بچه مايه دارها ميتونن هم يه ps3 هم يه wii بخرن اما ما بچه فقيرا بايد
يكيش رو انتخاب كنيم. اگر نينتندو يه خورده سخت افزار اين كنسول رو قوي تر ميكرد مطمئن باشيد همه wii رو انتخاب ميكردن اما نميدونم چرا نميكنه( كسي نظري نداره؟)
در آخر در مورد انتخاب بين كنسول و كامپيوتر كه حرفش رو نزنيد چون كامپيوتر ميتونه تمام كنسول ها رو بخوره اما دقت كنيد بايد هر سال خدا تومن هم خرجش كنيد تا سر پا باشه و بازيها رو با بهترين حالت اجرا كنه.
پس نتيجه ميگيريم ما بچه فقيرا بايد كنسول بگيريم و انتخاب من هم nintendo wii هستش.
نوكر همه محمد.

kelark

کاربر سایت
Oct 19, 2005
200
نام
میلاد
من Ps3 رو انتخاب کردم می دونم خیلی گرونه تا یک سال دیگه که ارزون شد و خریدم تا 6 سال بعدش ساپورتم . با پولش هم مشکلی ندارم چون از خیلی وقت پیش پیشبینی می کردم که خیلی گرون باشه Ps2 رو فروختم و پولام رو هم براش جمع کردم . . . .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر