کدام کنسول بازی اختصاصی بهتری دارد(با ذکر بازی)

کدام کنسول بهترین بازی اختصاصی را دارد(با ذکر بازی)

• مجموع رای دهنده‌ها
    546
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

ps3 lover

کاربر سایت
Feb 24, 2009
1,066
نام
عليرضا
چون دیگه همه میدونن که GeoW2 و AW از GOW3 خیلی بهترن.
من از هر كس انتظار دارم غير از شما كه عضو تحريريه هستي :mad:
مگه اصلا GOW III يا AW رو بازي كردين كه اينجوري مياين ميگين فلان و فلان از GOW III بهتره ؟!؟
از هر چيز جالبتر و خنده دار تر اينه كه AW و gears2 مگه اصلا هم سبك GOW III هستن كه مياين يك مقايسه ي بچه گانه انجام ميدين و ذهن عموم رو منحرف ميكنيد و فقط از رو چند تا تريلر نظر ميدين ؟!؟ بايد بدونيد كه اين بازي هاي مزخرفي رو هم كه گفتيد بايد بيان جلو Uncharted 2 لنگ پهن كنن :biggrin1:
از شما ديگه انتظار فن بازي نداشتم.
من حاضرم بيام اشغال ترين بازي دنيا رو يك عمر بازي كنم ولي يك دقيقه FF ‌(:sick:) بازي نكنم.
فك كنم هنوز درد شكست cloud (:sick:) از kratos تو بدنتون مونده :biggrin1:
ولي داداش خدايي خيلي دوستت دارم ولي چون احساس كردم داره به GOW III توهين ميشه مجبور شدم بيام و پست بدم.
gears 2 و AW بازي هاي بزرگي هستن و من اينو منكر نميشم...
در كل خيلي ناراحتم كردين... :(( :( :((
اگر حرف هام باعث ناراحت شدن شما شد بازم معذرت

آخرین ویرایش:

F.A7

کاربر سایت
Jul 22, 2009
691
نام
فرهاد
بله به شما هم ربطی نداره کاملا.
هرکس سلیقه ای داره و برمبنای اون میگه کدوم از نظرش بهتره، حالا اگه یه سری مثل شماها بیان و حرفاشون رو جوری جلوه بدن که انگار پیامبرن و دارن حقیقت محض رو فتوا میدن من هم حرفاشون رو نقض میکنم.
الان برات روشن شد چیو میگم؟!
اولا درس صحبت کن دوما رایا همه چیو نشون میده.سوما گربه دستش به گوشت نمیرسه میگه پیف پیف!:laughing:
نه ما صبر پیامبرا رو نداریم امثالی مثل شما رو تحمل کنیم.Ps3 از هر لحاظی فکر کنی از Xbox بهتره اگه شک داری برو بپرس از کسایی که کنسول ندارن اگه مقدار پولشون زیاد باشه,کدوم کنسولو میخرن؟Ps3 یا xbox?
در ضمن شما فن بوی نیستی درسته,چون ps3 نداری و نمیتونی بازیهاشو بخری ناراحتی!
حالا شما شیرفهم شدی؟؟؟

p.s

کاربر سایت
Jun 10, 2009
239
نام
پیام
به نظر من 360 بهتره چون زمانی که ناتال بیاد غیر از اینکه کلی بازی اختصاصی براش میاد هیچ بلکه اگرم بازی بیاد که برا هر دو (PS3.XB360) باشه باز با ناتال بازی کردنش مثل این میمونه که اختصاصیه 360 هست.:cool:
گربه دستش به گوشت نمیرسه میگه پیف پیف!
حالا تو که دستت به گوشت میرسه مواظب باش زیاده روی نکنی اینجور بشی:sick: خوب:biggrin1:
Ps3 از هر لحاظی فکر کنی از Xbox بهتره
صد در هزار از نظر نامردی تایید میشود چون Xbox مال نسل پیش است:laughing::laughing::biggrin1:

B E H D A D

کاربر سایت
Sep 27, 2009
12
به نظر من در کل X360 دسته راحت تری داره و من هم باهاش کلی حال کردم
اون موقع یارو می گفت پی اس 3 بگیر ! God of war 3 داره !

حالا اگه گرفته بودم تا حالا 2.5 سال منتظر بودم و باید یه MGS 4 می گیرفتم که از کلا با سری متال گیر حال نکردم :(

چون بازی های مولتی پلتفرم رو هم در پی سی بازی می کنم و حال گرافیکشو می برم.....

ناتال هم بیاد که دیگه هیچی :) از صبح تا شب کیف می کنم و بالا پایین می پرم :love:

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
برای من اصلا فرقی نداره چون خودم هر 2 تا کنسول داشتم و به زودی هم یک Xbox دیگه میگیرم ولی من خیلی دوست دارم بدونم که اگر بازی های هر 2 تا کنسول رو باید اورجینال میخریدیم و دیگه دیسک کپی وجود نداشت نظر دوستان چی بود و بازی هم این عده کثیر به سمت Xbox میرفتن؟
من خودم به شخصه بعد از 2 بار نابود شدن کنسولم اگر بازی های هر 2 اورجینال بود دیگه سمت Xbox نمیرفتم.

F.A7

کاربر سایت
Jul 22, 2009
691
نام
فرهاد
اگه شک داری برو بپرس از کسایی که کنسول ندارن اگه مقدار پولشون زیاد باشه,کدوم کنسولو میخرن؟Ps3 یا xbox?
خوب اگه میگین xbox بهتره به سوال بالا جواب بدین!!

آخرین ویرایش:

p.s

کاربر سایت
Jun 10, 2009
239
نام
پیام
خوب اگه میگین xbox بهتره به این سوال جواب بدین!!

:stupids::lol:
ببین من موقعی که XBOX360 ELITE رو 450 تومن خریدم PS3 80 گیگ فک کنم 360 تومن بود و اصلا با قیمت بازی هاش مشکلی نداشتم چه خرید چه تعویض.ولی مشکل من در اهواز اینه که بازی 360 بعضی وقت ها بزور گیر میاد چه برسه به بازی PS3 که ده بار تعویض شده و اگر هم تا چند وقت دیگه PS3 بگیرم فقط بازی های اختصاصی رو میخرم اون هم آک نه ده بار تعویضی پس دیگه بحث پول رو نکن. گربه به گوشت رسیده:laughing:

Skuul

کاربر سایت
Mar 18, 2007
3,010
نام
Milad
خوب فکر کنم از اول مرورش کنیم خیلی بهتر باشه شاید الان خیلیا کج فهمیدن!
من توی پست 444 اومدم جواب دوستمون artin_131 رو دادم که داشت دوباره بحث قدیمی قیمت بازیها و اینارو وسط میکشید!و متاسفانه بنده بدون هیچ غرضی گفتم اون 10 میلیون نفری که Halo خریدن و ... که منظورم کاملا واح بود یعنی نمیشه گفت کی که هیلو خریده خره یا چیزه دیگه چون سلایق متفاوته و یا اون 15 میلیونی که هر ماه WOW بازی میکنن آدم نیستند چون خیلیا خوششون نمیاد!
که توی پست پایینش بابک جان فکر کرد بنده ایشون رو مثال زدم اومد بر علیه من جبهه گرفت!و چیزی که از همون اولم مورد بحث بود اینکه گفت فن بازی و شما داری نظرتو به دیگران تحمیل میکنی!!!!
خوب من همش گفتم کجا من چنین حرفی زدم .چون متاسفانه مثلا توی فروم های فارسی مد شده هر کی از هر بازیی تعریف کنه فن اون محسوب میشه پس من چون حرف از PS3 زدم فن PS3 هستم!!!!خوب اگه اینطوریه بابکم هم چون از Halo حرف زده پس باید فن این بازی و 360 باشه دیگه!طبق همین منوال خود محمد هم باید بگیم فن 360 ماکان فن PS3 امین فن 360 کیوان فن PS3 و...
من با اینش مشکل داشتم!که اگه قضیه بی طرف بودنه پس چرا در مقابل جواب اون دوستمون رو ندادن داشت اراجیف میبافت بهم و از درخت 360 بالا میرفت!خوب مسلما من که PS3 رو بیشتر دوست دارم (به قول دوستان فن!)وقتی یکی درباره این کنسول داره همه چیز میگه و تعریف میکنه حتی شاید چرند!ممکنه به راحتی ازش بگزرم اما اگه یک نفر بر علیهش چرت بگه و حرفاش چرند باشه!خوب باید جوابشو بدم!
بر عکسشم هست دیگه!به راحتی این موضوع قابل اثباته شما برید توی بخش اخبار یا همین تاپیک بی مثاله! فورزا و جی تی!اگه منوال فن بودن اینه خوب اون تاپیک برای نشانه گذاری نصف سایت کافیه!
دوم : اونایی که باید بدونن، میدونن که من در کل فن بوی نیستم (و از رای بالا هم مشخصه) و همچنین کوچکترین اهمیتی برام نداره که فن بویها دربارم چه فکری کنن ولی تا جایی که بتونم اجازه نمیدم اطلاعات و حرفهای غلطی که امثال شما میدن رواج پیدا کنه.
بعد نشوتن اونایی که باید بدونن!یعنی شما به ....
و اینکه حرفهای غلط رو گفتن که من بعد از این همه پست نفهمیدم کجای حرفم غلط بود!
باز هم پست دادیم ولی بیهوده
همونطور که گفتم شما هرجور راحتی درباره ی من فکر کن چون کوچکترین اهمیتی برام نداره.
خوب وقتی اینو مینویسه من که نمیام تایید کنم!کسی فکر نکنم توی دنیا بر علیه خودش چیزی بگه!خوب وقتی حرف بنده مهم نیست پس چرا اصلا جواب دادن!با اینکه به نوعی توهین بود!ولی خوب منم همین طو بدون کمو زیاد جواب دادم به هر حال هر فردی شخصیتی داره و نمیذاره خورد بشه!
حالا مشکل اینجاست که کسایی مثل شما میان و میخوان با دلیل و منطق نظر دیگرانو نقض کنن! من با این قضیه مشکل دارم.
و باز اینو گفتند که من باز هم نفهمیدم کجای پستم اینطور مطلبی بود!
در کل بحث من سر اون کتاربر بود داشت میگفت اصلا بازیهای کپی ما از بلوری های شما که پره خشم هستو ثیفه خیلی کیفیتش بهتره و برای ما تصدی دهنده لنز و شما پدر در بیاره لنزتونه!خوب من جواب اینو نباید بدم!
با اینکه توی خونه خودم PS3 و برادرم 360 داره طبیعتا من هم با 360 بازی میکنم اما به هر حال هر کسی عقیده ای داره و اگه قرار بود همه طرفدار یک کنسول بودن اصلا بحث کردن به چه دردی میخورد!
از اولم من قصد توهین به بابک رو نداشتم!اما وقتی دارن متهم میکنن مسلما وای نمیسم نگاه کنم!
در هر صورت همینجا تموم میشه اگه هم توهینی شده ناخودآگاه بنده عذر میخوام!
ولی در کل یکی بر میگرده میگه شماها به خاطر اینکه نسل قبل PS2 داشتین الان طرفداره PS3 هستین خوب یکی نیست برگرده بگه برادر من انگار اونایی که 360 دارن Xbox داشتن!بلکه همونام PS2 داشتند اما خوب چون پول خرید بازی اورجینال نیست رفتن 360 خریدن مسلما به قول برهان اگه جفتش یکی بود قیمت بازیاش اون موقع کسی چنین استدلالایه هویجی رو نمیزد!
منم حوصله این بحث هارو ندارم و کاملا شانس آوردم در مورده این ترازو بازیها نظر ندادم!
ولی وقتی یکی دیگه داره همه چیو میبره زیر سوال باید یکی جوابشو بده تا به قول بابک ادعای پیغمبری نکنه!
قشنگ معلومه که فن بوی ثونی هستش چون دیگه همه میدونن که GeoW2 و AW از GOW3 خیلی بهترن.
خوب فرار مغز ها که میگن همینه!:d
پ.ن:چون آنتی حرف زدی غلط املاییتو گرفتما:d

Inquisitor

Righteous Armors Me
کاربر سایت
Dec 6, 2007
3,636
نام
کامیار
Ps3 از همه بهتره به وضوح هر چه تمام تر عین تو پنیر معلومه:d

L J A

کاربر سایت
Sep 12, 2009
494
نام
fake name
بازی یعنی گرافیک!
PS3 metal gear solid 4 : guns of the patriots
و یا
infamous
و...

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
:stupids::lol:
ببین من موقعی که XBOX360 ELITE رو 450 تومن خریدم PS3 80 گیگ فک کنم 360 تومن بود و اصلا با قیمت بازی هاش مشکلی نداشتم چه خرید چه تعویض.ولی مشکل من در اهواز اینه که بازی 360 بعضی وقت ها بزور گیر میاد چه برسه به بازی PS3 که ده بار تعویض شده و اگر هم تا چند وقت دیگه PS3 بگیرم فقط بازی های اختصاصی رو میخرم اون هم آک نه ده بار تعویضی پس دیگه بحث پول رو نکن. گربه به گوشت رسیده:laughing:
مگه ما گفتیم شما پول نداری که رفتی Xbox خریدی؟ اصلا چه ربطی داشت که بخوای بگی که از نظر مالی مشکلی داری یا نه؟ بعدشم اگثر دوستانی که توی سایت هستند بازیهای مهم رو آکبند میخرن و نه به قول شما 10 بار تعویض شده. تنها بعضی دوستان بازی های مولتی پلتفرم رو دست دو میخرن. من هم خودم تو پست بالا گفتم هیچ قصدی ندارم و فن هیچی هم نیست و فقط از بازی با هر 2 تا کنسول لذت میبرم. من دارم میگم اگه بازی های هر 2 تا کنسول اورجینال بود شما کدوم کنسول رو انتخاب میکردی؟ به این نکته هم توجه کن که کیفیت ساخت مادربورد هایXbox واقعا ضعیف و بد هست شما کدوم رو میخریدی؟
در ضمن مبارکه که دستت به گوشت رسید. برو خوش باش

jimboli

کاربر سایت
Sep 27, 2009
488
نام
Masoud MAS
ps3

من خودم xbox 360 دارم ولي ps3 از هر لحاظ شاخ تره ......

p.s

کاربر سایت
Jun 10, 2009
239
نام
پیام
مگه ما گفتیم شما پول نداری که رفتی Xbox خریدی؟ اصلا چه ربطی داشت که بخوای بگی که از نظر مالی مشکلی داری یا نه؟ بعدشم اگثر دوستانی که توی سایت هستند بازیهای مهم رو آکبند میخرن و نه به قول شما 10 بار تعویض شده. تنها بعضی دوستان بازی های مولتی پلتفرم رو دست دو میخرن. من هم خودم تو پست بالا گفتم هیچ قصدی ندارم و فن هیچی هم نیست و فقط از بازی با هر 2 تا کنسول لذت میبرم. من دارم میگم اگه بازی های هر 2 تا کنسول اورجینال بود شما کدوم کنسول رو انتخاب میکردی؟ به این نکته هم توجه کن که کیفیت ساخت مادربورد هایXbox واقعا ضعیف و بد هست شما کدوم رو میخریدی؟
در ضمن مبارکه که دستت به گوشت رسید. برو خوش باش

برهان جان من که جواب شما رو ندادم من جواب F.A7 رو دادم پس شما ناراحت نشو
خدا رو گواه میگیرم تو اهواز بازی های PS3 رو مثل کاپ به شیشه چسبوندن اصلا من وقتی این رو دیدم از PS3 منصرف شدم خدا میدونه بازی رو چند صد بار تعویض کردند من که چیزی نگفتم.
منظور من هم از گربه به گوشت رسیده F.A7 بود نه کسه دیگه ای

F.A7

کاربر سایت
Jul 22, 2009
691
نام
فرهاد
ما که هر دفعه رفتیم بازی بخریم اکبند بود.
برهان جان من که جواب شما رو ندادم من جواب F.A7 رو دادم پس شما ناراحت نشو
خدا رو گواه میگیرم تو اهواز بازی های PS3 رو مثل کاپ به شیشه چسبوندن اصلا من وقتی این رو دیدم از PS3 منصرف شدم خدا میدونه بازی رو چند صد بار تعویض کردند من که چیزی نگفتم.
به خدا منظوری با این حرفم نداشتم.مگه هرکی Xbox داره پول نداره؟نه من منظورم یه چیز دیگه بود,من فقط میگم بازی های Ps3 بخاطر قوی بودنش شاختره همین!اگه ناخاسته توهین کردم بازم ببخشید.
اگر هم تا چند وقت دیگه PS3 بگیرم فقط بازی های اختصاصی رو میخرم اون هم آک نه ده بار تعویضی پس دیگه بحث پول رو نکن. گربه به گوشت رسیده
اقا پیشاپیش تبریک میگم,اره دیگه باید اکبند خرید پس چی؟بازم میگم اگه تو پستم توهین دیدی ببخش
خب چرا تنها منظورت من بودم از گربه به گوشت رسیده, مگه بده؟؟؟ ;)
منظور من هم از گربه به گوشت رسیده F.A7 بود نه کسه دیگه ای
اقا جبهه گیریو بزار کنار
من خودم xbox 360 دارم ولي ps3 از هر لحاظ شاخ تره ......
ایول به منطقت, کارت خیلی درسته...

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
اقا یان لطفا خودتون رو کنترل کنید . گفتن کدوم بازی انحصاری بیشتر باکیفیت تر و بهتری داره شما 4 صفحه با جک گفتن جلو بردین این صحبت ها چیه مسخره کردین خودتون رو .

یه بازی که دوست دارین در مقابل 4 تا بازی میزارین میگین اون ها آشغاله فقط همین فکر هم شما میکنن یا اصلا صفحه اول رو خوندین راجب دسته و ... صحبت میکنین اما این رو که گفته بازی ها رو بگین نه بعد برای این که بگین این بازی خوبه بازی مقابل آشغال هستش .

بیخیال شین دیگه . نظر آدم ها رو هم نمیشه با توهین یا هر چیز دیگه عوض کرد پس با هم خوب رفتار کنید بهتره.

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر