کدام کنسول بازی اختصاصی بهتری دارد(با ذکر بازی)

کدام کنسول بهترین بازی اختصاصی را دارد(با ذکر بازی)

• مجموع رای دهنده‌ها
    546
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

p.s

کاربر سایت
Jun 10, 2009
239
نام
پیام
uncharted 1 , 2...............................gers of war 1,2
mgs4..........................................................halo
lbp...........................................................ninja gaiden 2
god of war 3.....................................................fable 2
infamus.................................................splinter cell
gt5..........................................................fm3
به نظرم مال ps3 سنگین تره ...
ترازو اینو نشون میده....!!!

:stupids::lol::lol::eek::eek::shocked::shocked:
فکر کنم برا این مال ps3 سنگین تره چون مقایسه ات از بیخ و بن اشتباهه :sick::sick::biggrin1:
درستش کن چون فقط این دوتا
gt5..........................................................fm3
درستن که اون هم از نظر قرار دادن رو کفه ترازو درسته ولی سنگینیش اشتباهه:biggrin1:

F.A7

کاربر سایت
Jul 22, 2009
691
نام
فرهاد
گربه دستش به گوشت نمیرسه میگه پیف پیف!!

Xbox 360= Alan Wake, Gears of War 2, Splinter Cell Conviction,Fable 2,foraz3,
به نظر من مال xbox360سنگی نتره...
:eek:اهان یعنی این بازیها از Gow3 و MGS4 و Uncharted و ... سنگینترن نه؟پیشنهاد میکنم عنوان پستمو بخونید.:laughing:

Skuul

کاربر سایت
Mar 18, 2007
3,010
نام
Milad
یعنی چی چه ربطی داره؟
ایشون یه جوری حرف زد انگار تو خارج همه فقط بازیای PS3 رو قبول دارن منم گفتم اینجوری نیست.

سعی کنید یه کم رو پستها فکر کنید بعد جواب بدید تا فن بوی بودنتون رو بروز ندید!
شرمنده مگه من پست شمارو نقل قول کردم!!اصلا طرف صحبت من با همون پست بود!به جز جمله آخرش!
در هر صورت در فروم به لطف پست هایی که زده میشه میشه به راحتی فهمید کی فنه چه کنسولی هست!فکر کنم همه هم بدونن شما فن چه کنسولی هستید;)
خوب چه ربطی داره همون 7 تومنی که شما میگی من باهاش 3 تا بازی 360 میخرم بدون این که نیاز باشه بازی رو عوض کنم ولی اگر شما قرار باشه برای ps3 سه تا بازی رو عوض کنی باید 21 تومن بدی!!!!! بعدشم وقتی بازی رو عوض کنی طرف بهت یه بازی اکبند نمیده یه بازی میده که دیسکش کثیف و خش خشی هست و به مراتب به لنزت فشار میاره
لطف کن این قدر فن بازی در نیار من خودم رایم ps3 بود ولی حقایق رو میگم و فن بازی درنمی یارم
اگه اینکه من فن PS3 هستم اینقدر به شما فشار آورده باید بگم آره!به مراتب خیلی بیشتر از 360 خوشم میاد چون مثل بعضیا 2 سال نیست که گیمر شدم و اولین کنسولم 360 نبوده!:laughing:
شما بازی رایتیه 360 رو که منم رایت میکنم با دیسک بلو ری با دفتر چه کاورش یکی میکنید!!!
بعد ببخشید کجای دیسکا خش داره ضمن اطلاع برای اینکه بدونید وقتی از یک فروشنده بازی و تعویض میکنید بازی باید بدون هیچ خشی باشه و کاملا سالم و تمامه کسانی هم که دارن چون پول زیادی بابت بازی میدن از جونشون بیشتر از بازیا محافظت میکنن!در هر صورت شما هم به قوله خودتون اگه فن PS3 هستید!احتمالا همون لفظیه چون یا اصلا بازی تعویض نکردید و...
کلا مقایسه دیسک DVD که خوده خامش تقلبیه!با بلوری بازیهای PS3 ....اصلا هیچی!

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,259
نام
امیر حسین
اون مقایسه ی صفحه ی قبل کلا غیر از GT5 با FM3 اشتباه بود!!!
مثلا به جای اینکه جلوی NG2 بنویسه GOW III باید NGS2 رو میزاشت!!!
و مثلا جلوی FABLE 2 باز INFAMOUS بود بیشتر بهش میخورد و ...

ولی خوب در کل نتیجش درست بود :d

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,102
شرمنده مگه من پست شمارو نقل قول کردم!!اصلا طرف صحبت من با همون پست بود!به جز جمله آخرش!
در هر صورت در فروم به لطف پست هایی که زده میشه میشه به راحتی فهمید کی فنه چه کنسولی هست!فکر کنم همه هم بدونن شما فن چه کنسولی هستید;)
خوب تنها کسی که حرف از فروش Halo زد من بودم و قاعدتا شما جواب ارواح رو نمیدادید! (میدادید؟!)

دوم : اونایی که باید بدونن، میدونن که من در کل فن بوی نیستم (و از رای بالا هم مشخصه) و همچنین کوچکترین اهمیتی برام نداره که فن بویها دربارم چه فکری کنن ولی تا جایی که بتونم اجازه نمیدم اطلاعات و حرفهای غلطی که امثال شما میدن رواج پیدا کنه.

F.A7

کاربر سایت
Jul 22, 2009
691
نام
فرهاد
دوم : اونایی که باید بدونن، میدونن که من در کل فن بوی نیستم (و از رای بالا هم مشخصه) و همچنین کوچکترین اهمیتی برام نداره که فن بویها دربارم چه فکری کنن ولی تا جایی که بتونم اجازه نمیدم اطلاعات و حرفهای غلطی که امثال شما میدن رواج پیدا کنه.
بله مشخصه کاملا.
اجازه بدی؟چیو اجازه بدی؟همه میدونن کدوم خوبه کدوم بده نیازی به اجازه شما نیست.

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,102
بله مشخصه کاملا.
اجازه بدی؟چیو اجازه بدی؟همه میدونن کدوم خوبه کدوم بده نیازی به اجازه شما نیست.
بله به شما هم ربطی نداره کاملا.
هرکس سلیقه ای داره و برمبنای اون میگه کدوم از نظرش بهتره، حالا اگه یه سری مثل شماها بیان و حرفاشون رو جوری جلوه بدن که انگار پیامبرن و دارن حقیقت محض رو فتوا میدن من هم حرفاشون رو نقض میکنم.
الان برات روشن شد چیو میگم؟!

Skuul

کاربر سایت
Mar 18, 2007
3,010
نام
Milad
خوب تنها کسی که حرف از فروش Halo زد من بودم و قاعدتا شما جواب ارواح رو نمیدادید! (میدادید؟!)

من مثال زدم و اصلا توجهی به پست شما نداشتم!در هر صورت شما اگه فن بوی نبودید اینطوری برای اسم هیلو به درو دیوار نمیزدید!
بعد ببخشید نبی جان من دقیقا چی رو ترویج دادم تمام پست من توی تاپیک رو بیار ببینیم!شاید شما راست میگی و ما کلا بوقیم!
نمیدونم من چه اطلاعات غلطی دادم توی تاپیک یکیشو مثال بزنی رسما میام پابوس!
بله به شما هم ربطی نداره کاملا.
هرکس سلیقه ای داره و برمبنای اون میگه کدوم از نظرش بهتره، حالا اگه یه سری مثل شماها بیان و حرفاشون رو جوری جلوه بدن که انگار پیامبرن و دارن حقیقت محض رو فتوا میدن من هم حرفاشون رو نقض میکنم.
الان برات روشن شد چیو میگم؟!
خوشم میاد این حرفو میزنی و اینطوری پست میدی!
در کل زشته به خاطر چند تا تعداد پست زیاد آدم ادعای پیغمبریه گیم رو بکنه!
اگه اینطور باشه یارو هم میاد میگه من عضو سال 2005 سایتم پس من بیشتر از شماها حالیمه!
کلا هم سمتو سوی تاپیک رو به کجا کشیدید !بماند...
پ.ن:همیشه در مقابل پیغمبران کفاری نیز بوده اند که حرف پیغمبران را نقض می کردند:d

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,102
من مثال زدم و اصلا توجهی به پست شما نداشتم!در هر صورت شما اگه فن بوی نبودید اینطوری برای اسم هیلو به درو دیوار نمیزدید!
بعد ببخشید نبی جان من دقیقا چی رو ترویج دادم تمام پست من توی تاپیک رو بیار ببینیم!شاید شما راست میگی و ما کلا بوقیم!
نمیدونم من چه اطلاعات غلطی دادم توی تاپیک یکیشو مثال بزنی رسما میام پابوس!

خوشم میاد این حرفو میزنی و اینطوری پست میدی!
در کل زشته به خاطر چند تا تعداد پست زیاد آدم ادعای پیغمبریه گیم رو بکنه!
اگه اینطور باشه یارو هم میاد میگه من عضو سال 2005 سایتم پس من بیشتر از شماها حالیمه!
کلا هم سمتو سوی تاپیک رو به کجا کشیدید !بماند...
پ.ن:همیشه در مقابل پیغمبران کفاری نیز بوده اند که حرف پیغمبران را نقض می کردند:d
همونطور که گفتم شما هرجور راحتی درباره ی من فکر کن چون کوچکترین اهمیتی برام نداره.
=============
در ضمن من همیشه همینو گفتم. توی همین تاپیک بگرد ببین یه پست فن بویانه (!) میتونی از من پیدا کنی؟ ولی پستهای شما.... (بقیه بهتر تشخیص میدن)
حالا مشکل اینجاست که کسایی مثل شما میان و میخوان با دلیل و منطق نظر دیگرانو نقض کنن! من با این قضیه مشکل دارم.
جالبه شما هر جور فکر میکنی همونو به من نسبت میدی! چه ربطی به تعداد پست داره؟ مگه من حرفی از تعداد پست زدم؟ (شاید شما اینجوری باشی ولی من نیستم) کلا مشخصه کی داره تاپیکو منحرف میکنه. وسط بحث درباره ی بازیهای انحصاری میای حرف از تعداد پست و تاریخ عضویت میزنی (!) که نشانه ی خیلی چیزاست... !

در کل با کسایی مثل شما که به جای جواب منطقی میاد تعداد پست و این جور چیزهای بچه گانه رو میکشه وسط بحث کردن کاملا بی فایدست!
از اولم اشتباه از من بود که خودمو تو این بحثهای بچگانه درگیر کردم.
خوش باشی

Skuul

کاربر سایت
Mar 18, 2007
3,010
نام
Milad
همونطور که گفتم شما هرجور راحتی درباره ی من فکر کن چون کوچکترین اهمیتی برام نداره.
=============
در ضمن من همیشه همینو گفتم. توی همین تاپیک بگرد ببین یه پست فن بویانه (!) میتونی از من پیدا کنی؟ ولی پستهای شما.... (بقیه بهتر تشخیص میدن)
حالا مشکل اینجاست که کسایی مثل شما میان و میخوان با دلیل و منطق نظر دیگرانو نقض کنن! من با این قضیه مشکل دارم.
جالبه شما هر جور فکر میکنی همونو به من نسبت میدی! چه ربطی به تعداد پست داره؟ مگه من حرفی از تعداد پست زدم؟ (شاید شما اینجوری باشی ولی من نیستم) کلا مشخصه کی داره تاپیکو منحرف میکنه. وسط بحث درباره ی بازیهای انحصاری میای حرف از تعداد پست و تاریخ عضویت میزنی (!) که نشانه ی خیلی چیزاست... !

در کل با کسایی مثل شما که به جای جواب منطقی میاد تعداد پست و این جور چیزهای بچه گانه رو میکشه وسط بحث کردن کاملا بی فایدست!
از اولم اشتباه از من بود که خودمو تو این بحثهای بچگانه درگیر کردم.
خوش باشی
OMG!
شما هم کاملا معلومه مثل بچه 5 ساله یک کلمه توی پست من پیدا کردی!به جای جواب دادن به پستم که نمیتونستی جواب بدی!برای پیچوندن همش پست پست میکنی!در هر صورت برو ببین کی اومده اول تاپیک رو برده جاده خاکی نکنه اینم باید دوستان بگن!
اولم گفتم بنده درباره شما اصلا فکر نمیکنم فکر نکنم اینقدر علاف باشم!
علت اینکه جواب هم دادم برای این بود که همین ادعای خدای گیمینگتون بقیرو کور نکنه!
برای بار دوم میگم کجای پستم همچین هدفی داشت بزار تماشا کنیم.شما فقط داری خرفه خودتو میزنی بنده شک دارم اصلا پست منو میخونی یا نه!
ما هم پست فن بویانه نزدیم بعضی دوستان میان کاسه داغتر از آش میشن من جواب اونارو دارم در ضمن فن بوی به کسی گفته نمیشه 3 تا پلت فرم داشته باشه توی خونش و با هر 3 کار کنه!
میگم شمام مثله پیازی ها!همه چیو میگیری به خودت!
باز جاده خاکی هروقت از پست پست کردن خسته شدید اطلاع بدید بحث کنیم!
شاید!
خوش هستیم شما چطور!؟:d

360xbox

کاربر سایت
Aug 9, 2009
562
نام
behzad
:eek:اهان یعنی این بازیها از Gow3 و MGS4 و Uncharted و ... سنگینترن نه؟پیشنهاد میکنم عنوان پستمو بخونید.:laughing:
هر کسی یه نظری داره به نظر من بازیهای ایکس باکس 360سنگینتر چون من بیشتر با halo,gres1.2,حال میکردم تا بازی , Uncharted ,mgs4 :-":laughing:

KDSM

کاربر سایت
Sep 25, 2009
48
نام
کیارش دوراندیش
ps3

ps3 به خاطر :
metal gearsolid 4
Uncharted
God Of War 3
.
.
.
.
.

Mamad Ripper

کاربر سایت
Aug 19, 2008
2,368
نام
محمد
واقعاً آدم وقتی پست های بعضی از دوستان رو میخونه تصور میکنه که اصلاً تو سایت نبودن!!
بابک(Dreadlord) در جواب پست یکی از کاربرا که گفته بود "کسایی که به XBOX 360 رای دادن دلیلش اینه که به راحتی و با پرداخت هزینه ی کم میتونن این بازی ها رو بدست بیارن و این مقایسه رو اگه تو فروم های خارجی بزارید نتیجه کاملاً برعکس میشه"حالا که نتیجه مشخصه(نمی دونم دیگه دوستان چیه نتیجه رو میخوان عوض کنن!!)
بابک در جوب ایشون گفته بود نه اینطور نیست،10 میلیون نفر Halo 3 رو خریدن اینا هم همه با هزینه ی کم خریدن؟!کلاً منظور این بود که ربطی نداره و هر سیستم طرفدارای خودشو داره،در ضمن یکی از اشخاصی که مورد قبول خیلیاست توی سایت همین آقا بابکه،من حتی از خودم مطمئن نباشم که فن بوی هستم یا نیستم ولی از ایشون مطمئنم که فقط به مقوله ی گیم علاقه منده و کورکورانه از چیز خاصی حمایت نمی کنه...

WILDCAT

کاربر سایت
Jun 5, 2007
1,572
نام
Noctis LuciS Caelum
هر کسی یه نظری داره به نظر من بازیهای ایکس باکس 360سنگینتر چون من بیشتر با halo,gres1.2,حال میکردم تا بازی , Uncharted ,mgs4 :-":laughing:

بازم از این بحثها وجود داره :laughing:
سنگینی و به چی ببینی اگه فقط منظورت فروش هست توی PC مثلا بازی SIMS خیلی پرفروشه WII بازیهاش پرفروش هست پس بگیم اونام سنگین هستن .
اتفاقا من برعکس نظرت و دارم بخاطر اینکه توی HALO یا GEAR یا با موجودات فسقلی یا با غول میجنگی که با مزاج من خوش نمیاد دلیل نداره به نظر دیگران بخندم :laughing:
خواهشا در مورد MGS کلا نظر نده که بهتره تا وقتی شایعه اومدن شماره 4 بازی روی این دستگاه بود وضع دیدنش زیبا بود حالا که یه شماره از این بازی میخواد روی 360 بیاد بازم وضع دوستان عزیز دیدنی هستش :-"
درمورد UNCHARTED هم نظر الکی زیبا نده که حتی خود 360 ها میدونند بازی بزرگی هستش :-"

نظر من :
LittleBigPlanet بازی سرگرم کننده و خنده دار :biggrin1: - Gran Turismo 5 با شماره های قبلش خاطره داشتم این دیگه هیچ :love: - Heavy Rain:The Origami Killer وقتی پشت این بازی کسی باشه که فارنهایت و ساخته دیگه معلومه :love: - Last Guardian مطمئنا خوش ساخت خواهد بود :smile: - Final Fantasy XIII و Final Fantasy VERSUS XIII میدونم شماره 13 روی 360 میاد ولی روی PS لطف دیگه ای داره و با شخصیت ورسوس هم حال کردم و مطمئنم بازی عالی خواهد شد :smile: - Killzone 2 بازی نفس گیر و عالی - Infamous خیلی با بازیش حال کردم :love: - God of War III مگه میشه کسی باشه کریتوس و نشناسه :love:

---------------

من HALO و GEARS و بازی کردم اصلا باهاشون حال نکردم ( نظر شخصیمه به دوستدارانشم احترام میذارم ) ولی لطفا بازی که اصلا بازی نکردین نظر ندین .

اضافه میکنم متن بالا برای حرف نادرست بود اگه دوستان بیان و نظر خودشون و بدن و بگن مثلا Mass Effect 2 یا Splinter Cell: Conviction یا Alan Wake و بگن مثلا به فلان علت بزرگ هستند نظرشون درسته . خواهشا فقط اسم بازیهای بزرگ کنسول خودتون و بگین و الکی به بازیهای کنسول مقابل گیر الکی ندین ( هر دو طرف )

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,184
نام
ماکان
بابک من باید در مورد فن بوی بودن یا نبودن افراد یک توضیحی بدم!! تو هم بدون شک فن بوی هستی!

مثلا اگه تو از سبک FPS خوشت بیاد و بگی Halo بازی بزرگی هست در نتیجه میشی فن بوی 360. حالا اگه یکی بگه من اسنیک رو دوست دارم میشه فن بوی PS3. یا هر کی بگه از مستر چیف بدش میاد میشه فن PS3 و هر کی هم بگه از نظر ان کریتوس زشته میشه فن 360.

میبینی؟ همه چیز روشنه!! تو در هر صورت فن بوی هستی، چون بالاخره از یک بازی خوشت میاد دیگه!:biggrin1:

مثلا من چون فعلا 360 ندارم (مرد!!) و مجبورم Bayonetta رو روی PS3 بازی کنم یک Mega Fanboy کنسول ثونی هستم:biggrin1: و یا این دوستمون KDSM که از GOW3 خوشش میاد قشنگ معلومه که فن بوی ثونی هستش چون دیگه همه میدونن که GeoW2 و AW از GOW3 خیلی بهترن.

پ.ن: ان روز داشم از Muramasa تعریف میکردم یکی بهم گفت تو چقدر فنبوی Wii هستی! :biggrin1:

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر