کدام مرورگر اینترنت بهتر است؟

کدام مرورگر اینترنت بهتر است؟

• windows explorer

رای‌ها: 62 8.8%
  • firefox

رای‌ها: 459 65.0%
  • opera

رای‌ها: 151 21.4%
  • هیچکدام!

رای‌ها: 34 4.8%

• مجموع رای دهنده‌ها
    706

M4

کاربر سایت
Apr 18, 2008
408
نام
Unknown
من هردو را تست کردم!!!(خودم فایروفاکسی هستم)
خوب از لحاظ زیبایی که opera سر تره;)(امین چند تا تم برای ff بده بابا اه:()
از لحاظ سرعت اپرا اول متنو باز میکنه بعد عکس رو ولی این ff هم همین کارو میکنه ولی بهتر!!!
اپرا سایت ها را برای بار اول خیلی دیر باز میکنه و عکس و فلش ها را هم همینطور و در دفعات بعد هم زیاد تاثیری نداره!!!
اما OPERA با پروکتل SSL جور تره زود تر میاد:eek:
خوب از لحاظ فضای رم هم اپرا زودتر میاد ولی ff هم با اینکه در میاد ولی اگه زیاد تب بازکنی نمی هنگه:eek:
سیستم من رم 256 دی دی آر 1:biggrin1:
دایل اپ 48 تا سرعت!:biggrin1:

آخرین ویرایش:

Quick

کاربر سایت
Jan 29, 2007
116
نام
میلاد
ببینید الان نبرد اصلی بین Fire Fox 3.0 Final و Opera 9.5 Final هست!
پیشنهاد میکنم این تست ها رو ببینید.
کامل و بی نقص هستند.

من خودم از FF استفاده میکنم.

M4

کاربر سایت
Apr 18, 2008
408
نام
Unknown
ببینید الان نبرد اصلی بین Fire Fox 3.0 Final و Opera 9.5 Final هست!
پیشنهاد میکنم این تست ها رو ببینید.
کامل و بی نقص هستند.

من خودم از FF استفاده میکنم.
آدرس فیل تره!!:biggrin1:

Mil@D-777

کاربر سایت
Jul 16, 2006
950
نام
میلاد
ببینم این مشکل هنگ کردن FF3 برای همه هست یا فقط برای منه . من وقتی بیشتر از سه تا tab باز می کنم سرعت سیستمم به شدت میاد پایین تا زمانیکه کل tab هارو ببندم . Bazicenter رو که باز می کنم اصلا تو همون tab اول سیستم افقی میشه . (من با FF2 هیچ مشکلی نداشتم و بعضا بعضی وقتا تعداد tab هایی که باز می کردم به دو رقمی هم میرسید ولی اصلا سرعت سیستم پایین نمیومد ) . سوال کردم که بدونم مشکل کسانه دیگه هم هست یا فقط برای منه اگه فقط مشکل منه که فکر کنم از ویندوزم باشه که جدیدا نصب کردم . (Sp3 بود) . ;)

kiya

کاربر سایت
Oct 30, 2006
3,332
نام
کیا
ببخشید اینجا سوالمو میپرسم.البته زیادم بیربط نیست...
من قبلا از opera استفاده میکردم.ولی به دلیل اینکه ویدیو استریم مثلا youtube رو نمیتونستم ببینم رهاش کردم.البته بعضی وقتا نشون میداد بعضی وقتا نه...قاط بود! چرا
حالا از Firefox 3 استفاده میکنم و خیلی راضیم
ولی همچنان برام سوالِ این مشکل opera از کجاس

مرسی

Esikhafan

کاربر سایت
Jul 5, 2006
1,353
نام
احسان
ببخشید اینجا سوالمو میپرسم.البته زیادم بیربط نیست...
من قبلا از opera استفاده میکردم.ولی به دلیل اینکه ویدیو استریم مثلا youtube رو نمیتونستم ببینم رهاش کردم.البته بعضی وقتا نشون میداد بعضی وقتا نه...قاط بود! چرا
حالا از Firefox 3 استفاده میکنم و خیلی راضیم
ولی همچنان برام سوالِ این مشکل opera از کجاس

مرسی
اگه فقط مشکلت همینه که توی نسخه 9.50 تقریبا رفع شده.
نسخه 9.50 دیگه اینقدر رو این مشکل ها کار شده که دیگه خیلی خیلی کم پیش میاد که یه همچین اتفاقی بیافته(اونهم نه تو یوتیوب بلکه تو سایت های در پیت!)

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,800
نام
امین
/:)
همین امکانات اضافه مهم هست و اگرنه همه همون IE رو استفاده میکردن!

احسان خودت رو زدی به اون راه یا واقعا نفهمیدی چی گفتم؟:biggrin1:
یه جور میگه انگار هیچ امکاناتی نداره دقیقا مثل ie هست باید واسش اکستنشن بریزی! امکانات داره به حد خودش هم خوبش رو داره برای امکانات بیشتر اکستنشن میریزن!

اگه یه چند ماه فایرفاکس استفاده میکردی و اکستنشن هاش رو تست میکردی این حرفو نمیزدی!

بینم این مشکل هنگ کردن FF3 برای همه هست یا فقط برای منه . من وقتی بیشتر از سه تا tab باز می کنم سرعت سیستمم به شدت میاد پایین تا زمانیکه کل tab هارو ببندم . Bazicenter رو که باز می کنم اصلا تو همون tab اول سیستم افقی میشه . (من با FF2 هیچ مشکلی نداشتم و بعضا بعضی وقتا تعداد tab هایی که باز می کردم به دو رقمی هم میرسید ولی اصلا سرعت سیستم پایین نمیومد ) . سوال کردم که بدونم مشکل کسانه دیگه هم هست یا فقط برای منه اگه فقط مشکل منه که فکر کنم از ویندوزم باشه که جدیدا نصب کردم . (Sp3 بود) . ;)

نه میلاد جان تو نسخه ی 3 اصلا این مشکل نیست! تو 2 ش اگه بالای 10 تا تب باز میکردی وقتی روی یک تب کلیک میکردی با یکم تاخیر می اوردش ولی الان مشکل رفع شده...
احتمال داره از ویندوزت باشه!

Mil@D-777

کاربر سایت
Jul 16, 2006
950
نام
میلاد
نه میلاد جان تو نسخه ی 3 اصلا این مشکل نیست! تو 2 ش اگه بالای 10 تا تب باز میکردی وقتی روی یک تب کلیک میکردی با یکم تاخیر می اوردش ولی الان مشکل رفع شده...
احتمال داره از ویندوزت باشه!

آره امین . الان بیشتر مطمئن شدم . با IE هم پس از ماهها یه چند تا صفحه باز کردم دیدم همینطوریه . احتمالا این SP3 با مزاج سیستم ما سازگار نیست . دستت درست . ;)

Esikhafan

کاربر سایت
Jul 5, 2006
1,353
نام
احسان
احسان خودت رو زدی به اون راه یا واقعا نفهمیدی چی گفتم؟
یه جور میگه انگار هیچ امکاناتی نداره دقیقا مثل ie هست باید واسش اکستنشن بریزی! امکانات داره به حد خودش هم خوبش رو داره برای امکانات بیشتر اکستنشن میریزن!

اگه یه چند ماه فایرفاکس استفاده میکردی و اکستنشن هاش رو تست میکردی این حرفو نمیزدی!
اولا اینکه من خیلی وقته از فایرفاکس استفاده میکنم (ولی شک دارم سیستمت اصلا بویی از اپرا برده باشه)
دوما اگه اینجوری بخوای حساب کنی امکانات پایه اش خیلی کمتر از اپرا هست !

ali_gamer_2007

کاربر سایت
Aug 28, 2007
119
سلام یک سوال داشتم میخواستم ببینم برای همه این طوره یا نه چکار کنم:
من هر وقت میخوام وارد ایمیلام شوم با ارورو زیر مواجه میشم با مرورگر فایر فاکس 3:
Secure Connection Failed

www.google.com uses an invalid security certificate.

The certificate is not trusted because the issuer certificate has expired.
The certificate will not be valid until 2008/05/02 10:02 ق.ظ.

(Error code: sec_error_expired_issuer_certificate)

* This could be a problem with the server's configuration, or it could be someone trying to impersonate the server.

* If you have connected to this server successfully in the past, the error may be temporary, and you can try again later.

Or you can add an exception…

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر