کدام مرورگر اینترنت بهتر است؟

کدام مرورگر اینترنت بهتر است؟

• windows explorer

رای‌ها: 62 8.8%
  • firefox

رای‌ها: 459 65.0%
  • opera

رای‌ها: 151 21.4%
  • هیچکدام!

رای‌ها: 34 4.8%

• مجموع رای دهنده‌ها
    706

POOYA1989

Future Breed Machine
کاربر سایت
Jan 1, 2011
1,341
نام
Pooya
سافاری ویندوز و مک تفاوت زیادی با هم ندارن. البته نسخه مک طبیعتا سریعتره.
اینم چارت های مقایسه که خود اپل تهیه کرده٫ پس بهتره فکر بحث کردن رو هم نکنید.
توی این مقایسه ها سافاری در تمام زمینه ها کم ترین زمان پاسخ گویی رو داشته و نشون میده که سریعترین هست.
اپل که بیخودی توی صفحه سافاری بزرگ نمی نویسه سافاری سریعترین مرورگر وب دنیا
منبع من سایت اپل هست.
http://www.apple.com/safari/whats-new.html#performance
i4665_AppleSafariSeethenewfeaturesinSafariforMacandPC.1.jpg

i4664_AppleSafariSeethenewfeaturesinSafariforMacandPC.2.jpg

i4663_AppleSafariSeethenewfeaturesinSafariforMacandPC..jpg

جالبه! خوب دوست عزیز ماست فروش که نمیگه ماستم ترشه! lol
شما به جای اینکه به سایت اپل بری.به سایت گروه های برو که کارشوم قیاس بین نرم افزارها و سخت افزار ها موجود در بازار هست.
بزرگترین این گروه ها هم در دنیا گروه مهندسین toptenreviews هست(که امروز در برنامه "BBC کلیک" داشت راجع به این شرکت میگفت)
من در چند پست قبل هم لینک سایت این شرکت رو گذاشتم،وکاش شما یک سر به این سایت میزدی و مقایسه ای که بین مرورگرها رو کرده می دیدید.
متاسفم که اینقدر مقرضانه و بدون تحقیق کافی به اظهار نظر میپردازین.
در زیر من دوباره لینک سایت toptenreviews رو میذارم ودوستان عزیر میتونند مقایسه بین مرورگرها رو ببینن.
شما هم ببین وبه جایگاه سافاری پی ببر.

http://internet-browser-review.toptenreviews.com

آخرین ویرایش:

POOYA1989

Future Breed Machine
کاربر سایت
Jan 1, 2011
1,341
نام
Pooya
دوست عزیز همه میدونن که برای سنجش عیار یک محصول باید به گروه های قیاس این نرم افزار ها پرداخت نه اینکه
به سایت خود اون شرکت برین.خوب معلومه سایت مذکور از محصول خودش جانبداری میکنه.
یکی از علت های که سافاری کمی کم فروغ ظاهر شده،تعریف و تمجیدهای اغراق گونه اپل راجع به سافاری بود.
که در شرایط آزمایش کاملا با چارت ها و آزمایشاتی که اپل به نمایش گذاشت،متفاوت بود
نگارنده در پست های قبل که مرورگرها رو مقایسه کردم به این نکته اشاره کردم که اپل مرورگر خودش رو بهترین و پر سرعت ترین مرور گر دنیا میدونه
ولی در عمل اینطور نیست وهمه بر این جمله به باور رسیدند که:این مرورگر بیشتر به واسطه نام معتبر شرکت سازنده اش شهرت یافته است و در برابر دیگر رقبا حرف زیادی برای گفتن ندارد.
ممنون از دوستان

آخرین ویرایش:

Danteppc

کاربر سایت
Dec 29, 2008
995
بقالی سر کوچه که نیست که بگه ماستم ترش نیست...
تمام محصولات اپل بهترینن فقط مرورگر وبش نیست...
مثل گوگل روزی یه ورژنم نمیده بیرون

PAUSE

کاربر سایت
Jun 9, 2008
3,631
نام
سعید
خب من بعد نظرات دوستان سافاری رو دانلود کردم(نسخه 5).شاید بهتر بودن سرعتش نسبت به کروم و فایرفاکس خیلی محسوس نباشه اما به نظرم حداقل توی لود کردن تصاویر سریعتره.فقط یه چیز که یه خورده برام عجیبه انگار نمیشه IDM رو باهاش هماهنگ کرد.حداقل من که پیدا نکردم از کجا میشه این کار رو کرد.اگه کسی بلده به منم بگه :D

POOYA1989

Future Breed Machine
کاربر سایت
Jan 1, 2011
1,341
نام
Pooya
خب من بعد نظرات دوستان سافاری رو دانلود کردم(نسخه 5).شاید بهتر بودن سرعتش نسبت به کروم و فایرفاکس خیلی محسوس نباشه اما به نظرم حداقل توی لود کردن تصاویر سریعتره.فقط یه چیز که یه خورده برام عجیبه انگار نمیشه IDM رو باهاش هماهنگ کرد.حداقل من که پیدا نکردم از کجا میشه این کار رو کرد.اگه کسی بلده به منم بگه :D
معمولا محصولات اپل این گونه هستند.و با نرم افزار های شرکت های دیگه به خوبی مچ نمیشند.البته من از orbit استفاده میکنم و تو سافاری هم به خوبی جواب میده.
البته یک نرم افزار به نام DOWNLOAD MAJIC SAFARI هست.که مخصوص سافاری هست و
من استفاده نکردم.

بقالی سر کوچه که نیست که بگه ماستم ترش نیست...
تمام محصولات اپل بهترینن فقط مرورگر وبش نیست...
مثل گوگل روزی یه ورژنم نمیده بیرون
دوست عزیز اون یک ضرب المثل بود.در این که محصولات اپل تولید کم ولی با کیفیتی دارند شکی نیست!
ولی دلیل نمیشه همیشه به این شکل باشه.ما هم نگفتیم سافاری بده! فقط منظور اینکه هنوز رقیبای سرسختی داره
و نمیتونیم بگیم بهترین مرورگر دنیاست.سایت های تست این نرم افزار ها هم این رو میگن.
و در موردی که گفتی مثل گوگل روزی یه ورژنم نمیده بیرون، چون مرور گر گوگل اپن سورس(کد باز) هست به این علته
که ورژن های جدیدی از اون در دسترس است.

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Danteppc

PAUSE

کاربر سایت
Jun 9, 2008
3,631
نام
سعید
معمولا محصولات اپل این گونه هستند.و با نرم افزار های شرکت های دیگه به خوبی مچ نمیشند.البته من از orbit استفاده میکنم و تو سافاری هم به خوبی جواب میده.البته یک نرم افزار به نام DOWNLOAD MAJIC SAFARI هست.که مخصوص سافاری هست و
من استفاده نکردم.
البته فهمیدم که IDM خودش رو به طور اتوماتیک با سافاری مچ کرد.واقعا مرورگر بی نقصی ِ.به همه پیشنهاد میشه :x

• Like
Reactions: Danteppc and Ayuna

Electronic Arts

کاربر سایت
Aug 24, 2010
4,908
نام
ناصر
اقا يك نفر محبت كنه لينك اخرين ورژن پنج شش تا مرور گر اصلي رو بزاره واسه دانلود ممنون ميشم
در ضمن اقاي POOYA1989 اين عكسهايي كه گذاشتيد صفحه رو خيلي سنگين كرده اگه ميشه توي sp بذاريد

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر