کدام مرورگر اینترنت بهتر است؟

• Thread starter Thread starter mt3691
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز

کدام مرورگر اینترنت بهتر است؟

• windows explorer

رای‌ها: 62 8.8%
  • firefox

رای‌ها: 459 65.0%
  • opera

رای‌ها: 151 21.4%
  • هیچکدام!

رای‌ها: 34 4.8%

• مجموع رای دهنده‌ها
    706
کرش‌ش واقعا عذابه! یه کیلومتر پست مینویسی اشتباها موس یه چیزی رو درگ میکنه میزنه کرش!!! ولی بتای 6 که تازه اومده تو این 1 هفته واسم کرش نکرده خوشبختانه:biggrin1:
شاید مشکل چیزه دیگه ای باشه من چند وقتی هست از Chrome استفاده میکنم یکبارم مرورگر کرش نکرده!!

• Like
Reactions: Apóllōn
من تمام اینها رو تست کردم، Chrome از همه بهتره. فقط تنها مشکلش اینه که زیاد Crash میکنه!
بعدش هم Safari رو قبول دارم (امین لجت درآد:دی).
شکی در خوب بودن کروم نیست !
ولی تا چند وقت دیگه غول مرورگر های دنیا یعنی فایرفاکس 4 میاد که پر سرعت ترین مرورگر دنیا خواهد بود :love:

Viva El Firefox ! :biggrin1:

من يه مدته اخرين ورژن opera رو ريختم ولي تصاوير وعكسها تار و بي كيفيت نشون داده ميشه .مشكل كار كجاس؟ هر كاريم ميكنم فلش پلير رو دانلود كنم نميتونم..

من فعلا دارم از فایر فاکس بتا 4 استفاده میکنم یه مشکلاتی داشت...
ولی ورژن 6 بتا 4 اش تا حالا مشکلی نداشته و بیشتر مشکلاتش بر طرف شده!
یه نکته که نظرم رو جلب کرد کوچیکتر شدن × اش هستش! قبلنا دستم زیاد میخود یه تب رو اشتباه میبستم ولی حالا دیگه همچین اتفاقی نمی افته!

فقط فایر فاکس
من با Explorer کار کردم خیلی سرعتش نسبت به Fire Fox کمه و بعضی مواقع هنگ می کنه اما در کل فایر فکس هم خوبه اما بعضی مواقع کرش داره و ریستارت می کنه . >:d<

اول Firefox بعدش Opera
فقط این دوتا رو عشق است!
th_100_.gif

الان توی imdb تبلیغ بتا ie9 رو دیدم!

http://www.beautyoftheweb.com

ولی توی خود سایت msn گشتم یزی ندیدم! این مرورگر فیک هستش یا واقعا مایکروسافت ساختتش؟

من خودم دانلودش کردم ولی تا مطمئن نشم نصبش نمیکنم!

ویرایش:

نه مثل اینکه اون سایت خودشون از سایتای مایکروسافت هستن :دی

اینم لینکش از سایت خود مایکروسافت:

http://windows.microsoft.com/en-US/internet-explorer/products/ie-9/home?os=win7&arch=a&browser=other

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or