کدام مرورگر اینترنت بهتر است؟

• Thread starter Thread starter mt3691
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز

کدام مرورگر اینترنت بهتر است؟

• windows explorer

رای‌ها: 62 8.8%
  • firefox

رای‌ها: 459 65.0%
  • opera

رای‌ها: 151 21.4%
  • هیچکدام!

رای‌ها: 34 4.8%

• مجموع رای دهنده‌ها
    706
نوشته شده توسط ASHKAN_FISHER:
salam من اپرام 9 دارم ! جالبه! تو کینگ بود! اما تو سایتشم هنوز 9 نیست!

;) هنوز نسخه بتا هست آخه

------------------------------------------------------------------------

صد در صد IE
من خودم از اپرا استفاده میکنم و هیچ مشکلی هم ندارم
ولی برای سازگاری بیشتر با همه سایتها IE بهتره
چون اغلب سایتها برای IE ساخته و با اون تست میشن
بعلاوه اینکه این مرور گر تعداد بی شماری Plug-in داره که امکاناتش رو بسیار بیشتر از مرورگرهای
دیگه میکنه
دیروز من رفته بودم و تو یه سایت حدود یه ساعتی الکی میگشتم ولی اون چیزی که میخواستم پیدا نکردم
بعد فهمیدم این سایت یه Toolbar داره که توی اپرا کار نمیکنه و اصلا قابل مشاهده نیست
حالا باید ببینیم این نسخه 7 چطوری خواهد بود

آخرین ویرایش:
Firefox تو مرور کردن صفحات واقعآ محشره , به دلیل عدم پشتیبانی از یه سری اسکریپتها امکان هک شدن از طریق اون هم کمتره اما یه مشکل خیلی بزرگ داره اونم اینه کـــــه Download Manager بسیار ضعیفی داره , Opera منیجر قویتری داره امـــا سازگاریش با سایتها نسبت به بقیه مرورگرها کمتره , در مورد IE هم هیچ نظری نمیدم چون ممکنه جنگ شه !!! :((

نوشته شده توسط Dr.Game:
در مورد IE هم هیچ نظری نمیدم چون ممکنه جنگ شه !!! :((
چرا؟
ممکنه خیلی ها رو از اشتباه در بیاری
هر موقع فکر میکنی مطلبی رو میدونی حتما به طرفت بگو ;)
جنگ برای چی؟
اگه همه ، همه چیز رو میدونستن که اصلا این سایت ساخته نمیشد ;)

-----------------------------------------------------------------------------------------------

فعلا که Opera رای آورده
تازه هنوز نسخه 9 آلفا نیومده تا ببینیم چه امکاناتی بهش اضافه شده
قابلیت Voice هم توی اپرا یه امکان جالبی هستش که معمولا کمتر راجع بهش بحث میشه;)

آخرین ویرایش:
نوشته شده توسط parham_safa:
سلام
من با Ie راحتترم .
تا الانم مشکلی باهاش نداشتم .
IE فقط مشکلش کند بودنشه و اینکه از تبها استفاده نمیکنه و برای هر سایت باید یه پنجره جدید باز شه که وقتی انواع تولبار ها و پلاگ این ها به این برنامه اضافه میشه باز شدنش رو حسابی کند میکنه
البته چون این مرورگر پراستفاده ترین هست معمولا سریعتر باگ ها و حفره هاش کشف و باعث ناامنی میشه تا وقتی که پچش بیاد که البته خیلی ها هم معمولا پچ ها رو دانلود نمیکنن
البته برای قابلیت Tabbed Browsing این مرورگر راه حل هایی هم وجود داره و نرم افزار های زیادی هستن که این قابلیت رو بهش اضافه میکنن

نوشته شده توسط Dr.XJ:
چرا؟
ممکنه خیلی ها رو از اشتباه در بیاری
هر موقع فکر میکنی مطلبی رو میدونی حتما به طرفت بگو ;)
جنگ برای چی؟
اگه همه ، همه چیز رو میدونستن که اصلا این سایت ساخته نمیشد ;)

.... دکتر جـــون همونقدر که شما ازش راضی هستی برای من کافیه :cheesygri
اینم قبول دارم که IE تازه کم کم داره جــون میگیره , تا 3 سال پیش مرورکردن صفحات با IE مساوی بود با خودکشــی ولی الان اوضاع کمی بهتر شده ....
امیدوارم با تکمیل پـــروژه IE7 همه کمی و کاستیهای نسخه های قبلی کاملآ حل بشه .

نوشته شده توسط Dr.Game:
دکتر جـــون همونقدر که شما ازش راضی هستی برای من کافیه
اینم قبول دارم که IE تازه کم کم داره جــون میگیره , تا 3 سال پیش مرورکردن صفحات با IE مساوی بود با خودکشــی ولی الان اوضاع کمی بهتر شده ....
امیدوارم با تکمیل پـــروژه IE7 همه کمی و کاستیهای نسخه های قبلی کاملآ حل بشه .
نه دکتر جون همچین راضی هم نیستم;) :cheesygri
اگه مایکروسافت این نرم افزار رو همراه با ویندوز قرار نمیداد فکر نمیکنم الان 1% هم ازش استفاده میکردن
مایکروسافت تونست با همین استراتژی مرورگر نت اسکیپ رو کنار بزنه و مرورگر IE رو بعنوان پراستفاده ترین مرورگر جا بزنه

آخرین ویرایش:
من قبل از اینکه موزیلا نصب کنم از IE استفاده میکردم . باور نمی کنید چه مشکلی سر همین باز کردن سایت بازی سنت داشتم اما الان موزیلا دارم که واقعا عالیه . در ضمن مثل اینکه موزیلا فقط رو بعضی سیستم ها خوب جواب میده چونکه برای یکی از دوستام نصبش کردم اما Google رو هم باز نمی کرد

من وقتی می خوام تو firefox در قسمت پاسخ گویی سایت چیزی رو پیست کنم نمیشه و این خیلی بده و در ضمن اگه دقت کنید صفحه اول سایت رو به سمت راست منحرف میکنه و درست وسط نیست ولی من تا حالا با ie مشکلی نداشتم.

خب اول از همه سلام

ولی برای سازگاری بیشتر با همه سایتها IE بهتره
چون اغلب سایتها برای IE ساخته و با اون تست میشن
بعلاوه اینکه این مرور گر تعداد بی شماری Plug-in داره که امکاناتش رو بسیار بیشتر از مرورگرهای
خب در این مورد که IEنسیت به دیگر مرورگر ها سازگاری بیشتری داره هیچ شکی نیست اما اگه نسخه ی بتای IE 7 را امتحان کرده باشی میبینی که این مرورگر هم با بعضی از سایت ها ناسازگاری داره...کلا اگر طراحان وب استاندارد های لازم برای طراحی وب را رعایت کنند معمولا مرورگر های اپرا و فایرفکس هم هیچ مشکلی با وب سایت هاشون نخواهد داشت ;)

اما در کل منم به فایرفکس رای میدم چون در درجه ی اول یک نرم افزار اپن سورس هست و کد هاش برای همه قابل دسترس هست... هر کسی میتونه برای این مرورگر اضافه شونده و مکمل بنویسه و اون را توسعه بده فقط اگه نگاهی به قسمت Extension در مرورگر فایرفکس بندازید میبینید که میتونید در این قسمت هر چیزی که از یک مرورگر انتظار داشته باشید پیدا کنید.. واقعا ازین جهت هیچ مرورگری به پای فایرفکس نمیرسه...اگه سایتی هم میبینید که با فایرفکس و یا اپرا مشکل داره این تقصیر فایرفکس و یا اپرا نیست بلکه مقصر طراحان اون وب سایت هستند ...بهرحال;)

آخرین ویرایش:
فعلا که Opera رای آورده
فعلا که فایرفوکس رای اورده...

فایرفاکس بنظرم بهترینه
اما با بعضی سایتهای فارسی مشکل داره
مثلا بازیسنتر رو خوب میاره اما اونایی که فایرفاکس دارن اینجا رو ببینین !

http://www.fifapatch.com/games/index.php

چه قاتی پاتیه !
این سایت برای من مشکلی ندراه
162.gif
162.gif

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or