کدام بازی در سال 2011 بهترین گرافیک را خواهد داشت ( کنسول )

بهترین گرافیک کنسولها 2011 ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    373

Nima

مدیر انجمن
Feb 25, 2007
8,053
نام
نیما
خیلی جالبه ، اگه HDD روی PS3 رو با یه SSD سرعت بالا ، ترجیحا SATA 3 که حداکثر سرعتی که SATA 2 میده رو بهتون بده عوض کنید ، حتی 1 ذره هم تو هیچ صحنه ای Texture Loading در RAGE نمیبینید !! Loading Time ها هم به شکل عجیبی کاهش پیدا میکنه !!! من الان حدود 1 ساعت در محیط های مختلف بازی کردم با دقت زیاد و هیچی ندیدم !!
اصلا فکر نمیکردم اونهمه مشکل دز Texture Loading که با هر چرخش دوربین شاهدش بودیم با یه SSD بطور کامل و 100% از بین بره ‍!!! خیلی عجیب بود واسم !

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,157
خیلی جالبه ، اگه HDD روی PS3 رو با یه SSD سرعت بالا ، ترجیحا SATA 3 که حداکثر سرعتی که SATA 2 میده رو بهتون بده عوض کنید ، حتی 1 ذره هم تو هیچ صحنه ای Texture Loading در RAGE نمیبینید !! Loading Time ها هم به شکل عجیبی کاهش پیدا میکنه !!! من الان حدود 1 ساعت در محیط های مختلف بازی کردم با دقت زیاد و هیچی ندیدم !!
اصلا فکر نمیکردم اونهمه مشکل دز Texture Loading که با هر چرخش دوربین شاهدش بودیم با یه SSD بطور کامل و 100% از بین بره ‍!!! خیلی عجیب بود واسم !
خُب معلومه:D میدونی سرعت SSD چقدر بالاتر از HDDـه؟

Nima

مدیر انجمن
Feb 25, 2007
8,053
نام
نیما
مسلما میدونستم که رفتم SSD خریدم ! :d اما نکته ای که هست اینه که اولا PS3 از همه سرعت SSD که استفاده نمیکنه ، دوما اصلا اون چیزی که قبل بود با الان اینقدر تفاوت داره که واسه من خیلی عجیب بود ... کم نشده ، به صفر رسیده !!! الان مثلا از نسخه 360 در حالت نصب شده هم بهتره .

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
مسلما میدونستم که رفتم SSD خریدم ! :d اما نکته ای که هست اینه که اولا PS3 از همه سرعت SSD که استفاده نمیکنه ، دوما اصلا اون چیزی که قبل بود با الان اینقدر تفاوت داره که واسه من خیلی عجیب بود ... کم نشده ، به صفر رسیده !!! الان مثلا از نسخه 360 در حالت نصب شده هم بهتره .
خب الان با این شرایط نظر نهاییت ؟:D

Nima

مدیر انجمن
Feb 25, 2007
8,053
نام
نیما
نظر نهاییم فرقی نکرده :d من نظرم بدون در نظر گرفتن مشکلات RAGE بوده ... فقط دیگه میتونم بازی کنم و عصبیم نمیکنه ... هیچوقت هم نگفتم Rage گرفیک معمولی یا خوبی نداره ، خب خیلی خوبه ولی همچنان من در نظر شخصی خودم U3 و GeOW 3 و Crysis 2 و KZ3 رو از Rage بهتر میدونم :d

• Like
Reactions: reach

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
نظر نهاییم فرقی نکرده :d من نظرم بدون در نظر گرفتن مشکلات RAGE بوده ... فقط دیگه میتونم بازی کنم و عصبیم نمیکنه ... هیچوقت هم نگفتم Rage گرفیک معمولی یا خوبی نداره ، خب خیلی خوبه ولی همچنان من در نظر شخصی خودم U3 و GeOW 3 و Crysis 2 و KZ3 رو از Rage بهتر میدونم :d
یه جورایی مطمئن هستم بازی را تموم نکردی حتی به دیسک 2 نرسیدی :D
من خودم تو دیسک اول نظرم این بود که تا حالا هرچی بازی قبلش انجام دادم بهتره وقتی دیسک 2 را گذاشتم همون اولش بدون شک از همه بازی ها که بازی کرده بودم بهتر بود !:D
حالا نمیدونم شاید هنوز دیسک 2 نرسیدی یا کلا نظرت اینه ؟! :D چون کلا دیسک 2 اونقدر محیطها و جزئیات خودنمایی میکنه مخصوصا تو محیطهای بیرونی .
تو یه قسمت از ماموریتهای فرعی که یکی مارا میفرسته یه چیزهایی مثل باطری مانند را شارژ کنیم بعد تحویل بدیم تو این قسمت که میخواستم برم سر ماموریت بازی تو عرضه 30 ثانیه 3 تا محیط متفاوت با کنتراست و تو رنگ مختلف نشون داد که ! تا حالا همچین چیزی تو بازیها ندیده بودم وقت کردم تصاویرش را میزارم :D
خب بالاخره اشتباه هم نمیکردم :D الان این همه بحثی که شده بود rage کنار انچارتد 3 کاندید گرافیک شده و کل بازی های شاخ را خوابونده :D

Nima

مدیر انجمن
Feb 25, 2007
8,053
نام
نیما
دیسک 2 که نداره PS3 :d ولی کم بازی کردم ، مطمئنا نرسیدم به اونجاهایی که میگی ، البته بازی میکنم ، یعنی ادامه میدم به مرور ...

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
دیسک 2 که نداره PS3 :d ولی کم بازی کردم ، مطمئنا نرسیدم به اونجاهایی که میگی ، البته بازی میکنم ، یعنی ادامه میدم به مرور ...

البته منظورم به قسمتهای دیسک 2 بود :D سوتی دادم :D
دوم اینکه بازم پیشنهاد من اینه که نسخه 360 را بازی کنی چون فقط تفاوتشون لودینگ تکسچر نیست اولا تو بعضی از محیطهای که سنگینه 360 نسبت به PS3 رزولیشنه بالاتر میده و دوم اینکه نسخه 360 کلا غنای تکسچرهاش از نسخه PS3 یکم بهتره .
بازی را کامل انجام نمیدی نظر میدی ؟:D

آخرین ویرایش:

Nima

مدیر انجمن
Feb 25, 2007
8,053
نام
نیما
ُSSD یه چیزیه مثل همون HDD ( همون هارد دیسک خودمون ) که البته 2.5 اینچ هست ، یعنی سایزش مثل هارد Laptop ه ( که هارد PS3 هم از این همین نوعه ، یعنی هارد Laptop ) ولی سرعتش خیلی خیلی بیشتره ، یعنی سرعت Read و Write بر روی SSD حداقل 4 - 5 برابر HDD ه ... و البته قیمتش هم خیلی گرونه ، مثلا یه SSD از نوع Sata 3 با سرعت 550/510 مگابیت در ثانیه ( که تقریبا 10 برابر HDD ه PS3 سرعت داره ) قیمتش حدود 400 هزار تومنه !
البته اینم بگم که PS3 نمیتونه از تمام سرعت یه SSD از نوع Sata 2 هم استفاده کنه ( چه برسه به Sata 3 ) ولی با این حال تفاوت چشم گیری در سرعت Load و یا install خیلی از بازیها داره .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر