کاپ شهریورماه FIFA14

دوست داریدجام چطوربرگزار بشه؟

• بصورت حذفی (تک حذفی)

رای‌ها: 5 25.0%
  • بصورت گروهی وبعدحذفی

رای‌ها: 15 75.0%

• مجموع رای دهنده‌ها
    20
  • نظرسنجی بسته شده است .

βrαγαπ

کاربر سایت
Jun 10, 2013
834
نام
|\| \-/ I K |\|
دوستان رسماً می گم اگه من این DNS لعنتی رو نتونم درست کنم تا زمان موعد بازیم، دیگه من رو خط بزنید خدا شاهده منی که از 24 ساعت 10 12 ساعتشو آن بودم الان 2 روزه نمی تونم وصل شم ببینید دارم چی می کشم ...

از پوست مرغ تا جون آدمیزاد هم زدم روش و گشتم ولی هیچی عوض نشده ... :(

به شاتل هم زنگ زدم می گه ما ساپورت نمی کنیم و باید زنگ بزنی به سرورش... گفتم سرورش سونی ـه گفت آره همون!!!!

آخه چرا باید اینطوری بشه اونم این موقع ؟؟؟؟ وسط کاپ - دستنی - جی تی ای و اینا ... :(

التماس دعا :| :(

mrh3ds

کاربر سایت
Sep 8, 2010
727
نام
محمّد رضا
بازی من و محمدرضا 3-2 به نفع محمدرضا
بازی دوم هم 5-3 به نفع محمدرضا
....................................................................

عجب بازیایه نفس گیری بود:d
بازی اول 2-1 عقب بودم دقیقه 50 یه گل زدم و در اخرین لحظات دقیقه 86 رونالدینیو گل پیروزی بخش تیممو زد:d
و اما بازی دوم:|:|:|
3-1 عقب افتادم،گل دومم رو بلافاصله زدم اومدم گل سوم رو بزنم که نت حامد جان قطع شد:|(نتیجه رو تا اینجا 3-3 حساب کریدم:d) یه بازی دیگه کردیم دقیقه 30 قطع شد دوباره:| یه بار دیگه هم بازی کردیم دقیقه 2 قطع شد:||||||||||||||| دیگه حامد مودمشو خاموش روشن کرد و دوباره بازی کردیم این دفعه تا دقیقه 30 2 تا گل زدم :d از دقیقه 30 هم دیگه اومدیم بیرون از بازی :d
دستم خیسه عرق بودااا :d :lol:

hosein123

کاربر سایت
Sep 20, 2013
352
نام
HOSEIN
دوستان رسماً می گم اگه من این DNS لعنتی رو نتونم درست کنم تا زمان موعد بازیم، دیگه من رو خط بزنید خدا شاهده منی که از 24 ساعت 10 12 ساعتشو آن بودم الان 2 روزه نمی تونم وصل شم ببینید دارم چی می کشم ...

از پوست مرغ تا جون آدمیزاد هم زدم روش و گشتم ولی هیچی عوض نشده ... :(

مودمت رو ریست کن از اول تنطیمش کن (شایددرست بشه)

hamedfc

کاربر سایت
Nov 9, 2011
445
نام
حامد
بازی اول 2-1 عقب بودم دقیقه 50 یه گل زدم و در اخرین لحظات دقیقه 86 رونالدینیو گل پیروزی بخش تیممو زد:d
3-1 عقب افتادم،گل دومم رو بلافاصله زدم اومدم گل سوم رو بزنم که نت حامد جان قطع شد:|(نتیجه رو تا اینجا 3-3 حساب کریدم:d) یه بازی دیگه کردیم دقیقه 30 قطع شد دوباره:| یه بار دیگه هم بازی کردیم دقیقه 2 قطع شد:||||||||||||||| دیگه حامد مودمشو خاموش روشن کرد و دوباره بازی کردیم این دفعه تا دقیقه 30 2 تا گل زدم :d از دقیقه 30 هم دیگه اومدیم بیرون از بازی :d
بابا تو که همش از خودت گفتی بیا یکمم درباره او کچل تو دروازه من بگو که هرچه آمد رو دروازه رفت تو گل رسما تو ای جام داره به نفع حریفام کار مکنه ولی وقتی با حسین بازی مکنم یه پا نویر میشه برای خودش

hosein123

کاربر سایت
Sep 20, 2013
352
نام
HOSEIN
خب داشتی میگفتی بعدش؟ :dحامد رفت مودم خاموش روشن کرد بعد حمید(داداش حامد)گفت اینترنته قطع شد؟
بعد از بازی هم حامد رفت یه لیوان آب خورد و.................. =))
خاطره تعریف میکنی ها:))

βrαγαπ

کاربر سایت
Jun 10, 2013
834
نام
|\| \-/ I K |\|
مودمت رو ریست کن از اول تنطیمش کن (شایددرست بشه)

قضیه مودم چیه ؟؟

والا ما مودممون بی سیم هستش! کابل و مابل هم ندارم همش بایگانی شده دست یکیه بهمم نمی ده :|

تنظیمات مودم هم که یه آی پی رو باید بزنی کابل می خواد ...

- - -ویرایش - - -

اخرین لحظات دقیقه 86

لحظه با دقیقه دو عنصر متفاوتن رفیق :D

باید بیگی در آخرین دقایق، دخیخه 86 و اینا ...

mrh3ds

کاربر سایت
Sep 8, 2010
727
نام
محمّد رضا
خب داشتی میگفتی بعدش؟ :dحامد رفت مودم خاموش روشن کرد بعد حمید(داداش حامد)گفت اینترنته قطع شد؟
بعد از بازی هم حامد رفت یه لیوان آب خورد و.................. =))
خاطره تعریف میکنی ها:))

مهم اینه که الان صدر جدولم :> ;;)
درحال دانلود دموی فیفا 15 :| :d

I-MAD

کاربر سایت
Oct 26, 2011
1,183
نام
M@HdI
منم بازیمو کردم بازی اول میزبان ایشون 5-2 به نفع ایشون بازی دومم 2-1 به نفع
ولی خیلی ببخشید قانونای این جام از مسخره هم گذشته رئال و بایرن هم نمیزارید برداریم ولی آلمان رو که بهترین دروازبان فیفا - بهترین CM و بهترین CAM فیفا رو داره و یکی از بهترین استرایکر های فیفا هم داره آزاده و حتی چلسی که یه هازاردش یه تیمه آزاده
واقعا مسخرس

βrαγαπ

کاربر سایت
Jun 10, 2013
834
نام
|\| \-/ I K |\|
منم تو فکر گفتن یه نوآوری بودم که الان با دیدن این پست ارضا به گفتنش شدم!

به نظر منم یه نوآوری خوب می تونستید به وجود بیارید یعنی متفاوت عمل کنید مثلا به صورت لیگ ـی باشه! مثلا لیگ ضعیفا مثل برزیل :D

خیلی جالب می شد ( نظر شخصی! )

I-MAD

کاربر سایت
Oct 26, 2011
1,183
نام
M@HdI
منم تو فکر گفتن یه نوآوری بودم که الان با دیدن این پست ارضا به گفتنش شدم!

به نظر منم یه نوآوری خوب می تونستید به وجود بیارید یعنی متفاوت عمل کنید مثلا به صورت لیگ ـی باشه! مثلا لیگ ضعیفا مثل برزیل :D

خیلی جالب می شد ( نظر شخصی! )
ضعیف چرا ؟ لیگای تیمای 4.5 ستاره به پایین

I-MAD

کاربر سایت
Oct 26, 2011
1,183
نام
M@HdI
خب همونا ضعیف حساب میشن دیگه!

مثلا الان یوونتوس 5 ستاره سطح پایین هست!
یوونتوس سطح پایینه ؟ توز 86 - پوگبا 82 - یورنته که هر چی میکشی رو سرش گله - مارچیسیو 85 - کیلینی 85 - بارزاگلی 84 ...
منظورم تیمایی مثل میلان و تاتنهام و اینا بود هرچی 4.5 ه

hosein123

کاربر سایت
Sep 20, 2013
352
نام
HOSEIN
بازی من و امین 1-1شد
آقا این نتش افتضاحه اصن لگ وتاخیرخالیه حداقل باید دوسه تا بیشترمیزدم اصن بازیکن ها گیرمیکردن.
بعدشم که گذاشت رفت بازی برگشت رو انجام نداد اصن یه هویی رفت

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر