کاپ شهریورماه FIFA14

دوست داریدجام چطوربرگزار بشه؟

• بصورت حذفی (تک حذفی)

رای‌ها: 5 25.0%
  • بصورت گروهی وبعدحذفی

رای‌ها: 15 75.0%

• مجموع رای دهنده‌ها
    20
  • نظرسنجی بسته شده است .

hamedfc

کاربر سایت
Nov 9, 2011
445
نام
حامد
تغیرات درکاپ

kropجایگزینAMIR DRAKEشد درگروه1
.
.
.
.
.اگه میشه الان بازیتون روباحسین انجام بدید اگرم نمیتونید استثناَََُُُُاین بازی رو پس فردا انجام بدید(روزسه شنبه باید4بازی انجام بدی)
دوستان 1نفر دیگه جاداریم

- - -ویرایش - - -

برا چی چهارتا ؟ یعنی رفت و برگشتو همون لحظه بزنیم نه بابا خیلی خیته :-o

جدول رو که دیدی باید رفت وبرگشت رو توی یه روز انجام بدین. فردابامحمدرضا رفت وبرگشت بازی کنی

آخرین ویرایش:

hamedfc

کاربر سایت
Nov 9, 2011
445
نام
حامد
دوستان اگه جای خالی هست منم هستم تیمم ارژانتین هستش.
اینم ایدیم:MOHSEN 168
جایگزین شدی

- - -ویرایش - - -

جدول بازیای گروه های 1 و 2 ویرایش شد

43483857236841649829.jpg
[/URL][/IMG]
.......................................................................................................
51559346343496883555.jpg
[/URL][/IMG]
................................................................................................................
آقایان لطف کنین بازی هاتون رو انجام بدین

آخرین ویرایش:

MOHSEN f

کاربر سایت
Jun 24, 2014
19
جایگزین شدی

- - -ویرایش - - -

جدول بازیای گروه های 1 و 2 ویرایش شد

43483857236841649829.jpg
[/URL][/IMG]
.......................................................................................................
25158427354138889295.jpg
[/URL][/IMG]
................................................................................................................
آقایان لطف کنین بازی هاتون رو انجام بدین
داداش من خیلی با رویه کار اشنا نیستم میشه یه توضیحی بدی که کی باید بازی کنیم و به چه صورت!؟

mrh3ds

کاربر سایت
Sep 8, 2010
727
نام
محمّد رضا
داداش من خیلی با رویه کار اشنا نیستم میشه یه توضیحی بدی که کی باید بازی کنیم و به چه صورت!؟

همونطور که تو عکس میبینی باید بازیتو امروز(یکشنبه) انجام بدی حریفتم professional هست،از پست اول ایدی psn حریفتو پیدا کن بعد اددش کن!
بعد توی بازی تو قسمت online frindly واسش invite میفرستی!! زمان بازی 6 دقیقه و squad باید روی online باشه حتما!!!
یاعلی :x

MOEIN MPM

کاربر سایت
Jul 19, 2014
97
نام
Moein
دوستان من داداش گلم محمد رضا هم بازی کردیم (که از اول صبح منتظرم بود نرسیدم بازم شرمندشم ) :x
بازی اول 2-2 شد که همهی دو گلشو خودم بهش پاس گل دادم :d
بازی دومم 2-2 شد چیه اشتباه نکردم تعجب نکنین بازم 2-2 شد البته من انگشتمام یخ زده بود از بس استرس داشتم بازی دوم محمد رضا همش رو قیچی برگردان زد بهم :d
البته محمدر ضا ازبس باحاله باهاش بازی می کنیم بهت خوش میگذره تو اون یکی لیگ ازش باختم ولی خوش گذشت :d
حامد خودتو و اورتون رو اماده کن سالار آلمان داره میاد >:/

mrh3ds

کاربر سایت
Sep 8, 2010
727
نام
محمّد رضا
دوستان من داداش گلم محمد رضا هم بازی کردیم (که از اول صبح منتظرم بود نرسیدم بازم شرمندشم ) :x
بازی اول 2-2 شد که همهی دو گلشو خودم بهش پاس گل دادم :d
بازی دومم 2-2 شد چیه اشتباه نکردم تعجب نکنین بازم 2-2 شد البته من انگشتمام یخ زده بود از بس استرس داشتم بازی دوم محمد رضا همش رو قیچی برگردان زد بهم :d
البته محمدر ضا ازبس باحاله باهاش بازی می کنیم بهت خوش میگذره تو اون یکی لیگ ازش باختم ولی خوش گذشت :d
حامد خودتو و اورتون رو اماده کن سالار آلمان داره میاد >:/

معین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!/:):-w :d
داداش حالا درسته تو بازی اول خودت توپ رو خراب کردی و من هر2 تاشو گل کردم،ولی اون گل خالیه که بازیکنم زد بیرون و اون یکی که رونالدینو تک به تک زد به هوا وچنتا موقعیت دیگه هم بگو دیگه :-w :d
چرا ارزش بازیکنای منو میاری پایین؟:lol:
تازه گلایی که خودت زدی هم بگو :d یکی پنالتی زدی(خدایی گفتم وسط میزنه ها یهو گفتم میزنه راست وگرنه میگرفتمش:d) یکیم شوت زدی دروازه بانم ناقص دفع کرد افتاد چلو پای رویس،اونم گلش کرد :d
اینارو گفتم تا بچه ها بدونن اتلتیک کم تیمی نیس :lol:
ولی درکل بازی نفس گیری بود،قشنگ معلوم بود هردومون داریم با احتیاط بازی میکنیم،دستم خیس عرق شده بود :d
معین با کرنر جدیدم حال کردی؟ :lol: وقتی دیدم نیومدی گفتم بزار یه حرکت جدید بزنیم :d البته قبلا توی fifa world cup یه حرکت همینجوری زده بودما :-"

hamedfc

کاربر سایت
Nov 9, 2011
445
نام
حامد
آقایان گروه 1 و 2 دو که بازی ها انجام ندادن اگه تا امشب نتیجه بازی اینجا ننوشته باشین بازی ها 0-0 اعلام میشه(بجز hosein123 و KORP که قبلا اطلاع داده بودن فردا بازیهاشان رو انجام میدن )..........جدول ها هم بعداز انجام بازیهای اول آپدیت میشه

اینم از بازیای دوم دوتا گروه 1 و 2:
96176677198031134817.jpg
[/URL][/IMG]
...................................................................................................
37839292115410664740.jpg
[/URL][/IMG]

Last edited by a moderator:

jose-mourinho

کاربر سایت
Sep 15, 2010
605
آقایان گروه 1 و 2 دو که بازی ها انجام ندادن اگه تا امشب نتیجه بازی اینجا ننوشته باشین بازی ها 0-0 اعلام میشه(بجز hosein123 و KORP که قبلا اطلاع داده بودن فردا بازیهاشان رو انجام میدن )..........جدول ها هم بعداز انجام بازیهای اول آپدیت میشه
من امروز ساعت 18 on شدم و دیدم ایشون 1 ساعت قبل من رفته بودن شب هم از ساعت 9 on بودم تا 10 و نیم ایشون نبودن
بازی ما هم باشه فردا انجام میدیم

دوستان خوزه و korpفردا کی هستین بزنیم؟:-/
فردا ساعت 16 تا 18 و شب هم از 10-11 به بعد

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر