کاپ رمضان FIFA 14

kanway

کاربر سایت
Aug 3, 2013
2,558
نام
پوریا
خوب اینم تکلیف این جام
5-3
من بردم
بازی خوبی بود.
لذت بردیم از همه بچه معذرت میخوام اگه چیزی حرفی از ما دیده باشن.

اما pooryajدادا شما چیزی از قهرمانی کم نداشتی یا علی.

دوستمون فکر میکردن 2بازیه شاید قدرتشو گذاشته بود برای دست بعد.

باور کن من هنوزم نفهمیدم چجوری بازی برگشت نداشت من اصلا به خاطر همین گفتم شما اول invite بده:|
سومین گل رو زدم بازی رو ول کردم گفتم 3 گل تو خونه حریف زدم دیگه بازی رو تو خونه ی خونم میبرم و قهرمان میشم بعد که گفتی برگشت نداره همینجوری موندم:|
دیگه تا من باشم قوانین رو درست بخونم :d
به هر حال تبریک میگم :)
این رونالدو دهن مارو آسفالت کرد :|
گل چهارمم من موندم چجوری پنالتی گرفت:|

- - -ویرایش - - -

اقا 2روز سفر اجباری بودم بازیها تا فینال رفت :|:d
پس خوب شد حذف شدم:(:d
پ.ن:دورتموند:x
کاپ اخلاق ماله من و صادقه=((
ويرايش:
پوریا ببین چجوری ابروی تیم معظم دورتموند بردی:punish::d
فرید داداش تبریک ایشالله بری برای تیم ملی:d
خداییش رکب خوردم تو بازی فینال=((:d
ایشالا کاپ بعد خودمو و خودت با دورتمند همه رو میترکونیم:bighug:

sohalfarid

کاربر سایت
Dec 27, 2012
322
باور کن من هنوزم نفهمیدم چجوری بازی برگشت نداشت من اصلا به خاطر همین گفتم شما اول invite بده:|
سومین گل رو زدم بازی رو ول کردم گفتم 3 گل تو خونه حریف زدم دیگه بازی رو تو خونه ی خونم میبرم و قهرمان میشم بعد که گفتی برگشت نداره همینجوری موندم:|
دیگه تا من باشم قوانین رو درست بخونم :d
به هر حال تبریک میگم :)
این رونالدو دهن مارو آسفالت کرد :|
گل چهارمم من موندم چجوری پنالتی گرفت:|

- - -ویرایش - - -

خداییش رکب خوردم تو بازی فینال=((:d
ایشالا کاپ بعد خودمو و خودت با دورتمند همه رو میترکونیم:bighug:
دورتموند هیچ وقت نمیتونه رءالو ببره زحمت نکشید

hosein123

کاربر سایت
Sep 20, 2013
352
نام
HOSEIN
دورتموند هیچ وقت نمیتونه رءالو ببره زحمت نکشید

تــــــــــــــــــــبــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــریــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــکـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ !!!!!!!;)

sohalfarid

کاربر سایت
Dec 27, 2012
322
تــــــــــــــــــــبــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــریــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــکـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ !!!!!!!;)
داداشمی.

Helegast

کاربر سایت
Jan 21, 2014
101
فرید من براى دیشب معذرت میخوام، اعصابم خیلى خورد بود ،شایسته قهرمانى بودى بهت تبریک میگم، دروغ چرا اگه من سانتر کردن بلد بودم و حریفم فضا رو بسته بود 7 تا که ھیچ 10 تا گل از رو سانتر میزدم، اعصابم از این خراب بود که خیلى زحمت کشیدم با این دفاع ھاى کند بایرن فضا رو براى بیل و رونالدو و دیماریا ببندم، ولی تو هى از گوشه سانتر میکردى ھی زارت می رفت تو گل.

sohalfarid

کاربر سایت
Dec 27, 2012
322
تبریک محمود عزیز;)
چاکرتیم دادا

فرید من براى دیشب معذرت میخوام، اعصابم خیلى خورد بود ،شایسته قهرمانى بودى بهت تبریک میگم، دروغ چرا اگه من سانتر کردن بلد بودم و حریفم فضا رو بسته بود 7 تا که ھیچ 10 تا گل از رو سانتر میزدم، اعصابم از این خراب بود که خیلى زحمت کشیدم با این دفاع ھاى کند بایرن فضا رو براى بیل و رونالدو و دیماریا ببندم، ولی تو هى از گوشه سانتر میکردى ھی زارت می رفت تو گل.
شما سالاری داداش

ما کوچیکتر از این حرفاییم

این یه بازیه ازینکه اینهمه دوست مشتی دارم بیشتر خوشالم تا خود قهرمانی...

همتون واقعا میگم بازیاتون عالیه منم یکم شانس اوردم قهرمان شدم وگرنه من هیچی نیستم

Last edited by a moderator:

jose-mourinho

کاربر سایت
Sep 15, 2010
605
با اينكه تو اين جام 3 و 4 معنا نداره ولي منو klLLMEX به احترام محمدرضا كه گفته بود رده بندي حتما انجام شه،بازي كرديم و من با يه خورده شانس بيشتر تونستم بازي رو ببرم

mohsen__gamer

کاربر سایت
Jan 19, 2013
279
نام
mohsen
این جام هنوز هستش؟محمود برد؟آقا تبریک بی فرهنگی بود که نگم اصلا این جامو فراموش کرده بودم.خوزه توام تبریک دادا اصلا توام قهرمان شدی.منم قهرمان شدم ولی از دره عقب

فرستاده شده از LT25iِ من با Tapatalk

sohalfarid

کاربر سایت
Dec 27, 2012
322
این جام هنوز هستش؟محمود برد؟آقا تبریک بی فرهنگی بود که نگم اصلا این جامو فراموش کرده بودم.خوزه توام تبریک دادا اصلا توام قهرمان شدی.منم قهرمان شدم ولی از دره عقب

فرستاده شده از LT25iِ من با Tapatalk
دادا مرسی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر