کاپ رمضان FIFA 14

aghili72

کاربر سایت
Mar 19, 2011
225
نام
سعید عقیلی
بابا این خوزه هم همش شکسته بندی میکنه...منم برده بود میگفت تو بهتری...خب اگه من بهتر بودم که میبردمت...
البته شکی نیست که پرشین امپایر بازیش فوق العادس و قطعا از منم بهتره...شاید اگه قرعه اش کس دیگه ای بود برنده میشد...

نظر لطفتونه
بازی اول بهتر بودم ولی بازی دوم زیر استرس بازی رو وا دادم
بازی رو به پرس ایشون باختم
وافعا پرسش فوق العادس!
و حمله هاشون خیلی کم و خیلی زهر داره
حقم نبود با این جور بازی بیام بالا
جام بعدی یکی از فینالیست هارو برا من کنار بذارین :-)

Helegast

کاربر سایت
Jan 21, 2014
101
بازى من (killmex) و حسین. بازى رفت 2 - 2 مساوى ، برگشت 2 به 1 بنفع من. تعجب نکنید، فقط ھمین میدونم که اگه منم جاى حسین بودم به یه بچه 10 ساله مى باختم، امیدوارم خیلى زود ھمون حسین ھمیشگى بشى.

HoSIs

کاربر سایت
Nov 18, 2012
929
نام
Hossein
بازى من (killmex) و حسین. بازى رفت 2 - 2 مساوى ، برگشت 2 به 1 بنفع من. تعجب نکنید، فقط ھمین میدونم که اگه منم جاى حسین بودم به یه بچه 10 ساله مى باختم، امیدوارم خیلى زود ھمون حسین ھمیشگى بشى.
علی برای بار هزارم میگم که من همون حسینم و کاملا سفت بازی کردم...اصن فوتبال همینه...تو خوب دفاع کردی و خوب ضد حمله زدی و مزد بازی خوبت رو هم گرفتی...امروز من بد نبودم این تو بودی که خیلی خوب و با برنامه بازی کردی...الانم بابت پیروزی خوبت بهت تبریک میگم...:-bd

آخرین ویرایش:

mohsen__gamer

کاربر سایت
Jan 19, 2013
279
نام
mohsen
بابا بد شانسی بود از احسان بپرسین شونصد تا شوته تو تیر داشتم اصلا دیگه وقتی گل میزد میخندیدم اعصابمم خورد نمیشد.و احسانم با تمام وجود(و نفرت:d)به بازیه خودش ادامه داد و منو حذف.ابو هواهم که خوب نبود چمنم شیب داشت تیرکا کج بود داورم شوت بود ورزشگاهم اب سردکن نداشت دیگه با اجازتون باختم:p
علی تو چیزی نگو تو اون جام 2تا 3 - 0 ازم خوردی:))

mrh3ds

کاربر سایت
Sep 8, 2010
727
نام
محمّد رضا
خب دوستان تا امشب یازی هاتون رو انجام بدید تا از فردا پس فردا جام بعدی رو راه بنداریم،میخوام جام بعدی با تمام قوا بازی کنم :d >:)

erfanrs

کاربر سایت
Jul 1, 2014
39
خب دوستان تا امشب یازی هاتون رو انجام بدید تا از فردا پس فردا جام بعدی رو راه بنداریم،میخوام جام بعدی با تمام قوا بازی کنم :d >:)

جام بعدی FIFA World cup باشه.هم حال و هوای جام جهانی دوباره زنده میشه هم برا تنوع خوبه
ولی یه نظر سنجی بزارین شاید بقیه بچه ها حال نکنن:-$

kanway

کاربر سایت
Aug 3, 2013
2,558
نام
پوریا
پرچم دورتمند همچنان بالاس... :d
شمام حذف شدی که:|
الان من تک و تنها با دورتمند مقابل خوزه چیکار کنم؟:blink1:
الان من تنها نماینده از دورتمند و تنها نماینده از گروه D هستم واقعا حس بدیه آدم حس میکنه تک و تنها توی بیابون افتاده:d

jose-mourinho

کاربر سایت
Sep 15, 2010
605
بنظر من جام بعدی رو بصورت لیگ برگزار کن،چون یه موقعی روز آدم نی و با یه تک بازی حذف میشه واین اصلا عادلانه نیست
مرسی

هم من هم خوزه میدونیم بازی فینال

بازی منو اونه

خوزه بیا جلو تر بزنیم بره هاهااا

سلام داداش
تو پست قبلی گفتم حالم خوب نیست
الان چوب کبریت میزارم تو پلکام تا باز بمونه،یه مقدار دقت کنن ...................

mrh3ds

کاربر سایت
Sep 8, 2010
727
نام
محمّد رضا
بنظر من جام بعدی رو بصورت لیگ برگزار کن،چون یه موقعی روز آدم نی و با یه تک بازی حذف میشه واین اصلا عادلانه نیست
مرسی

سلام داداش
تو پست قبلی گفتم حالم خوب نیست
الان چوب کبریت میزارم تو پلکام تا باز بمونه،یه مقدار دقت کنن ...................

ایشالا جام بعدی یه نظر سنجی واسش میزارم که چنتا گزینه رو میزش هست :))
یکی این که fifa 14 باشه یا world cup یکی این که لیگ باشه یا مثل همین! نظرا رو جمع اوری میکنیم و با هم تصمیم میگیریم ;)

kanway

کاربر سایت
Aug 3, 2013
2,558
نام
پوریا
بعد از دوتا بازی سخت و نفس گیر با خوزه بالاخره اولین فینالیست مشخص شد:d

بازی اول(میزبان خوزه): نتیجه 1-0 برنده:من

بازی دوم(میزبان من): نتیجه 2-1 برنده:من

واقعا بازی های سختی بود با هر بدبختی بود تونستم ببرم و به فینال برسم/:)

HoSIs

کاربر سایت
Nov 18, 2012
929
نام
Hossein

پرچم دورتمندو سپردم بهت...:d

- - -ویرایش - - -

هم من هم خوزه میدونیم بازی فینال

بازی منو اونه

خوزه بیا جلو تر بزنیم بره هاهااا
دوست عزیز به حریفت احترام بزار...
علی داره جنگ روانی میکنه...:d

jose-mourinho

کاربر سایت
Sep 15, 2010
605

آره،بازی خوبی بود مخصوصا از جانب شما
سه گلی که خوردم همه روی سانتر بود فقط برام ؟ شده باوجود تری،کهیل،لوییز چطوری اکثر سانترها رو گل میخورم
و با توجه به اینکه همه میدونید این تیم واسه گیم خوب نی ولی من همچنان به خوزه وفادارم و واسه جام بعدی هم چلسی ور میدارم
هر چند با اومدن کاستا،فابرگاس و فیلیپه لوییز برای fifa 15 میشه روی این تیم بیش از این حساب باز کرد
و از محمدرضا هم واقعا ممنونم از بابت زحمت هایی که کشید
محمدرضا،فقط من بعد باخت ازت تشکر کردم اگه کاپ اخلاق رو به کس دیگه ای بدی نامردیه:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر