کاهش درآمد کپکام به دلیل فروش ضعیف Resident Evil 6

Nevan

کاربر سایت
Feb 25, 2011
3,027
نام
morteza
شرکت Capcom به دلیل فروش ضعیف بازی Resident Evil 6 و همچنین تاخیر روز انتشار بازی Monster Hunter 4 (که کپکام امید های زیادی برایش داشت، اما سال مالی جاری را از دست داد) دچار کاهش درآمد شده است.

resident-evil-6.jpg

کپکام برای سال مالی جاری، فروشی معادل با 105,000 ین را پیش بینی می کرد. اما به دلیل فروش ضعیف RE6، این مقدار 11 درصد کاهش یافت و به 93,500 ین رسید. به عقیده کپکام، فروش Resident Evil 6 در ابتدای عرضه بسیار خوب بوده، اما با گذشت زمان افت کرده است و به همین دلیل، بازی کمتر از مقدار پیش بینی شده فروخته است. با انتشار RE6 در ماه اکتبر، نقد های متفاوتی از آن منتشر شد و نمرات مختلفی به آن داده شد. با این حال بازی رکورد مقدار شیپ شدن در تاریخ کپکام را شکست، اما به نظر می رسد که همه نسخه های شیپ شده نتوانستند فروخته شوند.

کپکام همچنین اعلام کرد که تاخیر بازی Monster Hunter 4 به دلیل "بهتر کردن کیفیت بازی" است. با این که هنوز هیچ تاریخ انتشاری برای بازی در نظر گرفته نشده است، اما به گزارش Gematsu بازی در ماه مارچ 2013 در ژاپن منتشر خواهد شد.

منبع

آخرین ویرایش:

Ƥ.s.Y.c.H.o

Hala Madrid ...y nada más
کاربر فعال
Apr 5, 2012
7,176
نام
Matthew
شاید بعضی ها به ظاهر خوشحال باشند اما من بازم فکر نمی کنم ازصمیم قبل Fan های اصلی بازی ناراحت باشند

من خودم نه ناراحت هستم و نه خوشحال فقط منتظرم تا مثل ORC که همتون هم میدونید ، خودم بازی کنم و نظر بدم

کسی خبری در رابطه با استاد شینجی میکامی داره بگه چون من با ایشون پس از فحالشی ها به کپکام :d و همچنین نبود این شخص شناختم :d

VahiD_ST

کاربر سایت
Nov 10, 2009
8,048
نام
وحید
کلا capcom گندی کشید به RE تو این نسل که فعلا نمیشه پاکش کرد.
اون از Racoon City این هم از RE6.
کاش یه کم یه خودشون بیان.

LBJ4Ever

FedExpress
کاربر سایت
Apr 11, 2011
6,286
نام
Afshin
اون دوستانی که RE کلاسیک رو مسخره میکردن و میگفتن باید مدرن بشه کجان..؟

RE4 هم مدرن شده بود و خیلی از طرفدارای دو آتیشه ی RE هم باهاش کنار نیومدن ، ولی Without a shadow of a doubt بهترین نسخه ی این فرنچایز هست.
مشکل فقط مُدرن شدن RE نبود.

Black Roz

کاربر سایت
Oct 14, 2007
2,792
دوست عزیز امیدوارم ناراحت نشی اما بدون شک اطلاعاتت کمه ....

اولا کی گفته هیچ شرکتی نمیگه من ضرر کردم پس کمپانی ها گزارشات مالی فصلی شون را برای چی منتشر میکنند ؟؟؟؟ نقش دکور دارند این گزارشات !!!

و الیته محض اطلاعت میگم Re6 تا به همین لحظه عنوان سودآوری برای کاپکام بوده و چون کاپکام از این عنوان انتظارات بی جا (فروش 7 میلیون نسخه) داشته و به هدفش نرسیده اسمشو ضرر مالی نمیزارند ...

مفهوم اینم "Capcom financials lowered due to weak Resi 6 sales" از دوست بالایی بپرس
به به جناب فرزاد لیون عزیز..قدم رنجه فرمودید...یکی از بهترین مدیران انجمن بازیسنتر در سالهای دور...
اون موقع که نه گوگل ترانسلیتی بود نه چیزی ترجمه و پیش نمایش هایی که از بازی ها میزاشتیرو میخوندیم کیف میکردیم....یادش به خیر...

LeonSM

کاربر سایت
Mar 4, 2007
1,850
نام
صفا
Without a shadow of a doubt بهترین نسخه ی این فرنچایز هست.
به نظرم نمیشه گفت بهترین نسخه، ولی قطعا بزرگترین بازی این فرنچایز تا به امروز بوده

GPSY

کاربر سایت
Dec 30, 2010
2,002
نام
اسماعیل
انشاالله به حق پيغمبر كمپانیشون نيست و نابود بشه چه بلايي اورد سر اويل به خاطر پول!!!كاش يكي از شماره هاي 2 يا3 رو ريميك ميكردن تا ماهم كم بسوزيم از درد اين بازي مسخره!!!!

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,933
نام
فرهاد
مردک با پرویی اومده میگه هر وقت بازی رو به سمت اکشن بردیم فروش کردیم. حالا بفروش ببینم چجور داری میفروشی! حالا اکشن کن و منتظر باش طرفدارای MW رو جذب کنی...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر