کارایی پایین با 4850

jack sparrows

کاربر سایت
Nov 3, 2006
1,034
نام
هادی
با سلام

امتیاز مربوط به 3Dmark06 نسخه Register نشدش یعنی حالت دیفالتش برای من در کل شده 9600

این هم ریز نمراتش:

SM 2.0 Score 4300
SM 3.0 Score 4900
CPU Score 2000

امتیازها تقریبی هست!

حالا یکی به من بگه که با توجه به سیستمم این امتیاز خوبه یا بده؟!

http://img52217.pictiger.com/images/16826688/

شاید گرافیکت با مادربوردت مچ نشده

والا روابط Asus با AMD عالیه!:D
چیپستش هم AMD 690G و ATI SB600 هست و گرافیک آنبوردش هم ATI Radeon X1250 هست پس با توجه به اینکه با کارت قبلیم که NVIDIA بود انقدر خوب فریم میداد پس با این هم متقابلا نباید مشکلی داشته باشه.

یه سوال فریم ریتت پاییت هست یا اینکه مداوم تیک میزنه ....؟!!!

هردوش!چطور مگه؟

با تشکر

آخرین ویرایش:

Saren Arterius

کاربر سایت
Oct 27, 2007
804
نام
BiG MaMMaD
من اشتباه نكنم اين مادربوردت يه مشكلي داره اون از قضيه رمها اينم از كارت گرافيك ، تازه ميگي صداشم مشكل داره!!! البته اين كه ميگي كارت قبليم كاراييش خوب بود اما الان ... ! بايد بگم 4850 كجا و 8600 كجا خيلي فرق دارن به نظر مشكل از مادربورد هست كه نميتونه نهايت كارايي رو بگيره

اگه بتوني يه مادربورد از يكي قرض بگيري كه كارت رو ، روش تست كني خيلي خوب ميشه:smile:

fly

کاربر سایت
Jun 30, 2007
214
نام
کوروش
شما بایوس رو اپدیت کردی؟

یا این کارت رو (4850)با چیپست های (p45یا x38 یا x48 ) تست کن ببین توی گیم های چند فریم می گیری؟

چیپست ها ی high end فکر کنم با این کارت پرفورمنس بهتری میده.

jack sparrows

کاربر سایت
Nov 3, 2006
1,034
نام
هادی
با سلام

من اشتباه نكنم اين مادربوردت يه مشكلي داره اون از قضيه رمها اينم از كارت گرافيك ، تازه ميگي صداشم مشكل داره!!! البته اين كه ميگي كارت قبليم كاراييش خوب بود اما الان ... ! بايد بگم 4850 كجا و 8600 كجا خيلي فرق دارن به نظر مشكل از مادربورد هست كه نميتونه نهايت كارايي رو بگيره

اون قضیه صفحه آبی رو که بیخیال در کل تاثیری روی کارایی سیستم نداشت و من اون بازده ای رو که میخواستم از سیستمم گرفتم ولی مشکل الانه که این کارته خودشو نمیتونه خوب نشون بده و کاراییش برای من در سطح 8800GT هست نه 9800GTX!!!
کارت صدا رو که مشکلش رو نفی نمیکنم ولی بعید میدونم تاثیری روی فریم ریت بازی ها داشته باشه!
در مورد مادربرد هم باید بگم که درسته PCI-Ex 2.0 رو ساپورت نمیکنه ولی خب تاثیر چندانی نداره!

شما بایوس رو اپدیت کردی؟

هم بایوس گرافیک و هم بایوس مادربرد آپدیته.

یا این کارت رو (4850)با چیپست های (p45یا x38 یا x48 ) تست کن ببین توی گیم های چند فریم می گیری؟
چیپست ها ی high end فکر کنم با این کارت پرفورمنس بهتری میده.

منظورتون رو نفهمیدم؟!

با تشکر

Burning Hawk

کاربر سایت
Apr 2, 2008
1,613
نام
Hossein
یه سوال فریم ریتت پاییت هست یا اینکه مداوم تیک میزنه ....؟!!!
هردوش!چطور مگه؟

با تشکر
ماله منم همینطوری شده بود ... مشکل از رم بود رم هارو عوض کردم ویندوزم که دوباره تغیر دادم مشکل حل شد ...

نکته: وقتی قطعه ای رو میخری چون تازه کار هست باید یه مدت کارکنه تا بقولی بیفته رو غلطک ...

رم ها و گرافیک جدیدم این مشکل رو داشتن پس از مدتی که کار کردم این مشکل بر طرف شد ...

میشه بگی باس Ram هات چنده ؟؟؟

jack sparrows

کاربر سایت
Nov 3, 2006
1,034
نام
هادی
با سلام

ماله منم همینطوری شده بود ... مشکل از رم بود رم هارو عوض کردم ویندوزم که دوباره تغیر دادم مشکل حل شد ...
نکته: وقتی قطعه ای رو میخری چون تازه کار هست باید یه مدت کارکنه تا بقولی بیفته رو غلطک ...
رم ها و گرافیک جدیدم این مشکل رو داشتن پس از مدتی که کار کردم این مشکل بر طرف شد ...

والا بنده جواب سوال شما رو درست ندادم در واقع مشکل من همون افت فریم هست یعنی مثلا وقتی توی بازی یکجا افکت ها زیاد میشه و بنوعی میشه گفت اوضاع یک مقدار قاراشمیش میشه من افت فریم پیدا میکنم ولی بعید میدونم از نظر رم و CPU کم بیارم چون بازی هایی مثل COD4 و Mass Effect میزان رم و CPU من براشون کافیه!

میشه بگی باس Ram هات چنده ؟؟؟

DDR2 800

حالا یکی به من بگه که با توجه به سیستمم این امتیاز خوبه یا بده؟!

نبود؟!

با تشکر

Saren Arterius

کاربر سایت
Oct 27, 2007
804
نام
BiG MaMMaD
کارت صدا رو که مشکلش رو نفی نمیکنم ولی بعید میدونم تاثیری روی فریم ریت بازی ها داشته باشه!
در مورد مادربرد هم باید بگم که درسته PCI-Ex 2.0 رو ساپورت نمیکنه ولی خب تاثیر چندانی نداره!
منظورم اين نبود ، منظورم اين بود كه مادربوردت از همون اول معيوب بوده ! البته اين حدسه چون اسلات هاي اين مادربوردت ظاهرا مشكل دارند چه اسلات رم چه PCI E

jack sparrows

کاربر سایت
Nov 3, 2006
1,034
نام
هادی
منظورم اين نبود ، منظورم اين بود كه مادربوردت از همون اول معيوب بوده ! البته اين حدسه چون اسلات هاي اين مادربوردت ظاهرا مشكل دارند چه اسلات رم چه PCI E

خب حرفت درسته و به احتمال قوی اسلات های رمم مشکل داره ولی قبل از اینکه من این کارت رو بگیرم با کارت قبلیم خیلی Performance خوبی میگرفتم و مثلا توی COD4 روی حالت High راحت و روون اجرا میکردم و مشکلی نداشتم و حتی توی بازی های استراتژی هم مشکلی نداشتم و توی بازیی مثل Company Of Heroes خیلی خوب فریم میگرفتم و مشکلی از نظر گرافیک و رم نداشتم درسته که مشکل ارور صفحه آبی داشتم ولی کارایی سیستمم واقعا عالی بود ولی 4850 اون انتظاراتی رو که داشتم برآورده نکرد و در حد 8800GT داره واسم کار میکنه نه 9800GTX

وضع امتیازت که خوب نیست حداقل باید 12000 رو بگیری حالا با یه مینبرد قوی تر تست کن حداقل با چیپست P35 به بالا

در مورد امتیاز 3Dmark06 باید بگم که من همین الان یه سرچی توی سایتش انجام دادم و دیدم که یکی امتیاز 12000 رو با همچین سیستمی گرفته:

Intel Q6600
ATI Radeon 4850
Windows Vista
4GB Ram

در مورد مادربردش اطلاعی ندارم!

nemesis12

کاربر سایت
Aug 30, 2006
570
نام
علیرضا
خیلی ها به این نکته توجه نمیکنن اما میتونه تاثیر زیادی توی فریم بازی ها داشته باشه!
ویندوز xp و ویستا 64 بیتی بریز!
البته تغییری که ایجاد میشه رو سیستم های مختلف فرق میکنه مثلا رو سیستم من 4-5 فریم تاثیر داشت ولی سیستم یکی از دوستام cod4 خیلی لگ میزد ولی وقتی 64 بیتی ریخت کاملا روون اجرا میشد در صورتی که سیستمش قوی هم نبود!

jack sparrows

کاربر سایت
Nov 3, 2006
1,034
نام
هادی
ببینم وقتی قاراشمیش میشه هنگ نمی کنه مثلا چند ثانیه قفل کنه بعد دوباره کار کنه ...

نه.

فکر کنم فقط سیستم من تو کل دنیا همچین مشکلی رو با 4850 داره!!!:biggrin1:

Burning Hawk

کاربر سایت
Apr 2, 2008
1,613
نام
Hossein
یه کاری بکن تا من متوجه بشک مشکل از رم هات نیست ...

بازی Guitar hero رو نصب کن چون این بازی به رم حساسه اگه رمت مشکل داشته باشه تو بازی می فهمی ...

Saren Arterius

کاربر سایت
Oct 27, 2007
804
نام
BiG MaMMaD
خب حرفت درسته و به احتمال قوی اسلات های رمم مشکل داره ولی قبل از اینکه من این کارت رو بگیرم با کارت قبلیم خیلی Performance خوبی میگرفتم و مثلا توی COD4 روی حالت High راحت و روون اجرا میکردم و مشکلی نداشتم و حتی توی بازی های استراتژی هم مشکلی نداشتم و توی بازیی مثل Company Of Heroes خیلی خوب فریم میگرفتم و مشکلی از نظر گرافیک و رم نداشتم درسته که مشکل ارور صفحه آبی داشتم ولی کارایی سیستمم واقعا عالی بود ولی 4850 اون انتظاراتی رو که داشتم برآورده نکرد و در حد 8800GT داره واسم کار میکنه نه 9800GTX
خب من ميگم مادربوردت Performance بيشتر از يه كارت 8600GT رو نميتونه بگيره ! چيز عجيبيه ولي امكانش هست
تنها چيزي كه مشكوك ميزنه همين مادربوردت هست ! :biggrin1:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر