چگونگی اجرای بازی های مختلف با بهترین تنظیمات در PCXS2

sm3man

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4
سلام و خسته نباشید من بازی تیکن 5 رو تو کامپیوتر نصب کردم ولی با جوی استیک نمیتونم باهاش بازی کنم اگه ممکنه کمکم کنید چطور تنظیمات اون رو انجام بدم خیلی ممنون

Dark-PrinceII

کاربر سایت
Mar 27, 2011
430
نام
کیانوش
اگر این بازی رو بازی کرده باشید میدونید که در هنگام بازی تند تند با پیغام please insert disc رو به رو میشید و اصلا نمیشه بازی کرد برای رفع این مشکل از قسمت Config=>>emulation=>>Speedhacks تیک Enable fast cdvd رو بزنید
و برای درست شدن سایه سیاه زیر پای تارزان از قسمت
Config=>>plugin/bios selector=>>Plugins و پلاگین گرافیک تیک Native رو بزنید و اگه اسپید هک ee cyclerate رو تا اخر بردید از قسمت Game Fixes تیک FPU Multiply Hack - for Tales of Destiny رو بزنید.
تست شده با ورژن pcsx 0.9.7 بیلد 4358

دوستان لطفا در این تاپیک فقط تنظیمات بازی ها رو قرار بدید و اگه سوال و مشکلی داشتید در این تاپیک مطرح کنید

امیدوارم همه کاربرای این پست رو بخونن...

arash gh

کاربر سایت
Aug 14, 2011
373
نام
ارش
سلام
من harvest moon:back to natrue را دانلود کردم ولی وقتی اجرا می کنم یه صفحه یساه میاد از 4shared دانلود کردم یه توضیح اساسی بدین ممنون می شیم!

GPSY

کاربر سایت
Dec 30, 2010
2,009
نام
اسماعیل
سلام دوستان ببخشيد من دارم از بيلد 5100 استفاده ميكنم ولي توبازي black,killzone خيلي افت فريم دارمخواهشا تنظيماتش رو واسم بزاريدCpu:intel e5300Ram:2gbVga:geforce gt 430 1gb

witchwoman

کاربر سایت
Jun 18, 2012
1
سلام میشه یه کمکی هم به من بکنید ؟
من تیکن 5 رو دادم روی لپ تاپم برام نصب کردن الان که آوردمش خونه وقتی وارد بازی میشم با اینکه دی وی دی 2 بازی توی دی وی دی رم هست ولی بازی پیغام میده : please insert a playstation or play station2 format disc. من واقعا دیگه نمیدونم باید چیکار کنم ! لطفا کمکم کنید !

m_rezaei

کاربر سایت
Sep 27, 2008
455
فیل ت ره...........

---------- نوشته در 04:01 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 03:59 AM ارسال شده بود ----------

پست 196 206 209 فیل ت ره...........
لینک جدید

kaftar

کاربر سایت
Aug 27, 2012
2
سلام
من بازی tekken 5 رو خریدم و برنامه pcsx2 r1888 رو داره و باهاش بازی رو بالا آوردم fps 60 هست ولی بازی آهسته میشه
حالا اگه میشه یا یه pcsx2 جدید یا تنظیمات همین رو بگین لطفا
مشخصات سیستمم (لبتاپ):
CPU: intel core(TM) i5-2430M 2.4 ghz
RAM: 4gig
VGA: geforce GT 540M 2gig
Windows: 7 64-bit

با تشکر :thanks:

ac_pop

کاربر سایت
Aug 29, 2009
24
من از pcsx 1.0.0 استفاده میکنم و فعلا که 5 تا بازی خریدم واسه همه شون فریم بالای 50 تا داده.یکی از بازیها بازی spongebob and friends هست که فریم 60 میده اما یه مشکلی هست ! اونم اینه که باب اسفنجی و کلا بقیه کاراکترهای بازی غیب هستن و نیستن و فقط سایه شون هست !!! بعضی وقتا یه ثانیه کاراکتر ها ظاهر میشن اونم مثلا با رنگ زرد خالص یا سبز مثلا . واسه حل این مشکل باید چیکار کنم ؟

---------- نوشته در 05:47 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 05:45 PM ارسال شده بود ----------

سلام
من harvest moon:back to natrue را دانلود کردم ولی وقتی اجرا می کنم یه صفحه یساه میاد از 4shared دانلود کردم یه توضیح اساسی بدین ممنون می شیم!

دوست عزیز این بازی برای پلی استیشن 1 هست و این برنامه بازش نمیکنه ! واسه اجراش باید epsxeرو دانلود کنین

reveal

کاربر سایت
Aug 29, 2012
1
کشتیکج 2012 رو pc نصب کردم.میخوام با دسته کامپیوتر بازی کنم نمیشه!کامپیوتر دسته رو پیدا میکنه ولی نمیشه! بازی های دیگه میتونم با دسته انجام بدم ولی با کشتیکج اصصصصصصلا نمیتونم با دسته کار کنموهیچ کدوم از دکمه هاشم کار نمیکنه

---------- نوشته در 11:45 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:43 PM ارسال شده بود ----------

خواهش میکنم جوابه سوالمو بفرستید به ایمیلم

ac_pop

کاربر سایت
Aug 29, 2009
24
دوستان یکی به من توضیح بده که چرا من توی بازی Tekken 5 مشکل دارم !!! بازی تا یه ربع اینا خوب اجرا میشه و فریم بین 55-60 هست اما بعدش یهو فریم میاد پایین و فریم میشه در حد 25-35 و آدم یه ضد حال اساسی میخوره ! چیکار کنم ؟ مشکل از چیه ؟ سیستمم هم خوبه ! GoW II هم بعضی وقت ها اینطوری میشه + یه بازی دیگه !

hamid717

کاربر سایت
Jul 13, 2013
2
CPU Dual 5400 2.7
Graphic GeForce 1GB 9500
RAM 4GB
آقا این مشخصات سیستممه.. لطفاً تنظیمات PCSX2 v0.9.8 رو برای اجرای بازی God of War 1 واسم بفرستین. تشکر

batman-love

کاربر سایت
Jul 5, 2010
831
دوستان یکی به من توضیح بده که چرا من توی بازی Tekken 5 مشکل دارم !!! بازی تا یه ربع اینا خوب اجرا میشه و فریم بین 55-60 هست اما بعدش یهو فریم میاد پایین و فریم میشه در حد 25-35 و آدم یه ضد حال اساسی میخوره ! چیکار کنم ؟ مشکل از چیه ؟ سیستمم هم خوبه ! GoW II هم بعضی وقت ها اینطوری میشه + یه بازی دیگه !
مشکل TEKKEN من هم دارم!
بازی خیلی کند اجرا میشه!
همه تنظیمات تغییر دادم درست نشد و بی خیالش شدم!
پست اول نگا بنداز شاید مشکلت حل شه
تو بازیهایی که تست کردم BATMAN BEGINS خیلی خوب و روان اجرا میکنه

bewin

کاربر سایت
Jul 6, 2013
495
سلام دوستان
همون طور که میدونین Gamecube همدوره PS2 بوده که از Download Dolphin میتونید شبیه سازشو دان کنین
اما برا من کند اجرا میشه هرچیم تنظیماتشو عوض کردم بدتر شد
لطفا اگه کسی میدونه راه حلشو بگه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر