چگونه لاینسس دوستان خود را در XBOX ONE بزنیم؟(راه حل)

GHOST360

کاربر سایت
Nov 15, 2010
680
نام
Hamid
خواهش
بله اصولا هوم و اکانت لاگین شده هم زمان هم میتونن استفاده کنن و مشکلی نیست.
بله محدودیت هوم کردن، مجزا برای هر اکانت هست نه خود کنسول.
خب اگر با این نتایج من برای اکانتم گیم پس و ea accses خریدم و دوستم اکانت منو هوم کرد اونم میتونه از این اشتراک ها استفاده کنه؟

OFW

کاربر سایت
May 13, 2011
634
خب اگر با این نتایج من برای اکانتم گیم پس و ea accses خریدم و دوستم اکانت منو هوم کرد اونم میتونه از این اشتراک ها استفاده کنه؟
در خصوص سرویس ها "گلد" رو تست کردم و میشه، یعنی روی کنسول هوم شده تمام اکانت ها میتونن گلد (مولتی) استفاده کنن و خود اکانت هم روی کنسول های دیگه میتونه آنلاین شه و استفاده کنه.
دو سرویس فوق رو به شخصه تست نکردم ولی احتمال زیاد به همین صورت هستن.

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: GHOST360

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,755
نام
Bahram
بله از تمام اشتراک ها می‌تونه استفاده کنه.

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: GHOST360 and OFW

reshadgp

کاربر سایت
Dec 14, 2005
116
سلام.
چطوری میتونم کسی رو پیدا کنم که باهاش لایسنس رو شر کنیم؟ من فیفا رو دی وی دیش رو خریدم و بازی راکت لیگ هم بصورت دیجیتال نصب دارم. ترجیحا دوس دارم اسسینز کرید و کال آو دیوتی بازی کنم.
ممنون میشم راهنمایی کنین

OFW

کاربر سایت
May 13, 2011
634
سلام.
چطوری میتونم کسی رو پیدا کنم که باهاش لایسنس رو شر کنیم؟ من فیفا رو دی وی دیش رو خریدم و بازی راکت لیگ هم بصورت دیجیتال نصب دارم. ترجیحا دوس دارم اسسینز کرید و کال آو دیوتی بازی کنم.
ممنون میشم راهنمایی کنین
سلام
اگه گلد یکساله بخواهید شیر کنیم من در خدمتم (روی اکانتم حدود 100 بازی وان و 100 بازی 360 مخصوص عناوین رایگان سرویس گلد هم هست)
در خصوص بازی هم در پیام خصوصی در ارتباط باشید

mazhar_se

کاربر سایت
Mar 4, 2014
18
سلام دوستان اگر کسی هست که دوست داشته باشه لایسنسمون با هم شیر کنم ممنون میشم پیغام بده . من path of exile بازی میکنم و نیاز به یه نفر دارم که به اشتراک گلد داشته باشه شیر کنیم

ممنون

poorya_1

کاربر سایت
Jul 9, 2017
412
از دوستان کسی هست که بخواد اکانتشو بامن به اشتراک بذاره من یه اکانت گیم پس 3 ماهه دارم که ضرفیت عادی می خوام در برابر یک اکانت به اشتراک بذارم بیشتر دوس دارم اکانت مقابل بازی های فورزا هورایزن 3 و هیلو کاکشن و کوانتوم بریک و انجاستیس 2 داشته باشه یا یکی از اینا و یا چند تاش گلد هم باشه بهتر

PLEASE

کاربر سایت
Jan 9, 2011
87
از دوستان کسی هست که بخواد اکانتشو بامن به اشتراک بذاره من یه اکانت گیم پس 3 ماهه دارم که ضرفیت عادی می خوام در برابر یک اکانت به اشتراک بذارم بیشتر دوس دارم اکانت مقابل بازی های فورزا هورایزن 3 و هیلو کاکشن و کوانتوم بریک و انجاستیس 2 داشته باشه یا یکی از اینا و یا چند تاش گلد هم باشه بهتر
بازیها و گیمر‌تگتون رو میفرمایید؟

PLEASE

کاربر سایت
Jan 9, 2011
87
سلام دوستان اگر کسی هست که دوست داشته باشه لایسنسمون با هم شیر کنم ممنون میشم پیغام بده . من path of exile بازی میکنم و نیاز به یه نفر دارم که به اشتراک گلد داشته باشه شیر کنیم

ممنون
گیمرتگتون رو بدین با هم صحبت کنیم

PLEASE

کاربر سایت
Jan 9, 2011
87
سلام.
ممنون میشم راهنمایی کنین
سلام دوست هریز، گیمرتگتون رو بفرستید لطفاً صحبت کنیم

PLEASE

کاربر سایت
Jan 9, 2011
87
دوستان کسی خواست هوم بزنه با من، من پایم، بازیاتون کمتر هم باشه اصلا مسأله ای نیست، مهم اینه چندتا بازی متفاوت داشته باشیم باهم

ashkanmm

کاربر سایت
Dec 17, 2007
301
نام
اشکان
دوستان من روی اکانتم کلی خرت و پرت دارم که لیست می کنم اینجا، اول اینکه هم گلد داره هم ea access هم گیم پس، بازی هم اینارو دارم روش: Hellblade, Nier Automata, Shadow of Tomb Raider, FIFA 19, Assassins Creed Odyssey. از الان هم red dead redemption 2 و darksiders III رو پیش خرید کردم. اکانت خودم هست و ظرفیت دومش خالی، احساس می کنم حیفه که خالی بمونه. طبیعتا اکانت کسی به درد نمی خوره چون هر چی می خوام دارم، ولی کسی اگه خواست اکانت منو شیر کنه در خدمتم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر