چگونه لاینسس دوستان خود را در XBOX ONE بزنیم؟(راه حل)

aso.leo

کاربر سایت
May 18, 2014
76
نام
Saadi
سلام دوستان من میخوام برای برادرم هم یه دستگاه بخرم و میخوام از بازیهای که خریدم استفاده کنه اونم اکانت خودش رو روی کنسول خودم وارد کردم برای اینکه اون هم بتونه بازیای که من خریدم رو بازی کنه راهی هست ؟؟؟ اون رو تو قسمت فامیلی هم از قبل اضافه داشتم

Jebaited

کاربر سایت
Feb 5, 2018
739
سلام دوستان من میخوام برای برادرم هم یه دستگاه بخرم و میخوام از بازیهای که خریدم استفاده کنه اونم اکانت خودش رو روی کنسول خودم وارد کردم برای اینکه اون هم بتونه بازیای که من خریدم رو بازی کنه راهی هست ؟؟؟ اون رو تو قسمت فامیلی هم از قبل اضافه داشتم
اکانت خودت رو رو کنسول داداشت هوم کن بعدش اکانت داداشت اگه بازی داره رو کنسول خودت اگرم نداره که هیچی بعدش میتونید با هم بازی کنید

OFW

کاربر سایت
May 13, 2011
634

سلام
اکانت خودتون رو روی کنسول برادرتون هوم کنید ( Settings => Personalization => My home Xbox )
بعد ایشون با اکانت خودشون به بازی های خریداری شده در اکانت شما دسترسی دارن
و خودتون نیز زمانی که با اکانتتون در کنسول خودتون آنلاین بشید به بازی ها دسترسی خواهید داشت.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر