چگونه عنوان های PSP را در PSVita دانلود کنیم ؟

raminrafatvita

کاربر سایت
Apr 24, 2012
20
نام
رامین
دوست عزیز ممنون از راهنماییت اکانتم رو عوض کردم و نام کشور آمریکا رو انتخواب کردم . فقط یه سوال دیگه آیا سایتی معتبر برای فروش psn کارت یا ویزا کارت سراغ دارین ؟

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
دوست عزیز ممنون از راهنماییت اکانتم رو عوض کردم و نام کشور آمریکا رو انتخواب کردم . فقط یه سوال دیگه آیا سایتی معتبر برای فروش psn کارت یا ویزا کارت سراغ دارین ؟
ویزا کارت برای فروش نیست ! از بانک میگیرین اما برای PSN هم دوستان باید راهنماییت کنم چون من ایران نیستم ... حتمال بهت Pm چیزی میدن

farhad23

کاربر سایت
May 11, 2009
307
نام
فرهاد
من اینا رو تست کردم اجرا شد
gta china town wars - starwars force unleashed - LBP - GT - Metal Slug - Daxter - guilty gear - street fighter alpha 3

این بازی ها هم نیومد
socom fireteam bravo3 - motorstorm arctic edge - RE2 - RE3- angry birds

خداکنه حداقل این arctic edge رو درست کنن . البته بعیده چون مثل اینکه یه جورایی از نظر هک و اینا مشکل داره . نمی دونم چرا بازی های ps1 رو نتونستم کلا" بیارم . کسی اجرا کرده ؟

thralll

کاربر سایت
Feb 22, 2012
204
نام
امیر
gta china town wars - starwars force unleashed - LBP - GT - Metal Slug - Daxter - guilty gear - street fighter alpha 3

این بازی ها هم نیومد

خداکنه حداقل این arctic edge رو درست کنن . البته بعیده چون مثل اینکه یه جورایی از نظر هک و اینا مشکل داره . نمی دونم چرا بازی های ps1 رو نتونستم کلا" بیارم . کسی اجرا کرده ؟

بازیهای ps1 هنوز توی مارکت ویتا نیومدن.

من حتی gta هارو هم توی psn ندارم.گویا واسه ویتا توی us ریلیز نشدن هنوز.

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان

این بازی ها هم نیومد

PSONE بعدا اپدیتش میاد !
من Angry birds - Socom رو اجرا کردم شد حتی Angry bird و Socom توی استورم هستش ... احتمالا هنوز برای استوز شما پچ نشده اما Motorstorm نه
امروز هم چک کردم دیدم Gran Turismo رو پچ کردن الان روی ویتا راحت اجرا میشه

بازیهای ps1 هنوز توی مارکت ویتا نیومدن.

من حتی gta هارو هم توی psn ندارم.گویا واسه ویتا توی us ریلیز نشدن هنوز.
اما من همش رو توی استورم دارم .. .قبلا هم Chinatown wars نبود اما از روی ps3 ریختم کار کرد ... الان چک کردم Chinatown wars هستش
--
این Silent hill ها هم پچ کنن کاره خوبی میکنن !

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,818
نام
مرتضی

originalkey.net همpsncard و هم visacardمیفروشه

میو

کاربر سایت
Jul 30, 2012
12
نام
بنده ی خدا
من ps vita دارم اما حالا چطور ی این بازی ها را روی ps vita بریزم :-/

وقتی هم با USB به کامپیوتر وصل میشه بازی هارو شناسایی نمی کنه.

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
من ps vita دارم اما حالا چطور ی این بازی ها را روی ps vita بریزم :-/

وقتی هم با USB به کامپیوتر وصل میشه بازی هارو شناسایی نمی کنه.
اولا بازیهای باید اوریجینال باشه و با اکانتی که با ویتا بهش وصلی خریداری شده باشه
دوم بازیهای psp که توسط media go دانلود شده از توی pc به vita منتقل نمیشه ... چون ویتا media go رو ساپورت نیمیکنه
سوم باید content manager رو بریزی توی pc - اگر نداری باید از سایت سونی دانلودش کنی ... البته بهت اجازه میده بازیهای دانلود شده psp از ویتا رو به pc رد و بدل کنی
چهار بازیهای psp رو میتونی از خوده Playstation network در ویتا بخری و دانلود کنی
پنچ اگر ps3 داری که بازیها رو دانلود میکنی و به ویتا منتقل میکنی

میو

کاربر سایت
Jul 30, 2012
12
نام
بنده ی خدا
من همه ی کارهایی که گفته ای کرده بودم.

اماوقتی با content manager میرم بازی هارواز کامپیوتر به vita انتقال بدم ازفایل ایراد میگیره و مینویسه(Corrupt File)الان چه کنم :-/

PsP3 ندارم.

یعنی فقط با PSP3 می شود . با PC نمی شود.:-b

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
من همه ی کارهایی که گفته ای کرده بودم.

اماوقتی با content manager میرم بازی هارواز کامپیوتر به vita انتقال بدم ازفایل ایراد میگیره و مینویسه(Corrupt File)الان چه کنم :-/

PsP3 ندارم.

یعنی فقط با PSP3 می شود . با PC نمی شود.:-b
شما بازیهایی که دانلود کردی و توی pc داری از چه طریق دانلود کردی ؟ در ضمن باید به اینترنت هم وصل باشی تا بشه فایلها رو منتقل کرد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر