چه موقع رایانه خود را خاموش میکنید؟

چه مواقعی رایانه خود را خاموش میکنید؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    51

TRUTH

کاربر سایت
Sep 7, 2006
538
من خیلی وقته که کامپیوترمو خاموش نکردم خیلی دوست دارم بدونم که بقیه چطوری استفاده میکنن از کامپیوترشون

ایا همه مثل من هستن یا طریقه مصرف فرق داره و اکثریت با کیا هست؟

TRUTH

کاربر سایت
Sep 7, 2006
538
یعنی انقدر مهمه این موضوع؟

این نظر سنجیو من خیلی وقت پیش تو گیم اسپوت هم دیده بودم و به نظرم جالب بود

با این نظر سنجی میتونیم همدیگه رو بهتر بشناسیم

من یه تاپیک دیگه هم باز کردم برای دسکتاپ بک گراند و با توجه به این نکات اخلاق و سلیقه های ایرانی هارو میشه تا حدودی فهمید و با بقیه دنیا مقایسه کرد

پ.ن:مهم بودن یه چیز نسبیه باید بگی نسبت به چی؟

danijon_2006

کاربر سایت
Aug 10, 2006
3,211
نام
دانیال
من بعضی وقتا دیگه وقتی ازش زده میشم استند بایش میکنم ولی 10 دقیقه دیگه میفهمم کاره دیگه ای ندارم دوباره میام پاش ولی معمولا دیگه اخر شب خاموش میکنم ولی حواسم نبود تو نظر سنجی زدم هروقت باهاش کار ندارم

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,004
نام
آریا
من كه از قديم عادت داشتم كامپيوتر هميشه روشن باشه بجز وقتي كه چند روز خونه نباشم !
قديما به خاطر بازي كردن بود ( اون موقع كه Radeon 9600Pro براي خودش غولي بود :(( )
حالا هم كه 1.5 سالي هست به لطف ADSL هميشه در حال DL كردنه و اخ هم نميگه بنده خدا. :biggrin1:
فقط يه بار كه خيلي مدت بود روشن بود , يه دفعه يه جرقه ابي خوشگل زد و دود كرد ولي مشكل خاصي براش پيش نيومد و فقط Power ش پكيد !!

ldghn

کاربر سایت
Oct 20, 2005
2,576
نام
Milad
منم از صبح که بيدار ميشم روشنه تا وقتی که ميخوام شب بخوابم .هر وقتم پشت کامپيوتر نيستم رو استند بای .

Dr.XJ

کاربر سایت
Sep 28, 2005
1,868
این نظر سنجیو من خیلی وقت پیش تو گیم اسپوت هم دیده بودم و به نظرم جالب بود

با این نظر سنجی میتونیم همدیگه رو بهتر بشناسیم

من یه تاپیک دیگه هم باز کردم برای دسکتاپ بک گراند و با توجه به این نکات اخلاق و سلیقه های ایرانی هارو میشه تا حدودی فهمید و با بقیه دنیا مقایسه کرد

پ.ن:مهم بودن یه چیز نسبیه باید بگی نسبت به چی؟
اگه بخوایم رو بدی یا خوبی این تاپیک بحث کنیم تاپیکت (حالا هر چی که هست) از بین میره

به نظر من خیلی چیزای بزرگتری هست برای شناختن

اما خودم
معمولا چون سه نفر رو سیستم من بازی میکنن هیچ وقت خاموش نمیشه

مهم بودن هم منظورم در مقابل هدف سایته
در مقابل ارزشی که وقت ما داره
و خیلی چیزای دیگه

اما خودم
چون سه نفر به یه نفرن (سه نفر ما یه نفر کامپیوتر) بیچاره دائم کار میکنه :biggrin1:
قبلا کارای 3D میکردم اون موقع برای رندر کردن پدر سیستم در میومد
خودم میخوابیدم اون بیچاره :-":-"

TRUTH

کاربر سایت
Sep 7, 2006
538
منم از وقتی adsl گرفتم دیگه pc خاموش نمیشه! حتی میرم مسافرت میسپارم به اشناها به خونه سر بزنن اتیش سوزی نشه رایانه رو روشن میزارم!

راستی اکثرا رایانه رو واسه دانلود روشن میزارن جالبه شماها چی دانلود میکنید؟

من که دارم سریال دانلود میکنم :cheesygri با تورنت البته فیلم هم بعضی وقتها دان میکنم شما هم بگید چیکار میکنید که رایانتون خاموش نمیشه و چی دانلود میکنید (شاید ما به فکرمون نرسیده باشه تا حالا)

پ.ن:البته مودمم خیلی داغ میکرد و قطع میشد مجبور شدم یه فن براش بزارم حالا دیگه مثل ساعت کار میکنه

TyRaX

موجودی خوشحال
کاربر سایت
Oct 21, 2005
1,824
نام
پارسیا
این یکی که مانیتور داره و بند و بساط .. برای گیم و اینترنت و چرخیدن استفاده میشه .. اصولا وقتی بیدارم روشنه
اون یکی رو وقتی میخوابم روشن میکنم .. فقط یک کیس است .. که با remote desktop از این یکی بهش وصل میشم میگذارم دانلود کنه. یا این GW رو میگذارم update کنه .

البته شده که یک بازیی که میخواستم دانلود کنم مهم بوده که اون یکی رو روشن کردم و گذاشتم دانلود و با این یکی چرخیدم. دانلود هم که ... کلن ممد هر کدوم یک چیزهایی دانلود میکنند .. مثلا HamidoOs فیلم های quake و بقیه این ریخت بازیها رو میگیره. من بیشتر بازی و فیلم میگیرم . HammerHand بیشتر سریال و موسیقی میگیره . Darkfie1d هم که کار اصلیش گرفتن هر چیز مربوط به MGS است و در کنارش موسیقی و trailer بازی ها و ... :biggrin1:

TRUTH

کاربر سایت
Sep 7, 2006
538
این یکی که مانیتور داره و بند و بساط .. برای گیم و اینترنت و چرخیدن استفاده میشه .. اصولا وقتی بیدارم روشنه
اون یکی رو وقتی میخوابم روشن میکنم .. فقط یک کیس است .. که با remote desktop از این یکی بهش وصل میشم میگذارم دانلود کنه. یا این GW رو میگذارم update کنه .

البته شده که یک بازیی که میخواستم دانلود کنم مهم بوده که اون یکی رو روشن کردم و گذاشتم دانلود و با این یکی چرخیدم. دانلود هم که ... کلن ممد هر کدوم یک چیزهایی دانلود میکنند .. مثلا HamidoOs فیلم های quake و بقیه این ریخت بازیها رو میگیره. من بیشتر بازی و فیلم میگیرم . HammerHand بیشتر سریال و موسیقی میگیره . Darkfie1d هم که کار اصلیش گرفتن هر چیز مربوط به MGS است و در کنارش موسیقی و trailer بازی ها و ... :biggrin1:

اقا میبخشی من زیاد وارد نیستم این remote desktop یعنی چی؟

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
والا كلن ممد مفتخر است به اعلام اينكه ما بيش از 3 دستگاه 24/7 مشغول دانلود دارد. و تمام موضوعات دانلودي qLeinian Purpoesd هست.

من كه 24/7 كامپيوترم حدود 2 سال روشنه.

ريموت دسكتاپ هم يعني ما وقتي كه پشت اين PC صاحاب آندد نيستيم، مثلاً از محل كار - دانشگاه يا از هر قبرستان ديگري كه دسترسي به اينترنت مقدور باشد به كامپيوتر خود وصل شده و اعمالش را نظارت مي نمائيم. و ممد بزرگ گفته يكي از مشخصه هاي كلن ممد و اعضاي آن اين است كه ريموت دسكتاپ بايد جزو فرايض كلني باشد و الا از كلن با لگد بيرون انداخته ميشيد.

SUPERMHR

کاربر سایت
Nov 1, 2005
1,942
ببخشید یه سوال!
بعد ریموت دستکتاپ رو باید هر دو طرف تایید کنن دیگه؟
من چند وقته به اخوی مشکوک شدم دره با Lan دستکتاپم رو مانیتور میکنه! از کجا بفهمم؟ (مشکل اینه به سیستمم دسترسی داره هرکاری میخواد میکنه!!!)

Johnny_23

کاربر سایت
Jul 23, 2007
615
نام
JÄVID
منم از وقتی adsl گرفتم دیگه pc خاموش نمیشه! حتی میرم مسافرت میسپارم به اشناها به خونه سر بزنن اتیش سوزی نشه رایانه رو روشن میزارم!

راستی اکثرا رایانه رو واسه دانلود روشن میزارن جالبه شماها چی دانلود میکنید؟

من که دارم سریال دانلود میکنم :cheesygri با تورنت البته فیلم هم بعضی وقتها دان میکنم شما هم بگید چیکار میکنید که رایانتون خاموش نمیشه و چی دانلود میکنید (شاید ما به فکرمون نرسیده باشه تا حالا)

پ.ن:البته مودمم خیلی داغ میکرد و قطع میشد مجبور شدم یه فن براش بزارم حالا دیگه مثل ساعت کار میکنه

مودم هاي adsl مگه فن هم نصب ميشه روش؟:eek:
يكي اينو برام توضيح بده

TyRaX

موجودی خوشحال
کاربر سایت
Oct 21, 2005
1,824
نام
پارسیا
ببخشید یه سوال!
بعد ریموت دستکتاپ رو باید هر دو طرف تایید کنن دیگه؟
من چند وقته به اخوی مشکوک شدم دره با Lan دستکتاپم رو مانیتور میکنه! از کجا بفهمم؟ (مشکل اینه به سیستمم دسترسی داره هرکاری میخواد میکنه!!!)

والا لزومی نداره هر دو طرف تایید کنند.
اصلش از اینجا فعال میشه

که میتونی مشخص کنی که آیا ملت اصلا میتونند remote کنند یا نه

در اینجا هم کاربرانی که میتونند بیان فضولی کنند رو مشخص میکنه

حالا شاید اخوی از برنامه های دیگه استفاده میکنه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر