چه بازی بیشتر بهتون ضدحال زد؟

.sandman.

کاربر سایت
Aug 27, 2012
603
نام
Armin
تا اینجا کار که این Dead Space 1 مرحله7من رو خیلی اذیت کرده معلوم نیست باید چیکارش کنم؟(هرکسی کمک کنه به مدت یک هفته توسط بنده دعا میشود:d)
اینBF3هم باگ هاش خیلی اذیتم کرد و بدجوری زده حال بهم زد بعضی اوغات می خواستم برم اینDiceرو یه آتیش بکشم!!!

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,373
نام
Majid
نامزد شدن Assassins creed 3 در VGA به عنوان بهترین بازی سال و نبودن HALO 4, Far Cry 3 در بین کاندیدها.
دادن نمرهٔ ۲۰/۱۰۰(Quarter to Three) به بازی HALO 4 که متای بازی رو از ۹۰ به ۸۷/۱۰۰ کشوند;(
شما FARCRY 3 رو بازی کردین؟ که میگین نامزد باید میشد؟
ACIII هم از اون دست بازی ها نیست که از روی عشق و علاقه و پارتی و ... نامزد بشه و نسبت به نسخه قبلش کلی پیشرفت داشته

در ضمن بیشتر بازی هایی نامرد میشن که از بازی های دیگه متمایز باشن:
نمونش DisHonored و The walking dead و Journy که کلا بازی های متنوعی بودن نسبت به بازی های دیگه و ACIII و ME3 هم بخاطر پیشرفت زیاد و جذاب بودنشون نامزد شدن که گمون نکنم برنده بشن:D

حالا من به نظر کسی نمیخوام ایراد بگیرم ولی این که یک بازی جایی نامزد بشه که شما خوشت نیاد که نمیشه ضد حال:|:|:|

master.mhn

کاربر سایت
Sep 15, 2009
2,775
bully چون مال راکستار بود وگرنه اگه مال یه شرکت دیگه بود تو ذوقم نمیخورد.
dragon age2 که شماره اولش انتظارات رو برد بالا و بایور هم سازنده بود انتظارات زیادی ازش داشتم.
هر دو بازی رو هم تموم نکردم.
ac revelations

havan

کاربر سایت
Feb 11, 2012
415
نامزد شدن Assassins creed 3 در VGA به عنوان بهترین بازی سال و نبودن HALO 4, Far Cry 3 در بین کاندیدها.
دادن نمرهٔ ۲۰/۱۰۰(Quarter to Three) به بازی HALO 4 که متای بازی رو از ۹۰ به ۸۷/۱۰۰ کشوند;(
شما FARCRY 3 رو بازی کردین؟ که میگین نامزد باید میشد؟
ACIII هم از اون دست بازی ها نیست که از روی عشق و علاقه و پارتی و ... نامزد بشه و نسبت به نسخه قبلش کلی پیشرفت داشته

در ضمن بیشتر بازی هایی نامرد میشن که از بازی های دیگه متمایز باشن:
نمونش DisHonored و The walking dead و Journy که کلا بازی های متنوعی بودن نسبت به بازی های دیگه و ACIII و ME3 هم بخاطر پیشرفت زیاد و جذاب بودنشون نامزد شدن که گمون نکنم برنده بشن
حالا من به نظر کسی نمیخوام ایراد بگیرم ولی این که یک بازی جایی نامزد بشه که شما خوشت نیاد که نمیشه ضد حال:|:|:|

دوست عزیز من نظر خودمو گفتم, خوب اینا بهم ضد حال زدن. به نظر شما هم احترام میزارم، در ضمن بهترین
قسمتهای Mass Effect/Assassins creed قسمتهای ۲ هستند نه ۳
FARCRY 3 هم تاحالا جوایز زیادی گرفته و متای اون 90/100 هست
:D

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر