چند تصوير مهيج ! از Cod4 نسخه Ps3

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
به اين ميگن يه بازي همه منظوره . AA هم خدا را شكر در بهترين حالت قرار داره .

01.jpg

http://bp0.blogger.com/_qGtGl4NFC8s/Ryc9OxC0tYI/AAAAAAAAH1o/JGmfDFDwBtI/s1600-h/01.jpg
02.jpg

http://bp1.blogger.com/_qGtGl4NFC8s/Ryc9PBC0tZI/AAAAAAAAH1w/bf50EIoJPrM/s1600/02.jpg
03.jpg

http://bp2.blogger.com/_qGtGl4NFC8s/Ryc9PRC0taI/AAAAAAAAH14/kxFvWiR4hrQ/s1600-h/03.jpg

لينكها را زيرش قرار دادم اگه باز نديدي بريد اينجا :
http://gameplanets.blogspot.com/2007/10/new-call-of-duty-4-ps3-retail-screens.html

آخرین ویرایش:

Tuco

کاربر سایت
Dec 14, 2005
759
والا تا جایی که من یادمه هر چی تریلر از این یازی اومده بود مخصوصا تو e3 2007 همش ورژن 360 بازی بود مخصوصا قسمت های مولتی پلیر حالا 4 تا عکس از ورژن ps3 بازی اومده همه جوگیر شدن جناب Quin T وقتی شما میای از روی 4 تا عکس میگی گرافیک در ps3 بهتره خوب معلومه بهت میگن فنبوی حالا اگه از همون قسمت های بازی عکس از ورژن 360 بود باز یه چیزی

WILDCAT

کاربر سایت
Jun 5, 2007
1,572
نام
Noctis LuciS Caelum
والا تا جایی که من یادمه هر چی تریلر از این یازی اومده بود مخصوصا تو e3 2007 همش ورژن 360 بازی بود مخصوصا قسمت های مولتی پلیر حالا 4 تا عکس از ورژن ps3 بازی اومده همه جوگیر شدن جناب Quin T وقتی شما میای از روی 4 تا عکس میگی گرافیک در ps3 بهتره خوب معلومه بهت میگن فنبوی حالا اگه از همون قسمت های بازی عکس از ورژن 360 بود باز یه چیزی

دوست عزیز من یه لحظه با رضا اشتباش گرفتم خواستم باهاش شوخی کنم حواسم نبود رضا نیست . بعد من منظورم در کل بود چه اون نوشته با عکسها بود چه نبود. خب نمیتونه هر دو عکسو بزاره چون تاپیک مخصوص ps3 هست کسانی که نمیتونن تلیلر دانلود کنن حداقل از رو عکس میبینن . تازه واردی دیگه تکرار نشه . سرعت اینترنت من مثل سرعت نور هست و تریلرهایی که دیدم با عکسها تفاوت نداره . خودتون فن هستید قاطی نشید .
درمورد امضا هم باید بگم کنسول مورد علاقمو گفتم اما هیچ وقت الکی حرف نمیزنم مثل رضا ایگی .

آخرین ویرایش:

KPW

کاربر سایت
Oct 21, 2007
13
دوست عزیز من یه لحظه با رضا اشتباش گرفتم خواستم باهاش شوخی کنم حواسم نبود رضا نیست . بعد من منظورم در کل بود چه اون نوشته با عکسها بود چه نبود. خب نمیتونه هر دو عکسو بزاره چون تاپیک مخصوص ps3 هست کسانی که نمیتونن تلیلر دانلود کنن حداقل از رو عکس میبینن . تازه واردی دیگه تکرار نشه . سرعت اینترنت من مثل سرعت نور هست و تریلرهایی که دیدم با عکسها تفاوت نداره . خودتون فن هستید قاطی نشید .

اگرم که گرافیک 360 بهتر باشه شما از این امضای جالبی که داری معلومه که بازم میگی Ps3 بهتره. ;) بعدشم این تاپیک مقایسه نیست

Tuco

کاربر سایت
Dec 14, 2005
759
درمورد امضا هم باید بگم کنسول مورد علاقمو گفتم اما هیچ وقت الکی حرف نمیزنم مثل رضا ایگی .

اول این که این جا جای شوخی نیست میخوای شوخی کنی تو pm میتونی بهش بدی از کی تا حالا فن بوی گفتن به دیگران شده شوخی اگه این جا تاییک مخصوص ps3 هست کسی حق مقایسه نداره ضمنا به بهتره تاریخ عضویت من وخودت نگاه کنی بعد میفهمی تازه وارد کیه پست های مذخرف و زیاد نشانه کاربر قدیمی بودن نیست بعد لفظ"تکرار نشه" فقط از طرف مدیر ها قابل قبول این یه بار کوتاه میام چیزی بهت نمیگم کسی که فرق بین تریلر و عکس نمیفهمه چیزی بهش نگی خیلی بهتره من فن نیستم اگه دلت میخواد بفهمی فن کیه یه نگاه به نام کاربریت بنداز

Saeed.x360

کاربر سایت
Oct 14, 2006
984
نام
سعيد
اگه با هم مشكلي داريد و ميخواين Duel كنيد PM رو براي اين لحظات ساختن. خواهشا ديگه از اين لحظه بحث فنبوي بازي و PS3 VS 360 رو بزاريد كنار. ببينيم آيا همين تاپيك رو هم از آخر قفل ميكنيد يا نه !!:evil:

WILDCAT

کاربر سایت
Jun 5, 2007
1,572
نام
Noctis LuciS Caelum
اگه با هم مشكلي داريد و ميخواين Duel كنيد PM رو براي اين لحظات ساختن. خواهشا ديگه از اين لحظه بحث فنبوي بازي و PS3 VS 360 رو بزاريد كنار. ببينيم آيا همين تاپيك رو هم از آخر قفل ميكنيد يا نه !!:evil:

ok عزیز اما من محترمانه حرف زدم دیگران بهم پریدن . بخاطر شما ok :
اما من همین عکسهایی که گذاشته شده در تریلرها دیدم . یعنی این عکسها از اونجا برداشته شده . محیط خود بازیم گرافیکش همینجور بود نسخه ps3 . سعید چون به نظرات تو خیلی عقیده دارم اگه از تریلرهای ps3 نظری داری بگو ببینیم نظرت چیه . بنظرم چهره ها بهتر میشد روش کار کرد یجورایی خوب کار نشده ( خوب هست اما نه در حد گرافیک محیط )
دوستان اشتباه از من بود ببخشید دیگه ادامه ندید حتی یک کلمه .;)

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
من فکر کنم اینقدر حسرت بازی رو بخورم از شوق و ذوق تا پستچی آورد در خونه تحویلم داد همون جا سکته بزنم از خوشحالی جان به جان آفرین تسلیم کنم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر