چقدر از 360 راضی هستین؟

چقدر از 360 راضی هستین؟

• خیلی عالیه

رای‌ها: 545 55.9%
  • خوبه

رای‌ها: 236 24.2%
  • بد نیست

رای‌ها: 55 5.6%
  • آشغاله

رای‌ها: 139 14.3%

• مجموع رای دهنده‌ها
    975

Dracula

کاربر سایت
Jul 31, 2007
244
از هیچی بیشتر از این راضی نبودم همیشه فک می کردم وقتی خریدمش بعدش به خودم می گم چرا PS3 نخریدم ولی اصلا این احساسو تا وقتی 3 چراق شد یا وقتی بن شد نداشتم. در اصلم برای Fable گرفتمش.

Nima_MO360

کاربر سایت
May 6, 2010
109
نام
Nima
من خخخخخخیییییییییییلللللللللللللللییییییییییییییییییی:love:
ازش راضیم . همه ی بازی های جدید رو میتونم بازی کنم و از دست اپدیت ماه به ماه
PC هم راحت شدم .:sick:

aliatlas

کاربر سایت
Jul 16, 2008
1,922
از هیچی بیشتر از این راضی نبودم همیشه فک می کردم وقتی خریدمش بعدش به خودم می گم چرا PS3 نخریدم ولی اصلا این احساسو تا وقتی 3 چراق شد یا وقتی بن شد نداشتم. در اصلم برای Fable گرفتمش.
من برا بن آمادم
ولی 3 چراغ خیلی حال گیری هست
چون بن شدن حق مسلم ماست:biggrin1:
ولی اینکه کنسول یهو به فنا بره نه:evil:

pedram_sad

کاربر سایت
Apr 24, 2008
962
نام
pedram
8 عدد کنسولی که ما خریدیم هم 27 ماهه شدن دیروز
همچو تانک روزی 8 تا 10 ساعت در حال کار هستن بدون کوچیکترین مشکلی تو این 27 ماه

بسیار عالی

B3hDad

کاربر سایت
Dec 9, 2009
947
نام
بهداد
من 2 عدد 360 خریدم و مثل سگ پشیمونم

یه بار 2006 یه بار 2008 اولی که معلومه چه بلایی سرش اومده دومی هم هست اولی core بود این premium

بار اول برای Gear of war بار دوم برای GTA IV

دومی فالکون هست بعد از خرید ps3 فهمیدم چه اشتباه بزرگی کردم 2 بار هم یه اشتباه رو کردم که 360 رو خریدم از وقتی هم بن شده خیلی کم باهاش بازی می کنم شاید هفته به هفته روشن نشه

الان فکر می کنم اون 1 میلیون و خورده ای که پول جفتش بود الان یه Macbookpro می گرفتم خیلی به دردم میخورد تا بخاری عمو بیل

از ایراد هاش هم میشه به صدای فوق العاده زیاد و رو اعصابش اشاره کرد مخصوصا هم من که با مانیتور بازی می کنم جلوش میشینم خیلی رو اعصابه

و همین طور گرمای زیادی که تولید می کنه باز فالکون بهتر از قبلی هست

و عدم وجود بازی هاش تو بازار که کیفیت کنسول رو میاره پایین (منظورم اورجینال هست)

و بن شدن که واقعا احمقانست من 5 ماه از اکانت گلدم مونده بود بن شدم

توصیه می کنم کسانی که هنوز نخریدن و قطد خرید این کنسول رو دارن نخرن !

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil

یه بار 2006 یه بار 2008 اولی که معلومه چه بلایی سرش اومده دومی هم هست اولی core بود این premium

دومی فالکون هست بعد از خرید ps3 فهمیدم چه اشتباه بزرگی کردم 2 بار هم یه اشتباه رو کردم که 360 رو خریدم از وقتی هم بن شده خیلی کم باهاش بازی می کنم شاید هفته به هفته روشن نشه

الان فکر می کنم اون 1 میلیون و خورده ای که پول جفتش بود الان یه Macbookpro می گرفتم خیلی به دردم میخورد تا بخاری عمو بیل

از ایراد هاش هم میشه به صدای فوق العاده زیاد و رو اعصابش اشاره کرد مخصوصا هم من که با مانیتور بازی می کنم جلوش میشینم خیلی رو اعصابه

و عدم وجود بازی هاش تو بازار که کیفیت کنسول رو میاره پایین (منظورم اورجینال هست)

شاید به خاطر اینه که شما مدل جسپر رو نخریدید و از شانس شما هز دو مدل قبلی خرابیش زیاد بود ولی واسه بازی کردن خیلی بهتر از کنسول های دیگه است

Silent Death

کاربر سایت
Aug 21, 2009
1,158
نام
احمدرضا
ولی واسه بازی کردن خیلی بهتر از کنسول های دیگه است
البته درستش اینه: "ولی واسه بازی کردن توی کشورهایی مثلِ ایران (همون پایرت و از این حرفا!) خیلی بهتر از کنسول های دیگه است."
---
من خودمم به شخصه راضیم ولی PS یه چیزِ دیگه اس!

pedram_sad

کاربر سایت
Apr 24, 2008
962
نام
pedram
شاید به خاطر اینه که شما مدل جسپر رو نخریدید و از شانس شما هز دو مدل قبلی خرابیش زیاد بود ولی واسه بازی کردن خیلی بهتر از کنسول های دیگه است
تایید میشه
با فاصله زیادی هم بهتر هست
امار جهانیش هم موجوده
گرجه همون 8 کنسولی که اشاره کردم همشون falcon هست و اون زمانی که خریدم حتی اخبار jasper نیومده بود
jasper که جای خود دارد
از نظر controller که هم که امار و نظر سنجیش رو همه میدونن

شبکه LIVE هم که دیگه بی رقیبه

MohsenV

کاربر سایت
Aug 25, 2009
387
نام
محسن

دوست عزیز وقتی شما یه کار غیر قانونی می کنید، باید سزا ش رو هم ببینید...
این کار برای حمایت از سازندگان بازی انجام میشه و اگه این سازنده ها هم حمایت نمیشدن این بازی ها هم نبود...
درسته خیلی ها با این کار ضرر کردن ولی کاریش نمیشه کرد !

Xbox های اولیه مشکلات زیادی داشتن ولی طرفدارانشون رو از دست ندادن . مشکلاتی هم که شما ذکر کردید تقریبا برطرف شده.

در ضمن فکر نکنم مقایسه Xbox360 با MacBook Pro مقایسه ی جالبی باشه... ;)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر