چقدر از 360 راضی هستین؟

• Thread starter Thread starter g.o.w
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز

چقدر از 360 راضی هستین؟

• خیلی عالیه

رای‌ها: 545 55.9%
  • خوبه

رای‌ها: 236 24.2%
  • بد نیست

رای‌ها: 55 5.6%
  • آشغاله

رای‌ها: 139 14.3%

• مجموع رای دهنده‌ها
    975
دوست عزیز وقتی شما یه کار غیر قانونی می کنید، باید سزا ش رو هم ببینید...
این کار برای حمایت از سازندگان بازی انجام میشه و اگه این سازنده ها هم حمایت نمیشدن این بازی ها هم نبود...
درسته خیلی ها با این کار ضرر کردن ولی کاریش نمیشه کرد !

Xbox های اولیه مشکلات زیادی داشتن ولی طرفدارانشون رو از دست ندادن . مشکلاتی هم که شما ذکر کردید تقریبا برطرف شده.

در ضمن فکر نکنم مقایسه Xbox360 با MacBook Pro مقایسه ی جالبی باشه... ;)

شما یه جا آدرس بده بازیه اورجینال 360 بفروشه من با کله میرم میخرم حرفی بزنید که منطق داشته باشه

مثلا برای ps3 و psp از مغازه ها می خرم pc هم از Steam

چون امکانش هست وقتی نیست من چی کار باید کنم

برای 360 کجا رو معرفی می کنید !!؟

فقط تاحالا فورزا رو دیدم که باندل کپی بوده

منظورم از اون مقایسه هم این بود که ps3 به عنوان کنسول اصلی گزینه مناسب تری بوده برام

الان که برای خریدش پول کم اوردم (macbook) دارم فکر می کنم که می تونستم پولمو دور نریزم سره 360 ها

در کل فکر کنم که کش ندیم بحث رو بهتره میتونید به پروفایلم مراجعه کنید خوشحال میشم

آخرین ویرایش:
در کل با اومدن مادربردای جاسبر باعث شد که کنسول عالی بشه :d
دو دفعه هم خفناک از دستم افتادش هیچیش نشد دستش هم خیلی حال میده به بربچ گیمر :x:x
یادمه کلا برق کوچمون مشکل پیدا کرد طوری که اومدن سیمای برق کوچه رو به کل عوض کردن
تو این هیرو ویری هم فریزر همسایمون سوخت در حالی که من مثل خر از کنسول کار میکشیدم ( این رو هم اضافه کنم به محافظ وصل نبود کنسولم) و اخ نگفت :d;)
با اومدن این اسلیم ها عالی تر هم میشه ;)
لایوش هم حرف نداره فقط اگه بن بازی در نمیاوردن عالیه عالیه عالیه عالی تر میشد :d

ایکس باکس عالی
(من خودم ps3 دارم وقتی یه بازی انحصاری می اید
زورم می اید برم بخرم اخه بازی ایکس باکس 3000 تومان هست
و واقعا ادم با خرید بازی ایکس باکس تمام هکر ها و شرکت ماکروسافت را دعا می کند)

من راستش را بگم؟اول که xbox گرفتم فقط به این فکر کردم که بازی هاش ارزونتره.ولی الان خیلی راضیم که اینکارو کردم و اگر برگردم عقب و ps3 هک هم شده باشه باز هم xbox می خرم.یه جورایی انحصاری هاش بیشتر باهام جوره.معتاد لایوشم.دسته اش هم خیلی بهتر از ps3 طراحی شده.با بروبچ یه گیم نت می ریم از xbox داره هم ps3.همیشه با xbox بازی می کردیم یه بار همه ی دستگاه ها پر بود رفتیم ps3.اصلا دسته تو دستم نمی رفت هی لیز می خورد........ قبلا یه پریمیوم داشتم نیم ساعت بازی می کردم می شد 55 درجه ولی هیچ مشکلی نداشت و مثل گاو دو سال کار کرد.بعد قضیه ی فریمور پیش اومد دادم اپ کنمش بی انصاف یه کرمی ریخت روشن کردم بازی فریز کرد.دیگه کار نکرد.الان یه آریکد خریدم با هارد اون مرحوم.خیلی هم راضیم و منتظر کینکت هم هستم...

فقط برای Reach یه 360 گرفتم....:d...بعد از این که Reach رو چند بار تموم کردم و مولتیش رو هم حسابی بازی کردم...360 رو میفروشم چون واقعا PS3 رو ترجیح میدم...

در حد مرگ راضیم یه ارکید(فالکون)دارم 1 سال و 3 ماه هست داره کار میکنه اولا روزی 6-7 ساعت بازی میکردم
الانم روزی 5 ساعت البته تو تابستون اخ هم نگفته

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or