چرا Skyrim بیشتر از Fallout New Vegas مورد استقبال قرار گرفت ؟

..............

کاربر سایت
May 7, 2011
572
همونطور که میدونید بازی Skyrim تو تمام دنیا با استقبال بی نظیری رو به رو شد ولی واقعا این استقبال حق این بازی بود ؟

شکی نیست که Skyrim بازی بسیار عالی بود اما حقیقت اینه که بهترین نبود و قبل از اون عنوان خیلی عظیم تر و بهتری از این شرکت به اسم fallout new vegas وجود داشت!

پیشرفت بازی Skyrim در برابر fallout New vegas بسیار کم بود و حتی تو خیلی از موارد ضعیف تر از fallout new vegas بود. پس چرا این بازی انقدر مورد استقبال قرار گرفت ؟

دقیقا جریان مثل همون جریان فیلم جومونگه! اونایی که با فیلم و آثار هنری آشنایی دارن میدونن که فیلم امپراطور دریا که چندماه زودتر از جومونگ از تلوزیون ایران پخش شد بسیار
قوی تر و هنری تر و بهتر از جومونگ بود. اما تو ایران جومونگ معروف شد! درحالی که جومونگ قابل قیاس با عنوان هنری و پر باری مثل امپراطور دریا نبود

fallout New Vegas رو از هر نظر که بخواهیم برسی کنیم از Skyrim قوی تر بود اما تو ایران و بعضی کشورها خیلی کمتر از Skyrim مورد استقبال قرار گرفت

از نظر داستان بخواهیم حساب کنیم fallout New Vegas خیلی قوی تر بود و وسعت داستانی که این بازی داشت قابل قیاس با Skyrim نبود

مدت زمان گیم پلی و ماموریت های فرعی و اصلی fallout new vegas بسیار عظیم تر و بیشتر از Skyrim بود

سیستم مبارزه و جمع آوری آیتم های مختلف و سلاح های مختلف و تنوع سلاح های بازی بسیار بیشتر از Skyrim بود

گیم پلی بازی fallout new vegas به خاطر وجود سلاح های گرم و تنوع زیاد سلاح هاش خیلی جذاب تر از Skyrim بود

جذابیت محیط های بازی خیلی بیشتر از Skyrim بود

ماموریت های فرعی تو fallout new vegas از ماموریت های اصلیش هم جذاب تر بود اما Skyrim از این نظر خیلی ضعیف تر بود

تعداد ماموریت های قابل انجام تو این بازی فکر میکنم حداقل دو برابر Skyrim بود

تو fallout new vegas انقدر تنوع و ماموریت جالب بود که هیچ وقت خسته نمی شدید حتی اگه 4 روز پشت سر هم بازی می کردید

اما تو Skyrim به دلیل ضعف داستانی بعد از یه مدت خسته کننده میشد

تو fallout new vegas درگیر موضوع های مختلف و بسیار زیادی میشدید اما تو Skyrim تم داستانیش یه حالت یک نواختی داشت

خرید و فروش و جمع آوری آیتم های مختلف تو این بازی بسیار جذاب تر و بهتر از Skyrim بود

به دلیل وجود سلاح های گرم و گیم پلی خاص fallout new vegas مبارزات بسیار جذاب تر از Skyrim بود

همه از وسعت محیط Skyrim میگن اما fallout new vegas لوکیشن های خیلی بیشتری داشت

درسته Skyrim عنوان بسیار عالی بود اما نه تا زمانی که عنوان عالی تری مثل fallout new vegas از همین شرکت وجود داشت

و خیلی نکات دیگه اما واقعا چرا Skyrim بیشتر از عنوان fallout new vegas مورد استقبال قرار گرفت ؟

koorosh sh

کاربر سایت
Dec 10, 2008
7,968
شاید چون نیو وگاس با فاصله کمتر از فال اوت 3 اومد و همون تِم رو داشت !!
بحث تکراری اخرالزمان و نجات یافته ها
مسلسل و شات گان و هفتیر
ولی اسکایریم به کل یوزر رو بُرد به یه دنیای دیگه
فانتزی و اسطوره ای
سرسبز و زیبا و رنگارنگ ...
افسانه ها و اژدها و جادوگری و سلاح های سرد و معجون سازی !!

..............

کاربر سایت
May 7, 2011
572
شاید چون نیو وگاس با فاصله کمتر از فال اوت 3 اومد و همون تِم رو داشت !!
بحث تکراری اخرالزمان و نجات یافته ها
مسلسل و شات گان و هفتیر
ولی اسکایریم به کل یوزر رو بُرد به یه دنیای دیگه
فانتزی و اسطوره ای
سرسبز و زیبا و رنگارنگ ...
افسانه ها و اژدها و جادوگری و سلاح های سرد و معجون سازی !!

ولی طرفدار های واقعی fallout هیچ وقت از تم این بازی خسته نمیشن. من دفعه سومی هست که fallout new vegas رو دارم بازی میکنم و هر دفعه که بازی
کردم کلی ماموریت جدید به پستم خورد. انقدر بازی گسترده هست که هیچ کمبودی تو بازی حس نمیشه اما Skyrim همیشه انگار یه چیزی کم داشت و کامل نبود

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
ولی طرفدار های واقعی fallout هیچ وقت از تم این بازی خسته نمیشن. من دفعه سومی هست که fallout new vegas رو دارم بازی میکنم و هر دفعه که بازی
کردم کلی ماموریت جدید به پستم خورد. انقدر بازی گسترده هست که هیچ کمبودی تو بازی حس نمیشه اما Skyrim همیشه انگار یه چیزی کم داشت و کامل نبود

طرفدارای واقعی Fallout، بتزدا رو به عنوان RPG ساز قبول ندارن اصلا. آخرین بازی RPG بتزدا Morrowind بود.

D.ace

کاربر سایت
Aug 6, 2011
795
نام
JoE
این دلایلی که شما آوردی نظرات شخصیته شما از داستان fall out خوشت میاد دلیلی بر برتریش نسبت به skyrim نداره با مدت زمان گیم پلی هم به کل مخالفم من از همون موقع که اسکایرم اومد ماموریت های فرعیشو رفتم تا همین یه مدت پیش که داون گارد اومد مامورت های اصلیشو تموم کردم تازه دارک برادر هوود مونده هنوز والله تو اسکایرم انقدر سلاح هست که من نمیدونم شما چجوری میگی کمه
22.gif
بعدشم شما تو fall out میتونستی خودت اسلحه بسازی؟در برابر سلاح های گرم fall out شات های اسکایرم خیلی جذاب تر بود محیط fall out که نصفش بیابون بود این جذابیت داره الان؟اصلا تنوع تو محیطش داشت؟بله مثلا ماموریت های theives guild اصلا جذابیت نداشت؟در باره تعداد ماموریت های قابل انجام هم اشتباه فکر میکنی "به دلیل وجود سلاح های گرم و گیم پلی خاص fallout new vegas مبارزات بسیار جذاب تر از Skyrim بود " بله طرف وقتی با اسنایپ بیاد 2 متری تیر بزنه بایدم واسه شما جذاب باشه
کلا با دلایلت مخالفم ولی قبول دارم fall out هم بازی خوبی بود ولی نه به اندازه skyrim
15.gif

• Like
Reactions: 19Rodar

SGT-Amir

کاربر سایت
Dec 10, 2011
280
نام
Amir Fisher
FO NV فوق العاده بود ...

ولی Skyrim برخلاف تصور شما پیشرفت بیشتری دربرابر FO کرد مخصوصا گرافیکی ...

اسکایریم ضعف داستانی نداشت شما داستان رو فهمیدی که اینو میگی ؟

بنظر من هم ایندو ربطی زیادی بهم ندارن چون تم بازی فرق میکنه ( FO سبکش Post Apocalypse ( آخر الزمانی) هست ولی Skyrim در رمان قدیم اتفاق می افته ... )

من صلاح نمیدونم که مقایسشون کنیم هردو عالی بودن ...

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
به نظرم NV خوب بود ولی نه به اندازه Fallout 3. و همه اینا در مرتبه پایین تری از اسکایریم قرار میگیرن. سرزمین اسکایریم اینقدر متنوع و پویا هست که بعضی مواقع فقط بیخود راه میری و به اطراف نگاه میندازی. گرافیکش هم که مسلمت پیشرفت داشته.
موسیقی اسکایریم عالیه. در کل اسکایریم خیلی بیشتر از تمام بازی های RPG بتزدا متنوع بود.

• Like
Reactions: 19Rodar

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,434
نام
Majid
نمیدونم من که هر کاری کردم نتوسنتم این بازی Fallout new vegas رو تحمل کنم حالم بد شد!
نه گرافیک درستی داشت نه گیم پلی درستی !

..............

کاربر سایت
May 7, 2011
572
طرفدارای واقعی Fallout، بتزدا رو به عنوان RPG ساز قبول ندارن اصلا. آخرین بازی RPG بتزدا Morrowind بود.

الان چی باعث شده فکر کنی Morrowind بهتر از فالوت 3 و نیو وگاس بوده ؟ تا جایی من میدونم این بازیها هیچی از یه عنوان کامل RPG کم ندارن

این دلایلی که شما آوردی نظرات شخصیته شما از داستان fall out خوشت میاد دلیلی بر برتریش نسبت به skyrim نداره با مدت زمان گیم پلی هم به کل مخالفم من از همون موقع که اسکایرم اومد ماموریت های فرعیشو رفتم تا همین یه مدت پیش که داون گارد اومد مامورت های اصلیشو تموم کردم تازه دارک برادر هوود مونده هنوز والله تو اسکایرم انقدر سلاح هست که من نمیدونم شما چجوری میگی کمه
22.gif
بعدشم شما تو fall out میتونستی خودت اسلحه بسازی؟در برابر سلاح های گرم fall out شات های اسکایرم خیلی جذاب تر بود محیط fall out که نصفش بیابون بود این جذابیت داره الان؟اصلا تنوع تو محیطش داشت؟بله مثلا ماموریت های theives guild اصلا جذابیت نداشت؟در باره تعداد ماموریت های قابل انجام هم اشتباه فکر میکنی "به دلیل وجود سلاح های گرم و گیم پلی خاص fallout new vegas مبارزات بسیار جذاب تر از Skyrim بود " بله طرف وقتی با اسنایپ بیاد 2 متری تیر بزنه بایدم واسه شما جذاب باشه
کلا با دلایلت مخالفم ولی قبول دارم fall out هم بازی خوبی بود ولی نه به اندازه skyrim
15.gif

بحث خوش اومدن نیست ولی Skyrim واسه منی که عاشق فالوت 3 و نیووگاس بودم بازی کاملی نبود. احساس میکردم بازی ناقصیه و RPG نیست
چون واقعا هم از این نظر در برابر نیو وگاس ضعیف تر بود

FO NV فوق العاده بود ...

ولی Skyrim برخلاف تصور شما پیشرفت بیشتری دربرابر FO کرد مخصوصا گرافیکی ...

اسکایریم ضعف داستانی نداشت شما داستان رو فهمیدی که اینو میگی ؟

بنظر من هم ایندو ربطی زیادی بهم ندارن چون تم بازی فرق میکنه ( FO سبکش Post Apocalypse ( آخر الزمانی) هست ولی Skyrim در رمان قدیم اتفاق می افته ... )

من صلاح نمیدونم که مقایسشون کنیم هردو عالی بودن ...

من نمیگم Skyrim بد بود ولی نسبت به fallout new vegas باید خیلی بیشتر پیشرفت میکرد اما تو خیلی چیزها ضعیف تر بود

به نظرم NV خوب بود ولی نه به اندازه Fallout 3. و همه اینا در مرتبه پایین تری از اسکایریم قرار میگیرن. سرزمین اسکایریم اینقدر متنوع و پویا هست که بعضی مواقع فقط بیخود راه میری و به اطراف نگاه میندازی. گرافیکش هم که مسلمت پیشرفت داشته.
موسیقی اسکایریم عالیه. در کل اسکایریم خیلی بیشتر از تمام بازی های RPG بتزدا متنوع بود.

اتفاقا منم دفعه اولی که نیو وگاس رو بازی کردم به نظرم فالوت 3 بهتر بود اما بعدا نظرم کاملا عوض شد و فهمیدم نیو وگاس خیلی کامل تر و جذاب تر از فالوت 3 هست

PipBoy3000_v2

کاربر سایت
Mar 6, 2009
976
الان چی باعث شده فکر کنی Morrowind بهتر از فالوت 3 و نیو وگاس بوده ؟ تا جایی من میدونم این بازیها هیچی از یه عنوان کامل RPG کم ندارن
مسئله اینجاست! RPG های قدیم، RPG بودن. RPG های الان شبیه شوخیه بیشتر!!

بحث خوش اومدن نیست ولی Skyrim واسه منی که عاشق فالوت 3 و نیووگاس بودم بازی کاملی نبود. احساس میکردم بازی ناقصیه و RPG نیست
چون واقعا هم از این نظر در برابر نیو وگاس ضعیف تر بود
Fallout 3 , Fallout NV هم هر دو بازی های کاملی نبودن. (Fallout 3 نسبت به Fallout 2 واقعاً یجور شوخی بود انگار!) البته Skyrim هم کامل نیست.

من نمیگم Skyrim بد بود ولی نسبت به fallout new vegas باید خیلی بیشتر پیشرفت میکرد اما تو خیلی چیزها ضعیف تر بود
خو اشتباه میکنی. fallout NV که Developer اش Obsidian بود. باید TES V رو با Fallout 3 یا TES IV مقایسه کنی اگه اینطوره.

asi_1447

کاربر سایت
Oct 27, 2010
1,395
نام
احسان
New Vegas به نظرم نسبت به Fallout 3 خیلی پیشرفت داشت.اما تمام اون دلایلی که تو پست اول گفته شد بر عکسش در مورد اسکایریم صدق میکنه. تو همه ی اون زمینه ها اسکایریم بهتر از New Vegas بود. با این که خودم عاشق New Vegasام .
روشنفکران RPG باز قدیمی: میدونیم شما این بازی های RPG جدید رو داخل آدم حساب نمیکنید و همشون نوب بازین. لازم نیست تو همه ی تاپیک های مربوط اینو عنوان کنید! :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر