چرا Skyrim بیشتر از Fallout New Vegas مورد استقبال قرار گرفت ؟

A.R.A.$.H

کاربر سایت
Mar 26, 2013
3,070
نام
آرش
ولي تو Skyrim هوش مصنوعي دشمن ها بالا هست
نمیشه گفت هوش بالاست چون نیست واقعا اما حرکات نرمتر و بهتری که دارند باعث شده مانور پذیری بهتری داشته باشند.وگرنه همشون آخر سر دورت حلقه میزنند هی پشت سر هم میزنند که این هوش نیست!
Oblivion هم به نظرم به خاطر همین خشکی حرکات سخت تره.یک ضربه شما رو طرف Block میکنه تا چند ثانیه همینطوری شل میزنیم،حرکات خیلی خشکه و .....

Phantom Thief

کاربر سایت
Dec 7, 2011
972
نام
Parsa
نمیشه گفت هوش بالاست چون نیست واقعا اما حرکات نرمتر و بهتری که دارند باعث شده مانور پذیری بهتری داشته باشند.وگرنه همشون آخر سر دورت حلقه میزنند هی پشت سر هم میزنند که این هوش نیست!
Oblivion هم به نظرم به خاطر همین خشکی حرکات سخت تره.یک ضربه شما رو طرف Block میکنه تا چند ثانیه همینطوری شل میزنیم،حرکات خیلی خشکه و .....

اتفاقا هوش مصنوعي بالاست.مخصوصا هوش مصنوعي اژدها ها و جادوگر ها.اون قسمتي كه ميان دورت جمع ميشند و پشت سر هم ضربه ميزنند رو قبول دارم ولي هميشه اين اتفاق نميفته.

THE UNDERTAKER

کاربر سایت
Oct 11, 2005
307
تعریف RPG در طول زمان عوض میشه،نمیشه مطلق حرف زددرسته به طور کلی میشه گفت RPG های الان آسونتر شدن و دلایل تجاری و ...ولی از نظر هنری محصول موفق الزاما باید برای اکثریت دلنشین باشه

برای بررسی از بحث گرافیک و پیشرفت تکنولوژِی صرف نظر کنیم،شما فرض کنید گیم پلی مبتنی بر شانس Morrowind رو تو Skyrim هم پیاده میکردن،اون وقت با skill پایین عملا داری 20بار با شمشیر میکوبی صورت دشمن و هیچیش نمیشه و ممکنه یکی از ضربه هات یدفه عمل کنه! بازی با اون گرافیک و انمیشین های طبیعی خیلی از واقع گرایی دور میشه و مخاطب امروزی نمیتونه باهاش ارتباط برقرار کنه،به نظر من یکی از جهش های عالی Oblivion نسبت به بازی عظیم Morrowind همین سیستم طبیعی تر مبارزاتش بود،واقعا دیگه نیاز بود تاس ریختن تو بازی کمرنگ تر شه

سبک rpg از اول آیه منزل نبوده در طول زمان تغییرش میدن،میشه باهمین سیستم skill و پرک و مبارزهای اکشن هم زمان و...یه سیستم RPG حرفه ای و عالی ساخت؛ایراد از اینجا نیست،بیشتر مشکل برمیگرده به جذب مخاطب بیشتر که نتیجش میشه ساده سازی و ماست مالی

بازم همه چی برمیگرده به سلیقه خود گیمر و دلیل آوردن برای اثبات بهتر بودن بازیها نسبت به هم بی معنیه،بعضی ها هنوزم rpg کلاسیک کاملا مبتنی بر شانس رو میپسندن
نمره متا و آمار استقبال و فروش بازی هم برآیند سلیقه تک تک گیمرهاست و بازم معنی بهتر بودن بر میگرده به نظر خود شخص

آخرین ویرایش:

onlysonic

کاربر سایت
Mar 21, 2013
350
نام
سید محمد حسین
چون فال اوت به شدت گنگ بود و گرافیک و فیزیک و مبارزه اش اشک آدمو در میاورد که اسکایریم هیچ کدوم رو نداشت

KTJ

کاربر سایت
Oct 29, 2012
28
چون کلا ازنظر اکثر منتقدا و گیمرا جذابیت و نکات مثبت بیشتری داشت
مثلا به نظرمن RPG با سلاح سرد خیلی بیشتر از تفنگ جذابه،البته Fallout هم بازی شاهکار و عظیمیه ولی نه در حد TES

Ferhood

کاربر سایت
Jun 12, 2012
232
چون فال اوت به شدت گنگ بود و گرافیک و فیزیک و مبارزه اش اشک آدمو در میاورد که اسکایریم هیچ کدوم رو نداشت

بنده هم اول نظر شما را داستم اسکایریم بدلیل حماسی بودن و ساده بودن جذابیت ظاهری بیشتری داره ولی فال اوت جذابیت باطنی داره که سخته هر گیمری باهاش کنار بیاد
اسکایریم مناظر طبیعی زیبایی داشت که به دل هرکس میشینه ولی فال اوت جو سنگینی داره,سیاهی و ناامیدی داره
فال اوت speech بالای لازم داره که ممکنه اعصاب دوستان اجازه نده ولی اسکایریم سرراسته
اسکایریم حماسه سازی و قهرمان شدن می طلبه ولی فال اوت به قهرمان بودن نیازی نیست همین که زده بمونه شاهکار کردی
فال اوت باید داستان بازی حتماً بفهمی تا بتونی ادامه بدی ولی اسکایریم نفهمیدی هم اشکال نداره در رد کردن مراحل به مشکل برنمی خوری
اسکایریم شاهکاره ولی فال اوت شاهکاری که باید خودت بهش برسی
و دیگر موارد

آخرین ویرایش:

maysam35

کاربر سایت
Jan 17, 2014
23
بنده هم اول نظر شما را داستم اسکایریم بدلیل حماسی بودن و ساده بودن جذابیت ظاهری بیشتری داره ولی فال اوت جذابیت باطنی داره که سخته هر گیمری باهاش کنار بیاد
اسکایریم مناظر طبیعی زیبایی داشت که به دل هرکس میشینه ولی فال اوت جو سنگینی داره,سیاهی و ناامیدی داره
فال اوت speech بالای لازم داره که ممکنه اعصاب دوستان اجازه نده ولی اسکایریم سرراسته
اسکایریم حماسه سازی و قهرمان شدن می طلبه ولی فال اوت به قهرمان بودن نیازی نیست همین که زده بمونه شاهکار کردی
فال اوت باید داستان بازی حتماً بفهمی تا بتونی ادامه بدی ولی اسکایریم نفهمیدی هم اشکال نداره در رد کردن مراحل به مشکل برنمی خوری
اسکایریم شاهکاره ولی فال اوت شاهکاری که باید خودت بهش برسی
و دیگر موارد

اسكايريم رو بخاطر معلوم نبودن وقايع بعديش دوست دارم.
اسكايريم رو بخاطر تنوع زياديش تو نيروها و غارها وشهرها دوست دارم.
اسكايريم رو بخاطر طبيعت دلنوازش دوست دارم.
اسكايريم رو بخاطر...
اخه رشته تحصيلي خودم محيط زيسته وفكر نكنم تا چند سال ديگه از اين بازي دل بكنم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر