چرا PS3 داران بیشتر از کنسول خود حمایت میکنند؟

rjammehr

کاربر سایت
Oct 15, 2011
209
نام
رضا
بیخودی بحث نکنید بچه ها! هر دو کنسول کیفیت خاص خودشون رو دارن، به نظر من هر کی هر دو کنسول رو داشته باشه برد کرده:d
بازی هایی که تو PS3 هست تو ایکس باکس نیست و برعکس.
جفتشون خوبن ...
من خودم ایکس باکس دارم ولی می گم تو سونی فن بازی اتیشش شعله دار تره زیرا سونی یک کمپانی بزرگ هست همه چی میزنه اما مایکروسافت چندتا سخت افزار داره بیشتر تو کار نرم افزار هست چندتا بازی انحصاری داره که ادم پوز در کنه فن بازی سیستم رو دربیاره از همه مهمتر تاریخچه سونی قدمت بیشتری داره ایکس باکس سری یکش اصلا هیچی نداشت یعنی بیشتر بدرد همون امریکایی ها می خورد اما از یک جهاتی خوب ایکس باکس امتیازاتی داره که اونم بارها تو تاپیک ها با سند اراعه داده شده که گرافیک و پردازش بازی تو ایکس باکس قوی تر هست سونی فقط بازی های انحصاریش گرافیک خوب می گیره اما مثلا تو یک سری بازی های عادی تر مثلا GTA IV و Red Dead Redemption و Resident evil 5 و بازی های بین سال های 2005 تا اخر 2008 واقعا ایکس باکس توشون برتره از همه نظر اونارو هم بارها همه جا گفتن چرا حالا من بازم می گم سونی در ابتدا که سیستم خودش رو منتشر کرد سال 2006 سیستم در کل قدرت بیشتری از رقیبش داشت هنوزم قدرته سیستمش بیشتره اما یک سیستم متفاوت با یک ساختار پیچیده وارد بازار کرد که بازی سازی براش واقعا سخت بود برنامه نویسی از این جور چیزا.... به خاطر همین این نسل یعنی نسل هفتم رو باید به اسم ایکس باکس 360 بنویسیم البته بازم تاکید می کنم انخصاری های سونی شاملش نمیشه ها غیر از انحصاری هارو دارم می گم و برای کسانی هم که انلاین دوست دارن با وضع نت ایران برای ایرانی ایکس باکس سرعت کم تری لازم داره و خیلی بازی هارو که رو سونی نمیشه بازی کرد اینجا میشه در مجموع دوست دارین برین خودتون تحقیق کنین متوجه میشین البته یک نکته دیگه هم بگم کینکت واقعا از موو سونی سرتره تو این یک مورد اصلا بحثی نیست مجموعا کسی ناراحت نشه قصد خاصی از این حرف ها ندارم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر