چرا PS3 داران بیشتر از کنسول خود حمایت میکنند؟

habibmp3

کاربر سایت
Dec 5, 2011
1,236
نام
ابوالفضل
من تعصب خاصی نسبت به کنسولم ندارم ولی هردو کنسول و حتی pc و کنسولای دیگه شرکت نینتندو طرفداران متعصب خودشون رو دارن که دلیل تعصب و علاقه هر کسی به خودش مربوطه ولی این رو قبول دارم که داخل ایران و مخصوصا این فاروم طرفدارای سونی بیشتر هستن ...
دلیل خودم برای علاقه به PS3 انحصاری ها و شخصیت های فراموش نشدنی این شرکت هستش ...
و یکی دیگه از دلایلم کاربردی تر بودن PS3 نسبت به کنسول حریف هستش .. مثلا یکی از بزرگترین مزیتاش ساپورت 3D و دیسک های بلوری هستش که برای منی که فیلم زیاد میبینم خیلی ارزشمنده ...

Red V

کاربر سایت
Sep 19, 2010
2,641
نام
وحيد
بیمیرم الهی !! کلا قشر ماکروسافت فن و xbox فن مظلوم شده و این عمه بنده هست که تو کل تاپیک های ps3 و دیوید کیج داره گوهر فشانی میکونند .

immortals

کاربر سایت
Jan 24, 2012
230
نام
كاوه
با بخشي از حرفها موافق هستم.....دليل برتري ps3 بدون شك انحصاري هاي شاخ و امكانات عالي.........
در ضمن من خودم هميشه بازي gow رو تحسين كردم...و افسوس كه نمي تونم اين عنوان رو تجربه كنم....xbox360
مبحث تعصب هم هيچ جاي دنيا به اين شدت نيست...
بقيش ديگه داستانه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:d

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,365
نام
Majid
عزیز جان به این نمیگن چیزای روان شناسی،
به این میگن ایرانی بازی !!
روانشناسی میگه چیزیو که نداری بکوب خرابش کن ؟؟؟ :))
ایرانیا کلا در زمینه ی هر چیزی که ندارن سعی میکنن بکوبنش
خوب بالاخره اینجا هم ایرانه دیگه:D

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
12,997
نام
محمد امین
هر چی گرانتر فن ها متعصب تر این به یک اصل تبدیل
سر قضیه اپل هم همینه تا صبح 5000 متخصص و کارشناس علوم و فن آوری بیار براشون توضیح بده عمرا یک کلمش هم قبول کنن

soltane7posh

کاربر سایت
Apr 14, 2011
345
نام
Ali
هر چی گرانتر فن ها متعصب تر این به یک اصل تبدیل
سر قضیه اپل هم همینه تا صبح 5000 متخصص و کارشناس علوم و فن آوری بیار براشون توضیح بده عمرا یک کلمش هم قبول کنن

خداییش یه چیزی داره که سر هست بحث تعصب نیست بحث پول هم نیست اما الکی که سرتر نیست اگه نه از نظر قیمت الان فکر کنم کنسول ایکس باکس سونی رو رد کرده مثل پراید که داره به زانتیا میرسه =))
اما بازیهای انحصاریش یه چیز دیگه هستن :d

KJM

کاربر سایت
Apr 14, 2013
8
نام
محمدسعید
250px-PS2-Versions.jpg
کنسول های قدیم وجدید یادش بخیر ps2 واقعا علم بیش رفت کرده.:|

PAYdAR

کاربر سایت
Mar 19, 2013
176
داداش اولا خسته نباشی . بالا خره شما نظرتو دادی بگذریم یه طرفه بود یا نه . دوست عزیز حمایتو چی تعریف میکنی ؟ ما ایکس باکس دارا همونایی هستیم که بعد از بن شدن کنسولمون یه کنسوله جدید میگیریم تو این گرونی . ما همونایی هستیم که بعد از 3 چاغه شدن سمت اون ps3 نمیریم در عوض پولمونو جمع میکنیم xbox میخریم دوباره . شوما به حمایتت ادامه بده ولی یه طرفه ننویس داداشی .

hazhirmahmodi

کاربر سایت
Feb 19, 2012
1,214
نام
Hazhir
داداش اولا خسته نباشی . بالا خره شما نظرتو دادی بگذریم یه طرفه بود یا نه . دوست عزیز حمایتو چی تعریف میکنی ؟ ما ایکس باکس دارا همونایی هستیم که بعد از بن شدن کنسولمون یه کنسوله جدید میگیریم تو این گرونی . ما همونایی هستیم که بعد از 3 چاغه شدن سمت اون ps3 نمیریم در عوض پولمونو جمع میکنیم xbox میخریم دوباره . شوما به حمایتت ادامه بده ولی یه طرفه ننویس داداشی .
اصلا این جای جای ایکس باکس داران نیست پس نیا اینجا.
چون پلی استیشنم را از جانم بیشتر دوست دارم و از بازی های انحصاری شاخش که بهتره هیچی نگم

dante47

کاربر سایت
Oct 6, 2010
586
اقا من هر دوتا رو دارم و بنظر من سونی فقط رو انحصاریاش کنسول میفروشه (دلیلی که من ps3 خریدم فقط بخاطر tlou )
ماکروسافتم رو تکنولوزیش مثل کینکت (دیگه نیازی به گفتن نیسته که بعد از معرفی کینکت,کینکت پر فروش ترین محصول تو 6ماه اول سال یا کل سال شد درست یادم نیست)
بنظر منم (نظر شخصیم)سونی کارش بهتره برای گیمرا خداییش بازیایی که میزنه یه چیز دیگن:x

teznade

کاربر سایت
Jun 28, 2009
1,180
نام
محمد رضا
به خاطر این حمایت میکنن که یک شیک دو سونیه بابا سونیه سه انحصاری دار متال و گادو اینا عجب گرافیکی به خدا چهار چون یه نسل جلوتر از ماکرو هست باور کن اینا همونایی هستن اگع اپل یه کنسول بده بیرون میشن فن بوی اپل چرا چون ای فون هاش دسته هرکی باشه یعنی باکلاسه و پولداره عشق است فقط پی سی

dante47

کاربر سایت
Oct 6, 2010
586
به خاطر این حمایت میکنن که یک شیک دو سونیه بابا سونیه سه انحصاری دار متال و گادو اینا عجب گرافیکی به خدا چهار چون یه نسل جلوتر از ماکرو هست باور کن اینا همونایی هستن اگع اپل یه کنسول بده بیرون میشن فن بوی اپل چرا چون ای فون هاش دسته هرکی باشه یعنی باکلاسه و پولداره عشق است فقط پی سی

چه ربطی داره برادر!!یعنی الان هرکی ایفون داره عقده ایه و دنبال شخصیت میگرده؟
اپلم مثه سونیه سیستم عاملش مال خودشه و بازیا برنامه هاش انحصاری اکثرا هم بخاطر همین
ایفون میخرن!من خودم فقط برا بازی و مخصوصا infinity blade ایفون خریدم.

angel-legend

کاربر سایت
Apr 11, 2011
720
بیخودی بحث نکنید بچه ها! هر دو کنسول کیفیت خاص خودشون رو دارن، به نظر من هر کی هر دو کنسول رو داشته باشه برد کرده:d
بازی هایی که تو PS3 هست تو ایکس باکس نیست و برعکس.
جفتشون خوبن ...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر