چرا PS3 خریدید ؟ دلیلتون چی بود ؟

kimsungbabak

کاربر سایت
Apr 15, 2011
3,303
نام
بابک
من یه اشتباهی کردم ps3 رو فروختم ایکس شت گرفتم الان مثل چی پشیمونم:(. ایکس باکس درایوش که سه سوته خراب میشه.دستشم که آنالوگش زود صدا میدن و قیژ قیژ میکنن.سالی 60 دلار پول میگیره برای آنلاین بازی کردن(!!!) در صورتی که اگه عضو ps plus باشی هرماه چند تا بازی خفن مثل بتمن آرخام سیتی و کرایسیس2 میگیری! اونم با 50 دلار در سال.خودم وقتی عضو پلاس شدم 40 تومن دادم یه سه ماهه گرفتم قدر 400 هزار تومن ازش بازی گرفتم:dالانم ایکس شت رو گذاشتم برای فروش تا دوباره ps3 رو بگیرم.

Lady Ashe

کاربر سایت
Nov 28, 2012
1,595
والا من صبر کردم صبر کردم تا ببنم قیمت 700 دلاری سونی بیاد پایین و جریان بازی هاش ... فاینال فانتزی 13 که عرضه شد من چند ماه بعدش میخواستم به خاطر این بازی به محبوبم خیانت کنم که زد و یه پروژه یه جای دور افتاده رفتم سر کار ... به بار که اومده بودم مرخصی جلوی به بازی فروشی داشتم تریلر ها رو میدیدم ... تریلر کیلزون 3 با موو رو دیدم یه کمم خدای جنگ کارتمم تو جیبم بود ... همون موقع رفتم تو یه ps3 با موو گرفتم رفتم خونه دوستم تا صبح 4 .5 نفره نشستیم بازی کردیم ... کلی حال داد . (البته خودشون ps3 داشتن ... جمیعا سونی فن هستیم ..)

g_virus

کاربر سایت
Feb 11, 2007
353
نام
حسین
فقط فقط برای متال گیر 4 این کنسول رو خریدم و اگه تعریف از خود نباشه بعد عرضه متال گیر 4 سه تا از اون در سه نسخه پال و جی و یو سی خریدم.
اخه جو گیر شده بود!!!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر