چرا گیم نت ها در جا میزنند.؟

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

armin666

کاربر سایت
Dec 22, 2007
13
من مدت ده سال کلوپ وگیم نت داشته ام.یک سوال از همکارای سابقم میپرسم.چرا گیم نت ها در جا میزنند؟چرا گیم نت ها از رونق افتاده اند؟سه سال آخر کارم را در یک محله بودم.محله ای سطح پایین ودر محاصره4گیم نت قدیمی آن محله.منطقا من نباید میتوانستم بدون کامپیوتر وکانتر و...........درآن محله موفق شوم.ولی من تمام رقبا به راحتی از میدان بدر کردم.لابد فکر میکنید کلوپ خودمو به یک گیم نت کامپیوتری با تعداد بالا وسیستمهای جدید و ساعات فری زیاد تبدیل کردم.قسمتی از فکرتون درسته.من دیدمباید کلوپ قدیمی خودمو پیشرفته کنم.بازی های تک نفره ودونفره دیگه بچه هاروراضی نمیکرد.من گیم نت زدم ولی نه اون گیم نتی که شما فکر میکنید.من گیم نت پلی استیشن2راه انداختم.اولین در ایران.مقایسه گیم نت پلی استیشن2با گیم نت کامپیوتری به نظر من یه توهینه به پلی استیشن2.مثله اینه که بخوایم یه ژیان مدل پایین رو(گیم نت کامپیوتری)با یه موسو(گیم نت پلی استیشن2)مقایسه کنیم.بازی های تحت شبکه پلی2با گرافیک های بسیار بالا ورندی بازی ها راند های تا یک ساعت قابل تنظیم وامکان پیشرفت بسیار زیاد برای گیم بازها خیلی زود بچه های مردمو معتاد به خودش میکنه.علاوه بر اینکه مضرات کامپیوتر مثله قوز دار کردنه کمر کاربر وخشکی چشم واسترس زایی بازیهایی مثله کانترو...........نداره.گرافیک جذاب ترین بازی گیم نت کامپیوتر(کانتر)در مقایسه با مثلا بازی رمبو 6 پلی استیشن2مثله یه نقاشی مسخره در مقابل یه اثر هنریه.یادم نمیره موقعی که گیم نت پلی استیشن2را برا اولین بار راه انداختم خبرش مثله بمب توی همکارام ترکیدوهمشون با ناباوری میومدن ومیدیدن.جالبی کار اینجاس که خبرش از طریق چند تا از همکارام به تهران رسید(جایی که مثلا باید اول یک کاری از اونجا شروع بشه وجا بیفته)میدونین چی گفتن؟خندیدن که مگه میشه پلی استیشن2راشبکه کرد.دوستای من که تهرانی هستن میتونن تو شهرشون بگردن ببینن بعد از سه سال از تولد اولین گیم نت پلی استیشن2آیا اونجا هنوز این تکنولوژی روز دنیا(البته3سال پیش تکنولوژی روز بود)به اونجا رسیده؟حالا من میخوام از همکارای سابقم بپرسم چرا هی مینالن که گیم نت دیگه فایده نداره ودیگه درآمدش خوب نیس؟آیا شما به دنبال آپدیت کردنه اطلاعات وتجهیزات مغازتون بودید؟آیا به بچه های مردم حق نمیدین که دیگه از یه بازی قدیمی وگرافیک پایین15سال پیش که انواع چیت ها وتقلب هارو داره(کانتر)خسته شده باشن؟در هر صورت ممنون که وقت گذاشتین ومطلبه منو خوندین.فعلا بای دوستان

Zelda

کاربر سایت
Sep 25, 2005
375
نام
علی
من مدت ده سال کلوپ وگیم نت داشته ام.یک سوال از همکارای سابقم میپرسم.چرا گیم نت ها در جا میزنند؟چرا گیم نت ها از رونق افتاده اند؟سه سال آخر کارم را در یک محله بودم.محله ای سطح پایین ودر محاصره4گیم نت قدیمی آن محله.منطقا من نباید میتوانستم بدون کامپیوتر وکانتر و...........درآن محله موفق شوم.ولی من تمام رقبا به راحتی از میدان بدر کردم.لابد فکر میکنید کلوپ خودمو به یک گیم نت کامپیوتری با تعداد بالا وسیستمهای جدید و ساعات فری زیاد تبدیل کردم.قسمتی از فکرتون درسته.من دیدمباید کلوپ قدیمی خودمو پیشرفته کنم.بازی های تک نفره ودونفره دیگه بچه هاروراضی نمیکرد.من گیم نت زدم ولی نه اون گیم نتی که شما فکر میکنید.من گیم نت پلی استیشن2راه انداختم.اولین در ایران.مقایسه گیم نت پلی استیشن2با گیم نت کامپیوتری به نظر من یه توهینه به پلی استیشن2.مثله اینه که بخوایم یه ژیان مدل پایین رو(گیم نت کامپیوتری)با یه موسو(گیم نت پلی استیشن2)مقایسه کنیم.بازی های تحت شبکه پلی2با گرافیک های بسیار بالا ورندی بازی ها راند های تا یک ساعت قابل تنظیم وامکان پیشرفت بسیار زیاد برای گیم بازها خیلی زود بچه های مردمو معتاد به خودش میکنه.علاوه بر اینکه مضرات کامپیوتر مثله قوز دار کردنه کمر کاربر وخشکی چشم واسترس زایی بازیهایی مثله کانترو...........نداره.گرافیک جذاب ترین بازی گیم نت کامپیوتر(کانتر)در مقایسه با مثلا بازی رمبو 6 پلی استیشن2مثله یه نقاشی مسخره در مقابل یه اثر هنریه.یادم نمیره موقعی که گیم نت پلی استیشن2را برا اولین بار راه انداختم خبرش مثله بمب توی همکارام ترکیدوهمشون با ناباوری میومدن ومیدیدن.جالبی کار اینجاس که خبرش از طریق چند تا از همکارام به تهران رسید(جایی که مثلا باید اول یک کاری از اونجا شروع بشه وجا بیفته)میدونین چی گفتن؟خندیدن که مگه میشه پلی استیشن2راشبکه کرد.دوستای من که تهرانی هستن میتونن تو شهرشون بگردن ببینن بعد از سه سال از تولد اولین گیم نت پلی استیشن2آیا اونجا هنوز این تکنولوژی روز دنیا(البته3سال پیش تکنولوژی روز بود)به اونجا رسیده؟حالا من میخوام از همکارای سابقم بپرسم چرا هی مینالن که گیم نت دیگه فایده نداره ودیگه درآمدش خوب نیس؟آیا شما به دنبال آپدیت کردنه اطلاعات وتجهیزات مغازتون بودید؟آیا به بچه های مردم حق نمیدین که دیگه از یه بازی قدیمی وگرافیک پایین15سال پیش که انواع چیت ها وتقلب هارو داره(کانتر)خسته شده باشن؟در هر صورت ممنون که وقت گذاشتین ومطلبه منو خوندین.فعلا بای دوستان

:laughing::laughing::laughing:

TyRaX

موجودی خوشحال
کاربر سایت
Oct 21, 2005
1,824
نام
پارسیا
بسیار عالی :D
نکته اینجاست که جنابعالی گیم نت نزدید .. بلکه مهدکودکی برای کودکان زیر 10 سال زدید.
اسم این "گیم نت" نیست .. بلکه کلوپ بازیهای پلی استیشن است. وقتی که اوج Multiplayer افراد مبارزه با یک نفر دیگر است ، به این شبکه نمیگویند !!!

خیلی خوبه که قبل از اینکه بگید "گرافیک روون" بازی PS2 .. یک نگاهی به چهار تا بازی کامپیوتر بیندازید .. این بازی که جنابعالی پر از چیت و تقلب و 15 سال پیش خطاب میکنید، محبوب ترین بازی action آنلاین تاریخ ـه !! در هر لحظه حداقل 150،000 آنلاین در حال انجام این بازی هستند. تعداد مسابقاتش و جوایزش هم سر به فلک میکشه .. که جمع کل جوایز مسابقات تمامی کنسول ها هم ممکنه به گرد پاش نرسه .

اگه ممکنه یک نگاهی هم به کره جنوبی بیندازید که هنوز دوستان در حال انجام بازی Starcraft هستند که البته در سال 1998 به بازار عرضه شده .. یک مقدار قدیمی نیست؟ حتی شبکه تلویزیونی مربوط به پخش این مسابقات وجود دارد. خیلی جالبه که همین بازی قدیمی تا به حال بیشتر از هشت میلیون نسخه فروش داشته و هنوز دارد.

و اما میرسیم به اینکه چرا در ایران جواب نمیده !
1. در ایران روحیه رقابت سالم وجود نداره .. همه دنبال کل کل و برنده شدن به هر نحوی و زرنگی هستند .
2. در ایران بازی آنلاین وجود ندارد ( یک چیزی در حد صفر . چهار تا سرور ایرانی رو نبینید که احتمالا ندیدید). پس سطح بازی افراد در یک سطحی باقی میماند.
3. در ایران مسابقات نداریم، در نتیجه افراد pro نداریم. پس چه انگیزه ای برای بازی میماند؟
4. در ایران رده بندی سنی بازی ها رعایت نمیشود.. بچه ده پانزده ساله نباید بتواند کانتر بازی کند که به قول شما دچار استرس شود. همون Crash Bandicoot خوبه براشون.

موفق باشید.

HamidoOs

کاربر سایت
Jun 28, 2007
1,073
نام
حمید
من واقعاً حرفی برای گفتن ندارم :biggrin1:
امروز با این پــُست شما، کلاً Gaming متحول شد!

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,005
نام
آریا
292.gif

جل الخالق ! شما یا میخوای درجه طنز سایت رو بالا ببری یا از چند سال پیش یهو در زمان سفر کردی رسیدی اینجا !

White_Gandalf

کاربر سایت
Oct 1, 2005
828
گرافیک جذاب ترین بازی گیم نت کامپیوتر(کانتر)در مقایسه با مثلا بازی رمبو 6 پلی استیشن2مثله یه نقاشی مسخره در مقابل یه اثر هنریه.
واقعا این روزا آدم چه چیزایی میشنفه ! خدا چقدر امروز خندیدم خدا کنه همه ی روزا مث امروز باشن :laughing:

Dark Light

کاربر سایت
Oct 10, 2005
177
نام
�* THE LAST WITH PAGAN BLOOD �*
lol
خستگی این چند روز در اومند این قد خندیدم
بازم اینورا بیا

old_snake

کاربر سایت
Jan 18, 2007
3,509
نام
alireza
4. در ایران رده بندی سنی بازی ها رعایت نمیشود.. بچه ده پانزده ساله نباید بتواند کانتر بازی کند که به قول شما دچار استرس شود. همون Crash Bandicoot خوبه براشون.
آقا پارسیای عزیز:D با این حرفت مخالفم شدیـــــــــــد!!! اگر شما از افراد حرفه ای بپرسید، همشون از همین سن ها شروع کردند و این حرف شما کاملا غلط هست. به نظر من این درجات ESRB هیج اهمیتی ندارن!

HamidoOs

کاربر سایت
Jun 28, 2007
1,073
نام
حمید
آقا پارسیای عزیز:D با این حرفت مخالفم شدیـــــــــــد!!! اگر شما از افراد حرفه ای بپرسید، همشون از همین سن ها شروع کردند و این حرف شما کاملا غلط هست. به نظر من این درجات ESRB هیج اهمیتی ندارن!
حتی اگه قرار نباشه که یه بچه ی 10 - 12 ساله با بازی کردن CS یا گیمهای FPS ـــه دیگه، یه تفنگ بگیره دستش و راه بیافته تو خیابون آدم بکشه، اما بازم چیزی که هست اینه که توی سرورها و گیم نت ها بچه های 10 - 12 ساله اصولاً بدون اینکه خودشون متوجه باشن مزاحم گیمرهای بزرگتر هستن!
این قضیه تو سرورهای همه جای دنیا وجود داره و بازیکنهای کم سن و سال همیشه دردسر ساز هستن. همون بهتر که بشینن کنسول بازی کنن لذتشو ببرن.

zxc0012004

Da Spirit of Eternity - مدیر سابق
Loyal Member
Sep 30, 2005
1,289
نام
احمد

همون طوری که پارسیا هم گفت:

نوشته شده توسط پارسیا:
در ایران مسابقات نداریم، در نتیجه افراد pro نداریم.

منم باز تکرار می کنم که:

ما در ایران افراد حرفه ای (همون Professional یا Pro) نداریم

چرا؟ چون معیاری نداریم تا با اون حرفه ای رو از آماتور جدا کنیم
پس اینجا ما فرد حرفه ای نداریم تا بخوایم ازش این سوال رو بپرسیم
پس جایی که حرفه ای ها زندگی می کنن، این درجات ESRB کاملاً معنا داره، رعایت میشه و بهش احترام گذاشته میشه ... پس این چیزا رو نگو، چون با 4 تا بچه طرف نیستی.

مشکل ما ایرانی ها می دونی چیه ؟
در اینکه به قانون احترام نمی زاریم ... در اینه که فکر می کنیم قانون برای بستن دست و پای ما خلق شده ... برا اینکه فکر می کنیم این هنر و شهامته که به قانون اهمیت ندیم ... برا اینکه وقتی با ماشینمون 200 کیلومتر بر ساعت سرعت میریم و به ریش پلیس می خندیم، فکرمون اینقدر کوتاهه که هیچ وقت به اونجایی نمی رسه که درک کنیم: این قانون وقتی می گه با سرعت مطمئن رانندگی کن، هدفش اینه که امنیت و سلامت ما و دیگران رو تامین کنه و لاغیر ... این قانون نوشته شده تا ما باهش در امان باشیم ...

Ironfist

کاربر سایت
Sep 1, 2007
203
نام
سندراسکی
البته zxc0012004 شما باید این را هم در نظر بگیری که مملکت ما قانون نداره که ما بخوایم بهش احترام بزاریم.

خدایی منم 11 سالم بود داشتم Resident Evil و Silent Hill بازی میکردم اما اینی که میگی ESRB اهمیتی نداره (البته من در کل میگم نه ایران)اما اهمیت داره تو فردا خودت پدر بشی یک بچه 12 ساله داشته باشی میزاری یک بازی مثل Fahrenheit و GTA را بازی کنه که توشون چه کارایی که نمیکنن بعد فردا میگی ببخشیدا چرا بچم ج*ی شده!!!

زیره 18 سال نباید خون ببینه...نباید صحنه های خشونت امیز ببینه...نباید حرفه زشت بشنوه...نباید صحنه های مبتذل ببینه...من شنیدم اونور حتی میگن تفنگ هم تاثیره بد میزاره نباید ببینن اما دیگه هر کاری هم کنن بچه ها کاره خودشون میکنن.

armin666

کاربر سایت
Dec 22, 2007
13
بسیار عالی :D
نکته اینجاست که جنابعالی گیم نت نزدید .. بلکه مهدکودکی برای کودکان زیر 10 سال زدید.
اسم این "گیم نت" نیست .. بلکه کلوپ بازیهای پلی استیشن است. وقتی که اوج Multiplayer افراد مبارزه با یک نفر دیگر است ، به این شبکه نمیگویند !!!

خیلی خوبه که قبل از اینکه بگید "گرافیک روون" بازی PS2 .. یک نگاهی به چهار تا بازی کامپیوتر بیندازید .. این بازی که جنابعالی پر از چیت و تقلب و 15 سال پیش خطاب میکنید، محبوب ترین بازی action آنلاین تاریخ ـه !! در هر لحظه حداقل 150،000 آنلاین در حال انجام این بازی هستند. تعداد مسابقاتش و جوایزش هم سر به فلک میکشه .. که جمع کل جوایز مسابقات تمامی کنسول ها هم ممکنه به گرد پاش نرسه .

اگه ممکنه یک نگاهی هم به کره جنوبی بیندازید که هنوز دوستان در حال انجام بازی Starcraft هستند که البته در سال 1998 به بازار عرضه شده .. یک مقدار قدیمی نیست؟ حتی شبکه تلویزیونی مربوط به پخش این مسابقات وجود دارد. خیلی جالبه که همین بازی قدیمی تا به حال بیشتر از هشت میلیون نسخه فروش داشته و هنوز دارد.

و اما میرسیم به اینکه چرا در ایران جواب نمیده !
1. در ایران روحیه رقابت سالم وجود نداره .. همه دنبال کل کل و برنده شدن به هر نحوی و زرنگی هستند .
2. در ایران بازی آنلاین وجود ندارد ( یک چیزی در حد صفر . چهار تا سرور ایرانی رو نبینید که احتمالا ندیدید). پس سطح بازی افراد در یک سطحی باقی میماند.
3. در ایران مسابقات نداریم، در نتیجه افراد pro نداریم. پس چه انگیزه ای برای بازی میماند؟

موفق باشید.
دوست عزیز بهتره به جای این نامه نگاریتون اول درست مطلبه منو میخوندین:eek:دوست عزیز ببخشید ولی میشه بپرسم سطح تحصیلات شما چقدره؟:laughing:دوست محترم وباسوادم خوبه خودتونم نوشتین مولتی پلیر.خوب منه بی سواد این کلمه را در ادبیات گیم نت براتون معنی میکنم.مولتی پلیر در بازی های تحت شبکه پلی استیشن2در حالت لن یعنی تا تعداد 16بازیکن نه دوبازیکن:-"دوست عزیز با کماله احترام بازهم میپرسم تحصیلات شما در چه حدیه؟خداوکیلی قصد توهین به شما را ندارم ولی بهتر بود قبل از اظهار نظر عجولانه مطلبه منو درست میخوندین.مجبورم یه کلمه رو که در مطلبم نوشتم براتون ترجمه کنم(گیم نت)کلمه گیم به معنی بازی ونت به معنی گروهی با هم میشه بازی گروهی.من که نوشتم گیم نت پلی استیشن2حتما میدونستم چی دارم مینویسم.ببین دوست عزیز گیم نت پلی استیشن2یعنی شبکه کنسولهای پلی استیشن2که در حالت لن تا 16کنسول پلی استیشن2بوسیله هاب سوئیچ وکابل نت ورک بهم شبکه میشن مثله گیم نت های کامپیوتری.البته بهتون حق میدم شما که حرف از بازی کراش بندی کوت میزنید واونو با بازی مثلا کانتر مقایسه میکنید معلومه اطلاعاتتون در چه حدیه.در ضمن دوست محترم بچه های 10 ساله کودکستان نمیرن ونمیتونن بازی تحت شبکه پلی استیشن2 که مثلا باید دوتا تیم8نفری مقابل هم بشینن بازی کنن.من یه توصیه بهتون دارم واونم اینه که قبل از اظهار نظر عجولانه در باره هر موضوعی در بارش تحقیق کنین یا لااقل اون مطلبو درست بخونین.در هر صورت ممنون از تو جهتون.امیدوارم بدتون نیومده باشه.

armin666

کاربر سایت
Dec 22, 2007
13
lol
خستگی این چند روز در اومند این قد خندیدم
بازم اینورا بیا
دوست محترم خوشحالم این مطلب باعث انبساط خاطر شما شده.من به شما خرده نمیگیرم.فقط در تعجبم از مدیرای این سایت.سایت جالبی را انداختند شاید بشه گفت یکی از تخصصی ترین سایت های مربوط به گیم وبازی های کامپیوتریه که در ایران وجود داره.فقط بهتر بود یه قسمت هم برای جوک ولودگی وتفنن افرادی مثله شما میزاشتن که به خاطر کمبود طنز مجبور نشید به مطلبی که مطمئنم حتی یک درصد هم ازش سر در نیاوردین بخندین.در هر صورت امیدوارم همیشه شاد وبشاش باشین ومطالب دیگه ای هم برا خنده پیدا کنین.

armin666

کاربر سایت
Dec 22, 2007
13
واقعا این روزا آدم چه چیزایی میشنفه ! خدا چقدر امروز خندیدم خدا کنه همه ی روزا مث امروز باشن :laughing:
دوست محترم من یه توصیه برا شما دارم.یه تلویزیون14اینچ تهیه بفرماین یه کنسول پلی استیشن2هم تهیه کنین که چه بهتر.حالا کنسول پلی2راطبق دستور دفترچه راهنماش به تلویزیونتون وصل کنید(البته اگه این تلویزیون کنار مونیتور کامپیوترتون باشه که چه بهتر)حالا یه بازی رمبو6که قبلا تهیه فرمودید را بزارید توی پلی استیشن2.از اونطرف بازی کانتر هم توی رایانتون اجرا کنید بعد یه بچه کوچولو که فقط بتونه دست چپ وراستشو تشخیص بده بیارید(حالا داداش کوچولوتون یا بچه های کوچولوی فامیل یا بچه کوچولوهای همسایه)بعد از اون بچه بخواید (خودتون نظر ندید چون خدای نکرده غنچه خندتون فرمش بهم میخوره)که بگه کدوم اینا قشنگتره(بهش از گرافیک واینا چیزی نگین چون سر در نمیاره)فکر کنم اون موقع بهتر بخندین.البته اگه تابحال پلی استیشن2وبازی رمبو را ندیدید در بارش تحقیق کنید که یه وقت تو هنگام خرید پلی استیشن2 وبازی رمبو بهتون خدای نکرده میکرو وبازی ماریو قالب نکنن:biggrin1:در هر صورت ممنون از توجهتون وخنده قشنگتون.موفق باشید

armin666

کاربر سایت
Dec 22, 2007
13
دوست عزیز از این خنده ای قشنگتون پیداست که شما هم مثله بعضی از دوستان چیزی سر در نیاوردید.در جواب خنده قشنگتون فقط به قسمتی از مقاله یکی از اندیشمندا بسنده میکنم که فکر کنم بیشتر باعث خنده قشنگتون بشه(امان از جهل امان از جهل)موفق وخنده رو باشی

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر