چرا گیمرهای حرفه ای Call of Duty بازی نمی کنند؟

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,363
نام
Majid
متاسفانه هنوز BOII بازی نکردم ولی تو اینکه مثل همیشه داستانش قشنگه شکی نیست !
هر چی بگی بازم تو cod نوب زیاده تو همه بازیها هستن ولی خوب تو cod خیلی زیادن !
آره اینی که زیادن و کاملا موافقم چون الان هر کسی تو خیابون راه میره کود رو دیده و بازی میکنه ولی این که بیای بگی حرفه ای ها بازی نمیکنن و نوبا فقط بازی میکنن حرف کاملاااااا چرت و مضخرفیه

Ƥ.s.Y.c.H.o

Hala Madrid ...y nada más
کاربر فعال
Apr 5, 2012
7,298
نام
Matthew
حداقل تمام کسایی که من میشناسم اعم از کسایی که حتی توی عمرشون GTA IV رو بازی نکردند این COD با GTA Sa رو همه بازی کردند :))

کلا از کی تا حاالا خبر آنلاین میاد راجب بازی مثل COD بحث راه می اندازه ؟ خبر نداشته اومده سراغ ما گیرمر ها دو به هم زنی :d

ravi

کاربر سایت
Nov 20, 2008
2,794
Online Pass بزارن رو COD ببینم چند نفر میرن بازی کنند!

فقط کافیه بری توی یه لابی و ببینی چقدر گیمرها سطح پایین هستند و اختلاف نفر اول با آخر خیلی زیاده و از سبک بازیشون هم میشه فهمید!

من خودم زمان COD 4 خیلی بازی میکردم ولی الان با وجود بازی هایی مثل BF3 دیگه COD معنی نداره.....

COD ؤو یه جوری میسازن که ملت بریزن توی بازی حال کننند نه اینکه مهارت خودشون نشون بدن....

اینایی هم که الان دارن از COD دفاع میکنند اکثرا تازه کارن و سری COD رو از اول تا به الان دنبال نکردند و نمیدونن پیشرفت یعنی چی!(همون سیستم نشونه گیری و اینکه از فاصله زیاد میتونی با ماشین گان هدشات کنی کافیه که بفهمی چقدر بازی غیر اصولی ساخته شده)

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,902
نام
نـــــــویـــــــــد
شما الان کجا رو داری میگی ؟ اون 9 میلیونی که روز اول بازی رو گرفتن حتی اگه بازی آنلاین پَس هم داشته باشه مشکلی ندارن که :d

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,363
نام
Majid
Online Pass بزارن رو COD ببینم چند نفر میرن بازی کنند!

فقط کافیه بری توی یه لابی و ببینی چقدر گیمرها سطح پایین هستند و اختلاف نفر اول با آخر خیلی زیاده و از سبک بازیشون هم میشه فهمید!

من خودم زمان COD 4 خیلی بازی میکردم ولی الان با وجود بازی هایی مثل BF3 دیگه COD معنی نداره.....

COD ؤو یه جوری میسازن که ملت بریزن توی بازی حال کننند نه اینکه مهارت خودشون نشون بدن....

اینایی هم که الان دارن از COD دفاع میکنند اکثرا تازه کارن و سری COD رو از اول تا به الان دنبال نکردند و نمیدونن پیشرفت یعنی چی!(همون سیستم نشونه گیری و اینکه از فاصله زیاد میتونی با ماشین گان هدشات کنی کافیه که بفهمی چقدر بازی غیر اصولی ساخته شده)
بفرما من الان یک گیمرم
گیمر جدیدم نیستم

از نسخه دوم بازی دارم بازی میکنم و همشم تا الان محشر بود

الان هم بحث سر سینگل هست نه مولتی
شما سینگل BF3 رو با CoD مقایسه کن
جلوش سوسکم نیست:D البته میدونم BF همیشه روی مولتی تمرکز داره ولی شما اومدی میگی کسایی که CoD میزنن تازه کارن

الان این همه گیمر که از منو تو خیلی حرفه ای ترن دارن CoD سینگل و مولتی میزنن و فنش هم هستن شما اینارو نمیبینی؟

این یک توهین بزرگه که بیاین بگین حرفه ایا CoD بازی نمیکنن و نوبا فقط بازی میکنن یعنی کل اون کسایی که دارن بازی میکنن بردین زیر سوال و این خیلی توهین بدیه

کلا این نظرات چرت و پرتی که میگین CoD رو فقط نوبا میزنن و حرفه ایا نمیزنن برای خودتون نگه دارین و توی انجمن نیاین بگین:|

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,127
نام
حسین
نوع سوال اشکال داره..کی گفته بازی نمیکنن؟.اتفاقا من هرچی گیمر حرفه ای و قدیمیه که میشناسم کال بازی میکنه.برعکسشم صادقه.یعنی خیلی از بچه ها به دلیل سرعت بالای بازی نمیتونن خودی نشون بدن و حسابی سوسک میشن:d

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,363
نام
Majid
کلا موضوع تاپیک جوریه که کاربرا رو به جون هم میندازه

مثل این میمونه که آدم یک تاپیک بزنه با اسم:
CoD بدترین بازی تاریخ:

بعد یکی میاد میگه راست میگه کود بدترین بازیه دنیاست بعد یک فن میاد میگه غلط میکنی که گفته باز جنگ و دعوا راه میوفته

اینم همینطوریه الان این خیلی سوال بیخودیه که چرا گیمرای حرفه ای کود بازی نمیکنن و کاملا سوال غلطیه چون خیلی ها دارن بازی میکنن که خیلی از من و همه شما هایی که فکر میکنین حرفه ای هستین حرفه ای ترن:|

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
لول، احیانا در جریان هستین که کلی‌ شرکت هستن که تیم مخصوص Cod دارن و شغل اونا بازی کردن Cod هست دیگه؟ منظورم همین‌Cod هایی‌ هست که ایشون میگن black ops-mw 3.
Cod نوب همه پرو >:d

Ƥ.s.Y.c.H.o

Hala Madrid ...y nada más
کاربر فعال
Apr 5, 2012
7,298
نام
Matthew
کلا موضوع تاپیک جوریه که کاربرا رو به جون هم میندازه

مثل این میمونه که آدم یک تاپیک بزنه با اسم:
CoD بدترین بازی تاریخ:

بعد یکی میاد میگه راست میگه کود بدترین بازیه دنیاست بعد یک فن میاد میگه غلط میکنی که گفته باز جنگ و دعوا راه میوفته

اینم همینطوریه الان این خیلی سوال بیخودیه که چرا گیمرای حرفه ای کود بازی نمیکنن و کاملا سوال غلطیه چون خیلی ها دارن بازی میکنن که خیلی از من و همه شما هایی که فکر میکنین حرفه ای هستین حرفه ای ترن:|

اومده سراغ ما گیرمر ها دو به هم زنی :d

داداش این نظر منم بود کلا می خواند بجون هم بندازند

هممنون دیگه میدونیم هر چقدر هم بد باشه هر چقدر هم X و Y بدشون بیاد نمیاد در 24 ساعت حدود 500 میلیون بفروشه :|

soorena

کاربر سایت
Nov 9, 2009
2,692
نام
علی
چیزی که من دارم میبینم به چشم همه cod بازی میکنن خیلی هم خوششون میاد اگر منظورتون اینه که مثلا چرا یه بچه 7 ساله میتونه cod بازی کنه باید بگم این هیچ ربطی به بد بودن بازی نداره
در ضمن بخش چند نفره سری cod همیشه و هر سال جزو پر ترفدارترین ها بوده و همیشه هم مسابقات بزرگی در دنیا بگذار میشه واسه این بازی.
هیجانی و سر گرمی لذت بخش multyplayer این بازی وصف ناپذیره

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,363
نام
Majid
چیزی که من دارم میبینم به چشم همه cod بازی میکنن خیلی هم خوششون میاد اگر منظورتون اینه که مثلا چرا یه بچه 7 ساله میتونه cod بازی کنه باید بگم این هیچ ربطی به بد بودن بازی نداره
در ضمن بخش چند نفره سری cod همیشه و هر سال جزو پر ترفدارترین ها بوده و همیشه هم مسابقات بزرگی در دنیا بگذار میشه واسه این بازی.
هیجانی و سر گرمی لذت بخش multyplayer این بازی وصف ناپذیره
مشکل این دوستانی که فکر میکنن حرفه این اینه که فقط بلدن بیان و بازی هارو با هم مقایسه کنن
میان CoD که همیشه تمرکزش روی سینگل هست رو با BF که همیشه تمرکزش روی مولتی هست مقایسه میکنن و میگن مولتی پلیر کود آشغاله

mohamadr6

کاربر سایت
Sep 26, 2012
98
نام
mohamad
تمام اون 500 میلیون که در 24 ساعت فروخته شد کسایی خریدن که نوب بودن
باشه باشه

شما ها همه حرفه ایید ما همه نوبیم:D

---------- نوشته در 07:23 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 07:17 PM ارسال شده بود ----------

ما به نوب بودنمون افتخار میکنیم
:D
نوب هستیم و نوب میمانیم اگه نوبا فقط CoD میزنن پس ما به نوب بودنمون افتخار میکنیم:D

126fs3186991.gif
.....

tv47

کاربر سایت
Dec 2, 2005
290
نام
amir
فک کنم تیتر مطلب تعبیر درستی از مفهوم مقاله نمیده...تو مقاله "حرفه ای "به کسانی اطلاق شده که مثل قمار بازای حرفه ای درامدشون از بازیه و مسابقات حرفه ای...موضوع بحث اصلا سینگل پلیر بازی نیست..چون به جرات میشه گفت 95 درصد گیمرها-چه اماتور وچه حرفه ای بخش سینگلش رو میرن..وبسیاری از حرفه ای ها برای تفریح توی سرورها دارن بازی میکنن ولذت میبرن..
واقعا کدوم گیمری میتونه گیم پلی بینظیر این بازی رو زیر سئوال ببره..

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر