چرا و چطور PS Vita خریدید؟

paradaimix

Dancing for Dessert Studio
کاربر فعال
Oct 7, 2012
2,253
جو گیر شدم رفتم خریدم و از وقتی تریلر های Nvidia Sheild رو دیدم مثل ..... پشیمون شدم. اولین بازی که گرفتم غیر از اسسین Most Wanted بود. زمین تا آسمون با موست وانتد پروجکت شیلد فرق داره.

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: bazicon

mansourace

کاربر سایت
Jan 11, 2013
174
نام
منصور
گفتم از لحاظ سخت افزار قویه و حالا درسته بازیاش یکم اون موقع (اولای تابستون ) گرون بود ولی گفتم نهایتا یه 10 تومن میدیم تاغ میزنیم گرون ترینش 80 بود دیگه نمیدونستم باید واسه تویض حد اقل 30 یا 40 تومن پیاده شم . اون موقع یه انچارتد گرفتم 50 بعد 10 دادم با یونیت 13 تاغ زدم

• Like

I-MAD

کاربر سایت
Oct 26, 2011
1,183
نام
M@HdI
خوشم اومد رفتم تو مغازه خریدم:d
2 تا بازی ریمن و آنچارتد هم خریدم ریمن عالیه آچارتد مفت نمیارزه فقط هم یک بار رفته تو دستگاه

• Like

mehran3500

کاربر سایت
Feb 23, 2008
490
نام
master
4 تا بازی ps3 داشتم تابستان رفتم بفروشمو یارو گفت 250 بر می دارم ازت ولی جنس بخر. گفتم ویتا بگیرم شاید گاد آو واری بیاد براش. 550 هزار با مموری 4 شد. یعنی با 300 هزار ویتای نو با مموری خریدم. ولی انصافا هیچی نداشته تا الان.

• Like

{The Phenom}

تاجر
کاربر سایت
Sep 4, 2007
3,695
نام
حاج حامد صف آرا
تا الان به نیت خودم 7 تا ویتا خریدم ولی هر کدومو خریدم یه مشتری براش جور شده و فروختمش الان تصمیم دارم هشتمی رو بخرم ولی میدونم اینم به سرنوشت بقیه دچار میشه
فکرشو بکن.....!!

• Like

kiiiiiid

کاربر سایت
Feb 25, 2010
56
نام
reza
منم چند وقتی دنبالش بودم چون کنسول دستیه و حتی تو رختخواب هم میشه استفاده کرد، تا اینکه یه پی اس ۳ اضافه داشتم که به چند نفر که ویتا واسه فروش داشتن پیشنهاد دادم یکیشون قبول کرد با ویتاش و مموری ۸ و سه تا بازی عوض کردیم.

• Like

HoSIs

کاربر سایت
Nov 18, 2012
929
نام
Hossein
منم از اولش دوست داشتم بگیرم ولی پول نداشتم و میخواستم کنسول قبلی هام رو هم نیگه دارم...تا اینکه شانسمون زد تو قرعه کشی پاساژ رضا(لپ تاپ و قطعات کامپیتری تو ولیعصر میفروشن) یه لپ تاپ بردیم...فرداش لپ تاپو فروختم و ویتا خریدم...:d

• Like

IR4MT

کاربر سایت
Jun 30, 2011
100
نام
محمد
یه بنده خدایی از دوستان ما یکی داشت در حد نو گفت بیا قسطی مال تو . منم ازش با مموری 8 و بازی و کیف 5-6 قسطه خریدم :d

• Like

{The Phenom}

تاجر
کاربر سایت
Sep 4, 2007
3,695
نام
حاج حامد صف آرا
چند روز پیش یه ویتا 3g با 32 گیگ مموری و چند تا بازی دیجیتالی و یه پک travel از همین بازارسنتر خریدم
خدا کنه به درد اون 7 تای قبلی دچار نشه و زود شوهرش ندم :d

italodance

کاربر سایت
Dec 8, 2013
211
نام
سام
خوب من از زماني كه موبايل داشتم علاقه بسياري به بازيهاي پرتابل و موبايلي داشتم يادمه از زماني كه به ترتيب جاوا, سيمبيان, N-Gage بود و در حدود 12 سال پيش تا الان همواره اين بازيها و اخبارشون رو دنبال مي كردم.زمان گذشت رسيدم به ايفون و ايفون هم واقعا از خود مايه گذشت و عناوين زيادي را برايمون منتشر كرد.هنوز هم كه هست ايفون رو دوست دارم و دنبال ميكنم اما با ديدن ويتا و تحقيق در موردش نظرم عوض شد.اولا ديگه از بازيهاي تاچ خسته شده بودم و واقعا هيچي جاي ان دكمه هاي پلاستيكي نميشد موافقيد؟ دوما ايفون موقع بازي كردن طولاني مدت مثلا نيم ساعت به شدت داغ مي شد كه اينو از نسل قبليش تا جديدش تجربه كرده بودم.شايد همه تان عناوين بزرگي را در ايفون ديده باشيد ان هم با قيمتهاي بسيار بسيار پايين و ارزان مانند Rayman ,Assassin's Creed ,Call of Duty ,Injustice: Gods Among Us ,Street Fighter X Tekken ,FIFA14 و.....بايد اعتراف كنم اين عناوين فقط و فقط عنوان هستند و اصلا ان بازي و ان چيزي كه ميبينيد نيستند.
ساختاري اعم از موضوع بازي, نوع گيمپلي و كنترل, نوع گرافيك, موسيقي , كاراكترها .....اصلا قابل قياس با كنسولهاي پرتابلي نظير ويتا و 3DS نيستند.
من خيلي علاقه به بازيهاي شركت Capcom داشتم و بازي Street Fighter و Street Fighter X Tekken را خيلي خوشم مي امد, متاسفانه اين بازي براي ايفون نسل 5 اپديت نشده و شخصا بارها طي ايميل و صحبت با اين كمپاني و كمپاني هاي ديگري نظير Namco خواستار اپديت فوري بازي ها براي دستگاهم شده بودم اما انها هميشه اين مسئله را انكار و قيد مي كردند كمپاني فعلا چنين قصدي را ندارد و حتي خيلي بعيد مي باشد.

خلاصه ما هم دل زده و گرفته رفتيم تو تحقيق كه ديگه چه كنسولهاي پرتابلي هستند كه بتوانند علاوه بر ساپورت بازيها براي كنسول, مجددا عناوين بزرگي را منتشر كنند.

خلاصه پس از بررسي هاي فراوان براساس نوع كنسول, تنوع سبكهاي بازي, نوع كنترل و قدرت گرافيكي و هسته اي سرانجام ويتا را انتخاب كردم و بله راضي هستم به خصوص پس از خريد بازيهايي كه در امضام ميبينيد.بله اين عناوين هم براي ايفون و iOS هست ولي زمين تا اسمون فرق دارند.
من بازيها و برنامه هاي ايفون رو هميشه ميخريدم و مشكلي بابت خريد و خرج كردن ندارند و همواره از ساپورت كردن كمپاني ها لذت ميببردم (اميدوارم اين فرهنگ هم به مردم ايران اضافه بشه كه ميدونم كلا بعيد است چون ما هنوز فرهنگهاي ساده تر هم وا مونديم) هر چند از حقوق كاريم ميزدم ولي معتدل خرج ميكنم.حتي به فكرم زده بودم اول PS4 بخرم ولي ان را كاملا معتاد گونه ديدم, بايد بنشيني پاش و هي بزني و...:)

من كنسولي ميخواستم كه وقتي خسته و كوفته از سر كار ساعت 5 بر ميگشتم خونه بتونم 1 الي 2 ساعت تو تختخواب باش ور برم و يك چرتي بزنم.

;)

Black Roz

کاربر سایت
Oct 14, 2007
2,793
عمده علت اصلیش به خاطر قابلیت ریموت بازی های PS4 هست که رفتم سراغ ویتا..هنوز PS4 نخریدم ولی فعلا شکارش کردم تا ببینم چی میشه...فکرشو بکنید کیلومتر ها با PS4 فاصله داشته باشید بعد از طریق ریموت پلی بازی های PS4 رو اجرا کنید..واقعا حس شگفت انگیزیه...یا این که حسش نباشه بشینی رو مبل ps4 بازی کنی دوست داری بری تو تخت خوابت بخوابی و بعد با چراغ خاموش بشینی یک عنوان Survival horror بازی کنی با earphone

• Like

kingwow

کاربر سایت
Oct 16, 2012
70
جو گیر شدم رفتم خریدم و از وقتی تریلر های Nvidia Sheild رو دیدم مثل ..... پشیمون شدم. اولین بازی که گرفتم غیر از اسسین Most Wanted بود. زمین تا آسمون با موست وانتد پروجکت شیلد فرق داره.

شاید از نظر سخت افزار بهتر باشه اما حالا حالا به پای ps vita نمیرسه
من یه مقایسه دیدم ازش از نظر بازی به ps vita نرسید اما در کل برد ازش بزار GOW بیاد
بعدشم سیستم عامل اندروید حال نمی کنم اصلا

• Like

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر