چرا من Xbox نمیخرم؟

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

gamer123456

کاربر سایت
Feb 27, 2019
355
حالا چه اهمیتی داره شما xbox بخری یا نخری؟
واقعا درک نمیکنم مثلا واسه کی اهمیت داره که من چه کنسولی دارم یا میخوام بخرم که در نهایت واسش اهمیت داشته باشه چه کنسولی رو نمیخوام بخرم؟؟؟؟

Heska

کاربر سایت
Jan 13, 2010
2,550
واقعا درک نمیکنم مثلا واسه کی اهمیت داره که من چه کنسولی دارم یا میخوام بخرم که در نهایت واسش اهمیت داشته باشه چه کنسولی رو نمیخوام بخرم؟؟؟؟
واقعا دوست عزیز چه اهمیتی داره؟

• Like
Reactions: MASOUD-CRASH

Deadmau5

Joel Thomas Zimmerman
کاربر سایت
Mar 12, 2014
1,359
:)) دعوا میخوای راه بندازی ؟اینم شد تاپیک اخه ؟
ایکس باکس داشتم ولی اگر یک دلیل باشه که نسل بعد من ایکس باکس نخرم باتری خور بودن دسته ایکس باکس که اصلا حال نمیکنم وگرنه از همه نظر ایکس باکس عالیه
خدماتی که اراعه میده به کاربراش خیلی بهتره ps4(هر دو کنسول داشتم ) مثل همین game pass مخصوصا برای ما ایرانیا

FUTURE

Endure & Survive
کاربر سایت
Aug 20, 2014
4,578
نام
Alireza
این تاپیک مخصوص کسانی که نمیخوان Xbox بخرن و میخوان بقیه اعضای انجمن از دلایل نخریدن Xbox اونها مطلع باشن.
یه تاپیکم مخصوص اونایی بزن که فکر می‌کنن همه مثل خودشون متعصب هستن و هر کسی از مایکروسافت انتقاد کنه یعنی Xbox نداره.

pcgamer

کاربر سایت
Aug 28, 2006
1,748
نام
سیاوش
دمت گرم حرفایی که من میخواستم بزنمو زدی :)):)):))

Sampler

کاربر سایت
Nov 30, 2008
1,656
نام
محمد
چون پول ندارم... همون قدر که وسع مون رسید دسته اش رو برا PC خریدیم و با مبدل به هر کوفتی که میشه وصل اش می کنیم
من دسته 360 گرفتم یه ماه درست بود
آنالوگ سمت چپ گیر کرده رو جهت بالا همش

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

• Like
Reactions: MASOUD-CRASH

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,371
نام
سید محمد حسین
من دسته 360 گرفتم یه ماه درست بود
آنالوگ سمت چپ گیر کرده رو جهت بالا همش

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

نمیدونم حقیقتا، من پنج سال با ایکس باکس 360 کار می کردم دو تا دسته داشتم... یکیش کامل به چوخ رفت ولی اون یکی عین تانک کار کرد تا تهش با این که خیلی کثیف و زشت شد
دسته وان هم معمولی اش (نه Elite اش که آشفال بودن استحکامش زبونزد عام و خاصه) قشنگ تانکه... هم خوش دسته هم وحشی و قوی... اصن عشق می کنی پاش هر بازی ای می کنی... D-PAD اش هم بهتر کردن فایتینگ هم میشه روش خیلی راحت تر زد

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر