چرا در انجمنِ به این شلوغی، تاپیک خرید و فروش قطعات سوت و کوره؟

چرا در انجمنِ به این شلوغی، تاپیک خرید و فروش قطعات سوت و کوره؟

• اعضا به فروشنده یا سلامت کالای او اعتماد ندارند

• اعضا دنبال جنس مفت هستند و توقع دارند جنس عالی را با قیمت ناچیز بخرند

Results are only viewable after voting.

mobile1199

_-[ BE THE BATMAN ]-_
Gold User
Jun 21, 2015
1,942
نام
MR.1199
آخه فقط این اتفاق برای بازی سنتر نیفتاده! فروم هایی نظیر pt که تا همین چند سال پیش پر از یوزر و آگهی بود، الان دیگه به اون شکل توش ـون فعالیت نمیشه.
یه دلیلش راه اندازی سایت هایی مثل دیوار هست، دلیل دیگه هم اینه که خیلی از بچه های قدیم که تو همین فروم هم فعالیت داشتن الان دیگه از طریق تلگرام و چنل ـشون همه کار رو انجام میدن.
ولی مطلب مهمتر اینه که با دلار 18 تومنی دیگه چیزی برای خرید و فروش نمیمونه :D آدم باید این چیزایی رو هم که داره سفت بچسبه که مبادا خدای ناکرده همینم از دست نده! از طرف دیگه فروشنده ها هم قیمت پرت و پلا میدن و مطمئنا بخوان تو همچین فرومی آگهی بذارن به روز نمیکشه پر فحش میشه تاپیک ـشون :D

حالا چند روز پیش یه مطلبی که یکی از دوستان نشونم داد این بود که طرف ریمستر مافیا رو زمانی که روی استور مالزی free شده بود گرفته بود، بعد داشت اکانت ـش رو 400 تومن میفروخت!! چنل ـش هم زیرمجموعه یکی از همین فروشنده های کنسول و فیگور و اینا بود. اصلا من قطع امید کردم دیگه از این جماعت :D چه قدر نامرد، چه قدر بی وجدان، چه قدر فلان شده میتونن باشن یه عده! :D آخه شما که به هموطن خودتون رحم نمیکنید چه جوری انتظار دارید که خدا بهتون رحم کنه :))

گفته بودم دلار 18 تومنی؟ بخوانید دلار 26 تومان :D:|

akbar.wesker

کاربر سایت
Nov 23, 2012
219
نام
اکبر
الان دو ساله میخوام سیستمو عوض کنم نمیتونم.. دو سال شده کارم همش نگا کردن سایت های سخت افزار و افسوس خوردن.. توی این مدت هم از بس برق رفت همین سیستم زغالی هم که به زور کار میکرد ایراد پیدا کرده
ps4 پرو رو که 1400 قیمت آکبندش بود... الان همون کنسول شده 16-17 میلیون.. حتی نمیتونم به ps5 فکر کنم با این قیمت فضایی که هر روز صبح بلند میشم میبینم یک میلیون اومده رو قیمتش
احساس میکنم یواش یواش به آخرای خط گیم بازی کردن رسیدم با اینکه دلم نمیخواد , با اینکه کلی بازی هست که تو حسرت بازی کردنشون هستم ولی میخوام دیگه این واقعیت رو قبول کنم که دیگه نمیشه ادامه داد نه تنها من خیلی ها دیگه هم اینجا هستن که ذره ذره به خاطر شرایط بوجود آمده ذوب میشن و چیزی ازشون باقی نمیمونه.. هر چقدر هم که بگن ما تا آخر عمر بازی میکنیم آخر سر میبینن و قبول میکنن که دیگه نمیتونن چون دست خودشون نیست

آدم از عنوان این تاپیک واقعا تعجب میکنه که ایا واقعا استارتر توی این مملکت زندگی میکنه یا نه شاید هم جز قشر مرفه جامعه هستش
دلار 18 تومن 30 تومن 100 تومن یک میلیون یک میلیارد.. بس کنید دیگه خواهشا.. شما این رقم هارو به شوخی میگیرید ولی اونایی که همه چی دستشونه اینارو به عنوان ظرفیت تحمل مردم حساب میکنن.. هر رقمی که از دهن همین ملت بیاد بیرون همون رقمو میزارن تو پاچه ملت

deadkin

کاربر سایت
Jun 30, 2015
1,035
نام
محمد علی
الان دو ساله میخوام سیستمو عوض کنم نمیتونم.. دو سال شده کارم همش نگا کردن سایت های سخت افزار و افسوس خوردن.. توی این مدت هم از بس برق رفت همین سیستم زغالی هم که به زور کار میکرد ایراد پیدا کرده
ps4 پرو رو که 1400 قیمت آکبندش بود... الان همون کنسول شده 16-17 میلیون.. حتی نمیتونم به ps5 فکر کنم با این قیمت فضایی که هر روز صبح بلند میشم میبینم یک میلیون اومده رو قیمتش
احساس میکنم یواش یواش به آخرای خط گیم بازی کردن رسیدم با اینکه دلم نمیخواد , با اینکه کلی بازی هست که تو حسرت بازی کردنشون هستم ولی میخوام دیگه این واقعیت رو قبول کنم که دیگه نمیشه ادامه داد نه تنها من خیلی ها دیگه هم اینجا هستن که ذره ذره به خاطر شرایط بوجود آمده ذوب میشن و چیزی ازشون باقی نمیمونه.. هر چقدر هم که بگن ما تا آخر عمر بازی میکنیم آخر سر میبینن و قبول میکنن که دیگه نمیتونن چون دست خودشون نیست

آدم از عنوان این تاپیک واقعا تعجب میکنه که ایا واقعا استارتر توی این مملکت زندگی میکنه یا نه شاید هم جز قشر مرفه جامعه هستش
دلار 18 تومن 30 تومن 100 تومن یک میلیون یک میلیارد.. بس کنید دیگه خواهشا.. شما این رقم هارو به شوخی میگیرید ولی اونایی که همه چی دستشونه اینارو به عنوان ظرفیت تحمل مردم حساب میکنن.. هر رقمی که از دهن همین ملت بیاد بیرون همون رقمو میزارن تو پاچه ملت
والا دوست عزیز به شوخی بگیریم نگيريم همینه می ره بالا متاسفانه وضع خیلی خراب تره همه جیز گرون شده به غیر از گیم خیلی چیزای دیگه هم نمی شه تهیه کرد دلار متاسفانه هیچ تضمینی وجود ندارد که ثابت بمونه و امکان وخیم تر شدت در صورت افزایش دلار هم هست و همه داریم اسیب می بینیم و خوب با این وضعيت بازنشستگی خیلی از گیمرا قطعیه و نکته اینجاست خداییَ ظلمه ۲۰ ملیون پا کنسول پول بدی یا ۱۰۰الئ ۲۰۰ سیستم ببندیم خداییش کم رقمی نیست حالا هر چقدر گیمر باشیم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر