چرا دخترها و زنها کمتر گیمر میشوند؟!

kourooshkabir25

کاربر سایت
Apr 4, 2017
5,342
ویدیو یه نژادپرست 100% رو گذاشتی انتظار داری ملت هم قانع بشن ؟

ویرایش: این رو نپرسیدم اصلا به چی قرار بود قانع بشیم ؟ :D
:))
مشخص اصلا ندیدی :| برو اول ببین
این اصلش
این مستند اسمش مشخص درباره Raised Without Gender
موضوع مستند مهدکودک های در سوئد( gender neutral kindergartens) با حمایت دولت برای خانواده های که دوست دارن کودکان بدون جنسیت تربیت کنن تاسیس شه
در واقعیت این ها مشتی ادم روانین که کلا از جنس مذکر تنفر دارن
در دقیقه 12 Dr Eberhard میگه این مدارس در ظاهر و شعار فقط وعده gender neutral میدن اما در عمل بر ضد جنس مذکر و پسران
121678

این مدارس با شستشوی مغزی همه ویژگی های مردانگی سرکوب میکنن تلاش میکنن همه رو به مونث تبدیل کنن همین باعث سرخوردگی و نابودی پسربچه ها میشه

121680 121681 121682

------------------------------------
قرار نبود کسی قانع بشه

حالا نمیگم همه این موارد ولی مطمئن باش یه بخش از همه اینهایی که گفتی صرفا کلیشه های جنسی هست که از طریق جامعه و سیستم در طی سالیان طولانی به ماها تحمیل شده ولی الزاما خواسته واقعی انسانها نیستش.

الان وقت ندارم ویدئو رو ببینم ولی در کل نه افراط نه تفریط هیچکدوم خوب نیست. حالا از هر سمتی که باشه
فقط خواستم نتیجه از نابود کردن این به قول شما صرفا کلیشه های جنسی هست که از طریق جامعه و سیستم در طی سالیان طولانی به ماها تحمیل شده چی میشه :D

----------------------------------------

Sepi_60

کاربر سایت
Nov 25, 2009
2,205
فقط خواستم نتیجه از نابود کردن این به قول شما صرفا کلیشه های جنسی هست که از طریق جامعه و سیستم در طی سالیان طولانی به ماها تحمیل شده چی میشه :D
دست شما درد نکنه مرسی که توضیح دادید:D من خودم جز مخالفان سرسخت فرهنگ SJW و PC هستم چند بارم هم با بچه های اینجا سر این مسئله جر و بحث داشتم و در جریان همه این پیامدها هستم عزیزم:D همونطور که گفتم افراط و تفریط هر دوش باعث ضرر هستش. نه باید اونقد کلیشه ای و قرون وسطایی برخورد کنیم که توی تحجرهای جنسی بمونیم ، نه انقد اصلاحاتی بشیم که از اون ور پشت بوم بیوفتیم :D

mohsen_mzh

کاربر سایت
Jun 15, 2008
859
نام
محسن
چطور سوال باعث شد به مدرسه تربیت بدون جنسیت و تضییع حقوق پسران برسیم خدا میدونه
لکن! نحوه طرفداری از حقوق زنان و بعضا افراط هاشون در این موضوع باعث نشه فکر کنید در حق زنان ظلم نشده و نمیشه (به خصوص در این مملکت)
در مورد سوال هم به نظرم یه بخشیش به لحاظ فرهنگی تحمیل شده (باز هم به خصوص در این مملکت) که گیمر زن کمتر ببینیم یه بخشیش هم علل هورمونی و جنسیتی داره.
همونطور که در یه بازی مثل LoL یا WoW تعداد پلیر های زن کمی بیشتر هست تا یه بازی مثل Dota2

• Like
Reactions: Sega_genesis

Changed_Man 50

کاربر سایت
Jul 6, 2016
4,401
:))
مشخص اصلا ندیدی :| برو اول ببین

من کاری به قضیه مدارس ندارم حرفم راجع به اون ویدیو و اون شخص بود،
اگه بخوام فقط جملات به وضوح نژاد پرستانه، وحشیانه و مربوط به رفتار و تمایلات قبیله ایش رو ردیف کنم پست طولانی میشه،
معلومه که یه سری حرفاشم درست بود اگه همش باطل باشه که کل ویدیو تبدیل به یه جک سورئال میشه
اما فقط امیدوارم خود شما به این شخص و این ویدیو نگاه خوبی نداشته باشی چون در این صورت خودتم همدست محسوب میشی
اگه با این سبک تربیت و مدارس مخالفی خیلی ام خوب میتونی خودت بصورت منطقی حرفت رو بزنی
نه اینکه ویدیو یه Redneck خطرناک رو بذاری که مثلا حرفت با پشتوانه بشه

این بخشی از جملات قصارش بود:

!! They are slowly letting muslims take over

??! ?I want to go back in time, remember 80's guys? remember reagan

!! Sometimes kids need a good kick in the ass, Helps them see how the world really is

(درباره ساختمان سازی، معماری میگه!!!!!!!!!) !!!! We all know women don't build shit

If anyone's thinking about invading sweden, now is the best time
(تو سر این آدما همیشه جنگ هست، حتی اگه واقعا جنگی نباشه) Oh wait, Muslims have already taken over
بگذریم از کامنت های حمایت کننده هاش اونا که دیگه وحشتناک ترن،
خلاصه کلام اینکه داره از شستشوی مغزی و هدایت کردن بچه ها میگه، در حالی که خودش چیزایی که تو بچگی یاد گرفته رو دو دستی چسبیده، چیزایی مث ملی گرایی، گلوریفای کردن مرد بودن و...
اگه میخوای بر ضد یه قفس حرف بزنی خودت نباید این طرف قضیه تو قفس زندگی کنی،
اینطوری حرفت در بهترین حالت یه مشت خزعبل خنده داره و در بدترین حالت جنگه
هرجور مایلی :D

• Like
Reactions: kaspar

Changed_Man 50

کاربر سایت
Jul 6, 2016
4,401
دست شما درد نکنه مرسی که توضیح دادید:D من خودم جز مخالفان سرسخت فرهنگ SJW و PC هستم چند بارم هم با بچه های اینجا سر این مسئله جر و بحث داشتم و در جریان همه این پیامدها هستم عزیزم:D همونطور که گفتم افراط و تفریط هر دوش باعث ضرر هستش. نه باید اونقد کلیشه ای و قرون وسطایی برخورد کنیم که توی تحجرهای جنسی بمونیم ، نه انقد اصلاحاتی بشیم که از اون ور پشت بوم بیوفتیم :D

تا مدت زمانی کلیشه های سفت و سخت وجود داشت، که نتیجش میشد منفعل بودن دخترها و
عدم دسترسی احساسی پسر ها و بیماری های روانی وخیمی که نتیجش بود.
حالا دیدن با کلیشه ها گند بالا میاد، گفتن خب پس مقابله کنیم، چطوری ؟ کاااملا برعکسش عمل میکنیم،
همه چی رو بریزید تو هم اسباب بازی دخترونه بدید دست پسرا کل واژه مرد و زن رو بردارید و...،
خب چند سالی هم اینطوری گند کاری میکنن (نمیدونم چن سال طول بکشه)
و مثل همیشه قربانی بچه ها هستن و بعد ام میشن مجرم های بیمار آینده
تا اینکه یه روز بفهمن، راه حل خیلی ساده بود ساده ترین چیز ممکن بود!، این که کلا بکشید بیرون!
اصلا نمیخواد هویت جنسی بچه رو تعیین کنید، نمیخواد مرد و زن بودن یادش بدید و نمیخواد آزاد بودن و حد وسط بودن یادش بدید
با عدم دخالت بچه اونطور که طبیعت و فیزیولوژی میخواد رشد میکنه و حداقل تعارض بین واقعیت فیزیکی و فرهنگ جامعه پیش میاد
ولی مردم این رو راحت قبول نمیکنن، حتما باید یه انگلکی بکنن، یه میراثی از خودشون وارد مغز بچه کنن و...

residen

کاربر سایت
Apr 28, 2014
467
شما اولا اسم احمقانه تاپیک رو ببین زن ها و دختر ها یعنی داری بر اساس یک چیزی اسمشو رو نمیارم تفکیک میکنی ولی کسی نمیگه چرا همچین اسم مزخرفی رو تاپیک هست و کسی از کلمه خانم استفاده نمیکنه.هنوز درگیر دختر و زن بودنین.
نه که خانوم ها همیشه به جای مرد از کلمه آقا استفاده میکنن ! بهتره اول همه پست ها رو مرور کنید بعد نظرتون رو بیان بفرمایید ..
اتفاقا من همیشه از کلمه خانوم استفاده میکنم ( چون احترام گذاشتن به دیگران احترام گذاشتن به خودت هست )
اما در رابطه با پست من که نقل قول فرمودید باید بگم در این مورد بخصوص همه حتی خود خانوم ها هم وقتی به حق و حقوق میرسه از " حقوق زنان " استفاده میکنن
بنده درگیر چیزی نیستم دوست گرامی ، لطفا جمع نبندید !
هر کسی به خانوم ها و آقایون در این تاپیک توهین کرده اشتباه کرده و بهتره جبران کنه ...
بحث میکنیم نه جنگ !

RoCoCo

کاربر سایت
Apr 23, 2008
4,454
نام
Nimo
نه که خانوم ها همیشه به جای مرد از کلمه آقا استفاده میکنن ! بهتره اول همه پست ها رو مرور کنید بعد نظرتون رو بیان بفرمایید ..
اتفاقا من همیشه از کلمه خانوم استفاده میکنم ( چون احترام گذاشتن به دیگران احترام گذاشتن به خودت هست )
اما در رابطه با پست من که نقل قول فرمودید باید بگم در این مورد بخصوص همه حتی خود خانوم ها هم وقتی به حق و حقوق میرسه از " حقوق زنان " استفاده میکنن
بنده درگیر چیزی نیستم دوست گرامی ، لطفا جمع نبندید !
هر کسی به خانوم ها و آقایون در این تاپیک توهین کرده اشتباه کرده و بهتره جبران کنه ...
بحث میکنیم نه جنگ !
شما درک درستی از گفتار فارسی نداری و کاملا از تکنیک سفسطه و مغالطه استفاده میکنی. از کلمه مرد و اقا برای سطح احترام های مختلف استفاده میشه نه برای تفکیکشون شما دیدی کسی بیاد تو خیابون به شما بگه ببخشید مرده فلان ادرس کجاست ؟ یا از کلمه اقا برای احترام به شما استفاده میشه ؟ ایا شما اماری داری خانم ها بیشتر از چه کلمه ای استفاده میکنن یا در حد یه چیزی رو هوا گفتن هست ؟که فرق خانم یا خانوم رو هم نمیدونین که این 2 کلمه سطح احترام رو تعیین میکنه. در صورتی که ما برای تفکیک از کلمه دختر و زن استفاده میکنیم نه برای سطح احترام و وقتی از کلمه حقوق زنان استفاده میکنیم یعنی از هر سنی که شما حساب کنی یک روز تا هر چند سال رو در بر میگیره نه سطح احترام که البته شما حقوق خانم ها هم بگین استباه نگفتین.جالبه ادعای میکنین که کل پست ها رو خوندین اما تا الان متوجه اسم تاپیک نشدین =D>

• Like
Reactions: kaspar and manhatan

residen

کاربر سایت
Apr 28, 2014
467
شما درک درستی از گفتار فارسی نداری و کاملا از تکنیک سفسطه و مغالطه استفاده میکنی. از کلمه مرد و اقا برای سطح احترام های مختلف استفاده میشه نه برای تفکیکشون شما دیدی کسی بیاد تو خیابون به شما بگه ببخشید مرده فلان ادرس کجاست ؟ یا از کلمه اقا برای احترام به شما استفاده میشه ؟ ایا شما اماری داری خانم ها بیشتر از چه کلمه ای استفاده میکنن یا در حد یه چیزی رو هوا گفتن هست ؟که فرق خانم یا خانوم رو هم نمیدونین که این 2 کلمه سطح احترام رو تعیین میکنه. در صورتی که ما برای تفکیک از کلمه دختر و زن استفاده میکنیم نه برای سطح احترام و وقتی از کلمه حقوق زنان استفاده میکنیم یعنی از هر سنی که شما حساب کنی یک روز تا هر چند سال رو در بر میگیره نه سطح احترام که البته شما حقوق خانم ها هم بگین استباه نگفتین.جالبه ادعای میکنین که کل پست ها رو خوندین اما تا الان متوجه اسم تاپیک نشدین =D>
نرود میخ آهنی در سنگ ! حوصله بحث با افرادی شبیه شما رو ندارم و گرنه از تک تک کلماتتون میتونم ایراد بگیرم .

البته توی پست قبلی روی صحبتم با همه کاربران محترم بود نه فقط ایشون

• Like
Reactions: SILICON POWER

SILICON POWER

کاربر سایت
Jan 30, 2015
285
شما اولا اسم احمقانه تاپیک رو ببین زن ها و دختر ها یعنی داری بر اساس یک چیزی اسمشو رو نمیارم تفکیک میکنی ولی کسی نمیگه چرا همچین اسم مزخرفی رو تاپیک هست و کسی از کلمه خانم استفاده نمیکنه.هنوز درگیر دختر و زن بودنین.

چرا نباشیم؟ واسه انسان هایی که اخلاقیات و پاک منشی هنوز واسشون مهمه این قضیه هم مهمه که همسر آینده اشون چه انسانی بوده و هست الان با تفکر ما مشکل داری؟ به جهنم اما دخالت نکن و توهین نکن که ما چرا اینجوری فکر می کنیم و حجری هستیم یا هر چیز دیگه ای به شما ربطی نداره. به نظر یکی مثل من فرق هست بین دختر و زن هیچ کس هم حق توهین نداره که چرا اینجوری فکر میکنیم.

• Like
Reactions: residen

SILICON POWER

کاربر سایت
Jan 30, 2015
285
حالا نمیگم همه این موارد ولی مطمئن باش یه بخش از همه اینهایی که گفتی صرفا کلیشه های جنسی هست که از طریق جامعه و سیستم در طی سالیان طولانی به ماها تحمیل شده ولی الزاما خواسته واقعی انسانها نیستش.

به جای اینکه بگی کلیشه هایی که طی سالیان صرفا به ما تحمیل شده میتونی اینجور فکر کنی که این قوانین نتیجه هزاران سال زندگی و آزمون و خطای یک جامعه است.
نتیجه هزاران سال تجربه زندگی تو شرایط واقعی این دنیا. حالا از پشت کامپیوتر میگی اینها تحمیل شده و به درد نمیخوره و حس روشنفکری هم بهتون دست میده حتما.

Sepi_60

کاربر سایت
Nov 25, 2009
2,205
به جای اینکه بگی کلیشه هایی که طی سالیان صرفا به ما تحمیل شده میتونی اینجور فکر کنی که این قوانین نتیجه هزاران سال زندگی و آزمون و خطای یک جامعه است.
نتیجه هزاران سال تجربه زندگی تو شرایط واقعی این دنیا. حالا از پشت کامپیوتر میگی اینها تحمیل شده و به درد نمیخوره و حس روشنفکری هم بهتون دست میده حتما.
هزاران سال جامعه و تمدن؟ بشر حدود 300هزار ساله که وجود داره و تمدنها حدود 10-15هزارسال. ساختار مدرن جوامع هم که لازم نیست بگم چقدر عمرشون کمه نسبت به کل تاریخ بشر. سبک و اصول زندگی ما با انسانهایی که مثلا 100 هزار سال پیش زندگی میکردن به هیچ وجه قابل مقایسه نیست و اصلا مفاهیم اخلاقی و شکل خانواده و .... بطور کل متفاوت بوده. در نتیجه یه روند یه دست نبوده که الان چنین نتیجه گیریی میکنید چون ما در برهه هایی تغییرات اساسی در همه ساختارهای زندگیمون بوجود اومده. خیلی از ساختارهایی که الان در جامعه ما وجود داره برای این ایجاد شده بشه فرم یه تمدن رو با این همه جمعیت حفظ کنه و بهشون خدمات بده و در عین حال روشون نظارت داشته باشه. 100 هزار سال پیش انسانها بصورت جمعی تشکیل خانواده میدادن و یه زن ممکن بود با 10 تا مرد بخوابه و همشون هم کنار هم میموندن ولی الان چنین ساختاری توی بستر یه جامعه جواب نمیده قطعا. یا یه مثال دیگه که پارسال فک کنم یجا خوندم این بود که حدود 200-300 سال پیش رنگ صورتی در خیلی جاها به عنوان رنگ دخترونه دیده نمیشده! و این که از یه جا به بعد چنین دیدگاهی بوجود اومده درواقع دستاورد یه سیستم بوده که اینو جا انداخته نه چیزی که به صورت طبیعی شکل گرفته باشه.
دنبال اینم نیستم که بخوام چیزی رو به شما الان اثبات کنم و واقعا برام مهم هم نیست که چی فکر میکنی. ولی همین انسانی که پشت کامپیوتر نشسته هم داره شرایط واقعی زندگی رو مثل تو تجربه میکنه و فقط تو نیستی که عاقلی عزیز جان!

Sepi_60

کاربر سایت
Nov 25, 2009
2,205
چرا نباشیم؟ واسه انسان هایی که اخلاقیات و پاک منشی هنوز واسشون مهمه این قضیه هم مهمه که همسر آینده اشون چه انسانی بوده و هست الان با تفکر ما مشکل داری؟ به جهنم اما دخالت نکن و توهین نکن که ما چرا اینجوری فکر می کنیم و حجری هستیم یا هر چیز دیگه ای به شما ربطی نداره. به نظر یکی مثل من فرق هست بین دختر و زن هیچ کس هم حق توهین نداره که چرا اینجوری فکر میکنیم.
الان این پستتون رو خوندم. بنظرم از اول هم اشتباه کردم که جوابتون رو دادم. شما برا خودت حق میدونی که برای خانومها بر اساس وضعیت جسمیشون طبقه بندی قائل شی و بهشون انگ بزنی ولی کسی حق نداره به تفکر شما ایراد بگیره!! اسمشم میشه پاک منشی!! حیف وقت که آدم بزاره برا جواب دادن به چنین تفکراتی

SILICON POWER

کاربر سایت
Jan 30, 2015
285
الان این پستتون رو خوندم. بنظرم از اول هم اشتباه کردم که جوابتون رو دادم. شما برا خودت حق میدونی که برای خانومها بر اساس وضعیت جسمیشون طبقه بندی قائل شی و بهشون انگ بزنی ولی کسی حق نداره به تفکر شما ایراد بگیره!! اسمشم میشه پاک منشی!! حیف وقت که آدم بزاره برا جواب دادن به چنین تفکراتی

بله اشتباه کردید. چون مطمئن هستم هر تغییری در آینده داشته باشم اما عقایدم هرگز روزی مثل شما گندیده نخواهد شد (همون زنگ زده بمونه بهتره تا بگنده). منم طبق شخصیت و روحیات خودم قضاوت و رفتار میکنم شما نه زیاد حرص بخور نه توهین بکن.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر