چرا بازی می کنید؟

crash000

کاربر سایت
Nov 17, 2008
892
سلام
آفا مرض داری بازی می کنی؟ :D
دوستان سوال یه کم فنی شایدم کلا الکیه حالا به نظر خودتون راست حسینی چی می کشتتون پای بازی آخرش نمیگید (بابا n ساعت رفتیم سرکار)؟
متمئننا نمی گید ولی خب جواب خیلی ها سرگرمیه که جواب نیس یعنی چی "برا سرگرمی" داداش مارو چی فرض کردی؟
لطفا یه کم فک کنید ببینید واقعا چی(یا چیا) برای شما یعنی سرگرمی, چی(یا چیا) یعنی وقت تلف کردن یا شایدم چی(یا چیا) یعمی حال کردن؟
زیاد شد و پیچیده یه کم خرتوخر ه ولی قابل فهمه. :D

فعلا یه کم(اگه دوس دارین) نظرات خام بذ(ز)ارین تا به یه سری چیزای جامع برسیم بعدش یه نظرسنجی خر(=خفن باحال و...) بذاریم ببینیم دنیا دست کیه(مال کیه؟ اصلا مگه ماله شخص ه؟)و از این بحث ها.
امیدوارم هنگ نکرده باشید(نمی کنید بابا اونقد دیگه رمزی ننوشتم).
دوستان مسائل فنی و... چیزی بود sry خوابم میاد.

خداحافظ
یا علی

billybell

کاربر سایت
Jun 22, 2010
35
نه، اصلا با سرگرمیه صرف موافق نیستم. وقت تلف کردن هم نیست، چون از زمانی که واسش میذارم، راضیم. من لذت میبرم از بازی کردن. سالهاست که دارم بازی میکنم. تقریبا جزو برنامه ی زندگیمه. مثل غذا، درس، دانشگاه، دوردور.

gome

کاربر سایت
Jan 6, 2011
106
من متنفرم از هر چی بازیه واقعا حس میکنم به بازی و مخصوصا اینترنت معتاد شدم البته چاره ای ندارم چون کاره دیگه ای نیس اصلا وقتی این دوتا نیستند حس درد می کنم اصلا دلم نمی خواد دیگه بازی کنم :(:(

Miladosos

کاربر سایت
May 6, 2011
602
نام
میلاد
چی میگی ؟ :|
سوالت پیچیدست ، پست اولت دیگه پیچیده تر :d
بازی میکنم که میکنم ، شما هم امتحان کن ، مشتری میشی :d یک حالی میده بشینی بازی ، بعد وسط بازی (به نظر خودت) یه دفعه بفهمی تموم شد (در اون هنگام ، حس یک اسکل رو داری :>)

آخرین ویرایش:

GangstaOwl

SarbazeVatan
کاربر سایت
Dec 10, 2011
546
نام
Mohammad
سلام
لطفا یه کم فک کنید ببینید واقعا چی(یا چیا) برای شما یعنی سرگرمی, چی(یا چیا) یعنی وقت تلف کردن یا شایدم چی(یا چیا) یعمی حال کردن؟
علیک سلام
من از بازی جز حال هیچی نمیبینم وقت تلف کردن یعنی بحث الکی و سرگرمی هم .... نمیدونم :d
برو حال میکن مگو چیست حال که سرمایه ی جاودانیست حال

Lions Gate

プレイステーション
کاربر سایت
Feb 17, 2008
3,251
قدیما خیلی بازی میکردم . الانا فک نکنم سالی ۵ تا بازی تمام کنم . یعنی بازی خوب نیست که بشینم براش وقت بزارم . بیشتر میرم همون بازی های قدیمی رو بازی میکنم .
بازی کردن یکی از علایق مهم زندگی منه . تا بازی خوب باشه منم بازیش میکنم

crash000

کاربر سایت
Nov 17, 2008
892
سلام

دوستان همه بی کارن :D

خب خوشحال شدم از نظرات.

من متنفرم از هر چی بازیه واقعا حس میکنم به بازی و مخصوصا اینترنت معتاد شدم البته چاره ای ندارم چون کاره دیگه ای نیس اصلا وقتی این دوتا نیستند حس درد می کنم اصلا دلم نمی خواد دیگه بازی کنم
ولی بازی می کنی................درشته؟ یا شایدم درست!
یه علاقه ی قلبی منو میکشونه پای pc دست خودم نیست.......
این علاقه به هر بازی ای میتونه باشه؟.......مثلا انتقام2؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
بازی میکنم که میکنم ، شما هم امتحان کن ، مشتری میشی یک حالی میده بشینی بازی ، بعد وسط بازی (به نظر خودت) یه دفعه بفهمی تموم شد (اون موقعست که ف*ش رو به سازنده میفرستی)
بابا چیش پی چیدس ؟
درضمن چرا فووش می دی برو دوباره بازی کن. فش رو باید موقعی بدی که ببینی پول و وقتت به ......رفته/
قدیما خیلی بازی میکردم . الانا فک نکنم سالی ۵ تا بازی تمام کنم . یعنی بازی خوب نیست که بشینم براش وقت بزارم . بیشتر میرم همون بازی های قدیمی رو بازی میکنم .
بازی کردن یکی از علایق مهم زندگی منه . تا بازی خوب باشه منم بازیش میکنم
منم دقیقا همین طور لا مصب اعصاب می خواد ولی می ارزه پای یه بازی خوب وقت بزاری هاااا نه؟؟؟؟؟؟؟/
من از بازی جز حال هیچی نمیبینم وقت تلف کردن یعنی بحث الکی و سرگرمی هم .... نمیدونم
برو حال میکن مگو چیست حال که سرمایه ی جاودانیست حال
پیر شدیم نفهمیدیم حال چیه!؟:-s
تو گیم پلی ؟توداستان؟کاور یازی؟ راه رفتن کاراکتر بازی؟ قتل عام؟ کامپیوتر روشن کردن؟ به مانیتور نیگا کردن؟ اچیومنت جم کردن(این یکی واقعا .......چی بگم؟)و.....

قدیما حال میکردیم و بازی میکردیم الان بیشتر شده برای گذر زمان
بازی هم بازیهای قدیم

هنوز با کراش حال می کنم
هی..........................

دوستان توجه داشته باشید بی کار نیستم بیام دری وری بگم :)
جامعه آماری جم میکنم (البته مثلا ها):d=)):)):-o

تا بععععععععععععععد

Kiti Neko

тесн теαм
کاربر سایت
Jun 1, 2011
1,602
نام
αмιг
جدی یه سوالی کردی که تا اعماق مغزم نفوذ کرد!:d
من اخیرا دیگه زیاد بازی نمیکنم! یعنی میکنم، اما گیم هایی که بی انتها هستن:d قبلا گیم میگرفتم زود تمومش میکردم، اما الان حدود 3، 4 ماهه که هیچ گیمی نخریدم! بیشتر حال میکنم فن باشم و بر سر گیم ها بحث و جدال کنم:d
در کل به نت خیلی خیلی بیشتر وابسته شدم! گیم هایی رو دوست دارم که منو به حالت ریلکس ببره! مثلا Harvest Moon, Sims, Looney Tunes, Split Second, Silent Hill؛ بخدا خودم هم اصلا نمیدونم چرا با بازی کردن این گیم ها احساس آرامش میکنم! الان چند ساله که دیگه از خط استرس زدم بیرون و چنین گیم هایی رو بازی میکنم! به همه هم پیشنهاد میکنم!

mohtadi

کاربر سایت
Jul 6, 2011
25
اولش اینطوری خودمو قانع میکردم:"زندگی شهری هیجان کافی برای یه پسر رو نداره پس برای اینکه جای این هیجان پر بشه باید بریم سمت بازیهای ویدیویی.":thinking:
این حرف تا حدودی درسته من خودم یه بازی خورم ولی معتقدم مشکل اینه که ما آدما به هیچ چیز قانع نمیشیم و حتی داخل بازیها هم هیجان بیش از حد نیازمونو تجربه میکنیم.از طرف دیگه بازیها رسانه بسیار تأثیرگذاری هستن و بدون اینکه متوجه بشیم روی عقایدمون تأثیر میزارن(که میتونه مثبت یا منفی باشه).در کل میشه گفت ضرر بازیها میتونه بیشتر از سودشون باشه.مثلا من عاشق ورزشم اما وقتی امکاناتش نباشه یا اینکه هزینش خیلی زیاد باشه مجبوریم بریم سمت اینجور بازیها.ولی در کل سعی میکنم کمتر بازی کنم.
من به همه هشدار میدم!ما رو از روشهای درست زندگی دور کردن!حالا ما بیشتر توی بازی کردن مهارت داریم یا تأمین نیازهای مهم زندگیمون؟:confused:
حال کردی؟:d

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر