پی گیری طرح شکایت از ISP ها به علت عدم رعایت قانون عدم محدودیت اینترنت.

Robin Hood

کاربر سایت
Feb 14, 2008
3,218
نام
امید
الان من متوجه نشدم. یعنی CRA خوبه ؟ چون 15 روز پیش رفتماز این خبرا نبود. همون آرت رو میداد نامحدود 128 با سرعت دانلود 25 اینا .یعنی الان در تعرفه جدید نامحدود آرت 128 سرعت دانلودش بین 50 تا 70 ـه و قیمتش 28 تومن؟ یعنی همون سرعت خونگی اما نامحدود؟
نه CRA ها افتضاحن . گفتم که سرعتهای دانلود 16 kb ـی رو براشون در نظر گرفتن یه چیزی تو مایه های دایل آپِ ! سرویس های ART که اصلا جزو تعرفه های جدید به حساب نمیان! منظورم این بود که این تعرفه های جدید باعث شده سرعت سرویسهای قبلی که ART باشه بیشتر بشه تا قیمت بالاش رو توجیه کنه . البته شاهکار شاتل به همینجا ختم نمیشه سرویسهای نامحدودش اسماً نامحدوده توی هر ماه اگه بیشتر از 18 گیگ دانلود کنید سرعت دانلود به 5 تا 6 kb کاهش پیدا میکنه!! در واقع میشه دایل آپ بعد از 18 گیگ !!!

dude

کاربر سایت
Jun 19, 2011
1,927
نام
امیرعلی
نه CRA ها افتضاحن . گفتم که سرعتهای دانلود 16 kb ـی رو براشون در نظر گرفتن یه چیزی تو مایه های دایل آپِ ! سرویس های ART که اصلا جزو تعرفه های جدید به حساب نمیان! منظورم این بود که این تعرفه های جدید باعث شده سرعت سرویسهای قبلی که ART باشه بیشتر بشه تا قیمت بالاش رو توجیه کنه . البته شاهکار شاتل به همینجا ختم نمیشه سرویسهای نامحدودش اسماً نامحدوده توی هر ماه اگه بیشتر از 18 گیگ دانلود کنید سرعت دانلود به 5 تا 6 kb کاهش پیدا میکنه!! در واقع میشه دایل آپ بعد از 18 گیگ !!!
نامحدود یا محدود؟آخه من محدود 20 گیگ دان میکنم بازم سرعت عالی هست!!!
clap2.gif
به نظر من در این جور موارد قناعت کنیم خداییش بهتره ماهی 3 گیگ ترافیک میدن،سرعت دانلود بالای 200kb هست البته این مورد زیاد برای بازی آنلاین
computer.gif
خوب نیست چون اگه 3 یا 4 ساعت بازی کنی حدود 200 یا 300 مگ ازت میگیره!!!بعد یک روز که بازی میکنی میری تو صفحه ی شاتل میبینی همش 29 مگ واست مونده!!!
bad%20news.gif
برا همین به صرفه هست که شبا از ساعت 1 تا 8 صبح بازی کنی بهتره مثلا بتلفیلد بد کمپانی 2 ساعت 1 شب که مجانی هست میرید بازی کنید که بهتون میگه سرعت کمه و فلان و ....
rant.gif
خلاصه اگه میخواید نصفه شب مجانی بازی کنید و لذت ببرید،برید تویه server browser تو بتلفید بد کمپانی 2 و بعد میرید تو تب history اونجا که رفتید براتون همه چی رو میاره (البته بازی های قبلی رو که بازی کردید میاره)خیلی زود میاره و راحت میرید بازی میکنید!!!!!
armed.gif
pengydie.gif
newsaw.gif
crucified.gif
mine.gif
turok.gif
turok.gif

Farshidstar2012

کارشناس سخت افزار PC و شبکه
کاربر فعال
Jul 4, 2008
12,762
نام
فرشید
دوستان صبانت تعرفه هاش چجور شده ؟

صبانت که خیلی خر تو خره، سایت خود شرکت 2 3 روزی باز نمی شد، دیگه حساببقیش رو بکن!
این شرکت رو باید پروانش رو باطل کنن اصلا، اونقد که مشکل فنی داره و توی پشتیبانیش هم از هر قشر افرادی میشینن بجز کارشناس مربوطه!

Mandozma.

کاربر سایت
Jun 28, 2009
396
نام
علی
صبانت که خیلی خر تو خره، سایت خود شرکت 2 3 روزی باز نمی شد، دیگه حساببقیش رو بکن!
این شرکت رو باید پروانش رو باطل کنن اصلا، اونقد که مشکل فنی داره و توی پشتیبانیش هم از هر قشر افرادی میشینن بجز کارشناس مربوطه!

ولی صبانت خوبه فقط پشتیبانیش خالی از هر گونه شعور هست.
صبا که سرعت و سرویساش خوبه ولی پشتیبانیش داغونه !

redman1368

کاربر سایت
Mar 8, 2009
7
من که الان شاتل دارم که خیلی ها ازش مینالن و راضیم هستم میشد بهترم باشه ولی الانشم جواب نیازهای من رو میده Art3 رو دارم 100کیلوبایت ثابت سرعت دانلودم هست حتی شبها نامحدود روزانش که fair policy داره تا 33 گیگ میتونم استفاده کنم که همیشه دقیق 33 گیگ سر ماه مصرف میکنم از شبانش هم که نامحدود کامل هست 80 -100 گیگ دانلود میکنم یعنی در مجموع در ماه بین 113-133 گیگ دانلود میکنم برای من که عالیه

arthes

کاربر سایت
Jul 8, 2006
330
قا این شاتل عجب ددزدیه ها . اینا 1 به 8 که هیچی 1 به 10 هم نبستن برای سرویس های Art شون . اینا طوری سرویس ART 128 رو تنظیم کردند که اگه بخوای وبگردی کنی و ...(کلا هر کاری به جز دانلود ) سرعت16 ثابته . یعنی همون 1 به 8 که قانونی هم هست . ولی اگه بخوای دانلود کنی بعد از حدود 30 دقیقه ( یا بعد از Pause و Resume کردن . خلاصه یه جوری تشخیص بدن این دانلوده !!!) میارنش روی متوسط 10 !!!(یعنی 1 به 12 )
این جوری عملا نمی گذارن کسی دانلود کنه با سرعت قانونی سرویسشون . آقا لطفا یک راهنمایی بکنید که بریم یک جوری از اینها شکایت کنیم و وادارشون کنیم که دست بردارن از این کارشون .
اگه کسی راه حلی سراغ داره بگه . من این پست رو توی چند فروم دیگه هم می زنم .

من که الان شاتل دارم که خیلی ها ازش مینالن و راضیم هستم میشد بهترم باشه ولی الانشم جواب نیازهای من رو میده Art3 رو دارم 100کیلوبایت ثابت سرعت دانلودم هست حتی شبها نامحدود روزانش که fair policy داره تا 33 گیگ میتونم استفاده کنم که همیشه دقیق 33 گیگ سر ماه مصرف میکنم از شبانش هم که نامحدود کامل هست 80 -100 گیگ دانلود میکنم یعنی در مجموع در ماه بین 113-133 گیگ دانلود میکنم برای من که عالیه

آقا اینو مطمئنی ؟
چون من Art 1 دارم و منو داغون کرده شاتل .یعنی اگه ارتقائش بدم به Art 3 یا حتی Art 4 سرعت به 50 ثابت می رسه ؟

dude

کاربر سایت
Jun 19, 2011
1,927
نام
امیرعلی
قا این شاتل عجب ددزدیه ها . اینا 1 به 8 که هیچی 1 به 10 هم نبستن برای سرویس های Art شون . اینا طوری سرویس ART 128 رو تنظیم کردند که اگه بخوای وبگردی کنی و ...(کلا هر کاری به جز دانلود ) سرعت16 ثابته . یعنی همون 1 به 8 که قانونی هم هست . ولی اگه بخوای دانلود کنی بعد از حدود 30 دقیقه ( یا بعد از Pause و Resume کردن . خلاصه یه جوری تشخیص بدن این دانلوده !!!) میارنش روی متوسط 10 !!!(یعنی 1 به 12 )
این جوری عملا نمی گذارن کسی دانلود کنه با سرعت قانونی سرویسشون . آقا لطفا یک راهنمایی بکنید که بریم یک جوری از اینها شکایت کنیم و وادارشون کنیم که دست بردارن از این کارشون .
اگه کسی راه حلی سراغ داره بگه . من این پست رو توی چند فروم دیگه هم می زنم .

آقا اینو مطمئنی ؟
چون من Art 1 دارم و منو داغون کرده شاتل .یعنی اگه ارتقائش بدم به Art 3 یا حتی Art 4 سرعت به 50 ثابت می رسه ؟

میگم نظرتون چیه که من
ART 3 بگیرم سرعتم چقدره ها؟
pirate2.gif

واقعا 100 kb هست یا الکیه؟
crossbonesgif.gif
sad5.gif

خب من که اینطوری نتیجه گرفتم که 256 تقسیم بر 8 کنم که بشه چند تازه میشه 32 kb
bad%20news.gif
واقعا اینطوری میشه؟

Mohsen_NFSU2

کاربر سایت
Jun 19, 2007
122
نام
محسن

نگاه کنین تورو خدا روزا این سرعت بهت سرویس میدن اما اگر شبا زیاد دانلود بگیری در درجه اول 2ساعت سرعتت روی 5کیلو هست و بهد ساعت 3 عادی میشه و اگر ادامه بدیم اونم کم میکنن میشه مثل درج اول یعنی دانلود رایگان ازت میگیرن
اگر توی قرارداد یا سایت یا هر قبرستونی یه جاش مینوشتن محدودیت دانلود رایگان دارین خیالی نبود اما هیجا ننوشته به پشتیبانی تماس میگیری زیر بار نمیرن
من فعلا توی نمایشگاه مصلا مشغولم وقت ندارم از شنبه که کارم تموم شد میام یه تایپیک فقط برای جمع کردن امضا جهت شکایت از شاتل باز میکنم میخوام اساسی حال این شرکت دزد کلاهبردار بگیرم)x

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Soap McTavish

mac man

کاربر سایت
Nov 2, 2010
3,521
اینجا کسی هست که زنگ زده باشه و از شاتل شکایت کرده باشه؟
چند وقته هی DC میشه دارم دوتا بازی میکنم قطع میشه.
شب ها که کلا قطعه صبح میام میبینم همه لیست دانلودم Error خورده.
وقتی زنگ زدین چی پرسیدن و شما چی گفتین؟

Naruto

کاربر سایت
Dec 5, 2009
3,383
نام
داود
این طرح شکایت چه قدر خوب 2 کاه سر کارم گذاشت.آخرم که هیچی ...
این وب گردی 20:30 که قول پیگیری رو داده بود چی شد!؟؟

Good Guy Greg

کاربر سایت
Jan 13, 2011
4,407
نام
حمید ؟ تبرکه !
اصلا من موندم ما چقدر دلمون خوش بوده قلا میخواستیم نت رو نامحدود کنیم ولی الان که به اون موقع فکر میکنم خندم میگیره ! =))

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر