پی گیری طرح شکایت از ISP ها به علت عدم رعایت قانون عدم محدودیت اینترنت.

Boss Hunter

کاربر سایت
Nov 8, 2008
1,246
نام
محسن
من الان از ISP که نت میگیرم پرسیدم گفتن که این قانون به ما ابلاغ نشده، من الان به نظرتون چه کنم، رفتم توی سایت صفحه اول و شکایت هم پر کردم، بعدش زنگ بزنم به شماره ای که دادین کاری پیش میره؟!

Good Guy Greg

کاربر سایت
Jan 13, 2011
4,407
نام
حمید ؟ تبرکه !
همین الانشم تو کرمانشاه و تهران اجراء میشه ! فقط بقیه جاها رعایت نمیکنن که باید با شکایت جلوشونو بگیریم !

Persian-Masoud

Intelligent Innovation
کاربر سایت
Feb 18, 2010
6,369
نام
مسعود
pap ها موافق نامحدود شدن حجم، منتظر تنظیم تعرفه

n00019441-b.jpg

عبدالله فاتح، مدير عامل شركت پارس‌آنلاين

موضوع بحث جدید سازمان تنظیم مقررات که بصورت اطلاعیه درآمده پیرامون این است که سرویس ها همه باید نامحدود باشد.

به نظر مدیرعامل شرکت پارس‌آن‌لاین، این بحث ممکن و شدنی است و شرکت‌های PAP می‌توانند به کاربر سرویس نامحدود حجمی بدهند،اما مشکل بوجود آمده بر سر تعرفه‌ها است.

عبدالله فاتح در گفت‌وگوی اختصاصی با خبرنگار ایتنا، با اشاره به سوابق موضوع اینترنت پرسرعت نامحدود گفت: «در ابتدا که اینترنت پرسرعت راه‌اندازی شد، سرویس‌ها به صورت نامحدود به‌وجود آمدند.»

وی ادامه داد: «اما زماني كه رقابت ایجاد شد و از آنجا كه شرکت‌ها همه قصد داشتند که مصرف اینترنت را داخل سبد مصرفی خانواده‌ها بیاورند، و همه به دنبال این بودیم که بتوانیم به مصرف کننده سرویس اینترنت را به زیر قیمت ماهانه ۱۰هزار تومان ارائه بدهیم، کار به جایی رسید که بیاییم محدودیت حجمی بگذاریم که یک ظرفیت پهنای باند را به تعداد بیشتری از کاربران تقسیم نماییم.»

فاتح در مورد بحث‌های جدید روز در مورد ارائه نامحدود حجمی اظهار داشت: «اتفاقی که اكنون افتاده این است که سازمان تنظیم مقررات، تعرفه‌ها را همان تعرفه‌های ارزان قیمت در نظر گرفته ولی از طرفی فشار می‌آورند که سرویس‌ نامحدود حجمی باشد.»

مدیرعامل پارس‌آنلاین با اشاره به تلاش شرکت‌های PAP برای حل این موضوع با رگولاتوری به خبرنگار ایتنا گفت: «ما هفته پیش در سازمان تنظیم مقررات طی جلسه‌ای که در دفتر دکتر صمیمی داشتیم همین موضوع را با سازمان بررسی کردیم.»

وی اضافه کرد: «ما با آنالیزی که در مورد همین قیمت خرید پهنای باند، انتقال به دیتاسنتر ، از دیتاسنتر تا مرکز مخابراتی و از مرکز مخابراتی تا کاربران، داشتیم به این نتیجه رسیدیم که اگر اينترنت به صورت نامحدود ارائه گردد، قیمت‌ها بالاتر از این تعرفه‌هایی که سازمان تنظیم مقررات تعیین نموده است، می‌رود.»

فاتح در پایان ضمن ابراز علاقه‌مندی به ارائه اینترنت پرسرعت نامحدود به كاربران خاطر نشان کرد:«فکر نمي‌كنم هیچ یک از شرکت‌های PAP با این موضوع که سرویس‌ها را به صورت نامحدود ارائه بدهیم، مخالفتی داشته باشد. فقط باید به طریقی قیمت‌ها و تعرفه‌هایش تنظیم گردد.»

• Like
Reactions: qozmyox

lucky luke

کاربر سایت
Jul 23, 2010
95
نام
ali
n00019441-b.jpg

من برای سر این مرد جایزه تعیین میکنم!
البته خودم چیز زیادی ندارم ولی تو اهواز خیلیا هستن که واسه سر ایشون جایزه تعیین کردن.....درکل چند صد ملیونی گیر قاتل میاد.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

دو تا سوال: الان پهای باند کشور چقدره و از کجا میشه آمارش رو گرفت؟

قرار هست افزایش پیدا کنه؟

Persian-Masoud

Intelligent Innovation
کاربر سایت
Feb 18, 2010
6,369
نام
مسعود
پارس آنلاین کوتاه اومد...
کم کم نوبت بقیه میشه. سر قیمت یکم مشکل دارن مه مثلا بجای شیرینگ 1 به 10 برای 128 و ماهی 9 تومن میدن شیرینگ 1 به 8 و ماهی 12 تومن.

Good Guy Greg

کاربر سایت
Jan 13, 2011
4,407
نام
حمید ؟ تبرکه !
n00019441-b.jpg

موضوع بحث جدید سازمان تنظیم مقررات که بصورت اطلاعیه درآمده پیرامون این است که سرویس ها همه باید نامحدود باشد.

به نظر مدیرعامل شرکت پارس‌آن‌لاین، این بحث ممکن و شدنی است و شرکت‌های PAP می‌توانند به کاربر سرویس نامحدود حجمی بدهند،اما مشکل بوجود آمده بر سر تعرفه‌ها است.

عبدالله فاتح در گفت‌وگوی اختصاصی با خبرنگار ایتنا، با اشاره به سوابق موضوع اینترنت پرسرعت نامحدود گفت: «در ابتدا که اینترنت پرسرعت راه‌اندازی شد، سرویس‌ها به صورت نامحدود به‌وجود آمدند.»

وی ادامه داد: «اما زماني كه رقابت ایجاد شد و از آنجا كه شرکت‌ها همه قصد داشتند که مصرف اینترنت را داخل سبد مصرفی خانواده‌ها بیاورند، و همه به دنبال این بودیم که بتوانیم به مصرف کننده سرویس اینترنت را به زیر قیمت ماهانه ۱۰هزار تومان ارائه بدهیم، کار به جایی رسید که بیاییم محدودیت حجمی بگذاریم که یک ظرفیت پهنای باند را به تعداد بیشتری از کاربران تقسیم نماییم.»

فاتح در مورد بحث‌های جدید روز در مورد ارائه نامحدود حجمی اظهار داشت: «اتفاقی که اكنون افتاده این است که سازمان تنظیم مقررات، تعرفه‌ها را همان تعرفه‌های ارزان قیمت در نظر گرفته ولی از طرفی فشار می‌آورند که سرویس‌ نامحدود حجمی باشد.»

مدیرعامل پارس‌آنلاین با اشاره به تلاش شرکت‌های PAP برای حل این موضوع با رگولاتوری به خبرنگار ایتنا گفت: «ما هفته پیش در سازمان تنظیم مقررات طی جلسه‌ای که در دفتر دکتر صمیمی داشتیم همین موضوع را با سازمان بررسی کردیم.»

وی اضافه کرد: «ما با آنالیزی که در مورد همین قیمت خرید پهنای باند، انتقال به دیتاسنتر ، از دیتاسنتر تا مرکز مخابراتی و از مرکز مخابراتی تا کاربران، داشتیم به این نتیجه رسیدیم که اگر اينترنت به صورت نامحدود ارائه گردد، قیمت‌ها بالاتر از این تعرفه‌هایی که سازمان تنظیم مقررات تعیین نموده است، می‌رود.»

فاتح در پایان ضمن ابراز علاقه‌مندی به ارائه اینترنت پرسرعت نامحدود به كاربران خاطر نشان کرد:«فکر نمي‌كنم هیچ یک از شرکت‌های PAP با این موضوع که سرویس‌ها را به صورت نامحدود ارائه بدهیم، مخالفتی داشته باشد. فقط باید به طریقی قیمت‌ها و تعرفه‌هایش تنظیم گردد.»
بیچاره اعتراف کرد : گفت ما با این قیمت ها موافق نیستیم ! من میگم نباید هم موافق باشید ! چونکه این همه سود کردید حالا میخواد کمتر بشه معلومه زورشون میاد ! من اگه الان 1 مگ دارم و 330 کیلو دانلود میکنم اصلا راضی نیستم ! من باید 128 کیلوبایت دانلود کنم ! ولی نامحدود و با شیرینگ 1 به 1 و ماهی 20 تومن ! البته تو خارج همه چی اینطوری که گفتم هست ولی 1 مگ ندارن ! کمه کمش 10 مگ میدن :-s! حالا ما تو 128 کیلوبیت گیر کردیم ! آقا من میگم بیاین بریم از زیرساخت شکایت کنیم ! اصلا بیاین با این مدیر ها و ISP ها برنامه بریزیم به زیرساخت حمله کنیم که چرا پهنای باند رو به قیمت خون آدم میفروشید ؟
ن برای سر این مرد جایزه تعیین میکنم!
البته خودم چیز زیادی ندارم ولی تو اهواز خیلیا هستن که واسه سر ایشون جایزه تعیین کردن.....درکل چند صد ملیونی گیر قاتل میاد.
حالا چند میدی ؟ :d

lucky luke

کاربر سایت
Jul 23, 2010
95
نام
ali
آقا من میگم بیاین بریم از زیرساخت شکایت کنیم ! اصلا بیاین با این مدیر ها و ISP ها برنامه بریزیم به زیرساخت حمله کنیم که چرا پهنای باند رو به قیمت خون آدم میفروشید ؟
:d

اینو پایه هستم.....حداقل یه حرکتی بکیم که بفهمن صبرمون دیگه سر اومده .....پهنای باند ما قیمتش حداقل 100 برابر کشورهای همسایه ست

azaramir

کاربر سایت
Nov 28, 2010
736
نام
امیر
من یه چیزی متوجه شدم دارن با پول خودمون ازمون دزدی میکنن اینترنت مونوارای 5مگ ماهی بیست تومنه ما برای یه 128 که سرعتش به زور به 25 میرسه باید 29 تومن بدیم بعدش اومدن گفتن کسی حق نداره ازش استفاده کن اگه بیان همین اینترنت رو ازاد کنن اون موقع اینترنت چند مگ دیگه رویا نیست عذر می خوام ما تو کشور اسلامی هستیم و به این کار میگن کم فروشی ما به اسم 128 میگیریم پول 128 میدیم بعد میگن سرعتتون باید 16 باشه بین چند نفر هم شر میکنن واقعا متاسفم

Good Guy Greg

کاربر سایت
Jan 13, 2011
4,407
نام
حمید ؟ تبرکه !
من یه چیزی متوجه شدم دارن با پول خودمون ازمون دزدی میکنن اینترنت مونوارای 5مگ ماهی بیست تومنه ما برای یه 128 که سرعتش به زور به 25 میرسه باید 29 تومن بدیم بعدش اومدن گفتن کسی حق نداره ازش استفاده کن اگه بیان همین اینترنت رو ازاد کنن اون موقع اینترنت چند مگ دیگه رویا نیست عذر می خوام ما تو کشور اسلامی هستیم و به این کار میگن کم فروشی ما به اسم 128 میگیریم پول 128 میدیم بعد میگن سرعتتون باید 16 باشه بین چند نفر هم شر میکنن واقعا متاسفم
خوشحالم یک نفر منوجه شده چه خبره ! :d

boy2

کاربر سایت
Aug 10, 2011
31
نام
سعید
همین الانشم تو کرمانشاه و تهران اجراء میشه ! فقط بقیه جاها رعایت نمیکنن که باید با شکایت جلوشونو بگیریم !

کدوم شرکت ها توی کرمانشاه اجرا کردن این قانون رو دوست عزیز؟
من خودم کرمانشاه هستم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر