پیش‌بینی برندگان اسکار 2018

بهترین فیلم سال 2017 از نظر شما؟


  • Total voters
    55

Dinosaur

دبیر تحریریه
Sep 29, 2005
15,718
15,069
نام
آریا
سلام!
مراسم اسکار دیگه ای در راه هست و تاپیک پیش بینی و ... :D
تاریخ اسکار 4 مارس هست و مدت زیادی بهش نمونده!


ليست نامزدها:

بهترين فيلم:
The Shape of Water

Call Me by Your Name
Darkest Hour
Dunkirk
Get Out
Lady Bird
Phantom Thread
The Post
Three Billboards Outside Ebbing, Missouri

بهترين کارگردان:
Guillermo del Toro - The Shape of Water

Christopher Nolan - Dunkirk
Jordan Peele - Get Out
Greta Gerwig - Lady Bird
Paul Thomas Anderson - Phantom Thread

بهترين بازيگر نقش اول مرد:
Garry Oldman - Darkest Hour

Timothee Chalamet - Call Me by Your Name
Daniel Day-Lewis - Phantom Thread
Daniel Kaluuya - Get Out
Denzel Washington - Roman J. Israel, Esq

بهترين بازيگر نقش اول زن:
Frances McDormand - Three Billboards Outside Ebbing, Missouri

Sally Hawkins - The Shape of Water
Margot Robbie - I, Tonya
Saoirse Ronan - Lady Bird
Meryl Streep - The Post

بهترين بازيگر نقش مکمل مرد:
Sam Rockwell - Three Billboards Outside Ebbing, Missouri

Willem Dafoe - The Florida Project
Woody Harrelson - Three Billboards Outside Ebbing, Missouri
Richard Jenkins - The Shape of Water
Christopher Plummer - All the Money in the World

بهترين بازيگر نقش مکمل زن:
Allison Janney - I, Tonya

Mary J. Blige - Mudbound
Lesley Manville - Phantom Thread
Laurie Metcalf - Lady Bird
Octavia Spencer - The Shape of Water

بهترين فيلمنامه اوريجينال:
Get Out

The Big Sick
Lady Bird
The Shape of Water
Three Billboards Outside Ebbing, Missouri

بهترين فيلمنامه اقتباسی:
Call Me by Your Name

The Disaster Artist
Logan
Molly's Game
Mudbound

بهترين انيميشن:
Coco

The Boss Baby
The Breadwinner
Ferdinand
Loving Vincent

بهترين فيلم خارجی زبان:
A Fantastic Woman

The Insult
Loveless
On Body and Soul
The Square

بهترين مستند:
Icarus

Abacus: Small Enough to Jail
Faces Places
Last Men in Aleppo
Strong Island

بهترين مستند کوتاه:
Heaven Is a Traffic Jam on the 405

Edith+Eddie
Heroin(e)
Knife Skills
Traffic Stop

بهترين فيلم کوتاه:
The Silent Child

DeKalb Elementary
The Eleven O'Clock
My Nephew Emmett
Watu Wote/All of Us

بهترين انيميشن کوتاه:
Dear Basketball

Garden Party
Lou
Negative Space
Revolting Rhymes

بهترين موسيقی متن:
The Shape of Water

Dunkirk
Phantom Thread
Star Wars: The Last Jedi
Three Billboards Outside Ebbing, Missouri

بهترين ترانه:
Remember Me - Coco

Mighty River - Mudbound
Mystery of Love - Call Me by Your Name
Stand Up for Something - Marshall
This Is Me - The Greatest Showman

بهترين تدوين صدا:
Dunkirk

Baby Driver
Blade Runner 2049
The Shape of Water
Star Wars: The Last Jedi

بهترين ميکس صدا:
Dunkirk

Baby Driver
Blade Runner 2049
The Shape of Water
Star Wars: The Last Jedi

بهترين طراحی صحنه:
The Shape of Water

Beauty and the Beast
Blade Runner 2049
Darkest Hour
Dunkirk

بهترين فيلمبرداری:
Blade Runner 2049

Darkest Hour
Dunkirk
Mudbound
The Shape of Water

بهترين چهره پردازی:
Darkest Hour

Victoria & Abdul
Wonder

بهترين طراحی لباس:
Phantom Thread

Beauty and the Beast
Darkest Hour
The Shape of Water
Victoria & Abdul

بهترين تدوين:
Dunkirk

Baby Driver
I, Tonya
The Shape of Water
Three Billboards Outside Ebbing, Missouri

بهترين جلوه های ويژه:
Blade Runner 2049

Guardians of the Galaxy Vol 2
Kong: Skull Island
Star Wars: The Last Jedi
War for the Planet of the Apes

------------------

امتیازها:
اسکار بهترين فيلم: 10 امتياز
اسکار بهترين کارگردان و بهترين بازيگر مرد و زن، نقش اول و مکمل: 8 امتياز
ساير جوايز: 5 امتياز

نکات لازم:
1. لطفاً فقط اسم فيلم هايي که فکر ميکنين اسکار ميگيرن رو بنويسين، نه فيلمهايي که دوست دارين اسکار بگيرن!
2. هر وقت از ليستتون مطمئن شدين اون رو ارسال کنين، نه اينکه زود بفرستين و بعد 10 بار ويرايشش کنين! البته ويرايش مشکلي نداره، ولي ديگه خواهشاً نذارين 25 ثانيه قبل از شروع مراسم تا کار من هم سخت بشه!
3. لطفآ ليستتون حتماً به ترتيب بالا باشه و توي Spoiler بذارين تا تاپيک زيادي کِش نياد!
4. تا قبل از شروع مراسم وقت دارين ليست رو ارسال کنين.

موفق باشين!
 
آخرین ویرایش:

Origami 2008

کاربر فعال
Oct 2, 2014
2,221
3,875
نام
سپهر
نکات در مورد پیش بینی بنده :

1- طبق هر سال پیش بینی من بر اساس برندگان مراسم SAG,PGA,DGA,BAFTA,Golden Globe,WGA,Critics Choice Awards و مراسم Independent Spirit Award هست که اونجا The Shape Of Water و Three Billboard نیستند!
2- فکر کنم امسال پیش بینی آسان تر است؛ چون اینقدر فیلم ها بد و متوسط بودند که انتخاب کردن بین بد ها، به نظرم راحت تر است. هم چنان معتقدم که سخت ترین پیش بینی، پیش بینی اسکار 2016 بود.
3- در بخش Sound Editing، دو برنده را بولد کردم، چون ممکن است دو تایی برنده شوند و چیزی طبیعی است (اشاره به اسکار 2013 که در همین بخش به Skyfall و Zero Dark Thirty جایزه دادند!)


بهترين فيلم:
Call Me by Your Name
Darkest Hour
Dunkirk
Get Out
Lady Bird
Phantom Thread
The Post
The Shape of Water
Three Billboards Outside Ebbing, Missouri

بهترين کارگردان:

Christopher Nolan - Dunkirk
Jordan Peele - Get Out
Greta Gerwig - Lady Bird
Paul Thomas Anderson - Phantom Thread
Guillermo del Toro - The Shape of Water

بهترين بازيگر نقش اول مرد:
Timothee Chalamet - Call Me by Your Name
Daniel Day-Lewis - Phantom Thread
Daniel Kaluuya - Get Out
Garry Oldman - Darkest Hour
Denzel Washington - Roman J. Israel, Esq

بهترين بازيگر نقش اول زن:
Sally Hawkins - The Shape of Water
Frances McDormand - Three Billboards Outside Ebbing, Missouri
Margot Robbie - I, Tonya
Saoirse Ronan - Lady Bird
Meryl Streep - The Post

بهترين بازيگر نقش مکمل مرد:
Willem Dafoe - The Florida Project
Woody Harrelson - Three Billboards Outside Ebbing, Missouri
Richard Jenkins - The Shape of Water
Christopher Plummer - All the Money in the World
Sam Rockwell - Three Billboards Outside Ebbing, Missouri

بهترين بازيگر نقش مکمل زن:
Mary J. Blige - Mudbound
Allison Janney - I, Tonya
Lesley Manville - Phantom Thread
Laurie Metcalf - Lady Bird
Octavia Spencer - The Shape of Water

بهترين فيلمنامه اوريجينال:
The Big Sick
Get Out (ابروی این بخش را می برد اما برنده قطعی است!)
Lady Bird
The Shape of Water
Three Billboards Outside Ebbing, Missouri

بهترين فيلمنامه اقتباسی:
Call Me by Your Name
The Disaster Artist
Logan
Molly's Game
Mudbound

بهترين انيميشن:
The Boss Baby
The Breadwinner
Coco
Ferdinand
Loving Vincent

بهترين فيلم خارجی زبان:
A Fantastic Woman
The Insult
Loveless
On Body and Soul
The Square

بهترين مستند:

Abacus: Small Enough to Jail
Faces Places
Icarus
Last Men in Aleppo
Strong Island

بهترين مستند کوتاه:
Edith+Eddie
Heaven Is a Traffic Jam on the 405
Heroin(e)
Knife Skills
Traffic Stop

بهترين فيلم کوتاه:
DeKalb Elementary
The Eleven O'Clock
My Nephew Emmett
The Silent Child
Watu Wote/All of Us

بهترين انيميشن کوتاه:
Dear Basketball

Garden Party
Lou
Negative Space
Revolting Rhymes

بهترين موسيقی متن:
Dunkirk
Phantom Thread
The Shape of Water
Star Wars: The Last Jedi
Three Billboards Outside Ebbing, Missouri

بهترين ترانه:
Mighty River - Mudbound
Mystery of Love - Call Me by Your Name
Remember Me - Coco
Stand Up for Something - Marshall
This Is Me - The Greatest Showman

بهترين تدوين صدا:
(Baby Driver (Tie
Blade Runner 2049
(Dunkirk(Tie
The Shape of Water
Star Wars: The Last Jedi

بهترين ميکس صدا:
Baby Driver
Blade Runner 2049
Dunkirk
The Shape of Water
Star Wars: The Last Jedi

بهترين طراحی صحنه:

Beauty and the Beast
Blade Runner 2049
Darkest Hour
Dunkirk
The Shape of Water

بهترين فيلمبرداری:
Blade Runner 2049

Darkest Hour
Dunkirk
Mudbound
The Shape of Water

بهترين چهره پردازی:
Darkest Hour
Victoria & Abdul
Wonder

بهترين طراحی لباس:
Beauty and the Beast
Darkest Hour
Phantom Thread
The Shape of Water
Victoria & Abdul

بهترين تدوين:
Baby Driver
Dunkirk
I, Tonya
The Shape of Water
Three Billboards Outside Ebbing, Missouri

بهترين جلوه های ويژه:
Blade Runner 2049
Guardians of the Galaxy Vol 2
Kong: Skull Island
Star Wars: The Last Jedi
War for the Planet of the Apes
 
آخرین ویرایش:

Ehsan95_76

Let The Dawn Of Love Survive
کاربر سایت
Jun 3, 2010
2,005
3,993
نام
احسان
بهترين فيلم:
Call Me by Your Name
Darkest Hour
Dunkirk
Get Out
Lady Bird
Phantom Thread
The Post
The Shape of Water
Three Billboards Outside Ebbing, Missouri

بهترين کارگردان:

Christopher Nolan - Dunkirk
Jordan Peele - Get Out
Greta Gerwig - Lady Bird
Paul Thomas Anderson - Phantom Thread
Guillermo del Toro - The Shape of Water

بهترين بازيگر نقش اول مرد:
Timothee Chalamet - Call Me by Your Name
Daniel Day-Lewis - Phantom Thread
Daniel Kaluuya - Get Out
Garry Oldman - Darkest Hour
Denzel Washington - Roman J. Israel, Esq

بهترين بازيگر نقش اول زن:
Sally Hawkins - The Shape of Water
Frances McDormand - Three Billboards Outside Ebbing, Missouri
Margot Robbie - I, Tonya
Saoirse Ronan - Lady Bird
Meryl Streep - The Post

بهترين بازيگر نقش مکمل مرد:
Willem Dafoe - The Florida Project
Woody Harrelson - Three Billboards Outside Ebbing, Missouri
Richard Jenkins - The Shape of Water
Christopher Plummer - All the Money in the World
Sam Rockwell - Three Billboards Outside Ebbing, Missouri

بهترين بازيگر نقش مکمل زن:
Mary J. Blige - Mudbound
Allison Janney - I, Tonya
Lesley Manville - Phantom Thread
Laurie Metcalf - Lady Bird
Octavia Spencer - The Shape of Water

بهترين فيلمنامه اوريجينال:
The Big Sick
Get Out
Lady Bird
The Shape of Water
Three Billboards Outside Ebbing, Missouri

بهترين فيلمنامه اقتباسی:
Call Me by Your Name
The Disaster Artist
Logan
Molly's Game
Mudbound

بهترين انيميشن:
The Boss Baby
The Breadwinner
Coco
Ferdinand
Loving Vincent

بهترين فيلم خارجی زبان:
A Fantastic Woman
The Insult
Loveless
On Body and Soul
The Square

بهترين مستند:

Abacus: Small Enough to Jail
Faces Places
Icarus
Last Men in Aleppo
Strong Island

بهترين مستند کوتاه:
Edith+Eddie
Heaven Is a Traffic Jam on the 405
Heroin(e)
Knife Skills
Traffic Stop

بهترين فيلم کوتاه:
DeKalb Elementary
The Eleven O'Clock
My Nephew Emmett
The Silent Child
Watu Wote/All of Us

بهترين انيميشن کوتاه:
Dear Basketball
Garden Party
Lou
Negative Space
Revolting Rhymes

بهترين موسيقی متن:
Dunkirk
Phantom Thread
The Shape of Water
Star Wars: The Last Jedi
Three Billboards Outside Ebbing, Missouri

بهترين ترانه:
Mighty River - Mudbound
Mystery of Love - Call Me by Your Name
Remember Me - Coco
Stand Up for Something - Marshall
This Is Me - The Greatest Showman

بهترين تدوين صدا:
Baby Driver
Blade Runner 2049
Dunkirk
The Shape of Water
Star Wars: The Last Jedi

بهترين ميکس صدا:
Baby Driver
Blade Runner 2049
Dunkirk
The Shape of Water
Star Wars: The Last Jedi

بهترين طراحی صحنه:

Beauty and the Beast
Blade Runner 2049
Darkest Hour
Dunkirk
The Shape of Water

بهترين فيلمبرداری:
Blade Runner 2049
Darkest Hour
Dunkirk
Mudbound
The Shape of Water

بهترين چهره پردازی:
Darkest Hour
Victoria & Abdul
Wonder

بهترين طراحی لباس:
Beauty and the Beast
Darkest Hour
Phantom Thread
The Shape of Water
Victoria & Abdul

بهترين تدوين:
Baby Driver
Dunkirk
I, Tonya
The Shape of Water
Three Billboards Outside Ebbing, Missouri

بهترين جلوه های ويژه:
Blade Runner 2049
Guardians of the Galaxy Vol 2
Kong: Skull Island
Star Wars: The Last Jedi
War for the Planet of the Apes
 
  • Like
Reactions: jetalpha

Prince78

ناظم انجمن
Jul 18, 2011
3,088
2,222
نام
عارف
اینم از پیشبینی امسال... ببینیم بازم مثل دو سال گذشته میتونیم سربلند بیرون بیایم یا خیر :D


بهترين فيلم:

Three Billboards Outside Ebbing, Missouri

بهترين کارگردان:

Guillermo del Toro - The Shape of Water

بهترين بازيگر نقش اول مرد:
Garry Oldman - Darkest Hour

بهترين بازيگر نقش اول زن:
Frances McDormand - Three Billboards Outside Ebbing, Missouri

بهترين بازيگر نقش مکمل مرد:
Sam Rockwell - Three Billboards Outside Ebbing, Missouri

بهترين بازيگر نقش مکمل زن:
Allison Janney - I, Tonya

بهترين فيلمنامه اوريجينال:
Three Billboards Outside Ebbing, Missouri

بهترين فيلمنامه اقتباسی:
Call Me by Your Name

بهترين انيميشن:
Coco

بهترين فيلم خارجی زبان:
A Fantastic Woman

بهترين مستند:

Faces Places

بهترين مستند کوتاه:
Edith+Eddie

بهترين فيلم کوتاه:
DeKalb Elementary

بهترين انيميشن کوتاه:
Dear Basketball

بهترين موسيقی متن:
The Shape of Water

بهترين ترانه:
Remember Me - Coco

بهترين تدوين صدا:

Dunkirk

بهترين ميکس صدا:
Dunkirk

بهترين طراحی صحنه:

The Shape of Water

بهترين فيلمبرداری:
Blade Runner 2049

بهترين چهره پردازی:

Darkest Hour

بهترين طراحی لباس:
Phantom Thread

بهترين تدوين:
Dunkirk

بهترين جلوه های ويژه:
War for the Planet of the Apes
 

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
4,586
13,768
نام
ali
نکات در مورد پیش بینی بنده :

1- طبق هر سال پیش بینی من بر اساس برندگان مراسم SAG,PGA,DGA,BAFTA,Golden Globe و مراسم Independent Spirit Award هست که اونجا The Shape Of Water و Three Billboard نیستند!
2- فکر کنم امسال پیش بینی آسان تر است؛ چون اینقدر فیلم ها بد و متوسط بودند که انتخاب کردن بین بد ها، به نظرم راحت تر است. هم چنان معتقدم که سخت ترین پیش بینی، پیش بینی اسکار 2016 بود.
3- در بخش Sound Editing، دو برنده را بولد کردم، چون ممکن است دو تایی برنده شوند و چیزی طبیعی است (اشاره به اسکار 2013 که در همین بخش به Skyfall و Zero Dark Thirty جایزه دادند!)


بهترين فيلم:
Call Me by Your Name
Darkest Hour
Dunkirk
Get Out
Lady Bird
Phantom Thread
The Post
The Shape of Water
Three Billboards Outside Ebbing, Missouri

بهترين کارگردان:

Christopher Nolan - Dunkirk
Jordan Peele - Get Out
Greta Gerwig - Lady Bird
Paul Thomas Anderson - Phantom Thread
Guillermo del Toro - The Shape of Water

بهترين بازيگر نقش اول مرد:
Timothee Chalamet - Call Me by Your Name
Daniel Day-Lewis - Phantom Thread
Daniel Kaluuya - Get Out
Garry Oldman - Darkest Hour
Denzel Washington - Roman J. Israel, Esq

بهترين بازيگر نقش اول زن:
Sally Hawkins - The Shape of Water
Frances McDormand - Three Billboards Outside Ebbing, Missouri
Margot Robbie - I, Tonya
Saoirse Ronan - Lady Bird
Meryl Streep - The Post

بهترين بازيگر نقش مکمل مرد:
Willem Dafoe - The Florida Project
Woody Harrelson - Three Billboards Outside Ebbing, Missouri
Richard Jenkins - The Shape of Water
Christopher Plummer - All the Money in the World
Sam Rockwell - Three Billboards Outside Ebbing, Missouri

بهترين بازيگر نقش مکمل زن:
Mary J. Blige - Mudbound
Allison Janney - I, Tonya
Lesley Manville - Phantom Thread
Laurie Metcalf - Lady Bird
Octavia Spencer - The Shape of Water

بهترين فيلمنامه اوريجينال:
The Big Sick
Get Out (ابروی این بخش را می برد اما برنده قطعی است!)
Lady Bird
The Shape of Water
Three Billboards Outside Ebbing, Missouri

بهترين فيلمنامه اقتباسی:
Call Me by Your Name
The Disaster Artist
Logan
Molly's Game
Mudbound

بهترين انيميشن:
The Boss Baby
The Breadwinner
Coco
Ferdinand
Loving Vincent

بهترين فيلم خارجی زبان:
A Fantastic Woman
The Insult
Loveless
On Body and Soul
The Square

بهترين مستند:

Abacus: Small Enough to Jail
Faces Places
Icarus
Last Men in Aleppo
Strong Island

بهترين مستند کوتاه:
Edith+Eddie
Heaven Is a Traffic Jam on the 405
Heroin(e)
Knife Skills
Traffic Stop

بهترين فيلم کوتاه:
DeKalb Elementary
The Eleven O'Clock
My Nephew Emmett
The Silent Child
Watu Wote/All of Us

بهترين انيميشن کوتاه:
Dear Basketball

Garden Party
Lou
Negative Space
Revolting Rhymes

بهترين موسيقی متن:
Dunkirk
Phantom Thread
The Shape of Water
Star Wars: The Last Jedi
Three Billboards Outside Ebbing, Missouri

بهترين ترانه:
Mighty River - Mudbound
Mystery of Love - Call Me by Your Name
Remember Me - Coco
Stand Up for Something - Marshall
This Is Me - The Greatest Showman

بهترين تدوين صدا:
(Baby Driver (Tie
Blade Runner 2049
(Dunkirk(Tie
The Shape of Water
Star Wars: The Last Jedi

بهترين ميکس صدا:
Baby Driver
Blade Runner 2049
Dunkirk
The Shape of Water
Star Wars: The Last Jedi

بهترين طراحی صحنه:

Beauty and the Beast
Blade Runner 2049
Darkest Hour
Dunkirk
The Shape of Water

بهترين فيلمبرداری:
Blade Runner 2049

Darkest Hour
Dunkirk
Mudbound
The Shape of Water

بهترين چهره پردازی:
Darkest Hour
Victoria & Abdul
Wonder

بهترين طراحی لباس:
Beauty and the Beast
Darkest Hour
Phantom Thread
The Shape of Water
Victoria & Abdul

بهترين تدوين:
Baby Driver
Dunkirk
I, Tonya
The Shape of Water
Three Billboards Outside Ebbing, Missouri

بهترين جلوه های ويژه:
Blade Runner 2049
Guardians of the Galaxy Vol 2
Kong: Skull Island
Star Wars: The Last Jedi
War for the Planet of the Apes

به جز بهترین فیلم خارجی که به نظرم loveless میبره باقی رو درست زدی

بهترین فیلم:
Call Me by Your Name
Darkest Hour
Dunkirk
Get Out
Lady Bird
Phantom Thread
The Post
The Shape of Water
Three Billboards Outside Ebbing, Missouri

بهترين کارگردان:

Christopher Nolan - Dunkirk
Jordan Peele - Get Out
Greta Gerwig - Lady Bird
Paul Thomas Anderson - Phantom Thread
Guillermo del Toro - The Shape of Water

بهترين بازيگر نقش اول مرد:
Timothee Chalamet - Call Me by Your Name
Daniel Day-Lewis - Phantom Thread
Daniel Kaluuya - Get Out
Garry Oldman - Darkest Hour
Denzel Washington - Roman J. Israel, Esq

بهترين بازيگر نقش اول زن:
Sally Hawkins - The Shape of Water
Frances McDormand - Three Billboards Outside Ebbing, Missouri
Margot Robbie - I, Tonya
Saoirse Ronan - Lady Bird
Meryl Streep - The Post

بهترين بازيگر نقش مکمل مرد:
Willem Dafoe - The Florida Project
Woody Harrelson - Three Billboards Outside Ebbing, Missouri
Richard Jenkins - The Shape of Water
Christopher Plummer - All the Money in the World
Sam Rockwell - Three Billboards Outside Ebbing, Missouri

بهترين بازيگر نقش مکمل زن:
Mary J. Blige - Mudbound
Allison Janney - I, Tonya
Lesley Manville - Phantom Thread
Laurie Metcalf - Lady Bird
Octavia Spencer - The Shape of Water

بهترين فيلمنامه اوريجينال:
The Big Sick
Get Out
Lady Bird
The Shape of Water
Three Billboards Outside Ebbing, Missouri

بهترين فيلمنامه اقتباسی:
Call Me by Your Name
The Disaster Artist
Logan
Molly's Game
Mudbound

بهترين انيميشن:
The Boss Baby
The Breadwinner
Coco
Ferdinand
Loving Vincent

بهترين فيلم خارجی زبان:
A Fantastic Woman
The Insult
Loveless
On Body and Soul
The Square

بهترين مستند:

Abacus: Small Enough to Jail
Faces Places
Icarus
Last Men in Aleppo
Strong Island

بهترين مستند کوتاه:
Edith+Eddie
Heaven Is a Traffic Jam on the 405
Heroin(e)
Knife Skills
Traffic Stop

بهترين فيلم کوتاه:
DeKalb Elementary
The Eleven O'Clock
My Nephew Emmett
The Silent Child
Watu Wote/All of Us

بهترين انيميشن کوتاه:
Dear Basketball

Garden Party
Lou
Negative Space
Revolting Rhymes

بهترين موسيقی متن:
Dunkirk
Phantom Thread
The Shape of Water
Star Wars: The Last Jedi
Three Billboards Outside Ebbing, Missouri

بهترين ترانه:
Mighty River - Mudbound
Mystery of Love - Call Me by Your Name
Remember Me - Coco
Stand Up for Something - Marshall
This Is Me - The Greatest Showman

بهترين تدوين صدا:
Baby Driver
Blade Runner 2049
Dunkirk
The Shape of Water
Star Wars: The Last Jedi

بهترين ميکس صدا:
Baby Driver
Blade Runner 2049
Dunkirk
The Shape of Water
Star Wars: The Last Jedi

بهترين طراحی صحنه:

Beauty and the Beast
Blade Runner 2049
Darkest Hour
Dunkirk
The Shape of Water

بهترين فيلمبرداری:
Blade Runner 2049

Darkest Hour
Dunkirk
Mudbound
The Shape of Water

بهترين چهره پردازی:
Darkest Hour
Victoria & Abdul
Wonder

بهترين طراحی لباس:
Beauty and the Beast
Darkest Hour
Phantom Thread
The Shape of Water
Victoria & Abdul

بهترين تدوين:
Baby Driver
Dunkirk
I, Tonya
The Shape of Water
Three Billboards Outside Ebbing, Missouri

بهترين جلوه های ويژه:
Blade Runner 2049
Guardians of the Galaxy Vol 2
Kong: Skull Island
Star Wars: The Last Jedi
War for the Planet of the Apes
 
  • Like
Reactions: Origami 2008

wiy2011

کاربر سایت
Feb 17, 2013
852
1,194
نام
فرهاد
اینم از ما :D
بهترین فیلم / Three Billboards Outside Ebbing, Missouri

بهترین کارگردان / Greta Gerwig

بهترین بازیگر نقش اصلی مرد / Daniel Day-Lewis

بهترین بازیگر نقش اصلی زن / Frances McDormand

بهترین بازیگر نقش مکمل مرد / Woody Harrelson

بهترین بازیگر نقش مکمل زن / Octavia Spencer

به نظرم اصلی ها این ها بودن بقیه رو پیش بینی نکردم :D
 

u_2

کاربر سایت
Aug 20, 2011
3,655
2,176
بهترين فيلم:
Three Billboards Outside Ebbing, Missouri

بهترين کارگردان:
Guillermo del Toro - The Shape of Water

بهترين بازيگر نقش اول مرد:
Garry Oldman - Darkest Hour

بهترين بازيگر نقش اول زن:
Frances McDormand - Three Billboards Outside Ebbing, Missouri

بهترين بازيگر نقش مکمل مرد:
Sam Rockwell - Three Billboards Outside Ebbing, Missouri

بهترين بازيگر نقش مکمل زن:
Allison Janney - I, Tonya

بهترين فيلمنامه اوريجينال:
Three Billboards Outside Ebbing, Missouri

بهترين فيلمنامه اقتباسی:
Call Me by Your Name

بهترين انيميشن:
Coco

بهترين فيلم خارجی زبان:
A Fantastic Woman

بهترين مستند
Last Men in Aleppo
بهترين مستند کوتاه:
Edith+Eddie

بهترين فيلم کوتاه:
DeKalb Elementary

بهترين انيميشن کوتاه:
Dear Basketball

بهترين موسيقی متن:
The Shape of Water

بهترين ترانه:
Remember Me - Coco

بهترين تدوين صدا:
Dunkirk

بهترين ميکس صدا:
Baby Driver

بهترين طراحی صحنه:
The Shape of Water

بهترين فيلمبرداری:
Blade Runner 2049

بهترين چهره پردازی:
Darkest Hour

بهترين طراحی لباس:
Phantom Thread

بهترين تدوين:
Dunkirk

بهترين جلوه های ويژه:
War for the Planet of the Apes
 
  • Like
Reactions: masoud101

TDKR

کاربر سایت
May 1, 2012
228
9
بهترين فيلم:
Get Out
بهترين کارگردان:
Jordan Peele - Get Out
بهترين بازيگر نقش اول مرد:
Garry Oldman - Darkest Hour

بهترين بازيگر نقش اول زن:
Frances McDormand - Three Billboards Outside Ebbing, Missouri

بهترين بازيگر نقش مکمل مرد:
Sam Rockwell - Three Billboards Outside Ebbing, Missouri

بهترين بازيگر نقش مکمل زن:
Allison Janney - I, Tonya

بهترين فيلمنامه اوريجينال:
Get Out

بهترين فيلمنامه اقتباسی:
Call Me by Your Name

بهترين انيميشن:
Coco

بهترين فيلم خارجی زبان:
A Fantastic Woman

بهترين مستند
Faces Places
بهترين مستند کوتاه:
Heroin(e)
بهترين فيلم کوتاه:
DeKalb Elementary

بهترين انيميشن کوتاه:
Dear Basketball

بهترين موسيقی متن:
The Shape of Water

بهترين ترانه:
Remember Me - Coco

بهترين تدوين صدا:
Dunkirk

بهترين ميکس صدا:
Baby Driver

بهترين طراحی صحنه:
The Shape of Water

بهترين فيلمبرداری:
Blade Runner 2049

بهترين چهره پردازی:
Darkest Hour

بهترين طراحی لباس:
Phantom Thread

بهترين تدوين:
Dunkirk

بهترين جلوه های ويژه:
War for the Planet of the Apes
 

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
2,681
2,305
نام
Ali

بهترين فيلم:

Three Billboards Outside Ebbing, Missouri

بهترين کارگردان:


Guillermo del Toro - The Shape of Water

بهترين بازيگر نقش اول مرد:

Garry Oldman - Darkest Hour

بهترين بازيگر نقش اول زن:

Frances McDormand - Three Billboards Outside Ebbing, Missouri


بهترين بازيگر نقش مکمل مرد:

Sam Rockwell - Three Billboards Outside Ebbing, Missouri

بهترين بازيگر نقش مکمل زن:

Allison Janney - I, Tonya

بهترين فيلمنامه اوريجينال:

Get Out

بهترين فيلمنامه اقتباسی:

Call Me by Your Name

بهترين انيميشن:

Coco

بهترين فيلم خارجی زبان:

A Fantastic Woman

بهترين مستند:

Faces Places

بهترين مستند کوتاه:

Heaven Is a Traffic Jam on the 405

بهترين فيلم کوتاه:

The Silent Child

بهترين انيميشن کوتاه:

Negative Space

بهترين موسيقی متن:

The Shape of Water

بهترين ترانه:

Mystery of Love - Call Me by Your Name

بهترين تدوين صدا:

Dunkirk

بهترين ميکس صدا:

Star Wars: The Last Jedi

بهترين طراحی صحنه:


Blade Runner 2049

بهترين فيلمبرداری:

Dunkirk

بهترين چهره پردازی:

Darkest Hour

بهترين طراحی لباس:

The Shape of Water

بهترين تدوين:

The Shape of Water

بهترين جلوه های ويژه:

Star Wars: The Last Jedi
 

keyvan1370

کاربر سایت
Oct 16, 2014
90
306
بهترين فيلم:
Three Billboards Outside Ebbing, Missouri

بهترين کارگردان:

Guillermo del Toro - The Shape of Water

بهترين بازيگر نقش اول مرد:
Garry Oldman - Darkest Hour

بهترين بازيگر نقش اول زن:
Frances McDormand - Three Billboards Outside Ebbing, Missouri

بهترين بازيگر نقش مکمل مرد:
Sam Rockwell - Three Billboards Outside Ebbing, Missouri

بهترين بازيگر نقش مکمل زن:
Allison Janney - I, Tonya

بهترين فيلمنامه اوريجينال:
Three Billboards Outside Ebbing, Missouri

بهترين فيلمنامه اقتباسی:
Call Me by Your Name

بهترين انيميشن:
Coco

بهترين فيلم خارجی زبان:
A Fantastic Woman

بهترين مستند:

Last Men in Aleppo

بهترين مستند کوتاه:
Edith+Eddie

بهترين فيلم کوتاه:
The Silent Child


بهترين انيميشن کوتاه:
Dear Basketball

بهترين موسيقی متن:
The Shape of Water

بهترين ترانه:
This Is Me - The Greatest Showman

بهترين تدوين صدا:
Dunkirk

بهترين ميکس صدا:
Dunkirk

بهترين طراحی صحنه:

The Shape of Water

بهترين فيلمبرداری:
Blade Runner 2049

بهترين چهره پردازی:
Darkest Hour

بهترين طراحی لباس:
Beauty and the Beast

بهترين تدوين:
I, Tonya

بهترين جلوه های ويژه:
War for the Planet of the Apes
 

amirarsenal

کاربر سایت
Dec 5, 2010
519
150
نام
امیر
بهترين فيلم:
Three Billboards Outside Ebbing, Missouri

بهترين کارگردان:

Guillermo del Toro - The Shape of Water


بهترين بازيگر نقش اول مرد:
Daniel Day-Lewis - Phantom Thread


بهترين بازيگر نقش اول زن:
Frances McDormand - Three Billboards Outside Ebbing, Missouri


بهترين بازيگر نقش مکمل مرد:
Sam Rockwell - Three Billboards Outside Ebbing, Missouri

بهترين بازيگر نقش مکمل زن:
Laurie Metcalf - Lady Bird



بهترين فيلمنامه اوريجينال:
Three Billboards Outside Ebbing, Missouri

بهترين فيلمنامه اقتباسی:
Call Me by Your Name


بهترين انيميشن:
Coco



بهترين فيلم خارجی زبان:
Loveless


بهترين مستند:
Strong Island


بهترين مستند کوتاه:
Knife Skills


بهترين فيلم کوتاه:
The Silent Child


بهترين انيميشن کوتاه:
Negative Space


بهترين موسيقی متن:
Three Billboards Outside Ebbing, Missouri

بهترين ترانه:
Remember Me - Coco


بهترين تدوين صدا:
Dunkirk


بهترين ميکس صدا:
Dunkirk


بهترين طراحی صحنه:

Blade Runner 2049


بهترين فيلمبرداری:
The Shape of Water

بهترين چهره پردازی:
Darkest Hour


بهترين طراحی لباس:
Beauty and the Beast


بهترين تدوين:
Three Billboards Outside Ebbing, Missouri

بهترين جلوه های ويژه:
Blade Runner 2049
 

sabco

کاربر فعال بخش تریلرها
کاربر فعال
Sep 16, 2009
1,410
7,748
هر دو دوره گذشته که فکر کنم دوم شدم. امسال که به خاطر سربازی رسما 99 درصد فیلما رو ندیدم و از نتایج مراسم های دیگه هم خبر ندارم. بعید میدونم امسال بخت باهام یار باشه ولی اگه بازم خوب پیش بینی کردم جدی دیگه باید به فکر یه بنگاه شرط گذاری باشم :D
بهترين فيلم:
Three Billboards Outside Ebbing, Missouri

بهترين کارگردان:

Guillermo del Toro - The Shape of Water

بهترين بازيگر نقش اول مرد:
Garry Oldman - Darkest Hour

بهترين بازيگر نقش اول زن:
Frances McDormand - Three Billboards Outside Ebbing, Missouri


بهترين بازيگر نقش مکمل مرد:
Sam Rockwell - Three Billboards Outside Ebbing, Missouri

بهترين بازيگر نقش مکمل زن:
Allison Janney - I, Tonya


بهترين فيلمنامه اوريجينال:
Three Billboards Outside Ebbing, Missouri

بهترين فيلمنامه اقتباسی:
Call Me by Your Name

بهترين انيميشن:
Coco


بهترين فيلم خارجی زبان:
A Fantastic Woman

بهترين مستند:

Icarus

بهترين مستند کوتاه:5
Heroin(e)


بهترين فيلم کوتاه:
DeKalb Elementary

بهترين انيميشن کوتاه:
Dear Basketball

بهترين موسيقی متن:
The Shape of Water

بهترين ترانه:
This Is Me - The Greatest Showman

بهترين تدوين صدا:
Dunkirk

بهترين ميکس صدا:
Dunkirk

بهترين طراحی صحنه:

The Shape of Water

بهترين فيلمبرداری:
Blade Runner 2049


بهترين چهره پردازی:
Darkest Hour


بهترين طراحی لباس:
Phantom Thread

بهترين تدوين:
Dunkirk

بهترين جلوه های ويژه:
Blade Runner 2049
پ.ن: جدی جدی خیلی از پیش بینی ها رو صرفا از اونجایی که راحت تر بود گزینه اول رو بهش دست نزنم و چهارتای بعدی رو پاک کنم، انتخاب کردم:D
 
  • Like
Reactions: Ehsan95_76

Dinosaur

دبیر تحریریه
Sep 29, 2005
15,718
15,069
نام
آریا
بهترين فيلم:
The Shape of Water

بهترين کارگردان:

Christopher Nolan - Dunkirk

بهترين بازيگر نقش اول مرد:
Garry Oldman - Darkest Hour

بهترين بازيگر نقش اول زن:
Frances McDormand - Three Billboards Outside Ebbing, Missouri

بهترين بازيگر نقش مکمل مرد:
Sam Rockwell - Three Billboards Outside Ebbing, Missouri

بهترين بازيگر نقش مکمل زن:
Allison Janney - I, Tonya

بهترين فيلمنامه اوريجينال:
The Shape of Water

بهترين فيلمنامه اقتباسی:
Call Me by Your Name

بهترين انيميشن:
Coco

بهترين فيلم خارجی زبان:
A Fantastic Woman

بهترين مستند:

Icarus

بهترين مستند کوتاه:
Edith+Eddie

بهترين فيلم کوتاه:
DeKalb Elementary

بهترين انيميشن کوتاه:
Lou

بهترين موسيقی متن:
The Shape of Water

بهترين ترانه:
Remember Me - Coco

بهترين تدوين صدا:
Dunkirk

بهترين ميکس صدا:
Dunkirk

بهترين طراحی صحنه:

Beauty and the Beast

بهترين فيلمبرداری:
Dunkirk

بهترين چهره پردازی:
Darkest Hour

بهترين طراحی لباس:
Phantom Thread

بهترين تدوين:
Dunkirk

بهترين جلوه های ويژه:
Star Wars: The Last Jedi
 
  • Like
Reactions: Ehsan95_76

Cj_sa

کاربر سایت
Jul 5, 2007
2,590
2,621
نام
مهرداد
بهترين فيلم:
Phantom Thread

بهترين کارگردان:

Christopher Nolan - Dunkirk

بهترين بازيگر نقش اول مرد:
Garry Oldman - Darkest Hour

بهترين بازيگر نقش اول زن:
Frances McDormand - Three Billboards Outside Ebbing, Missouri

بهترين بازيگر نقش مکمل مرد:
Christopher Plummer - All the Money in the World

بهترين بازيگر نقش مکمل زن:
Allison Janney - I, Tonya

بهترين فيلمنامه اوريجينال:
The Shape of Water

بهترين فيلمنامه اقتباسی:
Call Me by Your Name

بهترين انيميشن:
Coco

بهترين فيلم خارجی زبان:
Loveless

بهترين مستند:

Faces Places

بهترين مستند کوتاه:
Knife Skills

بهترين فيلم کوتاه:
The Silent Child

بهترين انيميشن کوتاه:
Dear Basketball

بهترين موسيقی متن:
The Shape of Water

بهترين ترانه:
Remember Me - Coco

بهترين تدوين صدا:
Dunkirk

بهترين ميکس صدا:
Dunkirk

بهترين طراحی صحنه:

The Shape of Water

بهترين فيلمبرداری:
Dunkirk

بهترين چهره پردازی:
Darkest Hour

بهترين طراحی لباس:
The Shape of Water

بهترين تدوين:
Dunkirk

بهترين جلوه های ويژه:
Star Wars: The Last Jedi
 

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند (کاربران: 0, مهمان: 1)

Top
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟