پیشنهاد و تست هاست,همراه مشکلات و راهکار در جیلبریک PS4

ایا از هک در فریمور 9 راضی هستین؟

• بله

رای‌ها: 151 90.4%
  • خیر

رای‌ها: 16 9.6%

• مجموع رای دهنده‌ها
    167

mohammadamin.ahmad

کاربر سایت
Aug 6, 2021
74
مثل اینکه گاد آف وار واسه کپی خور نزدیکتر از همیشه هستش 😍

یکی از دوستای اپوسی عکس از صفحه اصلی بازی گذاشته که مشخص میکنه بازی برای کپی خور پورت شده
اون گوشه سمت چپ پایین رو هم ببینید متوجه میشید رو گلدهن جدید اجرا شده
photo_2022-11-08_11-30-39.jpg

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: 3DO

airblue

کاربر سایت
Dec 21, 2014
164

یکی از دوستای اپوسی عکس از صفحه اصلی بازی گذاشته که مشخص میکنه بازی برای کپی خور پورت شده
View attachment 276460
داداش عجله نکن این ممکنه fake باشه!!
اینجا رو ببینید که گفته جعلی یا واقعی؟ شما تصمیم می گیرید ... من قبلاً آن را برای PS5 خریداری کرده ام و منتظر رسیدن امروز یا فردا هستم

اون یارو jose Gonzalez جواب داده:
منم فکر می کنم واقعاً (جعلیه)

داش رضا دیدم خبری ازت نیس گفتم احوالی بپرسم ازت کجایی دادا امیدوارم ردیف باشی!!!؟

God.jpg

mohammadamin.ahmad

کاربر سایت
Aug 6, 2021
74
اینجا رو ببینید که گفته جعلی یا واقعی؟ شما تصمیم می گیرید ... من قبلاً آن را برای PS5 خریداری کرده ام و منتظر رسیدن امروز یا فردا هستم

داش رضا دیدم خبری ازت نیس گفتم احوالی بپرسم ازت کجایی دادا امیدوارم ردیف باشی!!!؟

View attachment 276472
دوست دختر اپوسی گفته که داره رو بکپورتش کار میکنه
این عکسم که گذاشته
اون پایین سمت چپ رو ببینید
زده fps counter
یعنی رو گلدن هن جدید اجرا کرده

اینکه راسته یا فیکه رو گذر زمان مشخص میکنه
اما دیر یا زود به گاد آف وار میرسیم :)))

ir.boy

کاربر سایت
Feb 6, 2021
99

View attachment 276472
درسته به بازی میرسیم و اخرش هک شدش میاد ولی همه این وسط به قول خوداشون(ETA WHEN)درگیر زمانشن و مهمه چه وقتی میاد منم موافقم با اون پست دوستمون airblue به نظر این خبر احتمالش زیاده fake باشه بنابراین باید منتظر باشیم دقیق نمیدونم ولی فک کنم هنوز بازی بصورت رسمی نیومده که به این زودی بخواد هک بشه ولی خداییش حالا هر زمان بیاد و اگر سر موقع ام باشه دیگه چه بهتر...

• Like
Reactions: rezagoli

HD5870

کاربر سایت
Feb 25, 2022
29

View attachment 276460
داداش اون گوشه سمت چپ که نوشته FPS که مربوط به فریم ریت بازیه کجاش مربوط به گلدهن جدیده؟

Behnams923

کاربر سایت
Jun 4, 2014
410
نام
Behnam
درود
توی این چند روزه Cyber1000 توی تویترش چند تا بازی رو مشخص کرده که داره روشون کار میکنه که یکیشون MW2ست،دوستمون بالاتر توضیح داد که سایبر داری روی فیکس مولتیش کار میکنه و زمان انتشار مشخص نیست.
mw2.png
فعلا در حال حاضر سایبر افتاده رو دور رجز خوانی و میگه یه چیزی داره که هیچکی نداره و بعد روش میکنه(فکر کنم دیگه تا حدودی مشخص باشه منظورش چیه).
gowr.png
توی آخرین تویتش هم حمله مستقیم کرده به Backport893(شایدم من اشتباه میکنم و منظورش چیز دیگه ست)،بخاطر اینکه backport893 تقریبا از دو هفته پیش ادعا کرد به بیس بازی دسترسی داره قابل پورت شدنه بخاطر اینکه احتیاج فریمور 9.60 داره،فعلا هیچ چیزی مشخص نیست و باید نظارگر باشیم که این دو فرد چه میکنن.
بازیهای در حال کار پورت توسط سایبر:
1.png 2.png 3.png 4.png 5.png 6.png 7.png 8.png 9.png 10.png 11.png 12.png 13.png
پ.ن:نمیدونم سایبر کجا لینک دانلود رو قرار میشه و ممکنه بعضی از این بازیها منتشر شده باشن.
بازیهای جدید پورت شده توسط Backport893:
14.png 15.png 16.png 17.png 18.png 19.png 20.png 21.png 22.png

Behnams923

کاربر سایت
Jun 4, 2014
410
نام
Behnam
درود
توی این چند روزه Cyber1000 توی تویترش چند تا بازی رو مشخص کرده که داره روشون کار میکنه که یکیشون MW2ست،دوستمون بالاتر توضیح داد که سایبر داری روی فیکس مولتیش کار میکنه و زمان انتشار مشخص نیست.
View attachment 276479
فعلا در حال حاضر سایبر افتاده رو دور رجز خوانی و میگه یه چیزی داره که هیچکی نداره و بعد روش میکنه(فکر کنم دیگه تا حدودی مشخص باشه منظورش چیه).
View attachment 276480
توی آخرین تویتش هم حمله مستقیم کرده به Backport893(شایدم من اشتباه میکنم و منظورش چیز دیگه ست)،بخاطر اینکه backport893 تقریبا از دو هفته پیش ادعا کرد به بیس بازی دسترسی داره قابل پورت شدنه بخاطر اینکه احتیاج فریمور 9.60 داره،فعلا هیچ چیزی مشخص نیست و باید نظارگر باشیم که این دو فرد چه میکنن.
بازیهای در حال کار پورت توسط سایبر:
View attachment 276482View attachment 276483View attachment 276484View attachment 276485View attachment 276486View attachment 276487View attachment 276488View attachment 276489View attachment 276490View attachment 276491View attachment 276492View attachment 276493View attachment 276494
پ.ن:نمیدونم سایبر کجا لینک دانلود رو قرار میشه و ممکنه بعضی از این بازیها منتشر شده باشن.
بازیهای جدید پورت شده توسط Backport893:
View attachment 276496View attachment 276497View attachment 276498View attachment 276499View attachment 276500View attachment 276501View attachment 276502View attachment 276503View attachment 276504
و به بله منظورش بازی god of war ragnarok بود.
gowrf.png
و بعلاوه روی آپدیت 1.60 بازی cyberpunk 2077 برای فریمور 9 کار میکنه(به احتمال زیاد بکپورت نداره).
sp.png
ویرایش:
طبق تویت سایبر انگار کار mw2 تمام شده و فقط میمونه زمان انتشارش.

آخرین ویرایش:

mohammadamin.ahmad

کاربر سایت
Aug 6, 2021
74
داداش اون گوشه سمت چپ که نوشته FPS که مربوط به فریم ریت بازیه کجاش مربوط به گلدهن جدیده؟
داداش جان
یکی از قابلیت های گلدهن جدید نمایش fps بازی هاست

همچنین همونطور که دوست عزیزمون Behnams923توئیت سایبر رو گذاشته میشه فهمیدش که بازی رسما واسه کپی خور تایید شده

آخرین ویرایش:

Behnams923

کاربر سایت
Jun 4, 2014
410
نام
Behnam
طبق پستی که توی کانال تلگرام p30day گذاشته شده بازی god of war ragnarok دامپ و منتشر شده(همراه با آپدیت 2.00)و در حال دانلودشن و به زودی برای دانلود قرار میگیره.
آپدیت جام جهانی FIFA 23 هم توسط Backport893 در حال تست و پورت شدنه(توی تویتر خودش اعلام کرده).

rezagoli

کاربر سایت
Feb 10, 2013
1,570
برگه های اس cyber
اولیش با بازی god of war ragnarok رونمایی شد

Alireza.jpg
Alireza 1.jpg

دانلود بازی [CUSA34388] God of War Ragnarok Update 2.00 Fully Backported

Base:
1fichier.com: Cloud Storage

Update Backported:

Update (9.50+):

توضیحات و تشکر cyber از دوستانی که همکاری داشتن باهاش و در رابطه با پورت بازی و چگونگی نصب در فریمورهای 5 تا 9

Install The Base Game "EP9000-CUSA34388_00-GOWRAGNAROK00000-A0100-V0100-CyB1K.pkg" Then Install This Update (No Fixes Required)

Special thanks to The World ismine, Kameleon and Fugazi, Credits to Jocover for patching the Aio bug once again for us!

Notes: 5.05 / 6.72 / 7.02 / 7.55 / 9.00 Backport! CyB1K Day starts now! I still have to go to work another 5h but heres the first taste of a big day, the joker. Includes English, Portuguese (Portugal), Spanish (Spain) and Greek voices. Thanks to Arczi and Fugazi!

آخرین ویرایش:

rezagoli

کاربر سایت
Feb 10, 2013
1,570
سلام رضا جان شبت بخیر
یه اسلیم دوستم برام آورده میگفت که بازی ها سیو نمیشه و هر بار اجرا میکنی از اول میاد. نسخه 6.72 هست، اومدم هاست darkmodder تست کردم یه بار فیفا 21 بازی کردم بعد که اومدم بیرون کنسول خاموش شد، حدودا سه بار دیگه تلاش کردم هر بار تو یه مرحله ای قبل از بالا اومدن بازی کنسول خاموش میشد. دیگه تلاش نکردم، به نظرت مشکل از چیه؟ نیاز داره ریست کارخونه بشه مثلا یا چی؟

یه مورد دیگه اینکه درباره بازی GOW:R این اکانت Backport گفته بود فریمور 10 میخواد اما SKD 9.60 هست و دقیقا نفهمیدم منظورش اینه دامپ میشه یا نه، یه سری زیر پستش کامنت داده بودن میشه و فیفا 23 هم همینجوری بوده و ... یه سری هم میگفتن براش دونیت کنین. اطلاعاتی اگه داری با ما هم شیر کن.
دمت گرم
اقا رضا سلام کنسول وقتی ریبلد دیتابیس میشه و بازیا ایکونشون حذف میشه وقتی مجدد ریکاوری میشن یه مشکلی که دارن بازیا بعد از اولین اجرا دیگه قابل حذف نیستن مگر اینکه به کلی هارد رو فرمت کنیم یا بازیا رو دوباره نصب کنیم راهکاری براش نیومده بشه تک تک پاکشون کرد و این مشکل رو حل کرد؟
سلام. منظور از MC4 cheat format چی هستش؟

آخرین ورژن فرموری که کپی خور میشه چنده؟

سلام به دوستان عزیز واقعا چندین روز بود گرفتار جایی بودم و نشد به موقع بیام که رو حساب بی ادبی نباشه و عذر خواهی میکنم اگر عمری باشه و بتونم در خدمتم البته دوستان دیگه هم همیشه هستن و نفسشون گرم

خب تو جواب سوال اول اون چیزی که به ذهنم میرسه تست هاستهای دیگس تاکید دارم خصوصا هاست جدیدی که از لیفول با ورژن اولیه به نام PS-Phive! v1.0 اومده واسه فریمور 9 و از قبل واسه فریمورای 5,6 هم هست که داره اپدیت میشه البته اگر نخوام واسه همه بگم تو تستی که خودم انجام دادم خیلی خوبه این هاست که پیشنهاد میکنم اگر قبلا تستش نکردی حتما قبل از هر کاری تستش کن...گاد اف وارم که اومد اگه یادت باشه قبلا سوال کردی تو جوابی که بهت گفته بودم اینا هک ورژنای بالاترم دارن که گفتی ببینیم گاد رو سر موقع میدن که واقعا سوپرایز بود و امروز دیدیم که cyber خیلی بیشتر از اون چیزی که فکرشو میکردیم انجامش داد حالا میتونیم منتظر بقیه هم باشیم.

خب اگر ی مقدار پستای قبل رو ببینید خیلی گفتیم که با ی مقدار زمان کم و تهیه بک اپ از دیتا بیس دیگه غمی نیست هر چند که کنسول هم بعدش از روش ریبلد دیتابیس دچار مشکل بشه دیگه ترسی نخواهد بود ولی اگر بک اپ نداشته باشین اون وقت کمی دچار دردسر میشید و باید از اموزش و برنامه python از طریق pc , خط دستوری cmd استفاده بشه واسه برگشت ایکون های بازی و ایتم هایی از قبیل delete که اینم راه و روشش هست.

اون MC4 cheat format ی مدل دیگه از فایلهایی هستن که برای چیت و تقلب در بازی استفاده میشن مثل همون json قبل.

فعلا تا فریمور 9.00 رو میتونید کپیخور کنید...

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر