پیشنهاد و تست هاست,همراه مشکلات و راهکار در جیلبریک PS4

ایا از هک در فریمور 9 راضی هستین؟

• بله

رای‌ها: 151 90.4%
  • خیر

رای‌ها: 16 9.6%

• مجموع رای دهنده‌ها
    167

hasan2017

کاربر سایت
Sep 12, 2018
69
سلام آقا رضا ببخشید زیاد سوال می کنم این برنامه retroarch می تواند بازی های wii را هم اجرا کند چون من امتحان کردم اجرا نکرد در ضمن تصویر در هنگام اجرای بازی های کنسول nitendo ds کمی تاری دارد (رزولوشن را زیاد کردم اما مشکل برطرف نشد) این تاری را از کجا می توانم درست ‌کنم با تشکر

hasan2017

کاربر سایت
Sep 12, 2018
69
آقا رضا ببخشید دوباره مزاحم شدم تا دیروز این برنامه retroarch بر روی کنسول کار می کرد اما امروز روی هر بازی می زنم ارور no cores available را می آورد در صورتی که برنامه retroarch cores installer را هم نصب کردم نمی دانم مشکل از کجاست اگر راهنمایی ام کنید خیلی ممنون می شوم

Attachments

• ۲۰۲۲۱۰۱۳_۰۹۱۴۲۳.jpg
    ۲۰۲۲۱۰۱۳_۰۹۱۴۲۳.jpg
    910.8 KB · مشاهده: 13

rezagoli

کاربر سایت
Feb 10, 2013
1,579
سلام آقا رضا ببخشید زیاد سوال می کنم این برنامه retroarch می تواند بازی های wii را هم اجرا کند چون من امتحان کردم اجرا نکرد در ضمن تصویر در هنگام اجرای بازی های کنسول nitendo ds کمی تاری دارد (رزولوشن را زیاد کردم اما مشکل برطرف نشد) این تاری را از کجا می توانم درست ‌کنم با تشکر
آقا رضا ببخشید دوباره مزاحم شدم تا دیروز این برنامه retroarch بر روی کنسول کار می کرد اما امروز روی هر بازی می زنم ارور no cores available را می آورد در صورتی که برنامه retroarch cores installer را هم نصب کردم نمی دانم مشکل از کجاست اگر راهنمایی ام کنید خیلی ممنون می شوم
سلام متاسقانه با توجه به ضعیفی نت زیاد نمیتونم به موقع جواب بدم
ببین دوست عزیز شما زمانیکه خود retroarch بعد در مورد دوم cores ها رو نصب میکنی دقیقا طبق اموزش MODDED WARFARE پیش برو چون ی قسمتایی بعدش باید وارد گزینه های مربوطه طبق اموزش بری و انلاین باشی تا اون قسمتا دانلودو تکمیل شن,همینطور یک الی چن قسمتم تنظیمات کوچیکی انجام میده و تمام...دیگه بهش دست نزن و سعی کن از همون تنظیمات گرافیک پیش فرض استفاده کنی چون خودش بهینه شده و نیاز به تنظیمات مجدد نیست اگر دیدی درست اجرا نمیشه دیگه نمیشه کاریش کنی فقط یکسری تنظیمات از قبیل فول شدن ابعاد تصویر به سلیقه خودت و نوع Tv میتونی انجام بدی و یکسری تنظیمات دیگه که جلوتر میگم...
بعد همونطور که گفتم این امولاتور خوراکش اجرای بازیهای اتاری,میکرو,سگا,نینتندو,سوپر نینتندو,mame,نینتندو کالر و ds هست اما بعضیارم خوب اجرا نمیکنه توضیح دادم که دریم کست تو اجرا بیشتر بازیا مشکل داره همینطور نینتندو 64 و wii...
بنابراین نباید زیاد توقع داشت تا همه اینارو به درستی اجرا کنه به هر حال شبیه ساز هست و همین ورژنشم فعلا بیشتر اپدیت نگرفته واسه کنسولای هکی Ps4 و حتی تو خود محیط لینکوسم که بصورت مجازی رو ps4 هست واقعا نمیشه توقع بیش از این داشته باشیم.
در اخر شما یکسری تنظیمات از قبیل سیو و لود,حالت دور اجرای سریع بازی و غیره رو راحت میتونی توی فرمان دسته خودت اعمال کنی تا راحت ترم بشه استفاده کنی,حتما و حتما از پلاگین های داخل همین مجموعه رو باید به درستی با برنامه فایل منیجر به امولاتور انتقال بدی تا بتونه بازیای Ps1 , psp, segacd رو هم اجرا کنه.
چون خودم تست کردم و این شبیه ساز توانایی اجرای اینارم تا حد قابل قبولی داره,دیگه از این کامل ترم واقعا نمیشه تو متن توضیح داد و نیاز به اموزش تصویری و ویدیو اموزشی هست که فعلا با توجه به وضعیت نت متاسفانه امکانش نیست.

آخرین ویرایش:

hasan2017

کاربر سایت
Sep 12, 2018
69
سلام متاسقانه با توجه به ضعیفی نت زیاد نمیتونم به موقع جواب بدم
ببین دوست عزیز شما زمانیکه خود retroarch بعد در مورد دوم cores ها رو نصب میکنی دقیقا طبق اموزش MODDED WARFARE پیش برو چون ی قسمتایی بعدش باید وارد گزینه های مربوطه طبق اموزش بری و انلاین باشی تا اون قسمتا دانلودو تکمیل شن,همینطور یک الی چن قسمتم تنظیمات کوچیکی انجام میده و تمام...دیگه بهش دست نزن و سعی کن از همون تنظیمات گرافیک پیش فرض استفاده کنی چون خودش بهینه شده و نیاز به تنظیمات مجدد نیست اگر دیدی درست اجرا نمیشه دیگه نمیشه کاریش کنی فقط یکسری تنظیمات از قبیل فول شدن ابعاد تصویر به سلیقه خودت و نوع Tv میتونی انجام بدی و یکسری تنظیمات دیگه که جلوتر میگم...
بعد همونطور که گفتم این امولاتور خوراکش اجرای بازیهای اتاری,میکرو,سگا,نینتندو,سوپر نینتندو,mame,نینتندو کالر و ds هست اما بعضیارم خوب اجرا نمیکنه توضیح دادم که دریم کست تو اجرا بیشتر بازیا مشکل داره همینطور نینتندو 64 و wii...
بنابراین نباید زیاد توقع داشت تا همه اینارو به درستی اجرا کنه به هر حال شبیه ساز هست و همین ورژنشم فعلا بیشتر اپدیت نگرفته واسه کنسولای هکی Ps4 و حتی تو خود محیط لینکوسم که بصورت مجازی رو ps4 هست واقعا نمیشه توقع بیش از این داشته باشیم.
در اخر شما یکسری تنظیمات از قبیل سیو و لود,حالت دور اجرای سریع بازی و غیره رو راحت میتونی توی فرمان دسته خودت اعمال کنی تا راحت ترم بشه استفاده کنی,حتما و حتما از پلاگین های داخل همین مجموعه رو باید به درستی با برنامه فایل منیجر به امولاتور انتقال بدی تا بتونه بازیای Ps1 , psp, segacd رو هم اجرا کنه.
چون خودم تست کردم و این شبیه ساز توانایی اجرای اینارم تا حد قابل قبولی داره,دیگه از این کامل ترم واقعا نمیشه تو متن توضیح داد و نیاز به اموزش تصویری و ویدیو اموزشی هست که فعلا با توجه به وضعیت نت متاسفانه امکانش نیست.
باشه خیلی خیلی ممنون آقا رضا خسته نباشید خدا قوت

amin200200

کاربر سایت
Aug 26, 2010
911
نام
amin
با سلام خدمت آقای رضای عزیز . یه سوال داشتم من ورژن کنسولم 6.72 هستش و یه دونه دیسک بازی The Last Of US پارت اول رو دارم سوال اینجاست که آیا میتونم آخرین آپدیت این بازی رو دانلود کنم و نصبش کنم با توجه به این که میتونم اسپوف انجام بدم آیا این امکان وجود داره که آپدیت اورجینال مربوط به ورژن بالاتر رو نصب کنم و بعد از جیلبریک و اسپوف اون بازی رو به صورت اورجینال ( یعنی از روی دیسک ) اجرا کنم ؟؟

• Like
Reactions: rezagoli

rezagoli

کاربر سایت
Feb 10, 2013
1,579

نوشته شده توسط

hasan2017

باشه خیلی خیلی ممنون آقا رضا خسته نباشید خدا قوت

خواهش میکنم
با سلام خدمت آقای رضای عزیز . یه سوال داشتم من ورژن کنسولم 6.72 هستش و یه دونه دیسک بازی The Last Of US پارت اول رو دارم سوال اینجاست که آیا میتونم آخرین آپدیت این بازی رو دانلود کنم و نصبش کنم با توجه به این که میتونم اسپوف انجام بدم آیا این امکان وجود داره که آپدیت اورجینال مربوط به ورژن بالاتر رو نصب کنم و بعد از جیلبریک و اسپوف اون بازی رو به صورت اورجینال ( یعنی از روی دیسک ) اجرا کنم ؟؟
سلام عزیز
خب راستش من خودم از dvd(دیسک بازی) تا حالا اپدیت نگرفتم رو کنسول هکی به این شکل که توضیح دادی ولی ی روش خیلی قبل چون دوستان دیگه هم اینو پرسیده بودن,اموزشی از MODDED WARFARE بود بزار چک کنم اگر اموزشش دقیقا با همین موضوع و سوال شما مرتبط باشه چون دقیقا یادم نیست واست میزارم نحوه اموزشش رو و همینجا پستم رو ویرایش میکنم.

1:​

How to Run PS4 Disc Games without the Disc on the 9.00 Jailbreak | Retail to Fpkg​

2:این روش رو 👇 توصیه نمیکنم چرا که راحت میتونی بازی هک شده و اخرین اپدیتش رو مطابق با فریمور کنسول هکیت بدون دردسر بگیری و راحت استفاده کنی...
در واقع این روش برا اون دسته از کسانی هست که بعد از جیلبریک با ارور و عدم اجرا مواجه میشن به این دلیل که اگر رو مدتیکه رو فریمور اورجینال بودن اخرین بروز رسانی بازیرو انجام داده باشن با ارور مواجه میشن اونم به خاطر فریمور هکی کنسولهاس که فعلا تا فریمور 9.00 اجازه اخرین به روز رسانی در خصوص اجرای بازی هکی و اپدیت مطابق با فریمور هکی رو دارید بنابراین اول دیسک رو خارج میکنید و اپدیت اخرین ورژن رو پاک میکنید و بعد با استفاده از patch installer و با اپدیت به یک ورژن پایین تر مشکل اجرا رو کنسول هک شده حل میشه.
شاید بشه از همین روش واسه سوالی که داشتی با تست و طبق اموزش به نتیجه برسی لذا نیاز به برنامه patch installer هست دقت کن همونطور که گفته شد دسترسی به اخرین اپدیت رو نمیتونید انجام بدید ولی معمولا یک اپدیت قدیمی تر رو میتونید بگیرید بنابراین باید طبق اموزش به روزرسانی بازی مورد نظر رو انجام و اجرا کنید.

Installing PS4 Game Patches on the 9.00 Jailbreak​

آخرین ویرایش:

rezagoli

کاربر سایت
Feb 10, 2013
1,579
سلام رضا جان خبری ورژن 2 مجیک یو اس بی نشد؟
سلام رفیق عزیز
خب فعلا نه خبری نیست دلیلشم مشخصه میشه گفت بیشتر تمرکز اینا فعلا رو کنسول ps5 و تکمیل شدن مراحل هک در این کنسوله.
ولی هر موقع خبری بشه در این خصوص حتما پستش رو میزارم.

saeedonly

کاربر سایت
Nov 22, 2012
1,074
دوستان من یه مشکلی برام پیش اومده. میخوام فیفا ۲۳ رو با لن انتقال بدم سه چهار گیگ انتقال میده بعد ارور میده. بعد هربار میخوام resume کنم فیفارو فایل اپدیت سیستم عامل میخواد دانلود کنه که چون من بلاک کردم نمیتونه فیفا هم دوباره ارور میده. پکیج سندر ویندوز رو دو تا برنانه مختلف امتحان کردم برنامه remote pkg installer هم واسه ps4 اخرین اپدیته.

• Like
Reactions: rezagoli and s1107

s1107

کاربر سایت
Feb 11, 2015
15
دوستان من یه مشکلی برام پیش اومده. میخوام فیفا ۲۳ رو با لن انتقال بدم سه چهار گیگ انتقال میده بعد ارور میده. بعد هربار میخوام resume کنم فیفارو فایل اپدیت سیستم عامل میخواد دانلود کنه که چون من بلاک کردم نمیتونه فیفا هم دوباره ارور میده. پکیج سندر ویندوز رو دو تا برنانه مختلف امتحان کردم برنامه remote pkg installer هم واسه ps4 اخرین اپدیته.
احتمالا فایل pkg بازی corrupt شده. من این مشکل رو با بازی اسپایدرمن داشتم. مجددا فایل pkg بازی رو دانلود کردم ، مشکل برطرف شد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر