پیشنهاد و تست هاست,همراه مشکلات و راهکار در جیلبریک PS4

ایا از هک در فریمور 9 راضی هستین؟

• بله

رای‌ها: 151 91.0%
  • خیر

رای‌ها: 15 9.0%

• مجموع رای دهنده‌ها
    166

hasan2017

کاربر سایت
Sep 12, 2018
65
سلام آقا رضا خسته نباشید می دونم به موضوع تاپیک مربوط نیست اما سعی می کنم دفعه ی بعد از این سوالات نپرسم من وقتی شبیه ساز دلفین را بر روی retroarch در گوشی ام ( galaxy s20 fe ) باز می کنم این نوار سیاه رنگ می آید و بعد از برنامه خارج می شود پوشه ی Sys را هم در فولدر system قرار دادم در ضمن درایور را هم بر روی vulkan قرار دادم می توانید بگویید مشکل از کجاست؟ چون تو تاپیک موبایل پرسیدم کسی جوابم را نداد اگر پاسخم را بدهید خیلی خیلی ممنون می شوم

Attachments

• Screenshot_۲۰۲۲۱۰۲۶-۱۸۵۹۴۷_RetroArch (AArch64).jpg
    Screenshot_۲۰۲۲۱۰۲۶-۱۸۵۹۴۷_RetroArch (AArch64).jpg
    41.8 KB · مشاهده: 8

rezagoli

کاربر سایت
Feb 10, 2013
1,561
سلام آقا رضا خسته نباشید می دونم به موضوع تاپیک مربوط نیست اما سعی می کنم دفعه ی بعد از این سوالات نپرسم من وقتی شبیه ساز دلفین را بر روی retroarch در گوشی ام ( galaxy s20 fe ) باز می کنم این نوار سیاه رنگ می آید و بعد از برنامه خارج می شود پوشه ی Sys را هم در فولدر system قرار دادم در ضمن درایور را هم بر روی vulkan قرار دادم می توانید بگویید مشکل از کجاست؟ چون تو تاپیک موبایل پرسیدم کسی جوابم را نداد اگر پاسخم را بدهید خیلی خیلی ممنون می شوم
سلام دوست عزیز
حقیقت من تا حالا شبیه ساز رو موبایل نریختم ولی فکر کنم شما نیاز داری به اینترنت و باید کاملا core ها رو واسه retroarch بزاری دانلود شن اگر اینکارو انجام دادی و بازم بعد از اجرای core و فایل iso بازی مخصوص شبیه ساز دلفین به این مشکل برخوردی دو تا راه هست یا از خود شبیه ساز دلفین بصورت مجزا رو گوشیت استفاده کنی یا اگر میخوای ازطریق همین retroarch دلفین رو اجرا کنی از اموزش زیر استفاده کن به اینصورت که اول شبیه ساز دلفین رو میگیری بعد از طریق pc طبق اموزش پیش میری البته همونطور که گفتم چون خودم انجام ندادم و این اموزشم واسه pc هست دقیق نمیدونم بشه رو اندرویدم همینطوری انجامش داد یا نه اما میتونی امتحان کنی

Set Up The Dolphin Emulator On Android - Play GameCube & Wii Games On Android​

بصورت مجزا

آخرین ویرایش:

rezagoli

کاربر سایت
Feb 10, 2013
1,561
اقا رضا خرابی از کال اف مدرن 2 نیست؟
منظورت خبر از بازی Call of Duty Modern Warfare II 2022!!؟
متاسفانه فعلا خبری ندیدم ازش...هنوز خود بازی ام نیومده فکر کنم 6 یا 7 ابان تاریخ انتشار و نسخه کاملش باشه و دیگه جز انتظار راهی نداره تا ببینیم نسخه هک شدش میاد یا خیر,به شخصه تو این نسل به خاطر حجم بالا اصلا سراغ هیچکدوم از این سری بازی نرفتم که باید ی تجدید نظر و تو ارتقا ظرفیت هارد داخلی م حتما داشته باشم.

اپدیت PS4-Xplorer 2.0 از lapy به ورژن 2.01
لینک دانلود:
HB-Store

Alireza.jpg

آخرین ویرایش:

hasan2017

کاربر سایت
Sep 12, 2018
65
سلام دوست عزیز
حقیقت من تا حالا شبیه ساز رو موبایل نریختم ولی فکر کنم شما نیاز داری به اینترنت و باید کاملا core ها رو واسه retroarch بزاری دانلود شن اگر اینکارو انجام دادی و بازم بعد از اجرای core و فایل iso بازی مخصوص شبیه ساز دلفین به این مشکل برخوردی دو تا راه هست یا از خود شبیه ساز دلفین بصورت مجزا رو گوشیت استفاده کنی یا اگر میخوای ازطریق همین retroarch دلفین رو اجرا کنی از اموزش زیر استفاده کن به اینصورت که اول شبیه ساز دلفین رو میگیری بعد از طریق pc طبق اموزش پیش میری البته همونطور که گفتم چون خودم انجام ندادم و این اموزشم واسه pc هست دقیق نمیدونم بشه رو اندرویدم همینطوری انجامش داد یا نه اما میتونی امتحان کنی

Set Up The Dolphin Emulator On Android - Play GameCube & Wii Games On Android​

بصورت مجزا

خیلی ممنون آقا رضا

saeedonly

کاربر سایت
Nov 22, 2012
1,073
دوستان من یه مشکلی برام پیش اومده. میخوام فیفا ۲۳ رو با لن انتقال بدم سه چهار گیگ انتقال میده بعد ارور میده. بعد هربار میخوام resume کنم فیفارو فایل اپدیت سیستم عامل میخواد دانلود کنه که چون من بلاک کردم نمیتونه فیفا هم دوباره ارور میده. پکیج سندر ویندوز رو دو تا برنانه مختلف امتحان کردم برنامه remote pkg installer هم واسه ps4 اخرین اپدیته.
دوستان من از یه سایت دیگم دانلودیدم بازم مشکل داره. من بلاک اپدیتو از طریق گزینه disable updates تو هاست کارو انجام دادم وگرنه dns ای که alazif داده بود اصلا این روزا با اوضاع اینترنت کشور کار نمیکنه و فکر میکنم مشکلات بخاطر وصل شدن به سرورای سونی باشه. اگر کسی dns دیگه ای که سرورای سونی رو بلاک کنه رو داره بده ممنون میشم.

• Like
Reactions: rezagoli

rezagoli

کاربر سایت
Feb 10, 2013
1,561
دوستان من از یه سایت دیگم دانلودیدم بازم مشکل داره. من بلاک اپدیتو از طریق گزینه disable updates تو هاست کارو انجام دادم وگرنه dns ای که alazif داده بود اصلا این روزا با اوضاع اینترنت کشور کار نمیکنه و فکر میکنم مشکلات بخاطر وصل شدن به سرورای سونی باشه. اگر کسی dns دیگه ای که سرورای سونی رو بلاک کنه رو داره بده ممنون میشم.
همونطور که اطلاع داری اپ و sender های متنوعی واسه ارسال pkg از طریق pc و اتصال کابل لن با ps4 وجود دارن اگر از این برنامه قبلا استفاده نداشتی پیشنهادم بهت برنامه ps4remotepkgsender ک بدون اتصال نت راحت از طریق ی کابل با کیفیت cat6 همینطور وارد کردن ای پی و تنظیماتش در ویندوز و در برنامه به راحتی میتونی انتقال فایل و بازی از pc به کنسولت رو داشته باشی با هر میزان حجمی که هست,راجب فیفا 23 هنوز خودم ارسال نکردم و میدونم قطعا مشکلی با این بازی ام نیستش و هر چی بازی از قبل داشتمم از این طریق تست و انجام دادم,بدون کوچکترین مشکل و قطعی جوابه...عکس از محیط این نرم افزار برات میزارم چون اینا به دلیل تشابه اسمی ممکنه اشتباه بشه
دقت کن که برنامه remote pkg installer هم باید رو کنسولت نصب باشه و حتما هنگام ارسال باز باشه و اگر تنظیمات کنسول و برنامه ps4remotepkgsender در pc به درستی انجام شده باشه ارور نمیده در غیر اینصورت برنامه remote pkg installer هنگام اجرا رو ps4 بسته و با ارور همراه میشه.
Alireza.png

آخرین ویرایش:

FOX VS XOF

کاربر سایت
Feb 26, 2022
166
سلام پوزش بابت اسپم کسی از دوستان نسخه جلبریک شده بازی Hitman 3 رو روی ps4 انجام داده؟یه سوالی داشتم متاسفانه هر کاری میکنم اصلا بخش داستانی هیتمن ۳ باز نمیشه و میگه نخردین.نسخه duplex رو از سایت دانلودها دانلود کردم و طبق گفته ی اون اول نسخه اصلی بعد dlc ها بعد اپدیت رو انجام دادم ولی توی منو وقتی به بخش کمپین هیتمن ۳ میرم باز نمیکنه.حتی بعدش بازی رو پاک کردم و یه بارم اول نسخه اصلی بعد اپدیت بعد dlc رو انجام دادم ولی بازم نشد.کسی از دوستان میتونه راهنمایی کنه؟

bayern_vahid

کاربر سایت
Dec 9, 2009
5,642
نام
وحید
اپدیت و اضافه شدن هاست گیمرهک به اخرین ورژن گلدهن 2.2.5b7(فریمور 6.72 و 9.00)

View attachment 275751
ادرس هاست:
PS4 Exploit Host by GamerHack
اقا رضا سلام کنسول وقتی ریبلد دیتابیس میشه و بازیا ایکونشون حذف میشه وقتی مجدد ریکاوری میشن یه مشکلی که دارن بازیا بعد از اولین اجرا دیگه قابل حذف نیستن مگر اینکه به کلی هارد رو فرمت کنیم یا بازیا رو دوباره نصب کنیم راهکاری براش نیومده بشه تک تک پاکشون کرد و این مشکل رو حل کرد؟

• Like
Reactions: rezagoli

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,809
نام
مهراد
سلام رضا جان شبت بخیر
یه اسلیم دوستم برام آورده میگفت که بازی ها سیو نمیشه و هر بار اجرا میکنی از اول میاد. نسخه 6.72 هست، اومدم هاست darkmodder تست کردم یه بار فیفا 21 بازی کردم بعد که اومدم بیرون کنسول خاموش شد، حدودا سه بار دیگه تلاش کردم هر بار تو یه مرحله ای قبل از بالا اومدن بازی کنسول خاموش میشد. دیگه تلاش نکردم، به نظرت مشکل از چیه؟ نیاز داره ریست کارخونه بشه مثلا یا چی؟

یه مورد دیگه اینکه درباره بازی GOW:R این اکانت Backport گفته بود فریمور 10 میخواد اما SKD 9.60 هست و دقیقا نفهمیدم منظورش اینه دامپ میشه یا نه، یه سری زیر پستش کامنت داده بودن میشه و فیفا 23 هم همینجوری بوده و ... یه سری هم میگفتن براش دونیت کنین. اطلاعاتی اگه داری با ما هم شیر کن.
دمت گرم

mohammadamin.ahmad

کاربر سایت
Aug 6, 2021
74
ادمین p30day با سایبر دیشب حرف زده گفته کالاف رو پورت کرده هم با آپدیت ۱.۰۳(بدون مالتی بود برای روز اول عرضه) هم با آپدیت ۱.۰۸ نهایی بخش داستان هم کامل کرده ولی درگیر بخش مولتیش هست

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: HAVEK and saeedonly

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر