پیشنهادات و انتقادات در مورد بازی رایانه

Restricted Area

کاربر سایت
Sep 24, 2005
407
من پیشنهادم اینه که این مجله در بیشتر جاها پخش بشه.مثلا شما هر دکه ای که میرین بازی نما داره ولی از هر 10 تا دکه ای 1 دونشون بازیرایانه داره.اگه پخش مجله بیشتر بشه به نظر من بهتره.
مجله همه جا پخش میشه ولی مشکل اینه که خیلی زود تموم میشه تیراژ رو هم به دلایلی نمیشه برد بالا. مثلا مجلات دیگه 3 هفته یا 4 هفته هم رو کیوسک میمونه ولی بازیرایانه فوقش 2 هفته رو کیوسک ها پیدا میشه!

Nemesis

کاربر ویژه
کاربر سایت
Apr 9, 2006
398
نام
محمد مهدی حاجی اسمعیلی
A New One

در اينكه بازيرايانه بهترين مجله تخصصي در مورد بازي تو ايرانه هيچ شكي نيست و من از همون
اول كه 4 تا نسخه اش بيشتر نيومد باهاش هستم و بعد از اين چند سال با وجود مجله مزخرف ديگه ايي كه بهتره اسمش رو نياورد اين مجله مثل بهشت ميمونه مخصوصا با قسمت موج نو كه كيفيتشو حفظ كرده...يكي از اشكالاتي كه ميشه از سيستم امتياز دهي گرفت زياد بودن بازه بين 0 تا 20 هست بطوريكه نميتوان فرق زيادي بين 16 و 17 گذاشت و بهتره كه بين 0 تا 10 و يا حتي كمتر باشه تا وقتي كه امتيازي به بازي داده ميشه بشه به راحتي تشخيص داد كه اين بازي در چه سطحيه.......در ضمن خيلي خوب ميشد كه در كنار قسمت سخت افزار يك قسمت نرم افزار هم براي معرفي انواع نرم افزارهاي بازيها مانند شبيه ساز انواع كنسولها و ... وجود داشت
با اميد موفقيت روز افزون اين مجله تخصصي

Omid

کاربر سایت
Sep 23, 2005
213
نام
OMID
در مورد سیستم امتیاز دهی کاملاً صحیح میفرمایید .
کیفیت مجله در سطح عالی هستش و فقط اینکه تعداد صفحات تبلیغی زیاد هستند و فکر نکنم نیازی باشه که یکی پول بده بیاد ماشینش رو نشون مردم بده بگه 1000 تومن سیدی میدم . راه های بهتری برای تبلیغ هست . !
در مورد کاغذدیواری ها هم اگر میزان اندازه اش بزرگتر بشه خوب میشه مضاف بر اینکه قیمتش هم بره بالا !

متشکر

gameware

کاربر سایت
May 5, 2006
1,393
نام
مهبد
این مجله بهترین مجله ایران نیست شما همتون سخت دراشتباهید این مجله بهترین مجله دنیاست و خیلی بهتراز اون بازینمای مسخرهست که آدم نظر میده جوابشو با فحش میدن!! اگر یادتون نیست شماره 23 یارو گفته بود از پرنس 3 بد نقد کرید و توی نقد کم میارید جوبا بهش داده بود با من که نبودی با فک و فامیلای خودتون بودی احتمالا عمه جان خوب هستن!؟
من از خوشحالی داشتم میترکیدم وقتی فهمیدم نویسنده ها اینجا عضون
من هیچ ایرادی نمی بینم تو مجله در حد امکاناتی که داشتن ماورای خارق العاده است (بقول آقا حمید خارق العاده)

mostafa_cpp

کاربر سایت
Jan 29, 2006
977
نام
مصطفي
نوشته شده توسط pandora tomorrow:
میگم هنوز نفهمیدی که این مجله عشقی نامه هست نه ماهنامه!!!!!!:)
داداشمون تازه كاره ، يه چند شماره كه بگذره راه ميفته :p

چند روز پيش داشتم با سحر حرف ميزدم گفت سال پيش فقط 5 شماره چاپ كردن
يعني هر 2.4 ماه يك شماره !

poorna

کاربر سایت
Jul 13, 2006
1,166
نام
Vahid
ببخشید ، من هم یه دو سه ماهیه دارم مجله رو میخرم خیلی خوبه.
1-فقط خوب توزیع نمیشه ، مثلا من حدودا یک هفته بعد از عرضه در تهران میتونم تو اراک گیرش بیارم.
2-توی سیدیش هم تریلر های خوبی که نمیذارید . اونایی هم که میذارید به شدت کیفیتشون پایینه.:mad:
خیلی کیفیتشون پایینه.

3-یه چیز دیگه. اون کارت اینترنتی که میذارید ، خوب برای هر استان از آی اس پی همون استان تهیه کنید. یعنی ما از اراک باید به تهران وصل شیم که هم سرعت میاد پایین ، هم هزینه ی تلفن خیلی خیلی خیلی زیاد میشه.

4-توی سایت که عکس شماره ی جدید رو زدن ، نوشتن شماره ی 10 شهریور.
ولی مال ماه قبل شماره ی 9 تیر بود.
یعنی مال مرداد پرید؟

5-جریان اون چند نفر متواری چیه؟ خارج از شوخی یک نفر یه توضیح درست بده.
6-یعنی مطالب E3 توی شماره ی 9 ، همش کشک بود؟ هیچکس رو نفرستاده بودن؟

7-این شماره ی آخر ، حدودا 65 درصد صفحه هاش چسبیده بودن به هم.من هم با چاقو افتادم به
جونش.

خواهشا یک آدم معتبر به این موارد به طور موردی جواب بده ممنون میشم.

Behzad

Come on it's time to go
Administrator
Sep 22, 2005
5,824
نام
بهزاد
فقط خوب توزیع نمیشه ، مثلا من حدودا یک هفته بعد از عرضه در تهران میتونم تو اراک گیرش بیارم.

امکانات در همین حده!
برای پخش توی تهران هم کلی مشکل هست چه برسه به شهرستان

-توی سیدیش هم تریلر های خوبی که نمیذارید . اونایی هم که میذارید به شدت کیفیتشون پایینه

کیفیت رو کاریش نمیشه کرد چون اگه دموها با کیفیت خیلی بالا باشن حجمشونم بیشتر میشه و تعداد دموها میاد پایین
و در مورد بد بودن بازیها هم مربوط به مطالبی که توی اون شماره چاپ میشه داره

یه چیز دیگه. اون کارت اینترنتی که میذارید ، خوب برای هر استان از آی اس پی همون استان تهیه کنید. یعنی ما از اراک باید به تهران وصل شیم که هم سرعت میاد پایین ، هم هزینه ی تلفن خیلی خیلی خیلی زیاد میشه.

خب بفرستید برای فامیلاتون که توی تهرانن اونا استفاده کنن :)
اون کارت اینترنت اشانتیونه و پولی در قبالش دریافت نمیشه و امکان استفاده از آی اس پی هر شهر برای مجلاتی که توی اون شهر توزیع میشه 100% غیرممکنه !
چون کار بسیار زمان گیر و سختیه
از قدیم گفتن دندون اسب پیشکشی رو نمیشمرن ;)

توی سایت که عکس شماره ی جدید رو زدن ، نوشتن شماره ی 10 شهریور.
ولی مال ماه قبل شماره ی 9 تیر بود.
یعنی مال مرداد پرید؟

چون مجله به چاپ مرداد نرسید و برای رفت برای شهریور بالای جلد هم نوشته شماره ی شهریور ... یعنی همون شماره ای که قرار بود مرداد منتشر بشه حالا توی شهریور منتشر میشه
و شماره ی بعدی هم که قرار بود توی شهریور بیاد میره برای مهر

جریان اون چند نفر متواری چیه؟ خارج از شوخی یک نفر یه توضیح درست بده.

Just a Joke !

-یعنی مطالب E3 توی شماره ی 9 ، همش کشک بود؟ هیچکس رو نفرستاده بودن؟

یعنی شما واقعا اون مطلب رو جدی گرفتین !؟
میدونی فرستادن یه عده به لس آنجلس برای 4-5 روز چه خرج و مسئولیت سنگینی برای مجله داره ؟

این شماره ی آخر ، حدودا 65 درصد صفحه هاش چسبیده بودن به هم.من هم با چاقو افتادم به
جونش.

چی بگم والا !
این مشکلات به هر حال پیش میاد و امکانش نیست اون همه مجله رو یکی یکی چک کنن که هیچ مشکلی نداشته باشه

xdantex

کاربر سایت
Aug 3, 2006
1,242
نام
حسین
به اون خدایی که میپرستین یه فکری برای توزیعش تو تهران بکنین من با اینکه خیلی خیلی مجلتونو دوست دارم اما دیگه به اینجام رسیده هر بار برای تهیش باید یه سه چهار ساعت بگردم دیگه دارم قیدشو میزنم تورو خدا یه فکری بکنین.

THE ONE

کاربر سایت
Aug 9, 2006
247
نام
محمدرضا
به اون خدایی که میپرستین یه فکری برای توزیعش تو تهران بکنین من با اینکه خیلی خیلی مجلتونو دوست دارم اما دیگه به اینجام رسیده هر بار برای تهیش باید یه سه چهار ساعت بگردم دیگه دارم قیدشو میزنم تورو خدا یه فکری بکنین.

در مورد شماره قبل که به نظر من اصلا این طور نبود . چون من همه جا توی کیوسکها مجله رو میدیدم.:-"
خودم هم تا مجله منتشر شد تونستم همون موقع بخرمش . :cheesygri
ولی خداییش تنها مجله ای که از اول کارش تا حالا کفیتش رو به این خوبی حفظ کرده بازیرایانه است .
اما اگه بازیهای ژاپنی رو کمتر کنه و یکم هم از تعصب روی xbox 360 دست برداره دیگه نور علی نور میشه .:cool:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر