پیشنهادات شما برای امکانات جدید گروه کاربران Premium

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Mr.Ok

کاربر سایت
Nov 9, 2008
2,066
نام
معین
ایجاد تالار گفتگو برای پرمیوم ها و دانلود مستقیم نمایشگاه ها و تم ها و تریلرها.

{The Phenom}

تاجر
کاربر سایت
Sep 4, 2007
3,695
نام
حاج حامد صف آرا
اینجوری که شد warez
من میگم بازار سنتر مجانی بشه برای اون دسته خاص که فعالیتشون زیاده تو ضمینه خرید و فروش به شرطی که پرمیوم بمونن!
برای پرمیوم هم همین امکاناتی که الان هست باشه در کنارشون از برخی از پیشنهادات دوستان در پست های قبلی استفاده بشه
منظورم راهنمای قدم به قدم هست، ارائه داستان بازی ها، قرار دادن یه مجله رسمی بازی سنتر، افزایش سایز امضا و آواتار و ...
ولی یه جوری باشه که اونایی که پرمیوم نیستن/نمیشن خیلی بهشون بد نگذره!

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
محدویدت تعداد فایل پیوست رو بردارید حجم فایل پیوست رو زیاد کند.

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
سلام
پیشنهاد منم اینه که
یه سرور دانلود مستقیم بذارید برای این نوع کاربرها مثلا فیلم و یا انیمه و یا سریال و بازی و تایلر و آهنگ
بعد میتوانید هر کسی دانلود کرد از توی سرورهاتون پاکشون کنید تا خیلی سریع اون سرورتون فضا کم نیاره
البته یا میتوانید هر شش ماه یکبار سرورهاتون رو پاکسازی کنید
من اینو فقط یادم میاد و به فکرم میرسه
مبلغ هم بشه سالی 20000 تومان خوبه ارزشو کاملا داره
موفق باشید;)

Kevingamer441

کاربر سایت
Jan 7, 2010
928
نام
امید:دی
یه لیچر خوب هم ازش استقبال میشه به شدت! البته خوب مبلغ حجم رو هم تقدیم میکنیم منتهی جوری باشه که فقط مال بچه های پریمیوم باشه!
در کلا یه سری امکانات بزارین که واقعا یوزر عادی احساس نیاز کنه که حتما تو سایت عضو شه و البته به مبلغشم بیارزه!
اینجور هم جمعیت اعضای پریمیوم بیشتر میشه هم یه جورایی سایت لوکس تر و خاص تر بنظر میاد!

ezio love

کاربر سایت
Nov 3, 2009
358
نام
محسن
قرار دادن داستان بازیها

اگه بشه زندگینامه بازیسازان معروف

مابقی چیزها رو بچه ها گفتن اون قرعه کشی میان بچه های پرمیوم و جایزه هم بد نیست:d

اینم اضافه کنم خرید از سایتهای خارجی برای عضوهای پریمیوم(فکر کنم قبلا بودش حالا به کجا ختم شد نمی دونم)

Jason Brady

کاربر سایت
Feb 1, 2013
541
نام
محمد
من اگه بخوام نظر بدم باید بگم که هیچ نظری نداره جزز اینکه هرچیو اضافه و حذف می کنید بکنید ولی امکانات کاربران معمولی رو حذف نکنید

HoR!ZoN

کاربر سایت
Feb 11, 2010
2,088
نام
Milad
وقتی میگیم فلان کاربر پرمیوم هست به نظرم باید یه امکاماتی داشته باشه که کاربرای عادی نباید اونو داشته باشن

به طور مثال، بازارچه فقط واسه این افراد باشه و کسای دیگه حق خرید و فروش تو این بخش رو نداشته باشن

AM!R HOS3!N

کاربر سایت
May 18, 2010
1,981
نام
Amir Hosein
نظر خواصی ندارم فقط این رنگو اگه مثه قبل طلایی کنید عالی میشه!

Dr. Ariamax

کاربر سایت
Feb 1, 2012
2,451
نام
آریا
قابلیت گزاشتن تم و پوسته برای بلاگ ها
اختصاص سابدامین به بلاگ ها (یه چیزی مثل سرویس های بلاگفا) که مثلا بشه بازیسنتر دات کام بعدش به جای کد یوزر نیم بلاگر باشه + قالب هایی که برای بلاگ ها میزارید

Refill

کاربر سایت
Jul 11, 2008
4,229
نام
سروش
یه قسمت واسه گروه P باشه لینکامون رو مستقیم کنیم:d

soorena

کاربر سایت
Nov 9, 2009
2,678
نام
علی
یه پیشنهاد دیگه هم دارم که یادم رفت بگم یه قسمتی رو هم واسه چت انلاین بزارید مثل خیلی از سایت های خارجی یا خیلی سربسته بخوام بگم مثل فیس دوق :d
باور کنید با این کار محبوبیت و کلا رنک بازیسنتر به شدت بالا میره

VahiD_ST

کاربر سایت
Nov 10, 2009
8,048
نام
وحید
به نظرم قیمتها رو دست نزنید. به جاش دوره های 1 ماه و 3 ماهه و 2 ساله رو هم اضافه کنید.
1 ماهه: 3000 تومان
3 ماهه: 5000 تومان
6 ماهه: 7000 تومان
12 ماهه: 12000 تومان
24 ماهه: 20000 تومان

سایز آواتار خوبه ولی سایز امضارو افزایش بدین بهتره.

مجله های خارجی مثل Game Informer و چند تای دیگه رو بصورت PDF واسه دانلود بذارین.

رنگ تگ پرمیوم رو هم عوض کنید. مثلا همون طلایی یا یه رنگ دیگه بذارین.

آخرین ویرایش:

Al!reza

کاربر سایت
Jul 27, 2011
7,549
نام
Alireza
یک سرور خوب اجاره کنید و لینک مستقیم فیلم و گیم مخصوص 3 کنسول بزارید و قیمت هم هر شش ماه 30 تومن
پول پارو میکنید :d

Kratos Drake

کاربر سایت
Sep 30, 2011
43
نام
عرفان
بیشتر پیشنهادا واسه داشتن همه چی به صورت یکجا در بازی سنتر هست !
دانلود بازی، تم، موزیک، لیچ و ... که میشه با یه سرچ پیداشون کرد و خیلی هاشون سایت مخصوص به همون کار رو می طلبن. به نظرم امکانات چیزی غیر از اینا باید باشه .

- یکیش که من خیلی وقت منتظرم اضافه شه همینه که دوستمون گفتن، چت با کاربران و دوستان آنلاین که خیلی کاربرد داره .

- به نظرم اگه پریمیوم " سیستم تروفی " داشته باشه خیلی جالب میشه، شاید وسعت زیادی نتونه داشته باشه ولی مزه ی خاصی میده! من توی یکی از فروم های خارجی دیدم که میگم! البته اون اچیومنت بود، تروفی می تونه درجه بندی داشته باشه، مثلاً یه کاربر طلایی میشه، یه کاربر پلات !
گزینه هایی مثل تعداد خاصی امتیاز بازارچه، تعداد خاصی تاپیک فروش محصول، تعداد خاصی خرید یا تعویض، تعداد خاصی لایک برای یک پست و ... می تونه براش در نظر گرفته بشه .

- تعویض رنگ فروم می تونه برای کاربر پرمیوم بیشتر باشه .

- آخرین پیشنهادمم اینه : دانلود " app بازی سنتر و بازارسنتر " برای iOS و Android که با اکانتی که پریمیوم هست رجیستر میشه.

آخرین ویرایش:
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر