پلاگین

M3hD1

Fade to Black
کاربر سایت
Sep 24, 2005
1,943
نام
LiND

napster_630

کاربر سایت
Feb 21, 2007
126
مهدی جان من این برنامه psphost رو گرفتم ولی بلد نیستم باهاش کار کنم
وقتی اجراش میکنم آیکنش میاد پایین صفحه و بعد وقتی enable usb رو که میزنم هیچ اتفاقی نمیفته!!!باید از psp هم کاری انجام بدم!؟
پلاگینش رو هم ریختم...از اون چطوری استفاده کنم!؟
میخوام از روی هارد بازی اجرا کنم...
fw 3.30oe-a2

M3hD1

Fade to Black
کاربر سایت
Sep 24, 2005
1,943
نام
LiND
مهدی جان من این برنامه psphost رو گرفتم ولی بلد نیستم باهاش کار کنم
وقتی اجراش میکنم آیکنش میاد پایین صفحه و بعد وقتی enable usb رو که میزنم هیچ اتفاقی نمیفته!!!باید از psp هم کاری انجام بدم!؟
پلاگینش رو هم ریختم...از اون چطوری استفاده کنم!؟
میخوام از روی هارد بازی اجرا کنم...
fw 3.30oe-a2
سلام شما از اين لينك هايي كه من ميدم استفاده كن ببين كارت راه مي افته يا نه.

USB Host

SCEP 3.30,3.40 OE

پلاگين رو بريز روي دستگاهت و فعالش كن.

بعد هم USB Host رو يه جايي روي هاردت بريز و بازي هايي كه ميخواي اجرا كني رو هم داخل فولدرش بريز.

بعد هم USBHost رو اجرا كن.

بعد Select رو روي PSP بزن تا منوي پلاگين بياد و بعد Mount USBHost رو بزن.

ويندوز يه دستگاه جديدي رو شناسايي ميكنه و با استفاده از فولدر driver كه در USBHost هم اونو به ويندوز بشناسون.

بعد هم روي PSP ليست بازي هايي كه قبلا گفتم داخل فولدر USB Host بريزي مياد و هر كدومو خواستي انتخاب كن كه اجرا بشه. حتما يادت باشه كه No-UMD غير فعال باشه.

نه . دوست من نصب نکردم ( دوست من با پلاکین scep-xmb_preview04 با psp host v 1.8 ,2.0 استفاده میکنم فایلها رو میبینم وقتی میزنم که اجرا بشه تصویر سیاه و usb قطع میشه ) برنامه و پلاکین هایی که لازم هست تو zip کن برام بذار تو سایت تا ببینم چه میکنم .مرسی:love:;)
لينك برنامه ها رو تو اين پست گذاشتم. يه تست كن ببين جواب ميده يا نه.

napster_630

کاربر سایت
Feb 21, 2007
126
سلام شما از اين لينك هايي كه من ميدم استفاده كن ببين كارت راه مي افته يا نه.

USB Host

SCEP 3.30,3.40 OE

پلاگين رو بريز روي دستگاهت و فعالش كن.

بعد هم USB Host رو يه جايي روي هاردت بريز و بازي هايي كه ميخواي اجرا كني رو هم داخل فولدرش بريز.

بعد هم USBHost رو اجرا كن.

بعد Select رو روي PSP بزن تا منوي پلاگين بياد و بعد Mount USBHost رو بزن.

ويندوز يه دستگاه جديدي رو شناسايي ميكنه و با استفاده از فولدر driver كه در USBHost هم اونو به ويندوز بشناسون.

بعد هم روي PSP ليست بازي هايي كه قبلا گفتم داخل فولدر USB Host بريزي مياد و هر كدومو خواستي انتخاب كن كه اجرا بشه. حتما يادت باشه كه No-UMD غير فعال باشه.

QUOTE]

آقا مهدی درست شد...لیست بازی هارو میاره ولی اجرا نمیکنه!!هنگ میکنه!!!no-umd رو هم disable کردم...

M3hD1

Fade to Black
کاربر سایت
Sep 24, 2005
1,943
نام
LiND
آقا مهدی درست شد...لیست بازی هارو میاره ولی اجرا نمیکنه!!هنگ میکنه!!!no-umd رو هم disable کردم...
با توجه به اون درايوري كه توي USB Host بود PSP رو شناسوندي ؟

napster_630

کاربر سایت
Feb 21, 2007
126
با توجه به اون درايوري كه توي USB Host بود PSP رو شناسوندي ؟
آره آقا مهدی...وقتی mount usbhost رو از psp اجرا میکنم اون صدای معروف وصل شدن usb رو میزنه و لیست فایل هارو میاره ولی بازی رو که اتنخاب میکنم همون صدای قطع کردن usb رو میزنه...

آخرین ویرایش:

M3hD1

Fade to Black
کاربر سایت
Sep 24, 2005
1,943
نام
LiND
آره آقا مهدی...وقتی mount usbhost رو از psp اجرا میکنم اون صدای معروف وصل شدن usb رو میزنه و لیست فایل هارو میاره ولی بازی رو که اتنخاب میکنم همون صدای قطع کردن usb رو میزنه...
شما قبلش اون برنامه رو كه ميتوني روي مانيتور بازي كني و از كيبورد استفاده كني رو هم نصب كرده بودي؟

TRoy1990

کاربر سایت
Mar 24, 2006
403
نام
Davood
آقا اون پلاگینی که می گفتی آهنگ رو همزمان با عکس پخش می کنهmp3prx رو برا ورژن3.4 می زاری ممنون در ضمن اون نرم افزاری که صفحه ی PSP رو تو مانیتور نشون می ده Remot Joyتو بازی کار نمی کنه و فقط توXMBکار می کنه

tatupsp

کاربر سایت
Feb 4, 2007
205
آقا fw من 3.30 oe-a هست .این پلاگین ماله گوش دادن موزیک هنگام عکس دیدن رو می خوام نصب کنم.تا حالا پلاگین نصی نکردم لطف می کنین یه توضیحی برای نصب و اجرای این پلاگین بدین.
ممنون.

M3hD1

Fade to Black
کاربر سایت
Sep 24, 2005
1,943
نام
LiND
آقا اون پلاگینی که می گفتی آهنگ رو همزمان با عکس پخش می کنهmp3prx رو برا ورژن3.4 می زاری ممنون در ضمن اون نرم افزاری که صفحه ی PSP رو تو مانیتور نشون می ده Remot Joyتو بازی کار نمی کنه و فقط توXMBکار می کنه

اين لينك پلاگيني كه ميخواستي:
http://www.psp-hacks.com/download.php?id=914

Remote Joy توي بازي هم كار ميكنه من تست كردم.

براي اطلاعات بيشتر اين پست من رو بخون:
http://www.bazicenter.com/forums/showpost.php?p=174177&postcount=15

TRoy1990

کاربر سایت
Mar 24, 2006
403
نام
Davood
آقا اینو خودمم دارم منتها کار نمی کنه یعنی plugin فعال هستش اما هیچ تغییری در اون ایجاد نشده و آهنگ و عکس رو باهم نشون نمی دمه ورژن دستگاه من3.4oea هستش

M3hD1

Fade to Black
کاربر سایت
Sep 24, 2005
1,943
نام
LiND
آقا اینو خودمم دارم منتها کار نمی کنه یعنی plugin فعال هستش اما هیچ تغییری در اون ایجاد نشده و آهنگ و عکس رو باهم نشون نمی دمه ورژن دستگاه من3.4oea هستش
اين پلاگين براي فريمور 2.71 SE هست.

اگه روي OE كار نميكنه حتما هماهنگي نداره با OE ها.

TRoy1990

کاربر سایت
Mar 24, 2006
403
نام
Davood
دوست من می تونی یه مختصر توضیح برای چگونگی تغییر تم به من بگی شما همش صحبت ازflash1 وflash0 می کنید در صورتی که این فولدرها رو من قدیما تو devhook پیدا کرده بودم شرمنده از اینکه تو باغ نیستم ولی اگه یه مختصر توضیح بدی ممنون میشم

ehsanslipknot

کاربر سایت
Nov 11, 2006
1,182
نام
Ehsan
دوست من می تونی یه مختصر توضیح برای چگونگی تغییر تم به من بگی شما همش صحبت ازflash1 وflash0 می کنید در صورتی که این فولدرها رو من قدیما تو devhook پیدا کرده بودم شرمنده از اینکه تو باغ نیستم ولی اگه یه مختصر توضیح بدی ممنون میشم
آقا داود flash0&flash1 هر دو توی ریکاوری هست.البته فقط توی فریم ور های بالای 3.03oe-c هست.برای پیدا کردن فلش ها وارد ریکاوری بشو.بعد وارد Advanced وبعد toggle USB flasho رو Enabled کن.
در ضمن برای ریختن تم هم محتویات فایلی که دانلود میکنی رو داخل پوشه ی زیر کپی کن:
flash0\vsh\resource

napster_630

کاربر سایت
Feb 21, 2007
126
شما قبلش اون برنامه رو كه ميتوني روي مانيتور بازي كني و از كيبورد استفاده كني رو هم نصب كرده بودي؟

نه مهدی جان...اون برنامه رو نریخته بودم...
حالا اگه بگی این برنامه mp3prx رو چطوری اجرا کنم ممنونت میشم...کارش چی هست؟!یعنی میشه هم MP3 رو اجرا کرد و هم تو قسمت Picture رفت و عکس دید یا تو قسمت های دیگه xmb کار کرد!!؟:cheesygri;):blushing:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر