پلاگین

ali63

کاربر سایت
Apr 9, 2007
6
دستوراتش را قدم به قدم اجرا كردم . صفحه مربوطه و برنامه لينك تو كامپيوتر هم آمد ،‌و حتي اسم فايل Iso هم ديده شد اما وقتي روش زدم صفحه سياه موندو با برنامه SCEP-XMB 1.7 وPSPHost-v2.0 استفاده می کنم در ضمن هنگام اجرای فایلها همزمان تصویر سیاه و ارتباط usb قطع میشه من از فریمور 3.40oe-a استفاده می کنم لطفا راهنمایی کنید >>>>>

Hadollica

کاربر سایت
May 11, 2007
184
نام
هادی
اوووو

جلل خالق
قدرت خدا رو میبینی ؟؟؟ بابا یه توضیح بدین من که هر چی خوندم نفهمیدم (به علت ضریب هوشی منفیه بنده) اگه بگید Plugin چیه ممنون میشم

M3hD1

Fade to Black
کاربر سایت
Sep 24, 2005
1,943
نام
LiND
سلام
میشه با پلاگین پی اس پی بریک بشه؟!
مثلا اشتباه کپی کنیم یا از ریکاوری اشتباه بزنیم یا دکمه رو غلط بزنیم؟؟
ممنون

نه عزيز نگران نباش.

دستوراتش را قدم به قدم اجرا كردم . صفحه مربوطه و برنامه لينك تو كامپيوتر هم آمد ،‌و حتي اسم فايل Iso هم ديده شد اما وقتي روش زدم صفحه سياه موندو با برنامه SCEP-XMB 1.7 وPSPHost-v2.0 استفاده می کنم در ضمن هنگام اجرای فایلها همزمان تصویر سیاه و ارتباط usb قطع میشه من از فریمور 3.40oe-a استفاده می کنم لطفا راهنمایی کنید >>>>>
يكم بيشتر توضيح بده؟ چي كار ميخواي بكني؟

بازي از روي هارد ميخواي اجرا كني؟ اگه آره پس از SCEP-XMB 1.7 استفاده نكن چون هنوز كامل نيست و نسخه نمايشي هست.

در ضمن حتما بايد No-UMD غير فعال باشه و يه UMD هم تو دستگاه باشه.

bijbij

کاربر سایت
Mar 1, 2007
551
نام
بیژن
درود بر دوست گرامی !

پلاگین برای اضافه کردن قابلیت عکس و فیلم گرفتن از XMB
نصب :
- پوشه ی seplugins را توی مموری کپی کنید
- دستگاه را دوباره روشن کنید و با استفاده از دکمه ی R وارد حالت Recovery mode بشوید
- وارد قسمت Plugins بشوید و دو گزینه را فعال کنید.
دکمه ها :
دکمه ی موزیک : عکس گرفتن / پایان فیلم برداری
R + دکمه ی موزیک : شروع فیلم برداری
R + L + دکمه ی موزیک : شروع فیلم برداری در حالت Advanced
دانلود پلاگین :
SVCapture
دوست من
لینک کار نمیکند .
چک بفرمائید ;)

ali63

کاربر سایت
Apr 9, 2007
6
برای اجرایی بازی از روی هارد از چه پلاگینی برای فریمور 3.40oe-a استفاده کنم در ضمن از همان فریموری که در بالا بود استفاده کردم اما در موقع زدن دکمه Select دستگاه هنگ میشه چه کار کنم <<< help me >>>

M3hD1

Fade to Black
کاربر سایت
Sep 24, 2005
1,943
نام
LiND
برای اجرایی بازی از روی هارد از چه پلاگینی برای فریمور 3.40oe-a استفاده کنم در ضمن از همان فریموری که در بالا بود استفاده کردم اما در موقع زدن دکمه Select دستگاه هنگ میشه چه کار کنم <<< help me >>>
براي اجراي بازي از روي هارد از پلاگين SCEP ورژن 1 استفاده كن.

اين لينك دانلودش براي فريمور هاي 3.30 و 3.40
http://dl.qj.net/SCEP-XMB-Plugin-Up...mebrew-Applications/pg/12/fid/13539/catid/151

دوست من
لینک کار نمیکند .
چک بفرمائید ;)
بفرما اينم لينك سالم:
http://www.cheatsync.net/SVCapture05.zip

ali63

کاربر سایت
Apr 9, 2007
6
دوست عزیز من با SCEP-XMB 1 امتحان کردم در حال حاضر مشکل من شناخت usb به pc هست درضمن من فایل انها رو دارم اما هیچ کدام جواب درستی به من ندادن << اگر ممکن هست برای اینکه مشکل کاملا حل بشه مراحل کامل نصب صحیح رو برای فریمور 3.40 بذارین همراه با فایل ها مورد نیاز >> مرسی

M3hD1

Fade to Black
کاربر سایت
Sep 24, 2005
1,943
نام
LiND
دوست عزیز من با SCEP-XMB 1 امتحان کردم در حال حاضر مشکل من شناخت usb به pc هست درضمن من فایل انها رو دارم اما هیچ کدام جواب درستی به من ندادن << اگر ممکن هست برای اینکه مشکل کاملا حل بشه مراحل کامل نصب صحیح رو برای فریمور 3.40 بذارین همراه با فایل ها مورد نیاز >> مرسی
دوست عزيز شما SCEP-XMB 1 رو كه دانلود كردي بازش كن و بعد فولدر seplugins رو داخل شاخه اصلي كپي كن و از ريكاوري فعالش كن.

بعد هم USBHostFS رو دانلود كن و با درايوري كه داخلش هست PSP رو به PC بشناسون حتما با همون درايور اين كار رو بكن.

بعد usbhostfs.exe رو اجرا كن و بعد از داخل PSP گزينه Mount USBHost رو بزن.

بعد هم ايميج بازي رو ها رو كپي كن داخل فولدر USBHostFS كه داخل هارد كامپيوتر اجراش كردي اگه اين كارو بكني بعد از اينكه Mount USBHost رو بزني ايزو ها نمايش داده ميشه و ميتوني به راحتي اجراشون كني.

حتما بايد NO-UMD غير فعال و يه UMD داخل دستگاه باشه.

ali63

کاربر سایت
Apr 9, 2007
6
دوست عزیز من پلاگین رو دارم و USBHostFS ورژن 2 رو دارم اما من هر کاریی می کنم نمتوانم ./. نمیدانم کار کجا میلنگه لطف میکنی بگی شما با USBHostFS ورژن چند کار میکنی و موقعی که دکمه سلکت psp رو میزنی باید جایی خاصی داخل psp باشه و وقتی هم با برنامه هایی که دارم انجام میدم و usb رو هم مشناسونم باز هم به من چیزی نشون نمیده ./. اگر ممکن هست باشکل توضیح بده من از فریمور 3.40 استفاده میکنم ./. مرسی :love:

M3hD1

Fade to Black
کاربر سایت
Sep 24, 2005
1,943
نام
LiND
دوست عزیز من پلاگین رو دارم و USBHostFS ورژن 2 رو دارم اما من هر کاریی می کنم نمتوانم ./. نمیدانم کار کجا میلنگه لطف میکنی بگی شما با USBHostFS ورژن چند کار میکنی و موقعی که دکمه سلکت psp رو میزنی باید جایی خاصی داخل psp باشه و وقتی هم با برنامه هایی که دارم انجام میدم و usb رو هم مشناسونم باز هم به من چیزی نشون نمیده ./. اگر ممکن هست باشکل توضیح بده من از فریمور 3.40 استفاده میکنم ./. مرسی :love:
ايني من الان دارم ورژن 1.5 هست.

ببينم شما اون برنامه كه ميتوني PSP رو روي مانيتور ببيني رو هم نصب كردي؟

ali63

کاربر سایت
Apr 9, 2007
6
نه . دوست من نصب نکردم ( دوست من با پلاکین scep-xmb_preview04 با psp host v 1.8 ,2.0 استفاده میکنم فایلها رو میبینم وقتی میزنم که اجرا بشه تصویر سیاه و usb قطع میشه ) برنامه و پلاکین هایی که لازم هست تو zip کن برام بذار تو سایت تا ببینم چه میکنم .مرسی:love:;)

ma)-(di

کاربر سایت
May 16, 2007
160
نام
مهدی
نه . دوست من نصب نکردم ( دوست من با پلاکین scep-xmb_preview04 با psp host v 1.8 ,2.0 استفاده میکنم فایلها رو میبینم وقتی میزنم که اجرا بشه تصویر سیاه و usb قطع میشه ) برنامه و پلاکین هایی که لازم هست تو zip کن برام بذار تو سایت تا ببینم چه میکنم .مرسی:love:;)
سلام.
شايد مشگل شما بازي هايي كه حجم وحشتناك دارن باشه.
مثلاً من بازي TEKKEN ( حدود 1500 مگ حجم بازي هست ) رو نتونستم از روي PC اجرا كنم و همين حالتي كه شما گفتي براي منم اتفاق افتاد.
ولي با بازي هايي كه حجم 500،600 مگي دارن مشگلي نداره.

SASAN-BSE

کاربر سایت
Mar 1, 2007
1,378
نام
ساسان
پلاگین برای اضافه کردن قابلیت عکس و فیلم گرفتن از XMB
نصب :
- پوشه ی seplugins را توی مموری کپی کنید
- دستگاه را دوباره روشن کنید و با استفاده از دکمه ی R وارد حالت Recovery mode بشوید
- وارد قسمت Plugins بشوید و دو گزینه را فعال کنید.
دکمه ها :
دکمه ی موزیک : عکس گرفتن / پایان فیلم برداری
R + دکمه ی موزیک : شروع فیلم برداری
R + L + دکمه ی موزیک : شروع فیلم برداری در حالت Advanced
دانلود پلاگین :
SVCapture
لینکش خرابه کسی درستشو داره؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر