پرسش و پاسخ Xbox One

Kaiki

کاربر سایت
Feb 1, 2013
1,572
نام
بهنام
عزیزان من انقدر جک نگید فروش Xbox بیشتر بوده فروش دو دستگاه تو آخرین آمار نزدیک به هم بوده و فروش PS3 بیشتر بوده توی چند ماه اخیر !
من کاری ندارم فن های سونی به شما چی گفتن هر چی دوست داشتید با هم دعوا کنید ولی اطلاعات غلط ندید !
اگر هم اختلافی باشه نهایتا 1 میلیون هستش !
در ضمن نسل بعد خود ماکروسافت میگه می خواد با Apple TV و .... رقابت کنه اصلا صحیح نیست که با کنسول ها مقایسه بشه !
اقا دقیقا حرفه شما درسته البته نه اون قسمتی که ps3 فروشش بیشتر از xbox بوده
ببین عزیز من دارم میگم فقط باید منطقی باشیم الان من اصلا xbox one رو با ps4 مقایسه نمیکنم چون میدونم ps4 خیلی بهتر عمل میکنه نیتجش همین اخره این نسل داره به مشتری احترام میزاره و با 3 یا 4 تا انحصاری نسلو تموم میکنه و قطعا اگه من نسله بعد بخوام گیمر کنسول باقی بمونم ps4 رو انتخاب میکنم حتی اگه مجبور بشم ارجینال بازی هاش بخرم من فقط از این عصبانی میشم که به نا حق میگن ps3 بهتر از xbox 360 هستش که واقعا اینطور نیست شما اگه دقت کنی هم کنتوروله ایکس باکس بهتره هم بازی های مولتی پلت فرم روی ایکس باکس بهتر اجرا میشه(مثلا شما مقایسه ی گرافیکی فاکرای 3 در pc xbox و ps3 رو دیدی؟ اونجا ایکس باکسو با پی پی سی الترا مقایسه میکنن و پی اس 3 رو با پی سی میدیوم اخه واقعا توی بازی های مولتی پلت فرم ایکس باکس بهتره)
درضم ما دعوا هم نمیکنیم عزیزم فقط یکم بحثمون داشت جدی میشُد که شما اتیششو خاموش کردی;)

hamdijam

کاربر سایت
Aug 4, 2011
992
نام
Noble 14
اقا دقیقا حرفه شما درسته البته نه اون قسمتی که ps3 فروشش بیشتر از xbox بوده
ببین عزیز من دارم میگم فقط باید منطقی باشیم الان من اصلا xbox one رو با ps4 مقایسه نمیکنم چون میدونم ps4 خیلی بهتر عمل میکنه نیتجش همین اخره این نسل داره به مشتری احترام میزاره و با 3 یا 4 تا انحصاری نسلو تموم میکنه و قطعا اگه من نسله بعد بخوام گیمر کنسول باقی بمونم ps4 رو انتخاب میکنم حتی اگه مجبور بشم ارجینال بازی هاش بخرم من فقط از این عصبانی میشم که به نا حق میگن ps3 بهتر از xbox 360 هستش که واقعا اینطور نیست شما اگه دقت کنی هم کنتوروله ایکس باکس بهتره هم بازی های مولتی پلت فرم روی ایکس باکس بهتر اجرا میشه(مثلا شما مقایسه ی گرافیکی فاکرای 3 در pc xbox و ps3 رو دیدی؟ اونجا ایکس باکسو با پی پی سی الترا مقایسه میکنن و پی اس 3 رو با پی سی میدیوم اخه واقعا توی بازی های مولتی پلت فرم ایکس باکس بهتره)
درضم ما دعوا هم نمیکنیم عزیزم فقط یکم بحثمون داشت جدی میشُد که شما اتیششو خاموش کردی;)

کاملآ با حرفات مواقم! من هم نه با کسی بحث کردم نه خودم رو قاطی این بحث های بچگانه میکنم! فقط گفتم این بحث ها رو تموم کنید که کامنتم رو پاک کردند! مام اگه بیان درست بحث کنن! درست طرفداری کنن چیزی نمیگیم! ولی هی میان مسخره میکنن میگن ماکرو ... ماکرو فلان!
تو یه تاپیم دیگه هم گفتم اگه ماکرو هیلو معرفی کنه من عمرآ پلی نمیخرم!
در ضمینه بهتر عمل کردن تو انحصاری هم باحات مخالف هستم! چون سلیقه هست! تو انحصاری های سونی من فقط heavy rian و Metal Gear و یه کمی Uncharted رو دوست دارم! در حالی که با هیلو زندگی کردم...

Kaiki

کاربر سایت
Feb 1, 2013
1,572
نام
بهنام
کاملآ با حرفات مواقم! من هم نه با کسی بحث کردم نه خودم رو قاطی این بحث های بچگانه میکنم! فقط گفتم این بحث ها رو تموم کنید که کامنتم رو پاک کردند! مام اگه بیان درست بحث کنن! درست طرفداری کنن چیزی نمیگیم! ولی هی میان مسخره میکنن میگن ماکرو ... ماکرو فلان!
تو یه تاپیم دیگه هم گفتم اگه ماکرو هیلو معرفی کنه من عمرآ پلی نمیخرم!
در ضمینه بهتر عمل کردن تو انحصاری هم باحات مخالف هستم! چون سلیقه هست! تو انحصاری های سونی من فقط heavy rian و Metal Gear و یه کمی Uncharted رو دوست دارم! در حالی که با هیلو زندگی کردم...
بله کلا جو تاپیک یکم بد شده بود که ببا کامنته دوستمون درست شد
بله halo بسیار بازیی خوبی هستش من منظورم این نبود که انحصاری های ps3 بهتر از xbox هست من گفتم که ps3 در اوخر نسل داره بهتر عمل میکنه یعنی شما ببین مایکرو توی ساله 2013 بازی انحصاری خیلی کم داشته یعنی فقط یه دونه بوده که اون geow j هستش ولی سونی گراند توریزمو و بیاند و لست اف اس رو معرفی کرده بنظرم سونی داره نسلو برای طرفداراش با یه خاطره ی خوب تموم میکنه وگرنه بله بازی های انحصاری سلیقه ی هست یکی میخواد halo و geow و forza‌ بازی کنه میره سراغه کنسوله مایکرو ولی یکی میخواد god of war یا last of us بازی کنه میره سراغه سونی دقیقا درست گفتین بازی های انحصاری سلیقه ی هستن

Real Madrid 9

کاربر سایت
Jun 10, 2011
3,996
نام
M O E I N
100 درصد منتقل میشه نگران نباشید . امروز داشتم راجبه کنسول میخوندم فقط یه چیزی که هست باید حتما تو 24 ساعت یه بار به نت وصل بشه و چک کنه دیسک بازی اورجینالو نمیدونم هکرا تا چقد میتونن اوکی کن این مسئلرو .

XboxLiveVirus

کاربر سایت
Sep 2, 2012
1,427
نام
علی
میخواستم ببینم میشه ازش به عنوان رسیور استفاده کرد؟؟؟
بله میشه دیش رو به اکس وان وصل کنی.

- - -ویرایش - - -

100 درصد منتقل میشه نگران نباشید . امروز داشتم راجبه کنسول میخوندم فقط یه چیزی که هست باید حتما تو 24 ساعت یه بار به نت وصل بشه و چک کنه دیسک بازی اورجینالو نمیدونم هکرا تا چقد میتونن اوکی کن این مسئلرو .
همین یکی ذو روز پیش این 24 ساعت یه بار وصل شدن رو برداشتن و شما میتونید هر جا باشین از اکس باکس وان درست مثل اکس باکس 360 استفاده کنین.

M.V.S

کاربر سایت
Sep 28, 2012
897
نام
مسیح
بله میشه دیش رو به اکس وان وصل کنی.

- - -ویرایش - - -

همین یکی ذو روز پیش این 24 ساعت یه بار وصل شدن رو برداشتن و شما میتونید هر جا باشین از اکس باکس وان درست مثل اکس باکس 360 استفاده کنین.
دم شما گرم.:)>-

ORPHAN

کاربر سایت
Jun 7, 2013
3
نام
احمد
کنسول ایکس باکس وان کنسول خوب و استانداردی به نظر میرسه و استفاده از حافظه های edram و esram نکته خوب و جای بحثیست که در کنسول هایی که تا کنون ساخته استفاده کرده
حالا با توجه به اینکه ایکس باکس وان از درایو بلو ری شرکت سونی استفاده میکنه آیا در قبال استفاده از این درایو باید حق امتیاز به سونی بده؟
در کل به نظر میرسه فروش هر دونه ایکس باکس وان یه پولی هم تو جیب سونی داره میره

M.V.S

کاربر سایت
Sep 28, 2012
897
نام
مسیح
جان من این حرفو از رو شوخی زدی یا واقعا فکر کردی با sky star طرفی=))
اولندش خودشون گفتند "all in one" ثانیا تو صفحه اول یکی از اعضا گفش که میشه رسیور رو هم بهش وصل کرد، خب برای من سوالی شد.
این طوریم که شما میگی نیستش.;)

آخرین ویرایش:

scofild

کاربر سایت
May 9, 2012
113
نام
amir ali
کنسول ایکس باکس وان کنسول خوب و استانداردی به نظر میرسه و استفاده از حافظه های edram و esram نکته خوب و جای بحثیست که در کنسول هایی که تا کنون ساخته استفاده کرده
حالا با توجه به اینکه ایکس باکس وان از درایو بلو ری شرکت سونی استفاده میکنه آیا در قبال استفاده از این درایو باید حق امتیاز به سونی بده؟
در کل به نظر میرسه فروش هر دونه ایکس باکس وان یه پولی هم تو جیب سونی داره میره
به جون بچه نداشتم blue ray برای سونی نیست!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!;)
سونی فقط تو نسل حاضر از بلو رای استفاده کرد!!!
همین!!!
اگه بلو رای واسه سونی بود مطمئنن هرچی پلیر مربوط به بلو رای بود واسه سونی بود!!! سونی رو استفاده محصولات شخصیش خسیس هست
ولی اینهمه بلوری پلیر با اسم های samsoung.sharp.lgو... از کجا امدن
دوست عزیز یخورده تحقیق کنی در مورد blue-ray متوجه حرف هام خواهی شد
بازم میگم BLUE-RAY برای سونی نیست!!!

moeinifar

کاربر سایت
Apr 7, 2007
209
به جون بچه نداشتم blue ray برای سونی نیست!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!;)
سونی فقط تو نسل حاضر از بلو رای استفاده کرد!!!
همین!!!
اگه بلو رای واسه سونی بود مطمئنن هرچی پلیر مربوط به بلو رای بود واسه سونی بود!!! سونی رو استفاده محصولات شخصیش خسیس هست
ولی اینهمه بلوری پلیر با اسم های samsoung.sharp.lgو... از کجا امدن
دوست عزیز یخورده تحقیق کنی در مورد blue-ray متو
جه حرف هام خواهی شد
بازم میگم BLUE-RAY برای سونی نیست!!!

لطفا مطالعه تون رو بیشتر کنید تکنولوژی بلوری توسط سونی تهیه و عرضه شده با اینحال این تکنولوژی در اختیار دیگر شرکت ها گذاشته شده البته باید حق استفاده رو به شرکت سونی پرداخت کنند سونی با پشتیبانی زیاد مخصوصا در صنعت فیلم تونست این تکنولوژی رو جا بندازه و توسعه بده ضمنا استفاده همه شرکت ها به سونی در عام کردن بلوری کمک می کنه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر