پرسش و پاسخ Xbox One

dark souls

کاربر سایت
May 19, 2012
1,025
نام
رضا
الان اگه گیم پس فعال کنم بعد یک ماهم تموم بشه میتونم از بازیها استفاده کنم یا باید باز گیم پس فعال کنم ؟
این گیم پس یک دلاری چجوری فعالش کنم دو دلار تو اکانتم هست ولی کردیت کارت میخاد ؟
اگه به این روشی که میگم‌عمل کنید تا قبل از پایان اشتراک گیم پس می تونید بازی هارو تا هر زمانی که میخواهیداستفاده کنید:
زمانی که برای آخرین بار آنلاین شدی (در هنگام داشتن اشتراک) همه بازی ها رو یک بار بصورت آنلاین اجرا کن بهتر اینکه وارد بازی بشی بعد از اینکار دستگاه رو کلا آفلاین کن و بعد از اینکه خاموش کردی دستگاه رو از برق بکش وقتی دوباره دستگاه رو روشن میکنی برچسب گیم پس از بازی ها برداشته شده و با خیال راحت تا زمانی که آنلاین نشدی میتونی بازی کنی.
در مورد فعال کردن گیم‌پس هم‌با ساپورتر صحبت کنید و بگید که دسترسی به ویزا کارت ندارید و یا ویزا کارتتون مسدود شده تا جایی که اطلاع دارم کمی زبانتون خوب باشه بدون مشکلی فعال میکنن اگرم هم ساپورتر گیر بود دوباره امتحان کنید که با یه ساپورتر دیگه صحبت کنید.
هر موقع فعال شد حواست باشه تیک تمدید خودکار گیم پس رو از قسمت billing حسابت آف کنی که مشکلی برای اکانت پیش نیاد.

• Like
Reactions: Amir Gamer2009

Amirhosseinh77

کاربر سایت
Mar 12, 2019
59
کلا بازی ها فرام سافتور لگ و افت فریم زیاد دارن و معروفن به فریم‌ناپایدار اگه تو همه صحنه ها بازی افت فریم و لگ‌وجود داره کمی مشکوک چون خودم سکیرو رو وان اس تست کردم در حدی نیست که آزاردهنده بشه.
از کنسولی که معماریش برای هفت سال پیش چه انتظاری میشه داشت همین که تا الان وان معمولی تونسته اکثرا بازی هارو 900p اجرا کنه راضی کننده هست سال ها ابتدایی نسل رو نمیدونم یادت هست یا نه ولی بازی ها کراس جن داشتیم مثل همین call of duty روی وان 720p اجرا میشدن.
ستینگ گرافیکی تو one s و ps4 متفاوت مثلا red dead redemption 2 روی ps4 1080p اجرا میشه اما تو مناطق شهری به شدت فریم ناپایدار و لگ داره خودم تست کردم ولی رو وان اس 864p اجرا میشه و ثبات فریم بهتری داره.
ممکن مشکل شما با آپدیت بازی مرتفع بشه چون تعداد زیادی از بازی ها روز اول مشکلات تکنیکی دارن ولی با آپدیت و ریست دستگاه فکر نکنم.
من rdr2 رو روی وان اس رفتم ، بیشتر زمانی که تو سنت دنیس هستی یکم افت فریم پیدا میکنه ولی مناطق دیگه رو من زیاد با افت فریم مواجه نشدم.
ولی فکر نکنم رو وان ایکس یا ps4 pro این مشکلات باشه ?
من بیشترین بازی که واقعا اذیتم کرد control بود
به شدت بهینه سازیش افتضاح بود. یکم که شلوغ میشد و شروع میکردی به شلیک کردن کاملا لگ رو احساس میکردی تا حدی که بعد دو سه ساعت بازی کرش میکرد میپرید بیرون !! خیلی بازی سنگینی بود در صورتی که اصلا یکبار هم rdr2 با اون عظمتش ندیدم کرش کنه

آخرین ویرایش:

dark souls

کاربر سایت
May 19, 2012
1,025
نام
رضا
من rdr2 رو روی وان اس رفتم ، بیشتر زمانی که تو سنت دنیس هستی یکم افت فریم پیدا میکنه ولی مناطق دیگه رو من زیاد با افت فریم مواجه نشدم.
ولی فکر نکنم رو وان ایکس یا ps4 pro این مشکلات باشه ?
من بیشترین بازی که واقعا اذیتم کرد control بود
به شدت بهینه سازیش افتضاح بود. یکم که شلوغ میشد و شروع میکردی به شلیک کردن کاملا لگ رو احساس میکردی تا حدی که بعد دو سه ساعت بازی کرش میکرد میپرید بیرون !! خیلی بازی سنگینی بود در صورتی که اصلا یکبار هم rdr2 با اون عظمتش یکبار هم ندیدم کرش کنه
Rdr 2 در xboxone بخاطر cpu قویتر نسبت به ps4 و رزولوشن پایینتر افت فریمش نسبت به ps4 تو سنت دنیس کمترهست.
بله رو پرو و وان ایکس هم افت فریم‌وجود داره ولی نسبت به کنسول ها پایه کمتر.
بازی control قویترین بازی نسل هشت از لحاظ فیزیک و تخریب پذیری بعلاوه رفلکت ها سنگین و متریال شیدرها فوقالعاده در کنار پارتیکل سیستم فوقالعاده همه این ها در کنار هم باعث شده cpu ها جگوار این نسل تبدیل به گلوگاه تو این بازی بشن حتی نسخه one x هم افت فریم شدید داره و بدترین فریم‌رو تو این بازی ps4 پایه داره.

• Like
Reactions: Amirhosseinh77

Amirhosseinh77

کاربر سایت
Mar 12, 2019
59
Rdr 2 در xboxone بخاطر cpu قویتر نسبت به ps4 و رزولوشن پایینتر افت فریمش نسبت به ps4 تو سنت دنیس کمترهست.
بازی control قویترین بازی نسل هشت از لحاظ فیزیک و تخریب پذیری بعلاوه رفلکت ها سنگین و متریال شیدرها فوقالعاده در کنار پارتیکل سیستم فوقالعاده همه این ها در کنار هم باعث شده cpu ها جگوار این نسل تبدیل به گلوگاه تو این بازی بشن حتی نسخه one x هم افت فریم شدید داره و بدترین فریم‌رو تو این بازی ps4 پایه داره.
پس میشه گفت اکثرا سر این بازی این مشکل رو داشتن

• Like
Reactions: dark souls

Ashkancrow

کاربر سایت
Oct 14, 2020
5
کلا بازی ها فرام سافتور لگ و افت فریم زیاد دارن و معروفن به فریم‌ناپایدار اگه تو همه صحنه ها بازی افت فریم و لگ‌وجود داره کمی مشکوک چون خودم سکیرو رو وان اس تست کردم در حدی نیست که آزاردهنده بشه.
از کنسولی که معماریش برای هفت سال پیش چه انتظاری میشه داشت همین که تا الان وان معمولی تونسته اکثرا بازی هارو 900p اجرا کنه راضی کننده هست سال ها ابتدایی نسل رو نمیدونم یادت هست یا نه ولی بازی ها کراس جن داشتیم مثل همین call of duty روی وان 720p اجرا میشدن.
ستینگ گرافیکی تو one s و ps4 متفاوت مثلا red dead redemption 2 روی ps4 1080p اجرا میشه اما تو مناطق شهری به شدت فریم ناپایدار و لگ داره خودم تست کردم ولی رو وان اس 864p اجرا میشه و ثبات فریم بهتری داره.
ممکن مشکل شما با آپدیت بازی مرتفع بشه چون تعداد زیادی از بازی ها روز اول مشکلات تکنیکی دارن ولی با آپدیت و ریست دستگاه فکر نکنم.
خوب در این صورت نمیشه انتظار داشت سایبر پانک روی ایکس باکس وان اس به خوبی اجرا شه دیگه؟ و بهتره به فکر کنسول نسله بعدی بود؟ و خوب چجوری پس مایکروسافت میخواد تا دوسال حداقل ساپورت کنه وان اس رو؟ اینا سوال هایی هست که برای من پیش اومده! بنظرت ایکس باکس سری اس بیاد چقدر آب میخوره با دلار سی و سه تومنی؟ و بنظرت بیاد ایکس باکس وان اس ارزون میشه یا تاثیری نداره زیاد قیمتش؟ زیاد سوال کردم شرمنده

Ashkancrow

کاربر سایت
Oct 14, 2020
5
خوب یعنی گیم پس
اگه به این روشی که میگم‌عمل کنید تا قبل از پایان اشتراک گیم پس می تونید بازی هارو تا هر زمانی که میخواهیداستفاده کنید:
زمانی که برای آخرین بار آنلاین شدی (در هنگام داشتن اشتراک) همه بازی ها رو یک بار بصورت آنلاین اجرا کن بهتر اینکه وارد بازی بشی بعد از اینکار دستگاه رو کلا آفلاین کن و بعد از اینکه خاموش کردی دستگاه رو از برق بکش وقتی دوباره دستگاه رو روشن میکنی برچسب گیم پس از بازی ها برداشته شده و با خیال راحت تا زمانی که آنلاین نشدی میتونی بازی کنی.
در مورد فعال کردن گیم‌پس هم‌با ساپورتر صحبت کنید و بگید که دسترسی به ویزا کارت ندارید و یا ویزا کارتتون مسدود شده تا جایی که اطلاع دارم کمی زبانتون خوب باشه بدون مشکلی فعال میکنن اگرم هم ساپورتر گیر بود دوباره امتحان کنید که با یه ساپورتر دیگه صحبت کنید.
هر موقع فعال شد حواست باشه تیک تمدید خودکار گیم پس رو از قسمت billing حسابت آف کنی که مشکلی برای اکانت پیش نیاد.
خوب این پیجای که گیم پس میفروشن چجوریه؟ و چجوری باید فعال کرد چون من میخوام فردا از یکی از این پیجا اکانت گیم پس بگیرم میخوام بدونم که چجوریه جریانش و چجوری وقتی که خریدم باید فعالش کنم من اطلاعات زیادی ندارم راجبش

dark souls

کاربر سایت
May 19, 2012
1,025
نام
رضا
خوب در این صورت نمیشه انتظار داشت سایبر پانک روی ایکس باکس وان اس به خوبی اجرا شه دیگه؟ و بهتره به فکر کنسول نسله بعدی بود؟ و خوب چجوری پس مایکروسافت میخواد تا دوسال حداقل ساپورت کنه وان اس رو؟ اینا سوال هایی هست که برای من پیش اومده! بنظرت ایکس باکس سری اس بیاد چقدر آب میخوره با دلار سی و سه تومنی؟ و بنظرت بیاد ایکس باکس وان اس ارزون میشه یا تاثیری نداره زیاد قیمتش؟ زیاد سوال کردم شرمنده
خواهش میکنم
همین الان برای اینکه تعداد زیادی از بازی ها رو با بهترین کیفیت بشه روی کنسول ها تجربه کرد نیاز به one x هست مثل بازی rdr2 که رو کنسول xbox one x رزولوشن 4k هست و روی وان اس 864p یعنی اختلاف تقریبا شیش برابر پیکسلی بعلاوه ستینگ‌گرافیکی بهتر.
رو سایبرپانک هم قطعا این قضیه وجود داره.
در مورد ساپورت وان اس هم‌منظور اجرای بازی با بالاترین کیفیت نیست ساپورت یعنی تا دو سال بازی ها بزرگی میتونه براش میاد.
در مورد قیمت سری اس نمیدونم قطعا چقدر خواهد بود چون خیلی عوامل تاثیر گذار هست از جمله همین دلار و هزینه ترابری و ...
بهترین کار اینه که سیصد دلار بخری بزاری کنار.
با اومدن نسل جدیدوقتی قیمت جهانی کنسول ها نسل فعلی کاهش پیدا کنه مثلا همین وان اس قطعا در ایران هم‌تاثیر خودش میزاره.

dark souls

کاربر سایت
May 19, 2012
1,025
نام
رضا
خوب یعنی گیم پس

خوب این پیجای که گیم پس میفروشن چجوریه؟ و چجوری باید فعال کرد چون من میخوام فردا از یکی از این پیجا اکانت گیم پس بگیرم میخوام بدونم که چجوریه جریانش و چجوری وقتی که خریدم باید فعالش کنم من اطلاعات زیادی ندارم راجبش
اگه بصورت اکانتی بخری بهت یوزر و پسورد میدن که کنسول رو آنلاین میکنی و وارد اکانت میشی و بعدش اکانت رو هوم دستگاه میکنی.
برای‌هوم کردن هم وارد ستینگ میشی بعدش جنرال و پرسونالیزشن و در منوی مای هوم بعدش گزینه make this my home xbox
رو انتخاب میکنی و اکانت هوم میشه یعنی با اکانت ها دیگه رو دستگاه هم میتونی از تمام بازی ها و اشتراک ها این اکانتی که هوم شده استفاده کنی.

• Like
Reactions: Syamak88088

mani hh

کاربر سایت
Oct 22, 2020
3
نه همه بازی ها فری نیاز به گلد دارن بهترین راه خرید گیم پس.
میتونید یک ماه گیم پس بگیرید و به اندازه چندماهتون بازی دانلود کنید و دستگاه رو کلاآفلاین کنیدو از بازی ها استفاده کنید.
یعنی میشه یک گیم پس ۱ دلاری گرفت فعال کرد و بعد از دانلود بازی ها کارایی که گفتید رو انجام بدیم دیگه بازی ها تا ابد هستن ؟؟

mani hh

کاربر سایت
Oct 22, 2020
3
بله تا زمانی که دوباره آنلاین نشید.
اگر بازی هارو دانلود کردیم و افلاین شدیم اگر بازی که دانلود کردیم از تو گیم پس بره اگر ما افلاین باشیم بازم بازی ها واسه ما هستن و اینکه این روشو کسی امتحان کرده که بازی ها میمونن ؟؟

Jebaited

کاربر سایت
Feb 5, 2018
739
اگر بازی هارو دانلود کردیم و افلاین شدیم اگر بازی که دانلود کردیم از تو گیم پس بره اگر ما افلاین باشیم بازم بازی ها واسه ما هستن و اینکه این روشو کسی امتحان کرده که بازی ها میمونن ؟؟
اگه بخاد اجرا بشه افلاین دیگه قرار نیست بفهمه از رو سرویس رفته یا نه!فرقش یکیه فقط باید ببینی کلا اجرا میشه یا نه با این استور جدید و سیستم اپدیت جدید!

• Like
Reactions: dark souls

dark souls

کاربر سایت
May 19, 2012
1,025
نام
رضا
وقتی آفلاین باشی دستگاه از کجا‌میخواد بفهمه :Dخیلی ها از جمله خودم امتحان کردیم‌ و داریم استفاده می کنیم.
البته من بعد این‌آپدیت جدید تست نکردم هنوز ولی بعیدمیدونم این آپدیت جدید این قابلیت از کار بندازه.

mani hh

کاربر سایت
Oct 22, 2020
3
وقتی آفلاین باشی دستگاه از کجا‌میخواد بفهمه :Dخیلی ها از جمله خودم امتحان کردیم‌ و داریم استفاده می کنیم.
البته من بعد این‌آپدیت جدید تست نکردم هنوز ولی بعیدمیدونم این آپدیت جدید این قابلیت از کار بندازه.
خب شما از کجا گیم پس میخری معتبر باشه ماهم بریم از همونجا بخریم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر